Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Ceļu Policija, CSN, likumi

Tēma: Avārijas

AutorsZiņojums
kexxx
Šodien, 18:49 #661

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


27 Jun 2026, 16:01:00 @Mizx rakstīja:

26 Jun 2026, 12:47:56 @Arsm3ns rakstīja:
vakar redzēju vēl gandrīz-krešu. Pa priekšu mocists, viņam priekšā kabluks. Moto sāk pietuvoties, itkā tulīt garām ies un tajā brīdī kad distance sarukusi, kabluks met pa nažiem uz līdzenas vietas. Mocists dzēsās cik varēja un pēdējā brīdī noreaģēja raut pa labi (ko sāka darīt arī bremzētājs) un gar pašu bampera stūri bez saskares apstājās.
Kablucists, ačkariks vispār nesaprata, ka kkas aizmugurē notika, bet bakstīja telefonu, laikam sms atnāca un bija jāizlasa
Lieki uzreiz pārmest kablukam. Man vakar arī tā mocis pēkšņi no kaut kurienes bija astē iesēdies. Pamanīju spogulītī, ka kaut kas dīvains dažbrīd pazib pakaļējā logā — ķivere. Mocis aiz auto var būt pilnīgi neredzams, ar to viņiem vajadzētu rēķināties, jo priekšā braucošais var nezināt, ka strauji bremzējot kāds aizmugurē ir.


nuu, vsp jau bez iemesla nevajadzētu strauji bremzēt
ja ir iemesls- tad pilnīgi po par tiem, kas aizmugurē nejēdz distanci ievērot
Offline
protams
Šodien, 19:08 #662

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6318

Braucu ar: NS7

Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Arsm3ns
Šodien, 19:24 #663

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1985

Braucu ar:


27 Jun 2026, 19:08:00 @protams rakstīja:
Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem
.. lai sūtītu signālu par netradicionālu orientāciju.
Offline
Jurka88
Šodien, 19:57 #664

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 742

Braucu ar:


27 Jun 2026, 19:08:00 @protams rakstīja:
Mocistiem vajadzētu iemācīties vienmēr braukt ar tālajiem
Tālie neglābs. Un tas ir lohu gājiens braukt ar tālajiem, cerībā ka pamanīs..
Močiem jābrauc ar tādu domu ka viņi ir neredzami un jādomā 3 gājieni uz priekšu.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo