Online

Pašreiz BMWPower skatās 170 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot Auto XII

AutorsZiņojums
520i
14. Dec 2025, 08:42 #35781

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

BMW x5

Kārtīgs arkls

3250 eur

Jauna skate, nodokļi nomaksāti utt.

[ Šo ziņu laboja 520i, 14 Dec 2025, 12:36:27 ]

Offline
e34
14. Dec 2025, 16:23 #35782

Kopš: 11. Feb 2004

Ziņojumi: 4184

Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS


06 Dec 2025, 19:14:30 @Ginekologs rakstīja:
Pardod auto. Facelift alpinweiß 2016.gada 320d 190ps Mpaket touring ar manualo 6robu karbu. 113k km. Esmu otrais ipasnieks, pirku no BMW 2019. gada. Komforta piekluve, Navi prof, alcantara, elektro bagaznieks, adapt LED, Divi riepu komplekti, R19 m402 und r16. Abi ar mazlietotam svaigam riepam no Hankook. Bremzu diski un kluci visapkart jauni pirms pusotra gada viss oem no bmw pie bmw. Vel braukt un braukt. AGR und airbags sturei par atsaukumu jauni pirms kkadiem 20000km. Ir visi papiri, pie nopietnas intereses viss redzams. Auto stingrs un nenopists! Carvertical varat ietaupit, tur neka nav. Pardodu, jo gribu 540i g31.
Gribu 19k Runajami.
Auto atrodas Vacija pie Dortmundes!
Auto mana profila bilde. Info und bildes Whatsapp:
017767 nulle nulle 646



Tu par desmitgadīgu kompaktās klases auto gribi 20K
Offline
bum_bumz
14. Dec 2025, 19:39 #35783

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


14 Dec 2025, 16:23:00 @e34 rakstīja:
Auto atrodas Vacija pie Dortmundes!

Tu par desmitgadīgu kompaktās klases auto gribi 20K

Vācijā par vācu auto vietējās cenas. Neviens neliedz pirkt Jelgavā/Lietuvā lētāk
Offline
Brugjis
14. Dec 2025, 23:16 #35784

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Varbūt kādam azotē ir kāds labs E71 X6 ar M57 bīdekli, kas nav redzams nekur sludinājumos?
Offline
stanley
15. Dec 2025, 14:28 #35785

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:

BMW 320dA M-Sport 2011
Offline
Ginekologs
16. Dec 2025, 10:50 #35786

Kopš: 02. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 213

Braucu ar: E39 525i e36 328


06 Dec 2025, 19:14:30 @Ginekologs rakstīja:
Pardod auto. Facelift alpinweiß 2016.gada 320d 190ps Mpaket touring ar manualo 6robu karbu. 113k km. Esmu otrais ipasnieks, pirku no BMW 2019. gada. Komforta piekluve, Navi prof, alcantara, elektro bagaznieks, adapt LED, Divi riepu komplekti, R19 m402 und r16. Abi ar mazlietotam svaigam riepam no Hankook. Bremzu diski un kluci visapkart jauni pirms pusotra gada viss oem no bmw pie bmw. Vel braukt un braukt. AGR und airbags sturei par atsaukumu jauni pirms kkadiem 20000km. Ir visi papiri, pie nopietnas intereses viss redzams. Auto stingrs un nenopists! Carvertical varat ietaupit, tur neka nav. Pardodu, jo gribu 540i g31.
Gribu 19k Runajami.
Auto atrodas Vacija pie Dortmundes!
Auto mana profila bilde. Info und bildes Whatsapp:
017767 nulle nulle 646



17000 bez R19.
Notitus un sistus nopistenus par attiecigam cenam varat pirkt Lietuva un pie perekupiem Lv.
Offline
Mikels
16. Dec 2025, 11:59 #35787

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


16 Dec 2025, 10:50:23 @Ginekologs rakstīja:

06 Dec 2025, 19:14:30 @Ginekologs rakstīja:
Pardod auto. Facelift alpinweiß 2016.gada 320d 190ps Mpaket touring ar manualo 6robu karbu. 113k km. Esmu otrais ipasnieks, pirku no BMW 2019. gada. Komforta piekluve, Navi prof, alcantara, elektro bagaznieks, adapt LED, Divi riepu komplekti, R19 m402 und r16. Abi ar mazlietotam svaigam riepam no Hankook. Bremzu diski un kluci visapkart jauni pirms pusotra gada viss oem no bmw pie bmw. Vel braukt un braukt. AGR und airbags sturei par atsaukumu jauni pirms kkadiem 20000km. Ir visi papiri, pie nopietnas intereses viss redzams. Auto stingrs un nenopists! Carvertical varat ietaupit, tur neka nav. Pardodu, jo gribu 540i g31.
Gribu 19k Runajami.
Auto atrodas Vacija pie Dortmundes!
Auto mana profila bilde. Info und bildes Whatsapp:
017767 nulle nulle 646



17000 bez R19.
Notitus un sistus nopistenus par attiecigam cenam varat pirkt Lietuva un pie perekupiem Lv.

Man te viens paziņa arī tirgoja f31 320d, 130k ar mpaku un no dīlera nācis, tikai nebija ar mešalku kā Tavā gadījumā. Sāka ar 20k, pēc pusotra gada tirgojot bija 14 vai 13.5k un šķiet,ka tādā cenā arī aizgāja.

Veiksmi tirdziņā

[ Šo ziņu laboja Mikels, 16 Dec 2025, 11:59:50 ]

Offline
Asch
16. Dec 2025, 14:11 #35788

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:

Tas jau reālāks cipars
Offline
shirminieks
16. Dec 2025, 17:21 #35789

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81


16 Dec 2025, 11:59:08 @Mikels rakstīja:

16 Dec 2025, 10:50:23 @Ginekologs rakstīja:

06 Dec 2025, 19:14:30 @Ginekologs rakstīja:
Pardod auto. Facelift alpinweiß 2016.gada 320d 190ps Mpaket touring ar manualo 6robu karbu. 113k km. Esmu otrais ipasnieks, pirku no BMW 2019. gada. Komforta piekluve, Navi prof, alcantara, elektro bagaznieks, adapt LED, Divi riepu komplekti, R19 m402 und r16. Abi ar mazlietotam svaigam riepam no Hankook. Bremzu diski un kluci visapkart jauni pirms pusotra gada viss oem no bmw pie bmw. Vel braukt un braukt. AGR und airbags sturei par atsaukumu jauni pirms kkadiem 20000km. Ir visi papiri, pie nopietnas intereses viss redzams. Auto stingrs un nenopists! Carvertical varat ietaupit, tur neka nav. Pardodu, jo gribu 540i g31.
Gribu 19k Runajami.
Auto atrodas Vacija pie Dortmundes!
Auto mana profila bilde. Info und bildes Whatsapp:
017767 nulle nulle 646



17000 bez R19.
Notitus un sistus nopistenus par attiecigam cenam varat pirkt Lietuva un pie perekupiem Lv.

Man te viens paziņa arī tirgoja f31 320d, 130k ar mpaku un no dīlera nācis, tikai nebija ar mešalku kā Tavā gadījumā. Sāka ar 20k, pēc pusotra gada tirgojot bija 14 vai 13.5k un šķiet,ka tādā cenā arī aizgāja.

Veiksmi tirdziņā


Nu tur divas lietas jāņem vērā:
- Tas ir 10-gadus vecs auto, kurš jauns maksā <50k€; maksimums ko par viņu var cerēt dabūt ir 15k€, un arī tas atrodot mazohistu, kam vajag manuālo transimisiju.
- Nevienam vairs modernus dīzeļus ar manuāli nevajag, tas tāds pumpaino tiņu variants, bet tie skatās E46/E90-virzienā; 8HP-automāts tam sulaspakas traktoram ir nesalīdzināmi piemērotāks.
Offline
protams
16. Dec 2025, 18:16 #35790

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6313

Braucu ar: NS7


16 Dec 2025, 16:01:46 @valvoline rakstīja:

Ja kādu interesē bīteris tad pieejams Bmw 123d 150kW E87 četrduris OEM M pack pelēkas krāsas manuālis 2009g bez rūsām , ar pus “ādas” rekaro un ekrānu 3500€
Links 123d

PM vai 29822000.


Kāpēc xenons izravēts?

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Asch
16. Dec 2025, 22:43 #35791

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:

Es biju domājis, ka ‘09 gadā jau bija ar diodēm aizmugurē. Man sievas e81 arī parastās lampas priekšā un aizmugurē, bet gads ‘08.
Offline
protams
17. Dec 2025, 10:31 #35792

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6313

Braucu ar: NS7


16 Dec 2025, 22:13:04 @valvoline rakstīja:

16 Dec 2025, 18:16:06 @protams rakstīja:

16 Dec 2025, 16:01:46 @valvoline rakstīja:

Ja kādu interesē bīteris tad pieejams Bmw 123d 150kW E87 četrduris OEM M pack pelēkas krāsas manuālis 2009g bez rūsām , ar pus “ādas” rekaro un ekrānu 3500€
Links 123d

PM vai 29822000.


Kāpēc xenons izravēts?



Hui zin vai viņš tur ir vispār bijis - lampu apmīzēju nav un aizmugurējās lampas arī “tukšās low” .
Mdecoder nesaka ka viņam tur būtu bijis jābūt.


bimmers saka, ka jābūt
https://bimmer.work/vin/e872b9d0b6c14df6f5d8f48981bc18377/

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
josi
17. Dec 2025, 11:31 #35793

Kopš: 24. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 3307

Braucu ar: Puf-puf


17 Dec 2025, 10:31:45 @protams rakstīja:
bimmers saka, ka jābūt
https://bimmer.work/vin/e872b9d0b6c14df6f5d8f48981bc18377/

Bimmers tur kaut ko sajaucies meistarībā, rāda ka vienlaicīgi ir gan 606 gan 609 navigācijas, tāpat valodas 851 / 853 / 855.
Online
stanley
18. Dec 2025, 18:16 #35794

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:

Bmw 318dA 2010 3790 eur
Offline
7977
20. Dec 2025, 20:48 #35795

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio

Gribu nopirkt auto - no lielā izmēra:
Universālis/suv/busiņš,
dīzeli automātu,
Tā lai ir arī pačota punkti. (PSAun kia nesaies)
gads - virs 2015,
nobraukums līdz 200k,
bez rūsas un nenojāts,
ar piekabes āķi un jumta reliņiem.
Melna krāsa neder jebkurā gadīumā.
Budžets - 15-25k.
Iepriekš braucu ar Stelvio, viss patika, bet nu pa šauru bija. Ja kādam kaut kas uz to pusi ir tirdziņā pa labu cenu, dodiet ziņu.
Offline
wanksta
20. Dec 2025, 21:04 #35796

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Var uz svētkiem sev dabūt sniegbaltu Insigniu Tourer
2018.10, 1.6cdti 6gang ar čipu, Led matrix, pusāda, digitālais panelis, joslu asistents, head up, keyless, elektro bagāžnieks utt.
Jauna skate uz diviem gadiem, 243km, jauns sajūgs ar spararatu, jaunas ziemenes (vasara nāk līdzi), jaunas bremzes
Normāls, nenodzīvots auto

9000,- eur

Offline
520i
20. Dec 2025, 22:58 #35797

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Pērku bmw 3er 2.5+ vai audi a4q 1.8t vai 2.8
Offline
arnijs_e39
21. Dec 2025, 15:37 #35798

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 719

Braucu ar: LI-92 , AB-55

Pieejams BMW E60 550i, 2008. gads
Šobrīd ieziemots. 12 499 eur

SS.COM
Offline
V.I.P.
21. Dec 2025, 19:13 #35799

Kopš: 18. May 2005

Ziņojumi: 17404

Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]


20 Dec 2025, 20:48:43 @7977 rakstīja:
Gribu nopirkt auto - no lielā izmēra:
Universālis/suv/busiņš,
dīzeli automātu,
Tā lai ir arī pačota punkti. (PSAun kia nesaies)
gads - virs 2015,
nobraukums līdz 200k,
bez rūsas un nenojāts,
ar piekabes āķi un jumta reliņiem.
Melna krāsa neder jebkurā gadīumā.
Budžets - 15-25k.
Iepriekš braucu ar Stelvio, viss patika, bet nu pa šauru bija. Ja kādam kaut kas uz to pusi ir tirdziņā pa labu cenu, dodiet ziņu.


Ir melns uz melna MB GL350d 2014.
Pačots garantēts, vietas 2x vairāk kā Stelvio.
No rūpnīcas jau AMG pakā, AMG diski, utt.
Viss darbojas.

Budžets atbilst.

Ja interesē, PM.
Offline
7977
21. Dec 2025, 19:17 #35800

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio


21 Dec 2025, 19:13:07 @V.I.P. rakstīja:

20 Dec 2025, 20:48:43 @7977 rakstīja:
Gribu nopirkt auto - no lielā izmēra:
Universālis/suv/busiņš,
dīzeli automātu,
Tā lai ir arī pačota punkti. (PSAun kia nesaies)
gads - virs 2015,
nobraukums līdz 200k,
bez rūsas un nenojāts,
ar piekabes āķi un jumta reliņiem.
Melna krāsa neder jebkurā gadīumā.
Budžets - 15-25k.
Iepriekš braucu ar Stelvio, viss patika, bet nu pa šauru bija. Ja kādam kaut kas uz to pusi ir tirdziņā pa labu cenu, dodiet ziņu.


Ir melns uz melna MB GL350d 2014.
Pačots garantēts, vietas 2x vairāk kā Stelvio.
No rūpnīcas jau AMG pakā, AMG diski, utt.
Viss darbojas.

Budžets atbilst.

Ja interesē, PM.


Tencinu, bet melns neder jau startā - kādas 5 melnas mašīnas bijušas, viesām kkādi sūdi un beigās zāģis sanācis. Neieslīgstot detaļās GL ikgadējie izdevumi jebkurā gad varētu būt diezgan palieli, neatkarīgi no krāsas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo