Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 154 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
deerejhon
11. Dec 2016, 20:46 #39941

Kopš: 19. Jul 2009

No: Gulbene

Ziņojumi: 4

Braucu ar: jhon deere 1270e Honda VTR1000 e53

Vīri! Vajag palīdzību, meklēju priekš eņģeļacīm tos mazos vadības blokus, vai viņus var nopirkt atseviški? Man viens izdega, viena pusē bez riņkiem izskatās stulbi. Kāds var palīdzēt???
Offline
tomaats
11. Dec 2016, 20:52 #39942

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5


11 Dec 2016, 20:46:18 @deerejhon rakstīja:
Vīri! Vajag palīdzību, meklēju priekš eņģeļacīm tos mazos vadības blokus, vai viņus var nopirkt atseviški? Man viens izdega, viena pusē bez riņkiem izskatās stulbi. Kāds var palīdzēt???


varbut saksim ar to kas par modeli!
man e91 , un mainas sluldzīte, biezi bet tomer mainās!
Offline
waarna
11. Dec 2016, 21:03 #39943

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 117

Braucu ar:

Pērku flaņčus centrs 57,.. 5x112 20-22mm kopā ar garajām skrūvēm
Offline
Jurchixx
11. Dec 2016, 21:06 #39944

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8341

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1


11 Dec 2016, 21:03:18 @waarna rakstīja:
Pērku flaņčus centrs 57,.. 5x112 20-22mm kopā ar garajām skrūvēm



http://exe.lv/lat/starplikas-flanci-skruves/
Offline
deerejhon
11. Dec 2016, 21:24 #39945

Kopš: 19. Jul 2009

No: Gulbene

Ziņojumi: 4

Braucu ar: jhon deere 1270e Honda VTR1000 e53


11 Dec 2016, 20:52:42 @tomaats rakstīja:

11 Dec 2016, 20:46:18 @deerejhon rakstīja:
Vīri! Vajag palīdzību, meklēju priekš eņģeļacīm tos mazos vadības blokus, vai viņus var nopirkt atseviški? Man viens izdega, viena pusē bez riņkiem izskatās stulbi. Kāds var palīdzēt???


varbut saksim ar to kas par modeli!
man e91 , un mainas sluldzīte, biezi bet tomer mainās!


E53, man tas bloks ir loti karsts, veselais var teikt vispār nekarst. Gan lukturi man liekas nav orginālie.
Offline
pelu_junkurs
12. Dec 2016, 10:16 #39946

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx

Ir 4gab flanči priekš bmw 5x120 - 2x20mm un 2x15mm (laikam). Pie vajadzības visu samērīšu. Piedāvājumus uz PM

[ Šo ziņu laboja pelu_junkurs, 12 Dec 2016, 10:19:01 ]

Offline
Barber
12. Dec 2016, 11:58 #39947

Kopš: 23. Dec 2014

Ziņojumi: 187

Braucu ar:

Nopirkšu 2 ielugumus uz šīvakara hgk pasakumu splendid palace.
Pm
Offline
LT7
12. Dec 2016, 12:32 #39948

Kopš: 18. Sep 2013

Ziņojumi: 106

Braucu ar:

Varbūt kādam ir piedāvājams kāds gāzes sildītājs ap 50kw vai jaudīgāks?
Offline
Gmb
12. Dec 2016, 14:17 #39949

Kopš: 11. Jul 2016

Ziņojumi: 146

Braucu ar: ķerru pa dobi

Varbūt kādam mājās eliptiskais trenažieris sācis krāt putekļus? Teiksim, līdz 250eur.
Offline
martinsz
12. Dec 2016, 16:57 #39950

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5905

Braucu ar: kartingu

M60 / M62 timing tool kits. Lietots, bet ļoti labā stāvoklī. Var uz pavadzīmi, cenu sadomāsim, vairāk info šeit LINKS



-----------------
...
Offline
restar79
12. Dec 2016, 21:39 #39951

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Ja kāds te Kuldīgā var piedāvāt būvmateriālus,izņemot veikalu,pm. Interesē rigipsi,spahteles,krāsa,koka iekšdurvis utt.pm
Offline
Marteens
12. Dec 2016, 21:44 #39952

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


12 Dec 2016, 09:45:56 @Archyz rakstīja:

Pārdošanā uz oglēm cepti Gaujas nēģi.

"Eiropas Komisija Carnikavas nēģim piešķīrusi Eiropas Savienības kvalitātes zīmi – "Aizsargāta ģeogrāfiskas izcelsmes norāde", tā pasludinot Carnikavas nēģi par nacionālo produktu un apliecinot, ka tieši Gaujā pie Carnikavas ķertie nēģi ir paši gardākie."
Lasi vairāk te...

1kg - 17Eur


Man viens dzhubars no jusu kompanijas pa 14gatavos un pa 12mit svaigos pieved
Offline
vadjiksBMW
12. Dec 2016, 21:58 #39953

Kopš: 16. Aug 2016

No: Olaine

Ziņojumi: 2700

Braucu ar: Populāko auto marku powerā.

Interesē 200l mucas, ss.lv piedāvājumi pa 5e gab. neinteresē. Kopā vajag kādas 20 gab.
Der arī nedaudz uzsistas/ iemīcītas, var būt ar kaut ko netīras, lai tik tukšas, ka tik lētāk utt.
Rīga, Olaine un tas apgabals.
PM

[ Šo ziņu laboja vadjiksBMW, 12 Dec 2016, 22:00:22 ]

Offline
DisCumple
12. Dec 2016, 22:05 #39954

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Nopirkšu vienu, divas(max) kādu piparu gāzi/asaru , kurš nu labāks, neko īsti nezinu par šām lietām. Vai ir kāds specializēts veikals Rīgā?
Paldies
Offline
majmuni
12. Dec 2016, 22:41 #39955

Kopš: 24. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar:


03 Dec 2016, 21:58:23 @majmuni rakstīja:
Lietoti bara plaukti no rūdīta stikla ar stiprinājumiem. Biezums visiem 8mm , garums (cm) 60 un 80, platums(cm) 20 un 15 .Sikak PM . 10 euro /gab .Piejami kkur 10 gabali.


[url=http://radikal.ru]
[/url]

.
Offline
RicardsP
12. Dec 2016, 22:51 #39956

Kopš: 23. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: X5 m40d, Audi 80 b4

Ja nu kādam ir var piedāvāt drēbju skapi un virtuves iekārtu. Vai varbūt kāds zina kur lētāk/labāka atlaide
Offline
compq
12. Dec 2016, 22:56 #39957

Kopš: 17. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 164

Braucu ar: Rīga 18

Nopirkšu iPhone 6/6s.
Offline
restar79
12. Dec 2016, 22:57 #39958

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:


12 Dec 2016, 22:51:24 @RicardsP rakstīja:
Ja nu kādam ir var piedāvāt drēbju skapi un virtuves iekārtu. Vai varbūt kāds zina kur lētāk/labāka atlaide

Id mēbeles
Offline
RicardsP
12. Dec 2016, 23:03 #39959

Kopš: 23. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: X5 m40d, Audi 80 b4


12 Dec 2016, 22:57:04 @restar79 rakstīja:

12 Dec 2016, 22:51:24 @RicardsP rakstīja:
Ja nu kādam ir var piedāvāt drēbju skapi un virtuves iekārtu. Vai varbūt kāds zina kur lētāk/labāka atlaide

Id mēbeles

Liels paldies
Offline
Elksnis
12. Dec 2016, 23:27 #39960

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:

12 sekciju bullerjanis katls. Kurinajis no 100 lidz 250m2 lielas telpas...220eiro mārupe. Pm vai 2004 tris tris 5 8
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo