Online
Pašreiz BMWPower skatās 166 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Tieši tā. Pašreizējais īrnieks,kuram izīrēju par 250 eur,aplūkot dzīvokli bija atnācis viegla pālī un izskatās ka pirms tam bija kodis labu laiku.
Nu jau trešais gads ka dzīvo,maksājumus nekavē,ko vajag salabot,salabo pats.
Lētajām galam neko labāku vēlēties nevaru. | Offline | | |
| kartupelis6 | | Kopš: 19. Jan 2022
Ziņojumi: 20
Braucu ar:
| Vai ar 10k-15k budžetu pietiktu uztaisīt kosmētisko 51m2 divistabu dzīvoklī vecajā jaunajā projektā (iesaistot meistarus, pašam rokas no dirsas aug)? Pārkrāsot sienas, griestus, nomainīt gaismekļus, slēdžus, rozetes. Esošo laminātu iespējams atstāt kā ir. Demontēt esošo virtuvi un ielikt pilnīgi jaunu (virtuve istabas stūrī, viena siena 3m2, otra 1.8m2). 4.7m2 no tā ir vannas istaba, tai es domāju tikai santehniku nomainīt. [ Šo ziņu laboja kartupelis6, 05 Jul 2024, 11:17:15 ] | Offline | | |
| Hrjum | | Kopš: 06. Oct 2009
Ziņojumi: 656
Braucu ar: Kulbu
| Inflāciju aizmirsa "investori" pierēķināt, tāpat kā "NĪ magnāti" savu čakaru par vismaz 15eur/h vai cik tur tagad stroikā var dabūt, ja māk paklausīt brigadieri.
Uzkrājošās apdrošināšanas vairs nav īpāsi interesantas, jo kamēr bija 5 gadi līdz nobrieda bija ok. Tagad kad 10 nav tik interesanti, turēt trepi no 10 līgumiem ir čakars un komisijas apēd vairāk. Tā ar 5 līgumiem bija ok, atver katru gadu jaunu, iemaksā 120-1k vai cik nu prasa līgums ar mazāko komisiju par iemaksu un izmaksu. Sagaidi 5 gadu termiņu, iebliez max iemaksas par gadu un praktiski uzreiz ņem ārā tiklīdz noreportēts VID. Mazāk komisijās aizgāja un mazāk līdzekļu iesaldēts.
Ok var arī ar 5 līgumiem, bet tad pareizāk termiņš jānoķer. Decembrī iemaksā par tekošo gadu, Janvārī par nākamo max iemaksas un casho ārā. Uz VID jau būs izcashotais aizgājis reportā. Tas ka nav visu gadu noturēts nav būtiski, VID un likums prasa iemaksāt par konkrēto gadu un neko nesaka cik jānotur.
Bet nu ar 10 gadu termiņu, biki apnicīgi gaidīt. Izceshoju 5 gadu trepi un tagad pāris līgumi rūgst, un pagaidām neceļas rokas jaunu trepi kārtīgi būvēt.
Polises uz bērna vārda nevajag ņemt. Paši ziniet cik prāta ir 18 gados un ko gribēs ar tiem 10+ k eur izdarīt. No paziņām mocis ir vēl stipri sakrīga lieta ko sīkais nopērk pa 20k... Tur 0 teikšana par to ko tas jaunais cilvēks izdarīs 18 dzimšanas dienā. Diemžēl LV trasti nav izveidojami īsti un ārzemēs bērniem tādus veidot ir jēga tikai pie stipri lieliem cipariem.[ Šo ziņu laboja Hrjum, 05 Jul 2024, 11:30:55 ] | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
05 Jul 2024, 11:16:47 @kartupelis6 rakstīja:
Vai ar 10k-15k budžetu pietiktu uztaisīt kosmētisko 51m2 divistabu dzīvoklī vecajā jaunajā projektā (iesaistot meistarus, pašam rokas no dirsas aug)? Pārkrāsot sienas, griestus, nomainīt gaismekļus, slēdžus, rozetes. Esošo laminātu iespējams atstāt kā ir. Demontēt esošo virtuvi un ielikt pilnīgi jaunu (virtuve istabas stūrī, viena siena 3m2, otra 1.8m2). 4.7m2 no tā ir vannas istaba, tai es domāju tikai santehniku nomainīt.
