Tēma: Avārijas
| Autors | Ziņojums |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
27 Jun 2026, 16:01:00 @Mizx rakstīja:
26 Jun 2026, 12:47:56 @Arsm3ns rakstīja:
vakar redzēju vēl gandrīz-krešu. Pa priekšu mocists, viņam priekšā kabluks. Moto sāk pietuvoties, itkā tulīt garām ies un tajā brīdī kad distance sarukusi, kabluks met pa nažiem uz līdzenas vietas. Mocists dzēsās cik varēja un pēdējā brīdī noreaģēja raut pa labi (ko sāka darīt arī bremzētājs) un gar pašu bampera stūri bez saskares apstājās.
Kablucists, ačkariks vispār nesaprata, ka kkas aizmugurē notika, bet bakstīja telefonu, laikam sms atnāca un bija jāizlasa 
Lieki uzreiz pārmest kablukam. Man vakar arī tā mocis pēkšņi no kaut kurienes bija astē iesēdies. Pamanīju spogulītī, ka kaut kas dīvains dažbrīd pazib pakaļējā logā — ķivere. Mocis aiz auto var būt pilnīgi neredzams, ar to viņiem vajadzētu rēķināties, jo priekšā braucošais var nezināt, ka strauji bremzējot kāds aizmugurē ir.
nuu, vsp jau bez iemesla nevajadzētu strauji bremzēt
ja ir iemesls- tad pilnīgi po par tiem, kas aizmugurē nejēdz distanci ievērot | Offline | | |
protams  | |  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6318
Braucu ar: NS7
| Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1985
Braucu ar:
|
27 Jun 2026, 19:08:00 @protams rakstīja:
Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem 
.. lai sūtītu signālu par netradicionālu orientāciju. | Offline | | |
| Jurka88 | | Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 742
Braucu ar:
|
27 Jun 2026, 19:08:00 @protams rakstīja:
Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem 
Tālie neglābs. Un tas ir lohu gājiens braukt ar tālajiem, cerībā ka pamanīs..
Močiem jābrauc ar tādu domu ka viņi ir neredzami un jādomā 3 gājieni uz priekšu. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo