Kategorija: Sērijveida tūnings

'Alpina' pārbūvētais BMW X7 ar 621 ZS (14)

BMW ražotājam pietuvinātā pārbūves kompānija “Alpina Automobiles” prezentējusi savu līdz šim visjaudīgāko spēkratu – “Alpina XB7”, kas izgatavota uz BMW vislielākā apvidus automobiļa “X7” bāzes.


'G-Power' pārbūvētais 'BMW M4' ar 680 ZS (4)

Vācu tūninga kompānija "G-Power", kas specializējas BMW markas automobiļu pārbūvē un no citiem kantoriem atšķiras ar visjaudīgākajām modifikācijām, izstrādājusi savu pārveidojumu programmu jau tā sportiskajam "BMW M4".


BMW M6 pārbūvēts 'Zvaigžņu karu' stilā (16)

Bulgāru tūninga kompānija “Vilner” publiskojusi savu jaunāko projektu – “BMW M6” kabrioletu (E64 – rūpnīcas indekss), kas pārbūvēts kinofilmu “Zvaigžņu kari” stilā. Automobilis nodēvēts par “Stormtrooper”. Tāpat šī spēkrata publicitātes foto pozē viens no “Zvaigžņu karu” galvenajiem varoņiem Dārts Vaiders.


'Alpina' pirmais apvidnieks: 'XD3' ar 350 ZS (9)

“BMW” autoražotājam pietuvinātā tūninga kompānija “Alpina” pašlaik notiekošajā Ženēvas autoizstādē prezentējusi savu pirmo pārveidoto apvidus automobili – “XD3”, kas tapis uz “BMW X3” bāzes.


Jaunais 'BMW Alpina B3 Bi-Turbo' (20)

Autoražotājam "BMW" pietuvinātā tūninga kompānija "Alpina" pašlaik notiekošajā Ženēvas autoizstādē prezentējusi jauno "B3 Bi-Turbo" modifikāciju 3. sērijai kā sedana, tā arī universāļa versijā.


Video: BMW M3 kupeja pret BMW superbaiku (21)

Slovēņu sportisko izplūdes sistēmu izstrādātājs motocikliem un automobiļiem “Akrapovič” publicējis video īsfilmu “The Chase” ar sacīksti starp “BMW M3” kupeju un “BMW S 1000 RR HP Race” motociklu. Abiem spēkratiem uzstādīta “Akrapovič” izplūdes sistēma.


BMW Z4 ar 3,8 litru dīzeļa patēriņu (34)

Vācu tūninga ateljē "AC Schnitzer" pašlaik notiekošajā Ženēvas autoizstādē prezentējis īpaši ekonomisku "BMW Z4" rodstera versiju "99d", kas vidēji patērē tikai 3,8 litrus dīzeļa uz 100 km, bet CO2 izmešu daudzums izplūdē ir tikai 99 g/km.


'Alpina' universālis uz BMW 5.sērijas bāzes (38)

Kompānijai “BMW” pietuvinātais tūninga kantoris “Alpina” drīzumā notiekošajā Ženēvas autoizstādē prezentēs “B5 BiTurbo” modifikāciju uz jaunā “BMW” 5.sērijas universāļa bāzes. Tehniskā ziņā tā būs līdzīga jau pazīstamajai “Alpina” versijai uz sedana bāzes.


Pasaulē visātrākais auto ar gāzes iekārtu (23)

Vācu tūninga ateljē „G-Power”, kas no citiem atšķiras ar visātrākajām „BMW” modifikācijām, izgatavojis jaunu rekorda automobili – „BMW M5 Hurricane GS”, kas aprīkots ar gāzes iekārtu. Šo spēkratu kantoris pozicionē kā visātrāko sērijveida automobili, kas darbojas ar gāzi (LPG).


Čehu pārbūvētā BMW 1.sērijas kupeja (73)

Čehijas autosacīkšu komanda “Senkyr Motorsport” izgatavojusi “GTR” modifikāciju uz “BMW” 1.sērijas kupejas bāzes. Interesantā izskata spēkrats ieturēts šīs komandas “M3” kupejas “GTR” versijas stilā.