Kategorija: BMW testi

Autosportista M.Kalniņa iespaidi par BMW X5M un X6M (40)

No Zalcburgringas Austrijā atgriezies auto šosejas braucējs Mārtiņš Kalniņš. Viņš bijušajā F1 trasē bija, lai vēl pirms to parādīšanās tirgū testētu jaudīgākos pašlaik pieejamos „BMW” automobiļus – „X5M” un „X6M”. Abas automašīnas apgādātas ar 555 ZS un 680 Nm spēcīgu 4,4-litru biturbo dzinēju, spēj attīstīt 275 km/h lielu ātrumu un līdz 100 km/h paātrinās 4,7 sekundēs.


BMWPower.lv pirmie iespaidi par BMW X1 un 5.sērijas GT (35)

Latvijā norisinājās Baltijas mēroga prezentācija presei un tam sekojoši iepazīšanās braucieni „BMW” jaunajam kompaktajam apvidus automobilim „X1” un 5.sērijas piecdurvju hečbekam „Gran Turismo”.


BMWPower.lv izmēģina 'BMW 123d' (35)

Lai arī „BMW” 1.sērijas modelis pazīstams jau kopš 2004.gada, kad tas aizstāja „BMW” 3.sērijas versiju „Compact”, turpmāko gadu laikā tas ticis modernizēts un papildināts ar jaunām modifikācijām. Viens no tā interesantākajiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem ir 204 zirgspēku jaudīgais divlitru biturbo dīzeļdzinējs, kas pieejams „BMW 123d” versijā.


BMWPower.lv izmēģina 'BMW Alpina D3 Sedan' (40)

„BMW Alpina D3” ir divi zaķi ar vienu šāvienu – „BMW” aizpilda nišu starp četrcilindru „320d” un sešcilindru „325d”, savukārt „Alpina” iegūst plašāku auditoriju savai produkcijai. Tas aprīkots ar četrcilindru turbopūtes dīzeļdzinēju un virkni sportisko aksesuāru, tajā pašā laikā saglabājot pirmšķirīgus degvielas ekonomijas rādītājus.


Pirmie iespaidi, izbraucot ar BMW X6 (39)

Jaunais „BMW” apvidus automobilis „X6” nonācis līdz Latvijai, nesen „BMW” dīleri sporta kompleksā „333” presei organizēja iepazīšanās pasākumu ar šo, teiksim tā,– apvidus kupeju. Pasākumā bija izmēģināmi „BMW X6” gan ar benzīna, gan dīzeļa dzinēju.


BMWPower.lv pirmie iespaidi par jauno BMW X5 (9)

Trešdien, 28.martā, Latvijā notika jaunās paaudzes apvidus automobiļa „BMW X5” prezentācija un izmēģinājuma braucieni presei. Atgādināsim, ka starptautiski jaunais „BMW X5” tika prezentēts vēl pērnā gada rudenī Parīzes autoizstādē, bet Latvijas klienti šos auto oficiāli sāks saņemt tikai tagad.


BMWPower.lv tests: BMW 335i Coupe (52)

„BMW” bija viens no pirmajiem, atsevišķos avotos norādīts, ka pat vispār pirmais autoražotājs, kurš sērijveida ražošanā ieviesa automobili ar benzīna turbomotoru. Tas bija vēl tālajā 1973.gadā ar „BMW 2002 Turbo”. Līdz šim pēdējais „BMW” ar benzīna turbomotoru („BMW 745iA”) no konveijera noripoja 1986.gadā. Pēc 20 gadu pauzes „BMW” šajā lauciņā atgriežas jau ar „BMW 335i” kupeju.


Pirms skatāties, norijiet siekalas! BMWolga V8 Cabrio* (72)

Krievu dizaineru un inženieru grupa, kas agrāk strādājuši atlejē „a:level”, pabeiguši darbu pie unikāla kabrioleta izstrādes retro stilā, izstrādājot to uz „BMW 650i Cabrio” bāzes. „GAZ 21” stilā ieturētā automobiļa oficiālā prezentācija notika 23.septembrī vietējo sacīkšu laikā.


Vācieši 'Golf' klasē (15)

Pirms pusgada “BMW” koncerna Maskavas pārstāvniecībā mums nepārprotami lika noprast, ka tuvākajā laikā pirmās sērijas “BMW” automobiļi Krievijas tirgū neparādīsies – dārgais “vieninieks” varēja nopietni konkurēt ar Kaļiņingradā būvēto “trešo”. Bet pēc tam “BMW” vadība pārdomāja. Un arī dārgais “vieninieks” neizrādījās nemaz tik dārgs (jebkurā gadījumā, pēc “BMW” mērauklas) – no 22’900 eiro. Tieši tik maksā mūsu “BMW 116i”, kam šajā testā kompāniju veidoja jaunais “Mercedes A170” un “Volkswagen Golf 1.6”.


Toyota Supra. Augstāk tikai... (38)

Vārds "Supra", ko "Toyota" kompānija devusi vissportiskākajam automobilim tās vēsturē, cēlies no latīņu prievārda, kas nozīmē "no augšas, virs". Bet vai "Supra" kļuva par īstu superkāru?