Kategorija: Reklāmas raksti

F-1 sacīkstes: ātruma un inovāciju augstākā klase

Formula 1 sacīkstes, ko bieži dēvē par F1, ir vadošais autosacīkšu veids, kas norisinās dažādās trasēs visā pasaulē.


Populārākās automašīnu sacīkstes pasaulē

Autosacīkstes ir valdzinājušas skatītājus visā pasaulē jau gadu desmitiem, piedāvājot adrenalīnu, elpu aizraujošu ātrumu un sīvu konkurenci. Motosporta pasaule ir piepildīta ar daudzveidīgu sacīkšu klāstu, kas katru gadu piesaista miljoniem fanu visā pasaulē.


Likmes motosportā – iznākumu prognozēšana (3)

Motosports ir viens no dārgākajiem un laikietilpīgākajiem sporta veidiem pasaulē. Lai sportists spētu veiksmīgi startēt, visa komanda rūpīgi strādā pie auto un braucēja sagatavošanas. Pēdējos gados motosporta likmes ir kļuvušas ārkārtīgi izplatītas, tomēr, iznākuma prognozēšana var būt ļoti sarežģīts uzdevums.


Uzķīlē savu BMW 10000€ vērtībā (3)

Vēl šonedēļ, ikvienam auto īpašniekam ir iespēja piedalīties LVBET rīkotajā konkursā, kur galvenā balva ir auto tunings €10 000 vērtībā, ko veiks Perfection86.


Kā izvēlēties piemērotāko BMW? (2)

Lēmums iegādāties BMW nav tikai vienkārša automobiļa iegāde, bet gan ieguldījums braukšanas pieredzē, kas apvieno greznību, veiktspēju un inovācijas.


Padomi, kā saglabāt savu BMW tehniskā kārtībā

Automašīnas iegāde ir nozīmīgs ieguldījums, un, lai nodrošinātu tās ilgmūžību un optimālu veiktspēju, ļoti svarīga ir tās pareiza apkope. Regulāra tehniskā apkope un aktīva auto kopšana ir galvenie faktori, lai nodrošinātu, ka Jūsu BMW transportlīdzeklis ir uzticams uz ceļa.


BMW iespaidīgākās debijas Holivudas kino (2)

Kamēr citi svētku brīvdienās dodas uz Monaco Casino Square lūkoties luksusa automašīnas, mēs slēdzam iekšā televizoru un meklējam iespaidīgākās BMW automašīnu debijas Holivudas grāvējos. Runājot pavisam godīgi, foršas un ātras mašīnas filmās ir labi, bet BMW padara filmas vēl labākas. Bieži vien automašīnas filmās ir tikai kā pārvietošanās līdzeklis, bet BMW vienmēr ir vairāk – BMW automašīnas pastāsta arī savu stāstu.


Mainām motoreļļu un filtrus. Ko ņemt vērā?

Eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs un salona filtrs – kopā četri filtri, kuri ir jāmaina regulāri. Vēl auto ar automātisko ātrumkārbu ir hidrofiltrs, tam nomaiņa ir retāka – ik pēc 60000 km vai 120000 km. Maiņas intervālu nosaka auto ražotājs.


'OSRAM LEDriving' diožu miglas lukturi (7)

Migla un Baltijas nepastāvīgie laika apstākļi ietekmē ikviena autovadītāja braukšanas drošību. Drošība uz ceļa ir svarīga, tomēr līdztekus tai mēs vēlamies, lai mūsu parādīšanās uz ceļa būtu stilīga, izteiksmīga un spilgta, jo mēs visi esam individualitātes.


Leģendārais Bardahl tagad ir Latvijā (108)

Šogad Latvijā darbu sākusi starptautiski pazīstama un atzīta auto un moto smērvielu ražotāja “Bardahl” pārstāvniecība. "Pieprasījums rada piedāvājumu" – ar šādu devīzi darbu uzsāka “Bardahl” Latvijas komanda.