Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kristopans
26. Oct 2016, 09:03 #39321

Kopš: 01. Oct 2009

Ziņojumi: 57

Braucu ar:


25 Oct 2016, 23:28:20 @tuktuks rakstīja:
Pārdodu Sportland atlaižu kuponu 50% atlaide jebkurai pilnas cenas precei. Derīgums 31.10.2016. Tā kā pašam neko nevajag, varbūt kāds vēlas iegādāties. Cena 20 EUR.


Atdod tāpat man noderēs
Offline
exit99
26. Oct 2016, 10:05 #39322

Kopš: 04. Aug 2015

Ziņojumi: 168

Braucu ar:

Pārdodu telefonu Meizu MX4
Pirkts LV.
Aizmugurē ir nedaudz redzamas lietošanas pazīmes,darbojas viss perfekti.
foto interesentiem izsūtīšu.

gribu 130 Eur
Var piedāvāt maiņu (apple planšetes utt.)


ieskatam.
http://www.gsmarena.com/meizu_mx4-6627.php
Offline
RenegadeX
26. Oct 2016, 10:25 #39323

Kopš: 23. Oct 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 3448

Braucu ar: e39, pc34

Piedāvāju jēru gaļu no laukiem. Cena 6e/kg.
Jērus dalam 4 daļās. 1/4 daļa aptuveni 5kg.
Svētdien vakarā atvedīšu uz Rīgu.
PM vai 29-642-235

P.S. Ja kādu interesē izcelsme un kaušanas process varu piedāvāt aplūkot saimniecību klātienē.
Offline
terihards
26. Oct 2016, 14:57 #39324

Kopš: 04. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar: katlu

Bez kastes, bez vada, bez austiņām, 32GB i5, balts, ar skrāpēm un buktēm, bet viss darbojas. Varbūt kādam vajag priekš bērna vai kā cita. 60eur
Offline
R_S
26. Oct 2016, 16:09 #39325

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport



certina ds action diver



Pardodu par 75 % no veikala cenas.
Offline
Atizz
26. Oct 2016, 16:46 #39326

Kopš: 03. Jan 2010

Ziņojumi: 312

Braucu ar: e91

Varbūt kādam ir ielūgums uz Tallink ( Rīga-Stokholmā-Rīga) pa saprātīgu ciparu?
Offline
sergis15
26. Oct 2016, 17:22 #39327

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu


26 Oct 2016, 14:57:21 @terihards rakstīja:
Bez kastes, bez vada, bez austiņām, 32GB i5, balts, ar skrāpēm un buktēm, bet viss darbojas. Varbūt kādam vajag priekš bērna vai kā cita. 60eur

tramvaja pieturā aizietu par 2x cenu
ar tiem pārvietojas oligarhi, kuriem vajag pavisam noteikti aifonu

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
DisCumple
26. Oct 2016, 17:57 #39328

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Pārdodu tādu pašu routeri ka Janzī arī pa 20eiro. Lietots , protams.
Offline
janchikz
26. Oct 2016, 18:25 #39329

Kopš: 15. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7718

Braucu ar:


26 Oct 2016, 16:09:00 @raimisE30 rakstīja:

Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport

[IMG]http://s16.postimg.org/6i6ow4bo5/IMG_8862.jpg[/]

certina ds action diver

[IMG]http://s16.postimg.org/5h6g6zuol/IMG_8863.jpg[/]

Pardodu par 75 % no veikala cenas.
Pārdod par mīnus 75% no veikala cenas vai mīnus 25% no veikala cenas?
Offline
R_S
26. Oct 2016, 18:54 #39330

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


26 Oct 2016, 18:25:44 @janchikz rakstīja:

26 Oct 2016, 16:09:00 @raimisE30 rakstīja:

Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport

[IMG]http://s16.postimg.org/6i6ow4bo5/IMG_8862.jpg[/]

certina ds action diver

[IMG]http://s16.postimg.org/5h6g6zuol/IMG_8863.jpg[/]

Pardodu par 75 % no veikala cenas.
Pārdod par mīnus 75% no veikala cenas vai mīnus 25% no veikala cenas?

Vait ad tur ir starpība? Biju domājis 25% atlaide no veikala cenas.
Offline
xjs_4
26. Oct 2016, 20:20 #39331

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Es ar padomaaju veikals / 4

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
janchikz
26. Oct 2016, 21:54 #39332

Kopš: 15. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7718

Braucu ar:


26 Oct 2016, 18:54:46 @raimisE30 rakstīja:

26 Oct 2016, 18:25:44 @janchikz rakstīja:

26 Oct 2016, 16:09:00 @raimisE30 rakstīja:

Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport

[IMG]http://s16.postimg.org/6i6ow4bo5/IMG_8862.jpg[/]

certina ds action diver

[IMG]http://s16.postimg.org/5h6g6zuol/IMG_8863.jpg[/]

Pardodu par 75 % no veikala cenas.
Pārdod par mīnus 75% no veikala cenas vai mīnus 25% no veikala cenas?

Vait ad tur ir starpība? Biju domājis 25% atlaide no veikala cenas.
1000-75% un 1000-25% nav nekādas starpības? Kādas cenas?
Offline
exit99
26. Oct 2016, 22:44 #39333

Kopš: 04. Aug 2015

Ziņojumi: 168

Braucu ar:


26 Oct 2016, 21:54:00 @janchikz rakstīja:

26 Oct 2016, 18:54:46 @raimisE30 rakstīja:

26 Oct 2016, 18:25:44 @janchikz rakstīja:

26 Oct 2016, 16:09:00 @raimisE30 rakstīja:

Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport

[IMG]http://s16.postimg.org/6i6ow4bo5/IMG_8862.jpg[/]

certina ds action diver

[IMG]http://s16.postimg.org/5h6g6zuol/IMG_8863.jpg[/]

Pardodu par 75 % no veikala cenas.
Pārdod par mīnus 75% no veikala cenas vai mīnus 25% no veikala cenas?

Vait ad tur ir starpība? Biju domājis 25% atlaide no veikala cenas.
1000-75% un 1000-25% nav nekādas starpības? Kādas cenas?


Ja būtu 25% no veikala cenas,tad skaidrs, vai fenderēts,vai fake.
Offline
sonx33
27. Oct 2016, 08:19 #39334

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Varbūt kāds var dabūt jaunu macbook pro, par zemaku cenu ka veikalos, var bez pvn, samaksašu naļika..pm
Offline
HUBLOC
27. Oct 2016, 08:34 #39335

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


27 Oct 2016, 08:19:01 @sonx33 rakstīja:
Varbūt kāds var dabūt jaunu macbook pro, par zemaku cenu ka veikalos, var bez pvn, samaksašu naļika..pm


Koments Dienas Bznesā, pie MUN jaunā likuma:"Ko jūs visi īdiet? Vienkārši strādājiet un ņemiet uz ķepas un ignorējiet tos valdošos mēslus. Ja jūs esat lohi un kaut ko deklarējat, tad jūs arī slauks ... MŪŽĪGI !!!

A nodokļus ES maksāju, tobiš, veikalā pērkot maizīti, 21% nolieku, kā arī akcīzi par benzīnu atstāju tankštellē, tā kā par nodokļu nemaksātāju mani un man līdzīgos lūdzu nesaukt. Sauciet par lohiem labāk paši sevi un sev līdzīgos, jo uz jums brauc, brauca un brauks... Manuprāt, ja cilvēks patiesi uzskata, ka atdot valdošajiem vairāk kā 70% no paša nopelnītā ir NORMAAALS nodokļu režīms, tad cilvēkam ar steigu jāiet pie daktera."
Offline
Filips
27. Oct 2016, 09:18 #39336

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.




-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
sonx33
27. Oct 2016, 09:40 #39337

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


27 Oct 2016, 08:34:24 @HUBLOC rakstīja:

27 Oct 2016, 08:19:01 @sonx33 rakstīja:
Varbūt kāds var dabūt jaunu macbook pro, par zemaku cenu ka veikalos, var bez pvn, samaksašu naļika..pm


Koments Dienas Bznesā, pie MUN jaunā likuma:"Ko jūs visi īdiet? Vienkārši strādājiet un ņemiet uz ķepas un ignorējiet tos valdošos mēslus. Ja jūs esat lohi un kaut ko deklarējat, tad jūs arī slauks ... MŪŽĪGI !!!

A nodokļus ES maksāju, tobiš, veikalā pērkot maizīti, 21% nolieku, kā arī akcīzi par benzīnu atstāju tankštellē, tā kā par nodokļu nemaksātāju mani un man līdzīgos lūdzu nesaukt. Sauciet par lohiem labāk paši sevi un sev līdzīgos, jo uz jums brauc, brauca un brauks... Manuprāt, ja cilvēks patiesi uzskata, ka atdot valdošajiem vairāk kā 70% no paša nopelnītā ir NORMAAALS nodokļu režīms, tad cilvēkam ar steigu jāiet pie daktera."

Nu milzu gudrinieks!
Offline
Lauriko
27. Oct 2016, 09:47 #39338

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW


26 Oct 2016, 16:09:00 @raimisE30 rakstīja:

Ir divas jaunas Certinas uz tirdzinu.

certina precidrive ds sport



certina ds action diver



Pardodu par 75 % no veikala cenas.

Kā bļe parasts mirstīgais var zināt veikala cenu tādai lietai! Jāskraida pa visas lielpilsētas veikaliem un japrasa vai Jums ir tāds pulkstenis un cik maksā!
Kāpēc nevar kā normāls cilvēks ielikt cenu, kontaktus utt., tas tiešām ir tik sareģīti!
Offline
Ga4a
27. Oct 2016, 10:04 #39339

Kopš: 13. Jun 2003

Ziņojumi: 4113

Braucu ar: F15 M50D

tāpēc, ka visi grib būt "uzņēmēji", gan jau aizlidot kaut kur bez VAT lidostā nopirkt būs vēl pa 10-15% lētāk nekā šis mega offers, kur lai uzzinātu cenu jāiztērē trīs dienas
Offline
Gabberman
27. Oct 2016, 10:34 #39340

Kopš: 13. Nov 2007

Ziņojumi: 42

Braucu ar: BMW 525e, Honda VTX 1800R

Interesē nopirkt māti ar proci 4 kodoli, var arī ar ram.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo