Online

Pašreiz BMWPower skatās 152 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
SpOrcMeN
13. Dec 2016, 23:29 #39981

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ieej kada lombarda es dabuju jauno ipona ladetaja vadu pa 3 euro bija ri visadi vadi turtiesham biju izbrinits kaoriginalie vadi pa kapeikam tur

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Marteens
13. Dec 2016, 23:47 #39982

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


13 Dec 2016, 23:29:34 @SpOrcMeN rakstīja:
ieej kada lombarda es dabuju jauno ipona ladetaja vadu pa 3 euro bija ri visadi vadi turtiesham biju izbrinits kaoriginalie vadi pa kapeikam tur


Tu oligarh sen jau vazajies gar lombardiem un latgaliti?
Offline
sonx33
13. Dec 2016, 23:48 #39983

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


13 Dec 2016, 13:17:00 @Pufaix rakstīja:
Kādam varbūt lēto pufaiku?

Nopirku XL, bet nedaudz par lielu uz 1.78cm @ 92kg

Cena?
Offline
JL-LJ
14. Dec 2016, 09:54 #39984

Kopš: 30. Jun 2014

Ziņojumi: 201

Braucu ar:

Ja nu kādam nepieciešami B6 passat dzelzs diski ar kkādām vasaras riepām 205/55R16 5x112
Aizņem garāžā vietu

40.99EUR - par visu komplektu!
PAŠIZVEŠANA - klāt nevedīšu! Salaspils novads!
PM
27591050
Offline
abyss
14. Dec 2016, 12:30 #39985

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

meklēju lietotu TV līdz 50 eur. Izmērs pa lielam poh, vēlams, lai būtu >20 collām.

Bildes uzmanības pievēršanai

[ Šo ziņu laboja abyss, 14 Dec 2016, 12:30:16 ]

Offline
exit99
14. Dec 2016, 21:36 #39986

Kopš: 04. Aug 2015

Ziņojumi: 168

Braucu ar:

Pārdodu
MacBook Air

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/....html?1481743959

MacBook Pro

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/....html?1481744002

Acer Aspire M3

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/....html?1481744133

Poweram no cenas -20 eur
Offline
crime
14. Dec 2016, 23:35 #39987

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Pārdodu Iphone 6+ 16GB, zelta krāsā, lietots apmēram gadu, aizmugurē vāciņš gumijas, uz ekrāna aizsargplēve, baterija tur ļoti labi, defektu nav un sim free, nav kritis zemē, ekrāns oriģinālais, lādētājs ir, vadam uzvilkti kembriki galos, lai neplaisā, austiņu nav. 310 eur
Offline
jan4ik1987
15. Dec 2016, 11:37 #39988

Kopš: 26. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 636

Braucu ar: biturbo sulas paku



Pārdošanā Samsung Galaxy S6 Black. Stāvoklis labs, garantija vēl tieši gads. gribētos 270 eur, bet vienmēr var sarunāt. pilns komplekts. Pirkts Latvijā. Sīkāk PM.
Offline
ACTIVITY
15. Dec 2016, 12:02 #39989

Kopš: 03. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 53

Braucu ar: GK - 4381

Vēlme iegādāties Zhiliton spēļu konsoli. Varbūt kāds tirgo vai arī ir zināms kur nopirkt!? Tirgū un Latgalītē esmu bijis, visi saka ka ir, bet tur esot neviens nezin kur tieši ko tādu var nopirkt. 20076282
Offline
karro
15. Dec 2016, 12:06 #39990

Kopš: 08. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4934

Braucu ar: studentu variantu


14 Dec 2016, 11:39:32 @Archyz rakstīja:

[..]

