Kategorija: Reklāmas raksti

Mainām motoreļļu un filtrus. Ko ņemt vērā?

Eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs un salona filtrs – kopā četri filtri, kuri ir jāmaina regulāri. Vēl auto ar automātisko ātrumkārbu ir hidrofiltrs, tam nomaiņa ir retāka – ik pēc 60000 km vai 120000 km. Maiņas intervālu nosaka auto ražotājs.


'OSRAM LEDriving' diožu miglas lukturi (7)

Migla un Baltijas nepastāvīgie laika apstākļi ietekmē ikviena autovadītāja braukšanas drošību. Drošība uz ceļa ir svarīga, tomēr līdztekus tai mēs vēlamies, lai mūsu parādīšanās uz ceļa būtu stilīga, izteiksmīga un spilgta, jo mēs visi esam individualitātes.


Leģendārais Bardahl tagad ir Latvijā (108)

Šogad Latvijā darbu sākusi starptautiski pazīstama un atzīta auto un moto smērvielu ražotāja “Bardahl” pārstāvniecība. "Pieprasījums rada piedāvājumu" – ar šādu devīzi darbu uzsāka “Bardahl” Latvijas komanda.


Sagatavo savu auto ziemai ar 'KROWN' pretrūsas apstrādi (120)

Rūsa ir viens no lielākajiem ienaidniekiem ikvienam sava auto mīļotājam, tā saēd automašīnu tik āri, ka nopirktais lolojums laika gaitā kļūst par problēmu, neļaujot nesteidzīgi baudīt mirkli un priecāties par savu auto. Tādēļ pretrūsas apstrādi automobilim labāk veikt rudenī, tā sagatavojot to ziemas sezonai.


Kāpēc izdevīgāk pirkt OCTA polisi, izmantojot Gudriem.lv? (58)

Vairums autovadītāju jau zina, ka iegādāties OCTA polisi internetā ir gan ātrāk, gan lētāk. Paveikt to var 3 dažādos veidos. Pirmais no tiem – ieejot apdrošinātāja mājas lapā un nopērkot polisi. Otrais – izmantojot apdrošināšanas starpniekus, kuru mājas lapās tiek salīdzinātas cenas starp vairākiem apdrošinātājiem. Un trešais variants – lietojot jauno interneta vietnes Gudriem.lv pakalpojumu, kas vienuviet piedāvā ne tikai salīdzināt dažādu apdrošinātāju OCTA polišu cenas, bet arī bez jebkādas starpniecības komisijas iegādāties polisi izvēlētās kompānijas mājas lapā.


'Senson Paint' - lielākais auto krāsošanas un virsbūvju remonta centrs Baltijā (30)

„Senson Paint” ir priecīgs paziņot, ka ir pieejams jauns pakalpojumu klāsts „Ātrā palīdzība Jūsu auto!”, kas palīdzēs, ja gadīsies ķibele uz ceļa vai arī vēlēsieties uzlabot sava auto izskatu un tehnisko stāvokli. Ar „Senson Paint” Jūsu auto atgūs sākotnējo izskatu. „Senson Paint” ir lielākais vieglā automobiļa un vieglā komerctransporta krāsošanas un virsbūves remonta centrs Baltijā.


'WESS Select' jaunums Latvijā – BMW Serviss ceļojuma laikā (4)

Sākot ar šāgada gada februāri „WESS Select” (oficiālais „BMW” pārstāvis Latvijā) piedāvā Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu visiem „BMW” īpašniekiem un lietotājiem – „BMW Serviss ceļojuma laikā”.