Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Pufaix
13. Jun 2025, 14:03 #27481

Kopš: 07. Apr 2006

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1762

Braucu ar: NC700XD, gludekli

Kāds nodokļus NI māk? Ja ģimenes loceklis uzdāvina īpašumu tad pārdodot to kādi nodokļi ieslēdzās?

Tad tas būtu vienīgais īpašums, kurā nebūtu deklarējis to gadu...

Sanāk (pārdošanas cena- kadastra vērtība)*0,2?

Ja reinvestēju tad var nemaksāt?
Offline
968-jk
13. Jun 2025, 14:50 #27482

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


13 Jun 2025, 11:59:26 @mrkaupo rakstīja:

13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:

13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.


Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.



Cik Kuldīgā cilvēki drīkstētu ieguldīt mājā/dzīvoklī?
Offline
Arturiks
13. Jun 2025, 15:48 #27483

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Vari ieguldīt cik vēlies, vērtība tam tāpat būs tāda, kā tirgus regulē.

Tāpat kā, vari droši celt par 2k metrā mājas + zeme un pārējais, bet tirgus saka, ka viss maksā ap 1k par iekšplatību. Viss pa virsu ir tīrs goodwill.

[ Šo ziņu laboja Arturiks, 13 Jun 2025, 15:49:53 ]

Online
treshaa_josla
13. Jun 2025, 18:02 #27484

Kopš: 07. Mar 2023

Ziņojumi: 723

Braucu ar:

tarakānu un babaju apsēsts midzenis Rygā, kur tramvajs purina glāzes 10 X stundā un satiksmes trokšņi nenorimst ne mirkli ir vov kūl

izremontēts dzīvoklis Latvijas mazpilsētā ir fuipekaka

Offline
Depijs
17. Jun 2025, 09:10 #27485

Kopš: 17. Sep 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 496

Braucu ar: LC120

Dzīvoklis sadalīts divās domājamās daļās brālim un māsai, katram 1/2. Māsa grib brālim atdavīnāt savu pusi. Dāvinājuma līgumā ir jānorāda puse no kadastrālās vērtības vai pilna summa? Un jāizmanto fiskālā vai universālā?
Offline
wanksta
17. Jun 2025, 09:11 #27486

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Atkarībā no tā, ko brālis pēc tam plāno darīt ar savu uzdāvināto pusi
Offline
Depijs
17. Jun 2025, 09:57 #27487

Kopš: 17. Sep 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 496

Braucu ar: LC120


17 Jun 2025, 09:11:41 @wanksta rakstīja:
Atkarībā no tā, ko brālis pēc tam plāno darīt ar savu uzdāvināto pusi


Dzīvot. Pa lielam vajag lai būtu pēc iespējas mazāka nodeva.

[ Šo ziņu laboja Depijs, 17 Jun 2025, 09:59:10 ]

Offline
juriz
17. Jun 2025, 12:52 #27488

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2729

Braucu ar: auto

To taču notārs arī ieteiks, kā labāk.
Offline
baltais
18. Jun 2025, 11:04 #27489

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar:


29 Apr 2025, 13:33:51 @baltais rakstīja:
Pārdodu 2-istabu 43,9m² dzīvokli renovētā namā Pērnavas ielā 15A, Rīgā (Grīziņkalnā) ļoti labā stāvoklī, ar savu personīgo autostāvvietu slēgtā teritorijā pie kāpņu telpas durvīm un mantu noliktavu/riteņu novietni pagrabā. 2. stāvs, māja renovēta 2018. gadā, dzīvoklī remonts veikts 2019. gadā. Atsevišķs apkures skaitītājs uz dzīvokli, līdz ar to var regulēt siltumu no radiatoriem un maksāt tikai par savā dzīvoklī patērēto apkuri. Visi skaitītāji ir automātiski (neviens rādījums pašam nav jānodod). Zeme īpašumā. Cena 102'000€. Bez apgrūtinājumiem. Apsaimnieko SIA Vecruņģi (ļoti atsaucīgs apsaimniekotājs). Blakus sabiedriskā transporta pieturas. Tuvumā Grīziņkalna parks, T/C Domina. Tel. 20239239

Links uz ss.lv: https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bebkkc.html






Dzīvoklis pārdots
Offline
fastx
18. Jun 2025, 13:44 #27490

Kopš: 22. Mar 2016

Ziņojumi: 49

Braucu ar: Yamaha

Kādas ir pēdējās aktualitātes bankas procentu likmes samazināšanā? Iedvesmojies ar zemajām likmēm pus gadu atpakaļ ar savu 1,69% likmi griezos pie sweda lai samazina, piedāvāja samazināt par 0,05%, atteicos, domāju vai ir vērts mēgīnāt atkal?
Offline
uteo
18. Jun 2025, 14:19 #27491

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


18 Jun 2025, 13:44:40 @fastx rakstīja:
Kādas ir pēdējās aktualitātes bankas procentu likmes samazināšanā? Iedvesmojies ar zemajām likmēm pus gadu atpakaļ ar savu 1,69% likmi griezos pie sweda lai samazina, piedāvāja samazināt par 0,05%, atteicos, domāju vai ir vērts mēgīnāt atkal?

