| Autors | Ziņojums |
| Pufaix | |
 Kopš: 07. Apr 2006
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1762
Braucu ar: NC700XD, gludekli
| Kāds nodokļus NI māk? Ja ģimenes loceklis uzdāvina īpašumu tad pārdodot to kādi nodokļi ieslēdzās?
Tad tas būtu vienīgais īpašums, kurā nebūtu deklarējis to gadu...
Sanāk (pārdošanas cena- kadastra vērtība)*0,2?
Ja reinvestēju tad var nemaksāt? |
Offline | |
|
| 968-jk | |
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
13 Jun 2025, 11:59:26 @mrkaupo rakstīja:
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.
Cik Kuldīgā cilvēki drīkstētu ieguldīt mājā/dzīvoklī? |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Vari ieguldīt cik vēlies, vērtība tam tāpat būs tāda, kā tirgus regulē.
Tāpat kā, vari droši celt par 2k metrā mājas + zeme un pārējais, bet tirgus saka, ka viss maksā ap 1k par iekšplatību. Viss pa virsu ir tīrs goodwill.[ Šo ziņu laboja Arturiks, 13 Jun 2025, 15:49:53 ] |
Online | |
|
| treshaa_josla | |
 Kopš: 07. Mar 2023
Ziņojumi: 723
Braucu ar:
| tarakānu un babaju apsēsts midzenis Rygā, kur tramvajs purina glāzes 10 X stundā un satiksmes trokšņi nenorimst ne mirkli ir vov kūl
izremontēts dzīvoklis Latvijas mazpilsētā ir fuipekaka
 |
Offline | |
|
| Depijs | |
 Kopš: 17. Sep 2015
No: Jelgava
Ziņojumi: 496
Braucu ar: LC120
| Dzīvoklis sadalīts divās domājamās daļās brālim un māsai, katram 1/2. Māsa grib brālim atdavīnāt savu pusi. Dāvinājuma līgumā ir jānorāda puse no kadastrālās vērtības vai pilna summa? Un jāizmanto fiskālā vai universālā? |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Atkarībā no tā, ko brālis pēc tam plāno darīt ar savu uzdāvināto pusi |
Offline | |
|
| Depijs | |
 Kopš: 17. Sep 2015
No: Jelgava
Ziņojumi: 496
Braucu ar: LC120
|
17 Jun 2025, 09:11:41 @wanksta rakstīja:
Atkarībā no tā, ko brālis pēc tam plāno darīt ar savu uzdāvināto pusi
Dzīvot. Pa lielam vajag lai būtu pēc iespējas mazāka nodeva.[ Šo ziņu laboja Depijs, 17 Jun 2025, 09:59:10 ] |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2729
Braucu ar: auto
| To taču notārs arī ieteiks, kā labāk. |
Offline | |
|
|
|
baltais  | |
 Kopš: 01. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 4414
Braucu ar:
|
29 Apr 2025, 13:33:51 @baltais rakstīja:
Pārdodu 2-istabu 43,9m² dzīvokli renovētā namā Pērnavas ielā 15A, Rīgā (Grīziņkalnā) ļoti labā stāvoklī, ar savu personīgo autostāvvietu slēgtā teritorijā pie kāpņu telpas durvīm un mantu noliktavu/riteņu novietni pagrabā. 2. stāvs, māja renovēta 2018. gadā, dzīvoklī remonts veikts 2019. gadā. Atsevišķs apkures skaitītājs uz dzīvokli, līdz ar to var regulēt siltumu no radiatoriem un maksāt tikai par savā dzīvoklī patērēto apkuri. Visi skaitītāji ir automātiski (neviens rādījums pašam nav jānodod). Zeme īpašumā. Cena 102'000€. Bez apgrūtinājumiem. Apsaimnieko SIA Vecruņģi (ļoti atsaucīgs apsaimniekotājs). Blakus sabiedriskā transporta pieturas. Tuvumā Grīziņkalna parks, T/C Domina. Tel. 20239239
Links uz ss.lv: https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bebkkc.html
Dzīvoklis pārdots  |
Offline | |
|
| fastx | |
 Kopš: 22. Mar 2016
Ziņojumi: 49
Braucu ar: Yamaha
| Kādas ir pēdējās aktualitātes bankas procentu likmes samazināšanā? Iedvesmojies ar zemajām likmēm pus gadu atpakaļ ar savu 1,69% likmi griezos pie sweda lai samazina, piedāvāja samazināt par 0,05%, atteicos, domāju vai ir vērts mēgīnāt atkal? |
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
18 Jun 2025, 13:44:40 @fastx rakstīja:
Kādas ir pēdējās aktualitātes bankas procentu likmes samazināšanā? Iedvesmojies ar zemajām likmēm pus gadu atpakaļ ar savu 1,69% likmi griezos pie sweda lai samazina, piedāvāja samazināt par 0,05%, atteicos, domāju vai ir vērts mēgīnāt atkal?
Arī interesē. Es gan gribēju pāriet pie viņiem no citas bankas ar 1.65% likmi, bet nevarēja iedot neko zemāk.
Nezinu vai šobrīd kas būtu mainījies. |
Offline | |
|
| AigarsV | |
Kopš: 26. May 2003
Ziņojumi: 562
Braucu ar:
| +1,49% aprīlī noslēgtam līgumam, bet bija ļoti ilgi, kamēr līdz šim nonācu (pieteikumu iesniedzu janvāra beigās).
Edit: es veicu pārkreditēšanu nevis tikai parunāju ar esošo banku.[ Šo ziņu laboja AigarsV, 18 Jun 2025, 15:15:12 ] |
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
18 Jun 2025, 15:14:18 @AigarsV rakstīja:
+1,49% aprīlī noslēgtam līgumam, bet bija ļoti ilgi, kamēr līdz šim nonācu (pieteikumu iesniedzu janvāra beigās).
Edit: es veicu pārkreditēšanu nevis tikai parunāju ar esošo banku.
Un visdrīzāk ir jauns īpašums ja?
|
Offline | |
|
| AigarsV | |
Kopš: 26. May 2003
Ziņojumi: 562
Braucu ar:
| Renovēts, bet ne jauns |
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
18 Jun 2025, 15:37:03 @AigarsV rakstīja:
Renovēts, bet ne jauns
Ok, jo man toreiz kā argumentu minēja, ka nav jaunceltne. (2009. gada īpašums) |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Šobrīd remonts procesā un uz rudens pusi būs pieejams:
Divistabnieks Jelgavā 602. sērija, RAF mikrorajons, 8. stāvs no 9, pārplānots 52kvm, ar lodžiju, viss būs jauns, virtuves iekārta, izolētas istabas, labs skats pa logu uz iekšpagalmu/bērnu laukumu un gaišā puse.
Cipars ~60k |
Offline | |
|
|
|
| Asch | |
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4536
Braucu ar:
| 60 nebus par daudz Rafam? |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Nu kā to ņem, var jau pa 35 nopirkt bomžatņiku, 20 iesviest remontā un pusgadu noņemties. Es to varu izdarīt nosacīti lētāk pa brīvajiem brīžiem un ir potenciāla vieta peļņai. |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
| Pavisam svaiga pieredze jūnijā ar pārkreditācijas mēģinājumu.
Šķiet maija beigās/jūnija sākumā Indexo uzsāka hipotekāro biznesu ar iespējām pārkreditēties. Aizpildīju anketu (5min), saņēmu automātisku piedāvājumu par fiksēto daļu 1,49%.
Pēc nedēļas saņēmu zvanu no esošā kredītdevēja (Bigbank), ka viņi ir saņēmuši pieprasījumu no Indexo, lai sniedz informāciju par kredīta atlikumu. Bigbank pārstāvis man jautāja, ko tad Indexo piedāvā. Telefoniski vienojāmies, ka Bigbank apdomās, ko var piedāvāt. Pēc dažām dienām saņēmu zvanu, ka viņi ir gatavi piedāvāt 1,5% likmi (esošajam līgumam likme bija 1,65%).
Tā kā starpība minimāla, tad vienojos ar esošo Bigbank par grozījumiem un samazināju fiksēto daļu no 1,65% uz 1,5%.
Viss principā prasīja kādu pusstundu ar pieteikuma aizpildīšanu un dažiem telefona zvaniem un epastiem.[ Šo ziņu laboja Zeip, 19 Jun 2025, 11:25:37 ] |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| pirms gadiem 15 sanāca norīties rafā, jebal, otru tādu moralņiku uz pohām nākamajā dienā nav nācies pieredzēt |
Offline | |
|