Gan jau sanāktu kaut kas vienīgi rēķini ka nedārgas bet cilvēcīgas virtuves iekārta/montāža un aprīkojums būs jau vien ap 4-5k | Offline | | |
| casivupi | | Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
| man šobrīd virtuves skapīši un virsma stāv pa 600 pirkti ) viss taisni, nekas nekrīt ) | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Samēra telpu, aizbrauc uz IKEA, tur konsultants visu saplānos nosauktā budžeta ietvaros. Pēc tam atrodi kādu, kas samontē. Nu nebūs tur 4-5t. | Offline | | |
| K_K | | Kopš: 24. Nov 2016
Ziņojumi: 204
Braucu ar:
| Kad pagājušajā rudenī jautāju par custom virtuvi, tad tika saukta cena +/- 1k par virsmas metru(plāksnes, furnitūra utt.)
Ikea nav slikts variants, bet būs jāpieņem kompromisi, kā arī ierobežota apdares izvēle pret full custom, bet cena ir patīkamāka un 99% viss pieejams uzreiz nevis kad būs iedvesma…. | Offline | | |
| Marteens | |  Kopš: 22. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 10829
Braucu ar:
| Ikea jau pēc skata mēsls. Uz pasūtījumu man virtuve ar virsmu nostājās ap 3tk. Nav runa par sienām,flīzēm uc. 3kv.m. Varētu būt. Laba furnitūra. | Offline | | |
|
|
| toolis | |  Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
05 Jul 2024, 13:19:21 @K_K rakstīja:
Kad pagājušajā rudenī jautāju par custom virtuvi, tad tika saukta cena +/- 1k par virsmas metru(plāksnes, furnitūra utt.)
Ikea nav slikts variants, bet būs jāpieņem kompromisi, kā arī ierobežota apdares izvēle pret full custom, bet cena ir patīkamāka un 99% viss pieejams uzreiz nevis kad būs iedvesma….
nekas tur nav ierobežots, korpusu un mehānismus paņem ikea, fasādi pasūti kādu un kur gribi. | Offline | | |
| K_K | | Kopš: 24. Nov 2016
Ziņojumi: 204
Braucu ar:
|
05 Jul 2024, 14:57:30 @toolis rakstīja:
05 Jul 2024, 13:19:21 @K_K rakstīja:
Kad pagājušajā rudenī jautāju par custom virtuvi, tad tika saukta cena +/- 1k par virsmas metru(plāksnes, furnitūra utt.)
Ikea nav slikts variants, bet būs jāpieņem kompromisi, kā arī ierobežota apdares izvēle pret full custom, bet cena ir patīkamāka un 99% viss pieejams uzreiz nevis kad būs iedvesma….
nekas tur nav ierobežots, korpusu un mehānismus paņem ikea, fasādi pasūti kādu un kur gribi.
Noteikti, bet nav plug&play variants. | Offline | | |
Jurchixx  | |  Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8341
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
|
05 Jul 2024, 13:19:21 @K_K rakstīja:
Kad pagājušajā rudenī jautāju par custom virtuvi, tad tika saukta cena +/- 1k par virsmas metru(plāksnes, furnitūra utt.)
Ikea nav slikts variants, bet būs jāpieņem kompromisi, kā arī ierobežota apdares izvēle pret full custom, bet cena ir patīkamāka un 99% viss pieejams uzreiz nevis kad būs iedvesma….
1k par tekošo metru man šķiet ir laba cena vēl | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Ikea vienīgais trūkums, ka kaut kur var palikt kāda 5cm šķirba. Fuernitūra tur ir laba, tas pats blum vai kā tur, ja kaut kas nav mainījies.
fasādēm arī nav ne vainas, ja nevajag tiešām kādu specifisku interjeru. Virsma arī nosacīti lētā kalpo labi, nekas nelobās, nedilst vai tml.
