Kategorija: Moto

BMW motorolleris ar jumtu un elektromotoru (6)

Kompānija “BMW” izstrādājusi motorollera konceptu “BMW C1-E”, kas aprīkots ar elektromotoru. Jāatzīmē, ka šis motorolleris ar jumtu ir ideoloģisks pēctecis līdzīgam rollerim, ko “BMW” ražošanā ieviesa vēl 2000.gadā. Toreiz “BMW C1” tika saražots 10 tūkstoš vienībās jau pirmajā izlaides gadā, bet pieprasījums pēc tā 2002.gadā strauji kritās, tāpēc tā ražošanu drīz vien pārtrauca.


BMW S1000 RR – sacīkšu motocikla ielas versija (15)

Šāgada „World Superbike” čempionātā, kas sāksies 27.februārī, „BMW” komandas piloti startēs ar jauno „BMW S1000 RR” motociklu, kā sērijveida ražošana uzsākta pavisam nesen. Ražotājs sola, ka sērijveida modelis no sacīkšu „S1000 RR” īpaši neatšķirsies, tādā veidā ļaujot izbaudīt tā sportisko raksturu.


Labākais Eiropas ’stantraiders’ brauc ar BMW motociklu (5)

Šā gada 9.-10. jūnijā netālu no Somijas galvaspilsētas Helsinkiem, Kīkalas lidlaukā, notika ikgadējais moto ekstrēma festivāls „Bomber Weekend”, kuru apmeklēja arī neformālā apvienība no Latvijas – „Frozen Company” – deviņu motociklu un vienas pavadošās automašīnas sastāvā.


BMW izstrādājis trīsriteņu pilsētas automobili (26)

Kompānija „BMW” izplatījusi pirmo informāciju par savu konceptuālo pilsētas trīsriteņu automobili „BMW C.L.E.V.E.R.”, modeļa nosaukuma pilnais atšifrējums ir „Compact Low Emission Vehicle for Urban Transport” jeb latviski – kompakts zemas emisijas transportlīdzeklis pilsētas satiksmei.