Kategorija: BMW koncepti

Koncepts par godu BMW pirmajam auto ar turbopūti (1)

Kompānija BMW prezentējusi jaunu konceptuālo automobili "2002 Hommage". Prototips radīts par godu šī vācu autoražotāja pirmajam sērijveida automobilim ar turbopūtes dzinēju – 70. gadu "2002 Turbo".


BMW 4. sērijas kupejas prototips (29)

Internetā publicēti pirmie attēli ar „BMW” 4. sērijas kupejas konceptu. Tādējādi ir apstiprinājusies iepriekš izskanējusī informācija, ka turpmāk kupeja uz 3. sērijas bāzes iegūs 4. sērijas indeksu. Plašākai publikai automobilis tiks parādīts nākamā gada janvārī notiekošajā Detroitas autoizstādē.


'BMW i3 Coupe' koncepts (22)

Kompānija "BMW" šonedēļ notiekošajā Losandželosas autoizstādē prezentēs "i3 Coupe Concept" elektromobili. Šī ir jau pazīstamā "BMW i3" prototipa trīsdurvju versija.


Pirmais priekšpiedziņas BMW (53)

Kompānija “BMW” oficiāli atklājusi sava pirmā priekšpiedziņas modeļa konceptu “Active Tourer”, kas aprīkots ar hibrīda spēka agregātu. Plašākai publikai automobilis tiks parādīts mēneša beigās notiekošajā Parīzes autoizstādē.


BMW parāda Z3 rodsteru ar V12 dzinēju (16)

Kompānijas "BMW" sporta nodaļa "BMW M GmbH" publicējusi fotoattēlus ar savulaik izgatavoto "Z3" rodstera prototipu, kas aprīkots ar V12 dzinēju. Ražotājs neatklāj detalizētāku informāciju par šo projektu, vien norāda, ka tas izgatavots "pirms daudziem gadiem".


'BMW 328 Hommage' koncepts (39)

Kompānija „BMW” izstrādājusi konceptuālu automobili „328 Hommage”, kas aizvadītajā nedēļas nogalē tika prezentēts Itālijā. Automobilis izgatavots uz „Vision Connected Drive” prototipa bāzes un ir tapis par godu leģendārajam 30.gadu „BMW 328” modelim.


Futūristisks BMW rodstera koncepts (+video) (24)

Kompānija "BMW" publicējusi pirmo oficiālo informāciju un attēlus ar savu jauno konceptuālo rodsteru "Vision ConnectedDrive". Plašākai publikai automobilis tiks prezentēts martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē.


BMW jaunās 6.sērijas koncepts (40)

Kompānija „BMW” publicējusi pirmos oficiālos attēlus ar jaunās 6.sērijas kupejas koncepta attēliem. Plašākai publikai automobilis tiks parādīts mēneša beigās notiekošajā Parīzes autoizstādē.


BMW trīsriteņu automobiļa koncepts 'Simple' (8)

Kompānija "BMW" prezentējusi trīsriteņu konceptuālu automobili "Simple" (abreviatūra vārdiem "Sustainable and Innovative Mobility Product for Low Energy consumption"), kas tika izstrādāts vēl 2005.gadā, tomēr līdz šim nekad nebija atklāts plašākai publikai. Sākot ar šo nedēļu, koncepts apskatāms "BMW" muzejā Minhenē.


Sportisks un ekonomisks BMW hibrīds (51)

Kompānija „BMW” publicējusi oficiālo informāciju un attēlus ar konceptuālu ekoloģiski tīro un sportisko automobili „BMW Vision EfficienctDynamics Concept”, kas plašākai publikai tiks prezentēts septembrī Frankfurtes autoizstādē. Prototips aprīkots ar hibrīda spēka agregātu, kas apvieno dīzeļdzinēju un divus elektromotorus ar litija polimēra akumulatoriem.