Online
Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Asch | | Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4531
Braucu ar:
|
19 Jun 2025, 11:31:33 @crime rakstīja:
pirms gadiem 15 sanāca norīties rafā, jebal, otru tādu moralņiku uz pohām nākamajā dienā nav nācies pieredzēt
Nu ko tu trako, ta ka 18 gados?  | Offline | | |
| Asch | | Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4531
Braucu ar:
|
19 Jun 2025, 10:16:59 @wanksta rakstīja:
Nu kā to ņem, var jau pa 35 nopirkt bomžatņiku, 20 iesviest remontā un pusgadu noņemties. Es to varu izdarīt nosacīti lētāk pa brīvajiem brīžiem un ir potenciāla vieta peļņai.
Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa? | Offline | | |
| XK220 | | Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
|
19 Jun 2025, 08:43:45 @wanksta rakstīja:
Šobrīd remonts procesā un uz rudens pusi būs pieejams:
Divistabnieks Jelgavā 602. sērija, RAF mikrorajons, 8. stāvs no 9, pārplānots 52kvm, ar lodžiju, viss būs jauns, virtuves iekārta, izolētas istabas, labs skats pa logu uz iekšpagalmu/bērnu laukumu un gaišā puse.
Cipars ~60k
Pirms gada hruščovkā pie autoostas 2īti par 32 paņēmu. Iekšā nav pavisam svaigs remonts, bet viss dzīvojams, viss labi  | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7866
Braucu ar:
|
19 Jun 2025, 12:36:39 @Asch rakstīja:
Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa?
Nu paga labi
A kas tur ir ar to RAF, es tur pats dzīvojis neesmu, bet redzu divus kardināli pretējus viedokļus no Jelgavniekiem, vieni saka, ka rajons ir miskaste, otri saka, ka labākā apkārtne Jelgavā.
Es to redzu tā, ja runājam par māju, ir veca panelene 9 stāviem, vienalga kurā jelgavas galā, kontingents +- ir visur viens sākot no jaunām ģimenēm līdz vecām krievu babuļām, tehniskie un kopīpašuma jautājumi ir vieni un tie paši.
Apkārt +- man viss ir tīrs, katru dienu praktiski saku sveiki sētniecei pie mājas, ir svaigs bērnu laukums, jaunas stāvvietas auto, bomžus redzējis neesmu pagaidām tikai pie Boozija pastāvīgos klientus kas ir gabalu tālāk bet nu tie jau ir pie katras šmigas bodes.
Tad kur ir patiesība? Uz mājas sapulci arī nesen biju, diezgan padaudz dalībnieku un izskatījās, ka visiem nav pie pakaļas kas tur notiek.  [ Šo ziņu laboja wanksta, 19 Jun 2025, 14:14:33 ] | Offline | | |
| justes | |  Kopš: 17. Feb 2013
Ziņojumi: 375
Braucu ar: baltu RR Godfathers Gang uz 22"
| Gribu iegādāties zemesgabalu pa 55k. Cik daudz vajag kāpostu pārrakstīšanai un cik ilgu laiku tas process aizņem  | Offline | | |
| RaL | |  Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4050
Braucu ar: kruīzu
|
19 Jun 2025, 15:18:41 @justes rakstīja:
Gribu iegādāties zemesgabalu pa 55k. Cik daudz vajag kāpostu pārrakstīšanai un cik ilgu laiku tas process aizņem 
precīzi vairs neatceros, bet nodoklis laikam bija 1.5% no darījuma + pārējie maksājumi (notārs un ZG nodeva, laikam ap 120eur)
ilgums atkarīgs jau lielā mērā no pašiem, cik ātri/lēni dokumentus sagatavo un sarunā notāru. Notārs pārbaudīs dokumentus un tad jau jātiekas pie notāra parakstīt līgumu. Kad nauda kontā un visas nodevas samaksātas (ir izdrukas, vai nosūtīts elektroniski ZG apstiprināts maksājuma uzdevums, kas notiek pēc līguma parakstīšanas), tad kādam jāaizved dokumenti līdz ZG. Tad jau gaida ziņu no ZG, laikam 2 nedēļu laikā visu izskata un apstiprina.[ Šo ziņu laboja RaL, 19 Jun 2025, 15:39:42 ] | Offline | | |
| RaL | |  Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4050
Braucu ar: kruīzu
|
19 Jun 2025, 14:12:54 @wanksta rakstīja:
19 Jun 2025, 12:36:39 @Asch rakstīja:
Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa?
Nu paga labi
A kas tur ir ar to RAF, es tur pats dzīvojis neesmu, bet redzu divus kardināli pretējus viedokļus no Jelgavniekiem, vieni saka, ka rajons ir miskaste, otri saka, ka labākā apkārtne Jelgavā.
Es to redzu tā, ja runājam par māju, ir veca panelene 9 stāviem, vienalga kurā jelgavas galā, kontingents +- ir visur viens sākot no jaunām ģimenēm līdz vecām krievu babuļām, tehniskie un kopīpašuma jautājumi ir vieni un tie paši.
Apkārt +- man viss ir tīrs, katru dienu praktiski saku sveiki sētniecei pie mājas, ir svaigs bērnu laukums, jaunas stāvvietas auto, bomžus redzējis neesmu pagaidām tikai pie Boozija pastāvīgos klientus kas ir gabalu tālāk bet nu tie jau ir pie katras šmigas bodes.
Tad kur ir patiesība? Uz mājas sapulci arī nesen biju, diezgan padaudz dalībnieku un izskatījās, ka visiem nav pie pakaļas kas tur notiek. 
Kā jau visi mikrorajoni ne ar ko labāks, ne sliktāks, bet Jelgvas mērogam laikam lielākais. Bērnībā tur dzīvoju, tad it kā skaitījās slikts rajons, bet tas bija pirms 30 gadiem. Tagad ielas apkārt sakārtotas. Ja strādā Rīgā un brauc ar auto, tad izdevīga vieta. Kopumā arī atkarīgs vairāk, kur atrodas māja. Ja tas ir dziļāk iekšpagalmos, kur apkārt ir tikai mājas, tad noteikti nav tā labākā izvēle, ja tas ir tuvāk Loka maģistrālei, kur visu sakārtoja un abās pusēs nav tikai mājas, tad jau liekas ok.
Ā, nu kā mīnusu varbūt var minēt skolas - tuvākā latviešu skola ir 4. vidusskola, kas ir nedaudz tālāk (10-15 min ar kājām), bet raf rajonā ir tikai krievu skola (vienīgā Jelgavā), toties ar baseinu, uz kuru arī gāju bērnībā šad un tad  [ Šo ziņu laboja RaL, 19 Jun 2025, 15:46:52 ] | Offline | | |
| Asch | | Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4531
Braucu ar:
| Pasam tas rajons vispar nesaista. Berniba radi tur dzivoja, 90-jos bija diezgan daudz nariku un kriminalais visparigi paliels.
No plusiem vienigais, ka uz Rigu izbrauksana ertaka, parejais ta videji, net nav slikti. Es vairak par to, ja dzivoklis ir pilniba aprikots, tad varbut ari saiet, bet ta 60 skiet augseja robeza.
Jebkura gadijuma jau veiksmi notirgot, neesmu ne makleris, ne pircejs  | Offline | | |
|
|
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Man kaut kā liekas jocīgi pirkt dzīvokli Jelgavā, lai katru dienu braukātu uz darbu Rīgā. | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
17 May 2007, 21:22:00 @Puuchuks rakstīja:
2007-05-17 16:44, ultraman rakstīja:
2007-05-17 16:21, Puu rakstīja:
Uzticamiem iirniekiem iziiree dziivokli (visu maajas 2. staavu) privaatmaajaa Mezhparkaa, veestnieciibu rajonaa. Uz 1 gadu vai ilgaaku laiku. Saakot ar 1. juuniju.
vai kaimiņos dzīvo Puu ?
pagaidaam veel ne 
Ne jau visi 5 dienas nedēļā brauc uz Rīgu. | Offline | | |
| b1te | | Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1998
Braucu ar: das auto
| Jelgavas NI cenas pēdējos gados ir aizgājušas kosmosā. Pieprasījums ir, piedāvājuma nav. Tāpēc ir jau cenas, kā Rīgā | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1950
Braucu ar:
| Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...  | Offline | | |
| markelis | |  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
nu powera elite neapzinaas, ka proletariaats joprojaam dziivo pie mammas. bet grib savu. | Offline | | |
| uteo | |  Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1124
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 11:07:10 @markelis rakstīja:
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
nu powera elite neapzinaas, ka proletariaats joprojaam dziivo pie mammas. bet grib savu.
+ nav vecmammu, kas atstāj mantojumā dzīvokļus. | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14183
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
jo uz Rīgu/pieRīgu pārceļas no laukiem  | Offline | | |
| bills | |  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 11:33:35 @kexxx rakstīja:
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
jo uz Rīgu/pieRīgu pārceļas no laukiem :
1. Cilvēki izvēlas nedzīvot ģimenēs , bet katram papildus vēl sava hata :dexter:
2. Tie kas ir labi situēti un tādi ir ļoti daudz, mierīgi nopērk jaunu dzīvokli, kas var 5 gadus stāvēt tukšs un pēc tam pārsot ar +30%. 3. Vecais fonds iet uz īri ..indusi, ukraiņi, studenti, utt.
| Offline | | |
|
|
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1732
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
Matemātiski rodas ... ja man ir piķis un es varu nopirkt kādus desmit dzīvokļus, tad deviņi paliek bez ... un ja man ir māja, tad kapēc lai man nebūtu arī kādi trīs dzīvokļi ... un tādu netrūkst 
| Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6626
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 14:44:25 @dsks rakstīja:
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
Matemātiski rodas ... ja man ir piķis un es varu nopirkt kādus desmit dzīvokļus, tad deviņi paliek bez ... un ja man ir māja, tad kapēc lai man nebūtu arī kādi trīs dzīvokļi ... un tādu netrūkst 
tā gan... ja vien netrūktu arī dzīvokļu uz īri. Rīgā atrast "normālu" mitekli uz īri ir  | Offline | | |
| mrCage | | Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2146
Braucu ar:
|
20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās... 
Skatijos YT Tribus strīmu - tur kā reiz par jaunajām privātmājām cita starpā tika minēts ,ka tās diezgan aktīvi pērkot jūrnieki un turīgi Ukrainas pilsoņi (par Grobiņu bija runa). | Offline | | |
| mrkaupo | | Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
| Galvenais ir tas, ka dzīves līmenis pēdējos 12 gados ceļas Rīgā, pie Rīgā un cilvēki, kas var paņemt to hipotēku grib dzīvot jaunā modernā mājoklī, ne lietuvenē | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|