Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Asch
19. Jun 2025, 12:34 #27501

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4531

Braucu ar:


19 Jun 2025, 11:31:33 @crime rakstīja:
pirms gadiem 15 sanāca norīties rafā, jebal, otru tādu moralņiku uz pohām nākamajā dienā nav nācies pieredzēt

Nu ko tu trako, ta ka 18 gados?
Offline
Asch
19. Jun 2025, 12:36 #27502

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4531

Braucu ar:


19 Jun 2025, 10:16:59 @wanksta rakstīja:
Nu kā to ņem, var jau pa 35 nopirkt bomžatņiku, 20 iesviest remontā un pusgadu noņemties. Es to varu izdarīt nosacīti lētāk pa brīvajiem brīžiem un ir potenciāla vieta peļņai.

Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa?
Offline
XK220
19. Jun 2025, 13:11 #27503

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu


19 Jun 2025, 08:43:45 @wanksta rakstīja:
Šobrīd remonts procesā un uz rudens pusi būs pieejams:

Divistabnieks Jelgavā 602. sērija, RAF mikrorajons, 8. stāvs no 9, pārplānots 52kvm, ar lodžiju, viss būs jauns, virtuves iekārta, izolētas istabas, labs skats pa logu uz iekšpagalmu/bērnu laukumu un gaišā puse.

Cipars ~60k

Pirms gada hruščovkā pie autoostas 2īti par 32 paņēmu. Iekšā nav pavisam svaigs remonts, bet viss dzīvojams, viss labi
Offline
wanksta
19. Jun 2025, 14:12 #27504

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7866

Braucu ar:


19 Jun 2025, 12:36:39 @Asch rakstīja:
Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa?


Nu paga labi
A kas tur ir ar to RAF, es tur pats dzīvojis neesmu, bet redzu divus kardināli pretējus viedokļus no Jelgavniekiem, vieni saka, ka rajons ir miskaste, otri saka, ka labākā apkārtne Jelgavā.

Es to redzu tā, ja runājam par māju, ir veca panelene 9 stāviem, vienalga kurā jelgavas galā, kontingents +- ir visur viens sākot no jaunām ģimenēm līdz vecām krievu babuļām, tehniskie un kopīpašuma jautājumi ir vieni un tie paši.
Apkārt +- man viss ir tīrs, katru dienu praktiski saku sveiki sētniecei pie mājas, ir svaigs bērnu laukums, jaunas stāvvietas auto, bomžus redzējis neesmu pagaidām tikai pie Boozija pastāvīgos klientus kas ir gabalu tālāk bet nu tie jau ir pie katras šmigas bodes.

Tad kur ir patiesība? Uz mājas sapulci arī nesen biju, diezgan padaudz dalībnieku un izskatījās, ka visiem nav pie pakaļas kas tur notiek.

[ Šo ziņu laboja wanksta, 19 Jun 2025, 14:14:33 ]

Offline
justes
19. Jun 2025, 15:18 #27505

Kopš: 17. Feb 2013

Ziņojumi: 375

Braucu ar: baltu RR Godfathers Gang uz 22"

Gribu iegādāties zemesgabalu pa 55k. Cik daudz vajag kāpostu pārrakstīšanai un cik ilgu laiku tas process aizņem
Offline
RaL
19. Jun 2025, 15:38 #27506

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4050

Braucu ar: kruīzu


19 Jun 2025, 15:18:41 @justes rakstīja:
Gribu iegādāties zemesgabalu pa 55k. Cik daudz vajag kāpostu pārrakstīšanai un cik ilgu laiku tas process aizņem


precīzi vairs neatceros, bet nodoklis laikam bija 1.5% no darījuma + pārējie maksājumi (notārs un ZG nodeva, laikam ap 120eur)

ilgums atkarīgs jau lielā mērā no pašiem, cik ātri/lēni dokumentus sagatavo un sarunā notāru. Notārs pārbaudīs dokumentus un tad jau jātiekas pie notāra parakstīt līgumu. Kad nauda kontā un visas nodevas samaksātas (ir izdrukas, vai nosūtīts elektroniski ZG apstiprināts maksājuma uzdevums, kas notiek pēc līguma parakstīšanas), tad kādam jāaizved dokumenti līdz ZG. Tad jau gaida ziņu no ZG, laikam 2 nedēļu laikā visu izskata un apstiprina.

[ Šo ziņu laboja RaL, 19 Jun 2025, 15:39:42 ]

Offline
RaL
19. Jun 2025, 15:44 #27507

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4050

Braucu ar: kruīzu


19 Jun 2025, 14:12:54 @wanksta rakstīja:

19 Jun 2025, 12:36:39 @Asch rakstīja:
Tas noteikti nebija parmetums, tiri no tirgus situacijas jautajums. Skiet pagajuso, varbut aizpagajuso gadu pazinas panema 3 istabnieku pa 55. Divitim ir savi plusi, bet tomer. Tev visas mebeles, tehnika utt ir ieksa?


Nu paga labi
A kas tur ir ar to RAF, es tur pats dzīvojis neesmu, bet redzu divus kardināli pretējus viedokļus no Jelgavniekiem, vieni saka, ka rajons ir miskaste, otri saka, ka labākā apkārtne Jelgavā.

Es to redzu tā, ja runājam par māju, ir veca panelene 9 stāviem, vienalga kurā jelgavas galā, kontingents +- ir visur viens sākot no jaunām ģimenēm līdz vecām krievu babuļām, tehniskie un kopīpašuma jautājumi ir vieni un tie paši.
Apkārt +- man viss ir tīrs, katru dienu praktiski saku sveiki sētniecei pie mājas, ir svaigs bērnu laukums, jaunas stāvvietas auto, bomžus redzējis neesmu pagaidām tikai pie Boozija pastāvīgos klientus kas ir gabalu tālāk bet nu tie jau ir pie katras šmigas bodes.

Tad kur ir patiesība? Uz mājas sapulci arī nesen biju, diezgan padaudz dalībnieku un izskatījās, ka visiem nav pie pakaļas kas tur notiek.


Kā jau visi mikrorajoni ne ar ko labāks, ne sliktāks, bet Jelgvas mērogam laikam lielākais. Bērnībā tur dzīvoju, tad it kā skaitījās slikts rajons, bet tas bija pirms 30 gadiem. Tagad ielas apkārt sakārtotas. Ja strādā Rīgā un brauc ar auto, tad izdevīga vieta. Kopumā arī atkarīgs vairāk, kur atrodas māja. Ja tas ir dziļāk iekšpagalmos, kur apkārt ir tikai mājas, tad noteikti nav tā labākā izvēle, ja tas ir tuvāk Loka maģistrālei, kur visu sakārtoja un abās pusēs nav tikai mājas, tad jau liekas ok.

Ā, nu kā mīnusu varbūt var minēt skolas - tuvākā latviešu skola ir 4. vidusskola, kas ir nedaudz tālāk (10-15 min ar kājām), bet raf rajonā ir tikai krievu skola (vienīgā Jelgavā), toties ar baseinu, uz kuru arī gāju bērnībā šad un tad

[ Šo ziņu laboja RaL, 19 Jun 2025, 15:46:52 ]

Offline
Asch
19. Jun 2025, 16:42 #27508

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4531

Braucu ar:

Pasam tas rajons vispar nesaista. Berniba radi tur dzivoja, 90-jos bija diezgan daudz nariku un kriminalais visparigi paliels.
No plusiem vienigais, ka uz Rigu izbrauksana ertaka, parejais ta videji, net nav slikti. Es vairak par to, ja dzivoklis ir pilniba aprikots, tad varbut ari saiet, bet ta 60 skiet augseja robeza.
Jebkura gadijuma jau veiksmi notirgot, neesmu ne makleris, ne pircejs
Offline
968-jk
19. Jun 2025, 17:08 #27509

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Man kaut kā liekas jocīgi pirkt dzīvokli Jelgavā, lai katru dienu braukātu uz darbu Rīgā.
Offline
Zeip
19. Jun 2025, 17:13 #27510

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


17 May 2007, 21:22:00 @Puuchuks rakstīja:

2007-05-17 16:44, ultraman rakstīja:

2007-05-17 16:21, Puu rakstīja:
Uzticamiem iirniekiem iziiree dziivokli (visu maajas 2. staavu) privaatmaajaa Mezhparkaa, veestnieciibu rajonaa. Uz 1 gadu vai ilgaaku laiku. Saakot ar 1. juuniju.

vai kaimiņos dzīvo Puu ?

pagaidaam veel ne


Ne jau visi 5 dienas nedēļā brauc uz Rīgu.
Offline
b1te
19. Jun 2025, 20:48 #27511

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1998

Braucu ar: das auto

Jelgavas NI cenas pēdējos gados ir aizgājušas kosmosā. Pieprasījums ir, piedāvājuma nav. Tāpēc ir jau cenas, kā Rīgā
Offline
Arsm3ns
20. Jun 2025, 10:53 #27512

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1950

Braucu ar:

Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...
Offline
markelis
20. Jun 2025, 11:07 #27513

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


nu powera elite neapzinaas, ka proletariaats joprojaam dziivo pie mammas. bet grib savu.
Offline
uteo
20. Jun 2025, 11:12 #27514

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1124

Braucu ar:


20 Jun 2025, 11:07:10 @markelis rakstīja:

20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


nu powera elite neapzinaas, ka proletariaats joprojaam dziivo pie mammas. bet grib savu.

+ nav vecmammu, kas atstāj mantojumā dzīvokļus.
Offline
kexxx
20. Jun 2025, 11:33 #27515

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14183

Braucu ar:


20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


jo uz Rīgu/pieRīgu pārceļas no laukiem
Offline
bills
20. Jun 2025, 14:19 #27516

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


20 Jun 2025, 11:33:35 @kexxx rakstīja:

20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


jo uz Rīgu/pieRīgu pārceļas no laukiem :


1. Cilvēki izvēlas nedzīvot ģimenēs , bet katram papildus vēl sava hata :dexter:
2. Tie kas ir labi situēti un tādi ir ļoti daudz, mierīgi nopērk jaunu dzīvokli, kas var 5 gadus stāvēt tukšs un pēc tam pārsot ar +30%. 3. Vecais fonds iet uz īri ..indusi, ukraiņi, studenti, utt.
Offline
dsks
20. Jun 2025, 14:44 #27517

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1732

Braucu ar:


20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


Matemātiski rodas ... ja man ir piķis un es varu nopirkt kādus desmit dzīvokļus, tad deviņi paliek bez ... un ja man ir māja, tad kapēc lai man nebūtu arī kādi trīs dzīvokļi ... un tādu netrūkst

Offline
divkosigais
20. Jun 2025, 14:48 #27518

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6626

Braucu ar:


20 Jun 2025, 14:44:25 @dsks rakstīja:

20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Nu tur xk220 esot lielāko daļu Jelgavas dzīvokļu nopircis un antidempingu taisot.

Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


Matemātiski rodas ... ja man ir piķis un es varu nopirkt kādus desmit dzīvokļus, tad deviņi paliek bez ... un ja man ir māja, tad kapēc lai man nebūtu arī kādi trīs dzīvokļi ... un tādu netrūkst



tā gan... ja vien netrūktu arī dzīvokļu uz īri. Rīgā atrast "normālu" mitekli uz īri ir
Offline
mrCage
20. Jun 2025, 15:09 #27519

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2146

Braucu ar:


20 Jun 2025, 10:53:47 @Arsm3ns rakstīja:
Bet viepār interesanti. Lv ļaužu skaits strauji sarūk, vecās daudzdzīvoklenes nejauc, jaunās tīri aktīvi ceļ, privātmājas arī kā sēnes aug, bet cenas nekustamam tikai to the moon. Kur tas deficīts rodās...


Skatijos YT Tribus strīmu - tur kā reiz par jaunajām privātmājām cita starpā tika minēts ,ka tās diezgan aktīvi pērkot jūrnieki un turīgi Ukrainas pilsoņi (par Grobiņu bija runa).
Offline
mrkaupo
21. Jun 2025, 22:27 #27520

Kopš: 10. Apr 2019

Ziņojumi: 65

Braucu ar:

Galvenais ir tas, ka dzīves līmenis pēdējos 12 gados ceļas Rīgā, pie Rīgā un cilvēki, kas var paņemt to hipotēku grib dzīvot jaunā modernā mājoklī, ne lietuvenē
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo