Kategorija: BMW konkurentu jaunumi

Principiāli jaunā Mercedes-Benz C-klase (36)

Kompānija „Mercedes-Benz” izstrādājusi principiāli jaunās paaudzes C-klases modeli, kas konkurē ar „BMW” 3 .sēriju un „Audi A4”. Līdzšinējās paaudzes modelis bijis visai populārs un no 2000.gada tas samontēts vairāk kā 1,4 miljonos vienību.


Retroperspektīva. Vai ’jaunais’ Porsche 911 no ’vecā’ atšķiras tikai ar lukturiem? (23)

Es pārstāju baidīties no „Porsche” pirms desmit gadiem. Nomaldījušies vēji uz Dmitrovas poligonu atnesa privātu, pamatīgi apdriskātu „Porsche 911 Carrera Turbo” kabrioletu. Ar gaisa dzesēšanu, bez stūres pastiprinātāja, bez ABS, ESP un spilveniem. Es kā apburts tīksminājos, kā Divakovs brauc pa kalnu ceļu: ar sanslīdēm, pārliecinoši un inteliģenti. Pēc tam viņš izkāpa no zemā automobiļa un, no laimes spīdošām acīm, pierunāja mani sēsties pie stūres. Tad bija baisi. Apkārt tad skatītāji. Nācās braukt, un braukt ātri.


Porsche Sportec SP700: lidojums ar raķeti, bet ne kosmosā (10)

Es jau savā dzīvē esmu bildējis jaudīgus automobiļus un man bija skaidrs priekšstats, kā tie izskatās. Mani grūti pārsteigt ar 19-collu riteņu diskiem, knapi redzamiem modernizētas izplūdes sistēmas uzgaļiem un ma-a-ziņu „Sportec” logotipu uz motora pārsega.


‘TechArt’ gatavo Porsche Cayenne biturbo versiju ar 600 ZS (8)

Tūninga ateljē „TechArt” prezentējis atjaunināto programmu sportiskā apvidus automobiļa „Porsche Cayenne” pārveidojumiem (tūningam). Saviem klientiem ateljē piedāvā uzreiz vairākus dzinēja jaudas palielināšanas līmeņus kā „Porsche Cayenne S”, tā arī turbopūtes dzinēja „Prosche Cayenne S Turbo” īpašniekiem. Pirmajā gadījumā standarta dzinēja jaudu iespējams palielināt no 340 līdz 360 vai 380 zirgspēkiem, bet otrajā – no 450 līdz 510 zirgspēkiem.


Oficiāla informācija par jaunās paaudzes Porsche Boxster (1)

Kompānija „Porsche” sniegusi informāciju par atjaunināto paaudzi rodsteram „Porsche Boxster” un tā sportiskajai modifikācijai „Porsche Boxster S”. Oficiālā jaunuma prezentācija, kā gaidāms, notiks Parīzes autošovā, bet tirdzniecībā Eiropā šie automobiļi parādīsies vēl līdz šāgada beigām.


Oficiāli: jaunās paaudzes Porsche 911 (9)

Pirmo reizi kopš 1977.gada Porsche kompānija vienlaicīgi tirgū laidīs divus jaunās paaudzes 911 modeļus: Porsche 911 Carrera ar 325 Zs stipru 3,6-litru opozītdzinēju un Porsche 911 Carrera S, kuram būs jauns 3,8-litru opozītdzinējs, kas attīstīs 355 Zs lielu maksimālo jaudu.