Arī interesē. Es gan gribēju pāriet pie viņiem no citas bankas ar 1.65% likmi, bet nevarēja iedot neko zemāk.
Nezinu vai šobrīd kas būtu mainījies.
Offline
AigarsV
18. Jun 2025, 15:14 #27492

Kopš: 26. May 2003

Ziņojumi: 562

Braucu ar:

+1,49% aprīlī noslēgtam līgumam, bet bija ļoti ilgi, kamēr līdz šim nonācu (pieteikumu iesniedzu janvāra beigās).

Edit: es veicu pārkreditēšanu nevis tikai parunāju ar esošo banku.

[ Šo ziņu laboja AigarsV, 18 Jun 2025, 15:15:12 ]

Offline
uteo
18. Jun 2025, 15:28 #27493

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


18 Jun 2025, 15:14:18 @AigarsV rakstīja:
+1,49% aprīlī noslēgtam līgumam, bet bija ļoti ilgi, kamēr līdz šim nonācu (pieteikumu iesniedzu janvāra beigās).

Edit: es veicu pārkreditēšanu nevis tikai parunāju ar esošo banku.

Un visdrīzāk ir jauns īpašums ja?

Offline
AigarsV
18. Jun 2025, 15:37 #27494

Kopš: 26. May 2003

Ziņojumi: 562

Braucu ar:

Renovēts, bet ne jauns
Offline
uteo
18. Jun 2025, 15:41 #27495

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


18 Jun 2025, 15:37:03 @AigarsV rakstīja:
Renovēts, bet ne jauns

Ok, jo man toreiz kā argumentu minēja, ka nav jaunceltne. (2009. gada īpašums)
Offline
wanksta
19. Jun 2025, 08:43 #27496

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Šobrīd remonts procesā un uz rudens pusi būs pieejams:

Divistabnieks Jelgavā 602. sērija, RAF mikrorajons, 8. stāvs no 9, pārplānots 52kvm, ar lodžiju, viss būs jauns, virtuves iekārta, izolētas istabas, labs skats pa logu uz iekšpagalmu/bērnu laukumu un gaišā puse.

Cipars ~60k
Offline
Asch
19. Jun 2025, 10:06 #27497

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:

60 nebus par daudz Rafam?
Offline
wanksta
19. Jun 2025, 10:16 #27498

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Nu kā to ņem, var jau pa 35 nopirkt bomžatņiku, 20 iesviest remontā un pusgadu noņemties. Es to varu izdarīt nosacīti lētāk pa brīvajiem brīžiem un ir potenciāla vieta peļņai.
Offline
Zeip
19. Jun 2025, 11:22 #27499

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:

Pavisam svaiga pieredze jūnijā ar pārkreditācijas mēģinājumu.

Šķiet maija beigās/jūnija sākumā Indexo uzsāka hipotekāro biznesu ar iespējām pārkreditēties. Aizpildīju anketu (5min), saņēmu automātisku piedāvājumu par fiksēto daļu 1,49%.

Pēc nedēļas saņēmu zvanu no esošā kredītdevēja (Bigbank), ka viņi ir saņēmuši pieprasījumu no Indexo, lai sniedz informāciju par kredīta atlikumu. Bigbank pārstāvis man jautāja, ko tad Indexo piedāvā. Telefoniski vienojāmies, ka Bigbank apdomās, ko var piedāvāt. Pēc dažām dienām saņēmu zvanu, ka viņi ir gatavi piedāvāt 1,5% likmi (esošajam līgumam likme bija 1,65%).

Tā kā starpība minimāla, tad vienojos ar esošo Bigbank par grozījumiem un samazināju fiksēto daļu no 1,65% uz 1,5%.

Viss principā prasīja kādu pusstundu ar pieteikuma aizpildīšanu un dažiem telefona zvaniem un epastiem.

[ Šo ziņu laboja Zeip, 19 Jun 2025, 11:25:37 ]

Offline
crime
19. Jun 2025, 11:31 #27500

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

pirms gadiem 15 sanāca norīties rafā, jebal, otru tādu moralņiku uz pohām nākamajā dienā nav nācies pieredzēt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo