Online
Pašreiz BMWPower skatās 73 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| mrkaupo | | Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
|
02 Dec 2025, 18:46:11 @Mizx rakstīja:
02 Dec 2025, 13:50:55 @Arsm3ns rakstīja:
02 Dec 2025, 13:43:42 @michals1 rakstīja:
Un vēl-cik skaisti sāk izskatīties Rīgas centrs,ar renovētajām pirmskara ēkām un sakārtotajām namu fasādām.
jā, tā ir. Arī Baložos smuki sataisīja pirmskara ēkas. Tas ir neizbēgami, bet. Būs tik dārgi, ka novienādojas ar jaunajiem projektiem. Un jaunajiem ir bonuss, ka čučmeki kaimiņos vēsturiski nebūs.
Jaunajos šī bonusa vairs nav. Nu jau ir objekti, kuri ilgāku laiku netirgojās un bijis izdevīgāk ielaist 10 indiešus 2 istabās no katra paņemot 100 EUR kā gaidīt zolīdo ģimeni, kam pieaugušie bērni tikko sākuši dzīvot atsevišķi.
Nosauc objektus.
Gribu redzēs kā Pillar, Yit,Bonava, Kamos vai Merks laiž iekšā indusus īrē. Pasakas te raksti. | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
02 Dec 2025, 13:50:55 @Arsm3ns rakstīja:
02 Dec 2025, 13:43:42 @michals1 rakstīja:
Un vēl-cik skaisti sāk izskatīties Rīgas centrs,ar renovētajām pirmskara ēkām un sakārtotajām namu fasādām.
jā, tā ir. Arī Baložos smuki sataisīja pirmskara ēkas. Tas ir neizbēgami, bet. Būs tik dārgi, ka novienādojas ar jaunajiem projektiem. Un jaunajiem ir bonuss, ka čučmeki kaimiņos vēsturiski nebūs.
Zini, ar tiem kaimiņiem ir visādi... Dzīvoju jaunajā projektā (būvēts 2018.gadā) un vēl lielākā daļa ir orģinālie pirceji (ir neliela daļa jau otreizēja pārdoti un ir arī daži īrnieki). Bet nu te arī visādas pērles nāk ārā, neskatoties uz to, ka it kā maksātspējīga publika.
Trokšņotāji ir, pīpmaņi pie nosūcēja ir (bija problēmas, ka pa ventilāciju nāk cigarešu smaka un viens kaimiņš sūdzējās par marihuānas smaku), cūkotāji ir, tāda klasika kā dalītajā stikla konteinerī tiek iemests parastais miskastes maiss ar banānu mizām utt ir (vienreiz pat pašā maisa augšpusē bija kkāds ārstniecības čeks ar vārdu uzvārdu). Pretējā dzīvoklī 3 gadu laikā 3 dažādi īrnieki, nāk un iet, bija viens pāris, kas te skandalējās un bija arī policija iesaistīta nakts vidū. Dažs labs pamanās regulāri kko piededzināt, tā ka kāpņu telpa smird, te viena pensionāre 2 gadus visu laiku pukst, ka viņu neapmierina koplietošanas telpu apkures maksa un ka pārāk ātri tiek apkure pieslēgta. Uz balsojumiem knapi ar lielu lūgšanos var izspiest tos 50%. Nu jā, dzērājs mums mājās laikam ir tikai viens, kurš dzer tad, kad sieva prom aizbraukusi.
Tā kā pateikt, ka kaimiņu būšana jaunajos projektos ir baigi labā, arī gluži nevar.[ Šo ziņu laboja Zeip, 03 Dec 2025, 11:31:19 ] | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
| Nēnu kāda sabiedrība, tādi indivīdi, bet nu tomēr vecās mājas vairāk atbilst trolejbusa kontingentam, nekā jaunās. | Offline | | |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Renovēta pirmskara māja, pats pilsētas centrs. Nupat notika balsojums par smēķēšanas aizliegumu nama iekšpagalmā. Mājā 73 dzīvokļi, balsojumā piedalījās tikai 25 dzīvokļi, pārējie 48 nebija sasniedzami. Kad papētīju to īpašnieku sarakstu,kuri nepiedalījās balsojumā, ieraudzīju, ka vairums īpašnieku ir ārzemnieki/arī NVS/ un daudziem no tiem pieder vairāki īpašumi, kurus tur tukšus vai arī izīrē. Tā kā arī šai segmentā gadās visādi pārsteigumi. | Offline | | |
| Esspatss | |  Kopš: 18. Nov 2016
Ziņojumi: 666
Braucu ar:
| . Uz balsojumiem knapi ar lielu lūgšanos var izspiest tos 50%.
Nu jau daudz kur pēc jaunajiem likumiem vajag 75%. | Offline | | |
| pokemaster | |  Kopš: 27. Jan 2016
No: Cēsis
Ziņojumi: 80
Braucu ar: sabiedrisko
| https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...lini/bhbgxn.html
Variet kāds pakomentēt? | Offline | | |
| martell | | Kopš: 02. Feb 2023
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
|
04 Dec 2025, 13:29:21 @pokemaster rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...lini/bhbgxn.html
Variet kāds pakomentēt?
126m2 dzīvojamās telpas. Lai uztaisītu siltinājumu + finišu + apkuri + sanitārtelpas + virtuvi, es mazāk par 300e/m2 nerēķinātu. Varbūt pat 350e/m2. Tas nozīmē, ka vēl 40+k būs jāiegulda. Priekš tās lokācijas nekurienē - dārgi. Vēl garāžai kaut kāda minimālā apdare un aprīkojums. Ok, bet lokācijas jautājums subjektīvs, tas varāk otrreizējā tirgus cenu ietekmēs nākotnē. Ja ir bērni - kas nodarbosies ar to loģistiku? Ko bērni darīs brīvajā laikā?
| Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
04 Dec 2025, 13:29:21 @pokemaster rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...lini/bhbgxn.html
Variet kāds pakomentēt?
Uzmetot aci daži ātrie komentāri:
1) Jāpieaicina kādi eksperti/firma, kas Tev sataisīs tāmi cik izmaksās māju pabeigt. Apraksts diezgan paīss, tur vajag ļoti specifiski noprasīt, kas ir izdarīts un kas nav. Izskatās, ka apkure nav. Ūdens - urbums it kā esot, par kanalizāciju nekas nav minēts. Pabeigšana nebūs lēts prieks, tas ir skaidrs.
2) Pēc apraksta var saprast, ka apkure nav ierīkota. Bildē ir vieta cik saprotams kamīnam? Vai ir vēl cits kkas paredzēs? Piemēram, ierīkotas siltās grīdas?
3) Par vietu - tehniski tā vairs nav Rīga, attiecīgi skaties vai tas Tev ir + vai -. Vieta pati par sevi so so - it kā tiešām blakus Rīgai un tuvumā ir šis tas (piemēram, Depo, Sāga), bet tai pašā laikā bez auto tur kā bez rokām, jo tā ir riktīga nomale ar švaku sabiedrisko.
4) Mazliet īpatnēji ar tām ielām - adrese no sertifikāta ir pie juridiskai personai piederošas ielas, bet Ērgļu iela 1, nē. Hvz kuru adresi tur tirgo īsti, iespējams vairākus īpašumus.
5) Vizuālais un rajončiks - tas, protams, kā kuram, man personīgi baigi neuzrunā American style subburbs, kur sabūvētas 50 vienādas mājiņas. | Offline | | |
|
|
| Rabish | | Kopš: 20. Nov 2019
No: Rīga
Ziņojumi: 77
Braucu ar: T3
| Ja nemaldos, tad ar pilnu apadrari, bet iepējams bez virtuves, šīs mājas pa 280k tirgoja. Tā kā gan jau kkādi 60k būs vajadzīgi, lai pabeigtu. | Offline | | |
| Zuc | | Kopš: 22. Apr 2016
Ziņojumi: 676
Braucu ar: Rokām uz stūres
|
04 Dec 2025, 14:38:58 @Rabish rakstīja:
Ja nemaldos, tad ar pilnu apadrari, bet iepējams bez virtuves, šīs mājas pa 280k tirgoja. Tā kā gan jau kkādi 60k būs vajadzīgi, lai pabeigtu.
Dodu 99%, ka vairāk. Ja būtu tikai apdare, tad vēl tā, bet te vēl apkure arī vajadzīga, atkarībā no veida un izvirtībām, var visus 10 kEURO paņemt, virtuve un mēbeles kkādas arī jārēķina iekšā, cipari uz dažiem meistariem ir kocmoc. | Offline | | |
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Pa 10k sanāks uz tādu platību granulnieks + apsaiste (bez radiatoriem un to caurulēm!)..nu varbūt vēl ūdens filtram sanāks..ja siltās grīdas un SS - tad vēl vairāk ar garantiju. par ūdens apgādi nav skaidrs ir tikai urbums vai jau ierakts vads līdz mājai..kāds sūknis ? 200 eur delfīns vai piem. grundfos pa 800 ? [ Šo ziņu laboja oswald, 04 Dec 2025, 16:23:19 ] | Offline | | |
| Nello | |  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Cik uzticami mēdz būt sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji? Vai nav tā, ka viņiem varētu būt sadarbība ar mākleriem, būvniekiem kuru labā viņi varētu darboties? | Offline | | |
| casivupi | | Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
|
04 Dec 2025, 19:14:25 @Nello rakstīja:
Cik uzticami mēdz būt sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji? Vai nav tā, ka viņiem varētu būt sadarbība ar mākleriem, būvniekiem kuru labā viņi varētu darboties?
Follija cepurīti aizmirsi uz mazās galviņas uzlikt. 5g pūš cauri kā traks | Offline | | |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
04 Dec 2025, 13:29:21 @pokemaster rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...lini/bhbgxn.html
Variet kāds pakomentēt?
Ir nācies viņas dzīvajā redzēt, skats diezgan bēdīgs. Pilnīgi vienādi pīrādziņi, pie tam nekurienē.
Ja šāds brīnums nostājas uz 300k. ,tad laikam jaulabāk papētīt mārupes galu,tur vismaz civilizācija un normāla lokācija. | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Tas sludinājums ir tik debīli salasīts no visa kā kaut kas samests salasīts no bilžu mapes, ka es pēc viņa vispār nesaprotu, ko tur pārdot, sākot ar to, ka nav pat adreses pareizas
Izskatās, ka tur ir tikai melnās grīdas uzbetonētas, attiecīgi tur vēl viss jāsiltina, jāvelk apkures caurules un viss pārējais, tur vispār tak nekā nav iekšā, te nekādi ne tuvu ne 40, ne 60k nebūs, ja vien pats nedara pa brīvdienām lielāko daļu
Nu tam kurš to skursteni nobalstīja pa pusei uz 100mm šķērsām pagriezta gāzbetona bloka var droši iedot dreiliņu stulbuma balvu, samūrēts arī nesmuki
Kopumā darba ziņā neizskatās slikti, gāzbetons salikts daudzmaz akurāti, jumts arī liekas ka varētu būt kaut cik ok samontēts pēc tām spārēm spriežot, bet nu viss kopumā arī liecina ka taisīts uz pārdošanu - pamats lētākais perekupu variants ar vienu rindu fbs blokiem, 250nieks gāzbetons, logu montāža bez lentēm, par kokiem pārsegumos liekas, ka arī šķērsgriezums varētu būt ielikts nu pats minimums vai pat jau zem tā, tā kā nu jā, kopā aina jau te salasās[ Šo ziņu laboja wanksta, 04 Dec 2025, 22:06:56 ] | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ?  | Offline | | |
|
|
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Vispār tās jaunbūves tāpat kā perekupi ..paziņa nopirka jaunbūvi...skatās kaut kā bio kanalizācija nestrādā kā vajag..paraka..un psc infiltrācijas lauks nav izbūvēts...projektā bija...pa garantiju "izbūvēja"..gan jau ir pircēji kas to neierauga  | Offline | | |
| 7977 | | Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
04 Dec 2025, 21:37:53 @wanksta rakstīja:
Tas sludinājums ir tik debīli salasīts no visa kā kaut kas samests salasīts no bilžu mapes, ka es pēc viņa vispār nesaprotu, ko tur pārdot, sākot ar to, ka nav pat adreses pareizas
Izskatās, ka tur ir tikai melnās grīdas uzbetonētas, attiecīgi tur vēl viss jāsiltina, jāvelk apkures caurules un viss pārējais, tur vispār tak nekā nav iekšā, te nekādi ne tuvu ne 40, ne 60k nebūs, ja vien pats nedara pa brīvdienām lielāko daļu
Nu tam kurš to skursteni nobalstīja pa pusei uz 100mm šķērsām pagriezta gāzbetona bloka var droši iedot dreiliņu stulbuma balvu, samūrēts arī nesmuki
Kopumā darba ziņā neizskatās slikti, gāzbetons salikts daudzmaz akurāti, jumts arī liekas ka varētu būt kaut cik ok samontēts pēc tām spārēm spriežot, bet nu viss kopumā arī liecina ka taisīts uz pārdošanu - pamats lētākais perekupu variants ar vienu rindu fbs blokiem, 250nieks gāzbetons, logu montāža bez lentēm, par kokiem pārsegumos liekas, ka arī šķērsgriezums varētu būt ielikts nu pats minimums vai pat jau zem tā, tā kā nu jā, kopā aina jau te salasās
Vienā bildē sijas perpendikulāri spārēm laikam garumā nesagāja. Psc.. ja perdole  | Offline | | |
| 7977 | | Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
04 Dec 2025, 21:57:40 @wanksta rakstīja:
Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ? 
Pa 200 pakām? Kur vēl 100-120 jāieliek? Ja nemaldos Piches pēdējās rindu mājas bija bišķi pāri 300k, viss gatavs un rīt maksās dārgāk, nevis kā te - ber iekšā naudu saujām, bet cerība ka nākotnē kāds pircējs novērtēs, ir tuva 0.. | Offline | | |
| Nello | |  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
04 Dec 2025, 19:35:39 @casivupi rakstīja:
04 Dec 2025, 19:14:25 @Nello rakstīja:
Cik uzticami mēdz būt sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji? Vai nav tā, ka viņiem varētu būt sadarbība ar mākleriem, būvniekiem kuru labā viņi varētu darboties?
Follija cepurīti aizmirsi uz mazās galviņas uzlikt. 5g pūš cauri kā traks
Ja nav ko atbildēt, var tak paklusēt. Ne tāpat vien jautāju.. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|