Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
PowerBMW
23. Jan 2015, 00:25 #31021

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:

vajag kardānu no audi B4 1,9TDi quattro,varbūt der arī no benzīnieka! ABS bloks ar beigām 111M.
PM vai 29142410
Offline
Archie
23. Jan 2015, 08:18 #31022

Kopš: 22. Mar 2011

Ziņojumi: 449

Braucu ar:


21 Jan 2015, 15:06:58 Archie rakstīja:

21 Jan 2015, 14:33:38 Maa rakstīja:

21 Jan 2015, 13:53:47 kiddLV rakstīja:

21 Jan 2015, 12:52:10 Archie rakstīja:

20 Jan 2015, 10:55:59 Archie rakstīja:
Nezinu vai īstais toniks....
Piedāvāju pasūtīt apavus, kas būs izgatavoti tieši tev. Roku darbs. Dizains un materiāli būs atkarīgi no tavas fantāzijas. Kvalitāte garantēti pārāka par veikalā pieejamajiem apaviem. Cenas samērīgas un noteikti zemākas par dārgo veikalu cenām. Kam interesē varu izsūtīt bildes ar gataviem darbiem.
25767676

Kur visi powera oligarhi?



te tak lielākā daļa staigā botās Bet, ja nopietni, tad Tu varētu iemest aptuvenās cenas PM

Ieliec bildi lai var sevi sakardinat ar ko labu

Louis Vuitton
Vienam zaabakam rante veel nav kokraasota. Augshaa veel buus āķīši strikjiem.



Nu lūk arī gatavais variants
[IMG]null[/IMG]


Un bērnu

[ Šo ziņu laboja Archie, 23 Jan 2015, 08:19:51 ]

Offline
wheels
23. Jan 2015, 09:13 #31023

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10065

Braucu ar: V8


Evakuators Rīgā, Latvijā un pārējā Eiropā. Lielisks serviss un pieejamas cenas.
22049220


Offline
Karluca
23. Jan 2015, 09:43 #31024

Kopš: 28. Dec 2007

Ziņojumi: 259

Braucu ar:

UP!

20 Jan 2015, 21:22:14 Karluca rakstīja:

19 Jan 2015, 22:32:48 Karluca rakstīja:
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ef0z66oia28kjokixof3.jpg]
[/URL]

Pārdodu dāņu ražotāja Everton pilsētas riteni ar 28 collu ratiem. Pārnesumu pārslēgšana - aizmugurējā rumbā, SRAM, 7 pārnesumi. Strādā lieliski. Iebūvēta aizmugurējā riteņa bloķēšanas slēdzene, viegls alumīnija rāmis. Ripo viegli, patīkama braukšana.


Ziemas cena 80 eiro

[ Šo ziņu laboja Karluca, 26 Jan 2015, 14:58:52 ]

Offline
Leps
23. Jan 2015, 11:07 #31025

Kopš: 05. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 314

Braucu ar: 3.0 D

mekleju GTA 5 un vel kaut kadas spelites prieks xbox 360,diezgan steidzami :hahaha:
Offline
pelu_junkurs
23. Jan 2015, 11:31 #31026

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


23 Jan 2015, 08:18:38 Archie rakstīja:

21 Jan 2015, 15:06:58 Archie rakstīja:

21 Jan 2015, 14:33:38 Maa rakstīja:

21 Jan 2015, 13:53:47 kiddLV rakstīja:

21 Jan 2015, 12:52:10 Archie rakstīja:

20 Jan 2015, 10:55:59 Archie rakstīja:
Nezinu vai īstais toniks....
Piedāvāju pasūtīt apavus, kas būs izgatavoti tieši tev. Roku darbs. Dizains un materiāli būs atkarīgi no tavas fantāzijas. Kvalitāte garantēti pārāka par veikalā pieejamajiem apaviem. Cenas samērīgas un noteikti zemākas par dārgo veikalu cenām. Kam interesē varu izsūtīt bildes ar gataviem darbiem.
25767676

Kur visi powera oligarhi?



te tak lielākā daļa staigā botās Bet, ja nopietni, tad Tu varētu iemest aptuvenās cenas PM

Ieliec bildi lai var sevi sakardinat ar ko labu

Louis Vuitton
Vienam zaabakam rante veel nav kokraasota. Augshaa veel buus āķīši strikjiem.



Nu lūk arī gatavais variants
[IMG]null[/IMG]


Un bērnu



No offence, bet, manuprāt, izskatās pēc kāda rusļika pasūtījuma
Offline
CP17
23. Jan 2015, 11:52 #31027

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


23 Jan 2015, 08:18:38 Archie rakstīja:


Offline
daticho
23. Jan 2015, 11:55 #31028

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15

Offline
Archie
23. Jan 2015, 12:08 #31029

Kopš: 22. Mar 2011

Ziņojumi: 449

Braucu ar:

Vot powers....
Katrs pasuuta ko pats vēlas. Es raadu to, ko mees varam izdarīt. Tev ir visas iespējas pasuutiit taadus apavus kaadi patiik tieši tev.
Offline
guile
23. Jan 2015, 14:08 #31030

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant


23 Jan 2015, 12:08:42 Archie rakstīja:
Vot powers....
Katrs pasuuta ko pats vēlas. Es raadu to, ko mees varam izdarīt. Tev ir visas iespējas pasuutiit taadus apavus kaadi patiik tieši tev.

vinjs arii pasuta...saka, ka tie kurus uztaisiji ir afigennie, bet pats veļas kaut ko saskanigu ar vinja brivdienu mersi
Offline
SHADEL
23. Jan 2015, 14:44 #31031

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70

Kursh te tirgoja Festina pulksteni gribetu iegadaties kadu forshu rokas pulksteni! PM

[ Šo ziņu laboja SHADEL, 23 Jan 2015, 14:44:58 ]

Offline
R_S
23. Jan 2015, 14:52 #31032

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Ir melns iphone 5s 16 gb neverlock, pirkts pirms 4 menesiem , pilnigi ka jauns. Ir kaste, lādētājs, bet grāmatiņa un sim atslēdziņa pazudušas.

Esmu Latvijā līdz svētdienas vakaram: 340 euro
Offline
520i
23. Jan 2015, 15:28 #31033

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:





cenas piedāvājiet paši
Offline
Kalnz
23. Jan 2015, 18:08 #31034

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Netgear JWNR2000 ruteris! Lietots!



20 EUR

Pārdodu jaunus EVERLAST boxing PRO style training cimdus! 14oz



20 EUR

Silikona case priekš planšetes LG G Pad 10.1 (V700), jauns, melns



10 EUR
Offline
restar79
23. Jan 2015, 20:19 #31035

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Paziņa tirgo,jautājumi un cenu apspriest pa sludinājumā norādīto telefonu
https://www.ss.lv/msg/lv/construction/plumbing/...oves/bbdink.html
Offline
restar79
23. Jan 2015, 20:24 #31036

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Tirgojas jauna,bet nu jau ar defektu,saplīsis kaut kāds stikls,dušas kabīne.Atrodas Kuldīgā,brauciet skatieties un par cenu vienosities
izskatās apm šāda
http://www.betterimprovement.com/shower/
Offline
Bembiks
23. Jan 2015, 22:44 #31037

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


23 Jan 2015, 11:55:32 daticho rakstīja:


rusliks būs, kautkas šāds



Zābakiem trūkst cena, jo izskatās INDIVIDUAL originales Ļoti labi!

P.S. Iegādāšos par kapeikām (kapeikas IR) vai par PALDIES(Jūsu piedāvājums tiek izskatīts) ielūgumu uz RALLY LIEPAJA!!!

[ Šo ziņu laboja Bembiks, 23 Jan 2015, 22:47:28 ]

Offline
wl
23. Jan 2015, 23:51 #31038

Kopš: 08. Mar 2009

Ziņojumi: 816

Braucu ar: bmw


23 Jan 2015, 23:09:29 citrons1 rakstīja:

23 Jan 2015, 20:24:50 restar79 rakstīja:
Tirgojas jauna,bet nu jau ar defektu,saplīsis kaut kāds stikls,dušas kabīne.Atrodas Kuldīgā,brauciet skatieties un par cenu vienosities
izskatās apm šāda
http://www.betterimprovement.com/shower/


Jebl, trepes vajag lai iekāptu un izkāptu


nu jā, duškabīnes super maziem cilvēkiem neder D
Offline
PowerBMW
24. Jan 2015, 00:22 #31039

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:

vajag Golf 4 komforta bloku
1J0 959 799 AH
Offline
wanksta
24. Jan 2015, 00:30 #31040

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Vajag BŪVMATERIĀLU ČEKUS par 2014. gadu!
Došu 5% no summas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo