Kategorija: BMW modeļu jaunumi

'BMW 3.0 CSL' mūsdienu versijā (3)

50 gadu jubilejas svinības BMW sporta nodaļai “M” sasniegušas kulmināciju – autoražotājs radījis mūsdienu versiju leģendārajam 70. gadu “BMW 3.0 CSL” modelim. Tolaik tas bija visjaudīgākais BMW ar sešcilindru motoru, tādēļ vācu autoražotājs tādu radījis arī mūsdienu versiju.


Jaunais 'BMW M2' ar oriģinālu dizainu un 460 ZS

Jaunais "BMW M2" turpina zīmola īpaši sportisko modeļu sēriju, kas aizsākās 1973. gadā ar "BMW 2002 turbo". Kompaktie izmēri un no "BMW M3" un "M4" modeļiem pārņemtā spēka piedziņas un šasijas tehnoloģija ir jaunā automobiļa koncepcijas pamatā, kas izpaužas arī eksterjera dizainā. Vadības koncepcija, kas ļauj pielāgot automobiļa iestatījumus, palīdz radīt intensīvu braukšanas pieredzi.


'BMW M' izsludinājis savu pirmo elektromobili (2)

Šogad vācu autoražotāja BMW sporta nodaļa "M", kas pazīstama ar saviem sportiskajiem modeļiem un sacīkšu automobiļiem, svin 50 gadu jubileju. Par godu šim notikumam "BMW M GmbH" paziņojusi par pirmo sportisko elektromobili ar maģisko "M" emblēmu. Šobrīd jau notiek aktīvs darbs pie tamlīdzīga prototipa un "BMW M" publicējis video, kurā daļēji atklāj šo sportisko elektromobili.


BMW jaunā 7. sērija atvadījusies no V12 (10)

Kompānija BMW prezentējusi jaunās paaudzes 7. sērijas modeli (G70 – rūpnīcas indekss), kas atšķirībā no iepriekšējām paaudzēm jaudīgākajā versijā ir atteikusies no V12 benzīna motora, tā vietā piedāvājot simtprocentīgi elektrisku modifikāciju.


'BMW X7' ieguvis divstāvīgus lukturus (8)

Kompānija BMW prezentējusi modernizēto “X7” modeli. Markas vislielākais apvidus automobilis ieguvis būtiskas vizuālas pārmaiņas – turpmāk “X7” modelim būs divstāvīgi priekšējie lukturi. Tāpat automobilis ieguvis “M60i xDrive” modifikāciju un bagātīgāku aprīkojuma sarakstu.


BMW parādījis šogad gaidāmo 'i4' elektromobili (11)

Kompānija BMW parādījusi simtprocentīgi elektrisko liftbeku "i4". Pagaidām autoražotājs detalizētāku informāciju par tā tehniskajiem raksturlielumiem neatklāj, bet sola to darīt tuvāko nedēļu laikā. Tirdzniecībā "BMW i4" būs pieejams dažādās modifikācijās, no kurām dārgākā bez atkārtotas akumulatoru uzlādes spēs nobraukt līdz 590 kilometru distanci.


'BMW 128ti' ar 265 ZS un priekšpiedziņu (10)

BMW papildinājis savu 1. sērijas modeļu gammu ar trim jaunām modifikācijām, no kurām interesantākā ir "128ti". Šim spēkratam jau standarta aprīkojumā ir "M Sport" balstiekārta un bremžu sistēmā, kā arī 265 zirgspēku motors un pašbloķējošais diferenciālis. "BMW 128ti" tirgū konkurēs ar "VW Golf GTI".


BMW M3 un M4 ar milzīgo režģi priekšā (12)

BMW prezentējis jaunās paaudzes sportisko sedanu “M3” un kupeju “M4”, kas pieejama ar pretrunīgi vērtēto milzīgo radiatora dekoratīvo režģi, manuālo pārnesumkārbu un līdz pat 510 zirgspēku jaudīgu motoru (“Competition” versijā).


Jaunā 4. sērijas kupeja ar milzīgu priekšējo režģi (21)

Kompānija BMW prezentējusi jaunās paaudzes 4. sērijas kupeju (G22), kura nav vienkārši 3. sērijas divdurvju versija, bet šoreiz ir ieviesusi arī kādu jaunu un visai drosmīgu dizaina risinājumu markai kopumā – vēl lielāku un vēl izteiktāku radiatora dekoratīvo režģi, kas ir praktiski visas virsbūves priekšdaļas augstumā.


BMW 8. sērija ieguvusi 'Gran Coupe' versiju (2)

Kompānija BMW oficiāli atklājusi jaunās 8. sērijas trešo virsbūves modifikāciju "Gran Coupe", kura ieguvusi logu stiklus bez rāmjiem un kura ir gabarītos ievērojami lielāka par šīs pašas sērijas kupeju un kabrioletu.