Buffalo Trace Kentucky Burbon Cena:22 EUR



norādītajā linkā ceeeena ir <20E
Offline
esbei
15. Dec 2016, 12:16 #39991

Kopš: 09. Sep 2014

Ziņojumi: 3

Braucu ar:


15 Dec 2016, 12:02:42 @ACTIVITY rakstīja:
Vēlme iegādāties Zhiliton spēļu konsoli. Varbūt kāds tirgo vai arī ir zināms kur nopirkt!? Tirgū un Latgalītē esmu bijis, visi saka ka ir, bet tur esot neviens nezin kur tieši ko tādu var nopirkt. 20076282


Ķīna vēl ražo:
https://www.aliexpress.com/af/category/180606.h...o&isrefine=y
Offline
JankyLV
15. Dec 2016, 12:25 #39992

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

Offline
doppio
15. Dec 2016, 12:45 #39993

Kopš: 06. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 417

Braucu ar: pareizo piedziņu


25 Nov 2016, 09:58:50 @doppio rakstīja:
2 mēn lietots Galaxy A3 (2016), ar čeku, garantiju, utt. Links

Laba, kvalitatīva budžeta truba ar nepārspīlētu izmēru

Sanāca tikt pie pie cita, šis kļuva lieks.
170eur.

PM/26161168


pārdots!

[ Šo ziņu laboja doppio, 15 Dec 2016, 15:56:01 ]

Offline
Helmuts
15. Dec 2016, 13:57 #39994

Kopš: 22. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 487

Braucu ar: E34 4.4i

https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and...nders/ipxgo.html

50eiro
Offline
rewopwmb
15. Dec 2016, 16:13 #39995

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 93

Braucu ar: e60

Pārdodu Samsung televizoru. 32 collas,perfektā stāvoklī. SMART TV,HDMI,USB. Viss strādā un ir labā stāvoklī. Lietots saudzīgi 1.5 gadus viesistabā. Sūtiet savu cenu.

25722347, šodien līdz 17:30 neceļu jo papisās tel kkur

[ Šo ziņu laboja rewopwmb, 15 Dec 2016, 16:16:25 ]

Offline
zubex
15. Dec 2016, 16:41 #39996

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Kurs nodarbojas ar vartu izgatavosanu? Vajag bidamos vartus Rigaa, Pardaugavaa. PM.
Offline
Archyz
15. Dec 2016, 17:48 #39997

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


15 Dec 2016, 12:06:48 @karro rakstīja:

14 Dec 2016, 11:39:32 @Archyz rakstīja:

[..]

Buffalo Trace Kentucky Burbon Cena:22 EUR



norādītajā linkā ceeeena ir <20E


Attiecīgi piedāvājumu uz Buffalo atsaucu. Vnk līdz šim viņš Spiritā visu laiku maksāja 28Eur
Offline
marisio
15. Dec 2016, 19:09 #39998

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem


14 Dec 2016, 11:39:32 @Archyz rakstīja:


Pārdošanā svaigi (uz oglēm cepti) Gaujas nēģi, gatavi želejā. Iepakojumos pa 1 kg.
Saņemšana Imantā vai kkur Rīgas pilsētā...

"Eiropas Komisija Carnikavas nēģim piešķīrusi Eiropas Savienības kvalitātes zīmi – "Aizsargāta ģeogrāfiskas izcelsmes norāde", tā pasludinot Carnikavas nēģi par nacionālo produktu un apliecinot, ka tieši Gaujā pie Carnikavas ķertie nēģi ir paši gardākie."
Lasi vairāk te...

Iepakojuma (1kg) cena 17 EUR


Pieejami arī grādīgie:
HINE Rare VSOP Cena:37 EUR



Šodien iegādājos, rekomendēju, cena un garša lieliska
Offline
chalis
15. Dec 2016, 19:51 #39999

Kopš: 10. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: E46 or FF

Pērku gāzes reduktoru 170zs un uz augšu, kompi, un 6 sprauslas.
Pm!
Offline
PVN
15. Dec 2016, 21:44 #40000

Kopš: 15. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: SATAjet 4000

uz pardosanu ir Austrijas alus 10eur kaste (18gb)
ir kadas 20 kastes
[URL=http://lejup.lv/]
[/URL]

[URL=http://lejup.lv/]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja PVN, 15 Dec 2016, 21:45:09 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo