Online
Pašreiz BMWPower skatās 84 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Avārijas
| Autors | Ziņojums |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
|
31 May 2026, 00:04:35 @badmoon rakstīja:
... Savukārt LV klubs, kas to tumšo (ok citvalstu) ļautiņu ir atvilcis un uztrenējis, pārdodot uz Eiropu vēl nopelna normālu $$$
...
kāds tikko (atkal) izgudroja vergu tirdzniecību  | Offline | | |
| martins_usars | |  Kopš: 01. May 2023
Ziņojumi: 1460
Braucu ar: skatuve viens!
| tas ir sava veida neokoloniālisms. aizvedot no valsts talantu, pie sevis, iezāģē mītnes valstij | Offline | | |
| DiksIrseejs | | Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
|
31 May 2026, 00:04:35 @badmoon rakstīja:
"18 gadus vecais finanšu students Henrijs Novaks devās mājās no nakts izklaides, kad viņam uzbruka 23 gadu vecais Vikrums Digva ar 20 cm garu "Šastaras" asmeni."
"Apvienotajā Karalistē sikhiem ir likumīgi atļauts nēsāt nazi publiski, jo to aizsargā reliģisko atbrīvojumu likumi." (c)
Piekāst šādu liberālo demokrātiju.
Skotiem arī atļauts savus nažus nesāt ir iekš UK. | Offline | | |
RSAWorkshop  | |  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Uz Slokas/Pulka krusta jauno tramvaju no sliedēm kaut kāds mazmotors ir nodauzijis nost, laikam pasmagi. Šķiet, ka ir testējis cik iet pa Pulka ielu, bet ir piemirsies, ka ielas mēdz beigties
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
protams  | |  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| 3 promiles 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| Petka | |  Kopš: 14. Sep 2004
Ziņojumi: 301
Braucu ar: 87’ Audi 100
| https://www.instagram.com/reel/DZarxy8x6lJ/?igs...c25nMGdidDg3dQ== | Offline | | |
| Zeebalds | |  Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1658
Braucu ar:
| krievuška taxi sasita  | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| ja zem promilēm, tad tur jeeeeeeeeeebāķ regresa summa būs  | Offline | | |
|
|
| werto | |  Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
|
11 Jun 2026, 14:21:26 @kexxx rakstīja:
ja zem promilēm, tad tur jeeeeeeeeeebāķ regresa summa būs 
Varēs pati striķī nosvērties, ja būtu ielikusi kādā vieglajā būtu smagi cietušie.  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|