Nezinu, nav ar ko baigi salīdzīnāt.
Ja gribas zeltu, granītu, marmoru tad jā, ikea nebūs variants. | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
05 Jul 2024, 15:06:40 @juriz rakstīja:
Ikea vienīgais trūkums, ka kaut kur var palikt kāda 5cm šķirba. Fuernitūra tur ir laba, tas pats blum vai kā tur, ja kaut kas nav mainījies.
fasādēm arī nav ne vainas, ja nevajag tiešām kādu specifisku interjeru. Virsma arī nosacīti lētā kalpo labi, nekas nelobās, nedilst vai tml.
Nezinu, nav ar ko baigi salīdzīnāt.
Ja gribas zeltu, granītu, marmoru tad jā, ikea nebūs variants.
Ko Tu fantazē? Kādi 5cm šķirbas Ikea?
Šķirbas būs ja uzreiz grib ielikt Ikea PSRS sērijas mājā bez pamatīga remonta pirms tam. Bet tā jau nav Ikea vaina ...
Ja ir remonts virtuvē un taisnas sienas uztaisītas - tad nekas tur ar Ikea nebūs šķībi.
Ir liela pieredze ar visu iespējamo mēbeļu skrūvešanu - gan sūdi kā optimus un Jysk ,gan citi.
Tik kvalitatīvas instrukcijas un perfekti viss sakomplektēts kā IKEA nav nevienam.
Pretstatā Optimus un Jysk kur liek uz svaru visu...kaut kas trūkst un kaut kas paliek pāri..  | Offline | | |
| equations | | Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1342
Braucu ar:
| Var kads ieteikt, kadu cilvēku/firmu, kas var moduļu majai uztaisit skruvpallus? | Offline | | |
| 7977 | | Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
05 Jul 2024, 15:49:28 @divkosigais rakstīja:
05 Jul 2024, 15:06:40 @juriz rakstīja:
Ikea vienīgais trūkums, ka kaut kur var palikt kāda 5cm šķirba. Fuernitūra tur ir laba, tas pats blum vai kā tur, ja kaut kas nav mainījies.
fasādēm arī nav ne vainas, ja nevajag tiešām kādu specifisku interjeru. Virsma arī nosacīti lētā kalpo labi, nekas nelobās, nedilst vai tml.
Nezinu, nav ar ko baigi salīdzīnāt.
Ja gribas zeltu, granītu, marmoru tad jā, ikea nebūs variants.
Ko Tu fantazē? Kādi 5cm šķirbas Ikea?
Šķirbas būs ja uzreiz grib ielikt Ikea PSRS sērijas mājā bez pamatīga remonta pirms tam. Bet tā jau nav Ikea vaina ...
Ja ir remonts virtuvē un taisnas sienas uztaisītas - tad nekas tur ar Ikea nebūs šķībi.
Ir liela pieredze ar visu iespējamo mēbeļu skrūvešanu - gan sūdi kā optimus un Jysk ,gan citi.
Tik kvalitatīvas instrukcijas un perfekti viss sakomplektēts kā IKEA nav nevienam.
Pretstatā Optimus un Jysk kur liek uz svaru visu...kaut kas trūkst un kaut kas paliek pāri.. 
Esmu gan pats sev 2 ikea virtuves salicis, gan darbavietām sūtījis ar visu ikea uzstādīšanu. Vienmēr viss bijis ok, lātri, precīzi utt. Bet jāatzīst ja nav laika vai prasmju viņu pašam salikt, tad nekas baigi izdevīgs naudas ziņā tur nesanāk. Ātrāk un paredzamāk gan par custom made. Ar kalpošanas kvalitāti problēmu nav. | Offline | | |
| Celtnieks7 | | Kopš: 08. Jul 2016
Ziņojumi: 213
Braucu ar:
|
05 Jul 2024, 15:49:28 @divkosigais rakstīja:
05 Jul 2024, 15:06:40 @juriz rakstīja:
Ikea vienīgais trūkums, ka kaut kur var palikt kāda 5cm šķirba. Fuernitūra tur ir laba, tas pats blum vai kā tur, ja kaut kas nav mainījies.
fasādēm arī nav ne vainas, ja nevajag tiešām kādu specifisku interjeru. Virsma arī nosacīti lētā kalpo labi, nekas nelobās, nedilst vai tml.
Nezinu, nav ar ko baigi salīdzīnāt.
Ja gribas zeltu, granītu, marmoru tad jā, ikea nebūs variants.
Ko Tu fantazē? Kādi 5cm šķirbas Ikea?
Šķirbas būs ja uzreiz grib ielikt Ikea PSRS sērijas mājā bez pamatīga remonta pirms tam. Bet tā jau nav Ikea vaina ...
Ja ir remonts virtuvē un taisnas sienas uztaisītas - tad nekas tur ar Ikea nebūs šķībi.
Ir liela pieredze ar visu iespējamo mēbeļu skrūvešanu - gan sūdi kā optimus un Jysk ,gan citi.
Tik kvalitatīvas instrukcijas un perfekti viss sakomplektēts kā IKEA nav nevienam.
Pretstatā Optimus un Jysk kur liek uz svaru visu...kaut kas trūkst un kaut kas paliek pāri.. 
Platuma izmēri tur ir ierobežoti un ne vienmēr var nosegt visu virtuves garumu, lai nepaliek škirba starp sienu. | Offline | | |
|
|
| nikoo | | Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: divi ar pusi
| Man virtuve kopā ~7.5 m divas paralēlās sienas, no kurām ~5 m virsma ar skapīšiem augšā/apakšā, pārējais tikai virsma/plauktiņi.
Ar IKEA kalkulatoru paspēlējos, lai paskatītos izkārtojumu un variantus - bija tuvu 4k par mēbelēm un darba virsmām. Custom virtuve salikta uz centimetriem pēc savām vēlmēm un sīkumiem, kur 2x atbrauca apskatīties un samērīt, uzstādīšana arī pilnas dienas darbs 2 cilvēkiem. Cena faktiski 5k + PVN, tātad jau pieminetais 1k/metrā, bet ne no lielajiem kantoriem. Tas ir Egger + Blum, bet neizvēloties dārgās paneļu krāsas vai aktuālo kolekciju virsmas. Ikea price/performance šādā variantā nebija baigi interesants.
4.8 m virtuvei nu būs tie 5k vai tuvu tam. Par tehniku vispār atkarīgs cik augstos plauktos skatīsies.
Par kopējo summu - 15k uz 51 m2 nav daudz, bet, ja nav jājauc ārā vannas istaba/tualete, nav taisnošanas, u.c. fundamentālu darbu, tad 10k (bez virtuves) par pārkrāsošanu un rozešu pārskrūvēšanu jau varētu būt OK. Var piemest aptvenos ciparus - https://brigada.lv/lv/remonts/. Daļai lietu gan cenas šaubīgas un ļoti atkarīgs vai meistars būs uzņēmums, vai vienkārši Jānis, kuram maksāsi uz rokas. A ber vispār atrast uzticamu meistaru - tas jau ir leģendārs uzdevums. | Offline | | |
| EdijsG | |  Kopš: 02. Jun 2014
No: Sigulda
Ziņojumi: 390
Braucu ar: auto
| Ar 1. augustu Silakroga tiek izirets divustabu dzivoklis-pilniba mebelets, zolids remonts(bez paklajiem un arkam) 230e+kom. vai tiek tirgots pa 45k | Offline | | |
| kristapszs | | Kopš: 21. Aug 2012
Ziņojumi: 282
Braucu ar: kawasaki , e36, benz
| Es te meklēju garāžu un sāku domat....kapēc vairs netaisa jaunas garāžas kā vecajos laikos? Tiešām vairs nav pieprasijums garāžām? | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Pie privātmājām jau taisa.
Tikai tās parasti aizkrāmē ar visādiem krāmiem un granulām.
Pie daudzstāvenes pietiek ar kādu pazemes stāvvietu. Vai kaimiņu daudzstāvenes pagalmu  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|