Kategorija: MINI

Šlēgelmilhs un Neikšāns jestrojas ar MINI (15)

Britu automobiļu markas "MINI" oficiālais pārstāvis Latvijā "Inchcape BM Auto" internetā publicējis video, kurā ar šīs markas spēkratiem trasē "333" jestrojas autosportisti Haralds Šlēgelmilhs un Andis Neikšāns.


Latvijā pārdots MINI un Rolls-Royce kopdarbs (11)

Latvijā pārdots viens no tūkstoš vienībās ierobežotās sērijas „MINI Cooper S Goodwood” hečbekiem, kas izstrādāts sadarbībā ar „Rolls-Royce” inženieriem, žurnālistiem paredzētajā pasākumā atklāja „Inchcape BM Auto” vadītājs Ivars Norvelis.


'MINI' pilnībā atklāj jauno 'Coupe' modeli (18)

"MINI" oficiāli atklājis jauno "Coupe" sērijveida modeli, kas plašākai publikai pirmo reizi tiks parādīts rudenī notiekošajā Frankfurtes autoizstādē. Pagaidām publicēti attēli ar šī modeļa vissportiskāko modifikāciju "John Cooper Works".


Modernizētas visas 'MINI' modeļu versijas (7)

Kompānija "MINI" atjauninājusi divus savus modeļus – "Cooper" un "Clubman". Automobiļi ieguvuši nelielas izmaiņas dizainā un tehnikā. Tirdzniecībā modernizētie "MINI" nonāks šāgada septembrī.


'MINI' 50.jubileja nosvinēta arī Latvijā (2)

Sestdien, 3.oktobrī, Rīgā uz “MINI” 50 gadu jubilejas svinībām un “MINI” oficiālo sezonas slēgšanu bija sapulcējušies 46 klasiskie un jaunie “MINI”. Lieki teikt, ka tas “MINI” salidojumiem Latvijā ir rekordskaitlis līdz šim brīdim.


'Arden' ateljē MINI tikai 40 vienībās (7)

Vācu tūninga ateljē “Arden”, kas labāk pazīstams kā “Jaguar” un “Land Rover” markas automobiļu pārveidotājs, izstrādājis tūninga versiju “Equipe” vēl vienam britu spērkatam – “MINI Cooper S”. “Arden” pārveidotais “MINI” būs pieejams tikai 40 vienībās ierobežotā sērijā, tam veiktas kā vizuālas, tā arī tehniskas izmaiņas.


'MINI United' – magnēts faniem visā pasaulē (2)

Šogad jau trešo reizi tika rīkots leģendārais festivāls “MINI United”. Šoreiz tas notika 22.– 24.maijā pavasara saules apspīdētajā Pirmās formulas trasē Silverstonā, Anglijā. Unikālais pasaules mēroga pasākums pulcēja 25'000 fanu no vairāk nekā 40 valstīm. Tie atbrauca ar vairāk nekā 10'000 “MINI” automobiļu, no kuriem lielākā daļa bija rūpīgi individualizēti.


MINI 50 gadu jubileju svinēs 'MINI United 2009' festivālā

Pirms 50 gadiem no konveijera noripoja pirmais britu kulta auto “MINI” modelis. Par godu šai jubilejai Lielbritānijā, Silverstonas autosporta trasē, 2009.gada 22.–24.maijā tiks rīkots vērienīgākais “MINI” fanu pasākums. Leģendārā trase ir trešā unikālā festivāla “MINI United” norises vieta pēc Misano Itālijā un Zandvortas Holandē.


MINI atjauninājis savu kabrioletu

Kompānija „MINI” publicējusi oficiālo informāciju un attēlus ar atjaunināto „MINI Cooper” kabrioletu, kas tiks prezentēts nākamā gada janvārī notiekošajā autoizstādē Detroitā. Tirdzniecībā Eiropā modernizētais „MINI Cooper Cabrio” nonāks nākamā gada pirmajā pusē.


BMWPower.lv izmēģina 'MINI John Cooper Works' (29)

Līdz šim kā „MINI” modeļa sportiskāko sērijveida versiju pazinām „Cooper S”, tomēr tagad no rūpnīcas pieejama vēl jaudīgāka tā versija, kas ieguvusi „John Cooper Works” nosaukumu. Ja citiem ražotājiem jāģenerē jauni tirgvedības paņēmieni, lai patērētājam attiecīgi nopozicionētu savu sportisko hečbeku, tad „John Cooper Works” gadījumā leģenda runā pati par sevi.