| Autors | Ziņojums |
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Varbu kads zin kadu zemesgabalu uz pārdošanu, kurš vel nav nonācis sludinājumu portālos Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens. ja ir kads, padodad ziņu. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Varbu kads zin kadu zemesgabalu uz pārdošanu, kurš vel nav nonācis sludinājumu portālos Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens. ja ir kads, padodad ziņu.
Padalīšos ar sarakstu, kur lielākā daļa ir pilnīgi miskastsaiti, bet kad meklēju, tur mēdza parādīties īpašumi, kuru nebija nekur citur publicēti.
Reklama.lv - jā, izrādās to ateju kkādi penši mēdz izmantot, jo vēsturiski tikai to zin un citu tie sludinājumi nekur nebija
Pp.lv
mm.lv
kivi.lv
city24.lv
dalder.lv
domimaps.lv
tribus.lv
latio.lv
arcoreal.lv
cityreal.lv
zip.lv
avotibalt.lv |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens
Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos 
|
Offline | |
|
| Kidd | |
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
|
05 Dec 2025, 10:26:40 @bum_bumz rakstīja:
05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens
Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos 
ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..
Tagad tik jāsaprot ko domā ar pilsētas centru Salaspilī, jo starp Domi un HES rajonu kā reiz ir ap 2 km. tā kā jautājums - kuru nu kurš uzskata par Salaspils centru. Vienam tā ir Dome/dzelzceļa stacija, otram - HESa rimčiks..[ Šo ziņu laboja Kidd, 05 Dec 2025, 10:52:04 ] |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
|
05 Dec 2025, 10:48:14 @Kidd rakstīja:
05 Dec 2025, 10:26:40 @bum_bumz rakstīja:
05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens
Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos 
ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..
Tagad tik jāsaprot ko domā ar pilsētas centru Salaspilī, jo starp Domi un HES rajonu kā reiz ir ap 2 km. tā kā jautājums - kuru nu kurš uzskata par Salaspils centru. Vienam tā ir Dome/dzelzceļa stacija, otram - HESa rimčiks..
taka Salaspili, gan sakumskola gan poliklīnika atrodas blakus, tātad centra definējums gan vecam gan jaunam bus viens.
Un ok, 2km rādiusa ap Rimi. |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
05 Dec 2025, 10:48:14 @Kidd rakstīja:
ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..
Rīgā tie nebūs lauki, arī Ventspilī tieši ar manis minēto vietu tajā rajonā beidzas pilsēta, bet Salaspilī ... atvēru karti - Rimi jeb centrs nobīdīts un nomaļāk arī būs tie 2.5km. Skaidrs  |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
04 Dec 2025, 21:57:40 @wanksta rakstīja:
Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ? 
Miskaste 
P.S
Manuprāt, daudz labāka alternatīva |
Offline | |
|
| Pukstis | |
 Kopš: 25. Jun 2008
Ziņojumi: 1107
Braucu ar:
|
05 Dec 2025, 14:55:52 @walder rakstīja:
04 Dec 2025, 21:57:40 @wanksta rakstīja:
Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ? 
Miskaste 
P.S
Manuprāt, daudz labāka alternatīva
Tie mākleri ir kaut kas episks.
Skats uz ezeru  |
Offline | |
|
|
|
| Janis_Janis | |
Kopš: 15. Nov 2018
Ziņojumi: 237
Braucu ar:
| Varbūt ir info par šīm mājām? Cik kvalitatīvas var būt..
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...enes/ccbbkn.html
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...ausi/cxbldi.html |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Esmu bijis iekšā līdzīgā mājā un pirmais stāvs likās nejēdzīgi mazs, bet nevaru apgalvot, ka tieši šis projekts un gadījums.
Dīvaini, ka jaunai mājai nav minēts ne vārda par tehnoloģiju, ka tikai nav sip paneļi vai tamlīdzīga miskaste[ Šo ziņu laboja wanksta, 06 Dec 2025, 08:17:07 ] |
Offline | |
|
| Dezinfektors | |
 Kopš: 08. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 516
Braucu ar: Jawu un Audi
| Reiz te jau bija runa par šīm mājām. Toreiz viens jūzeris teicās, ka tur viss slikti, bet kad pajautāju sīkāk kaut kādu info tad arī pazuda un neko neatbildēja. Čoms tur nopircis dvīņu māju. It kā priecīgs un neko nesūdzās. Tā ir karkasniece. Dzīvo otro gadu, laimīgs ka ticis prom no deviņstāvenes. |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| čoms dzivo sip paneļu māja 6 gadu, pagaidām nekas vel izlīdis nav, tikai pie viān pamanu ka gaiss ļoti sauss, varbut tas deļa tā ka rekuperators ar plākšņu siltummaini, savāc mitrumu labi.
pašam ticiba galiga nav tam risinājumam, es palieku labak uzticigs gāzbetonam  |
Offline | |
|
| RG | |
 Kopš: 02. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 788
Braucu ar:
| Mārupē SIP dvīnene nodega pāris gadus atpakaļ. Sāka degt vienā sekcijā un nosvilināja arī otru. Tikai tur ar sienām bija savienots.
Manā ieskatā, tāda jaunās paaudze līvāniete vien ir. |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Reti kur vispār manāmas dvīņu vai rindu mājas ar normāliem ugunsmūriem pa vidu. Nesen jau arī viena rindiniece labi padega. Tur pat it kā bija ugunsmūris, bez nez kāpēc ne pa visu jumtu, kur savienojas.
|
Offline | |
|
| AndrisK | |
 Kopš: 20. Mar 2006
Ziņojumi: 1891
Braucu ar: Xu
| Kāds tagad ir pēdējos gados nodevis privātmāju ekspluatācijā? Cik nopietni pievērš uzmanību sīkumiem(lievenim,pakāpieniem utt) vai nav uz to jāiespringst.. |
Offline | |
|
| RaL | |
 Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4064
Braucu ar: kruīzu
| Gan jau atkarīgs no novada.
Kaimiņam lika piebruģēt 1m platu joslu no vārtiem līdz ielai (uz grants ceļa), jo pēc noteikumiem jābūt cietajam segumam līdz ielai.
P.s. man teica, lai pagaidu nākamo gadu, jo tad nebūšot vajadzīgs kaut kāds dokuments (uzmerīšana?), kas bija jagaida vairakus menešus un maksaja ap 500eur |
Offline | |
|
|
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| nez, pagājušo gad nodevu, neko tādu neskatījās - tik cik balkona margas par atlikto darbu atzīmēja, uzliku pēc tam -nosūtīju bildi ka izdarīts. Tādi sīkumi nevar būt par pamatu lai nenodotu imho. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
08 Dec 2025, 23:37:13 @AndrisK rakstīja:
Kāds tagad ir pēdējos gados nodevis privātmāju ekspluatācijā? Cik nopietni pievērš uzmanību sīkumiem(lievenim,pakāpieniem utt) vai nav uz to jāiespringst..
nesen draugi Ķekavā nodeva, kurš skaitās viens no nepateicīgākajiem rajoniem būvvaldes ziņā, bet... Tik pat kā neko nečekoja un daudz ko caur fočenēm skatījās. Nodeva necerēti īzī. |
Offline | |
|
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
|
06 Dec 2025, 07:56:42 @Janis_Janis rakstīja:
Varbūt ir info par šīm mājām? Cik kvalitatīvas var būt..
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...enes/ccbbkn.html
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...ausi/cxbldi.html
Viens paziņa Olaines pusē apdares taisīja kaut kādā ciematā, kur daudz vienādas mājas. Naudas nemaksāja un teica, ka tādus materiālus (kaut kas no depo, kaut kas no mēslaines) vēl objektā nebija redzējis 
Nav teikts, ka tieši šie, bet pēc apraksta atbilst. Redzot tās WC es nesaprotu, kā mūsdienu cilvēks vēl grib apskatīt dzīvē ko tādu par 200tk |
Offline | |
|
| AndrisK | |
 Kopš: 20. Mar 2006
Ziņojumi: 1891
Braucu ar: Xu
| Pārdodu 2 istabu dzīvokli vecajā Ziepniekkalnā 3 min. gājienā no CSDD, 52m2 103.sērija, 3.stāvs, 59300€ |
Offline | |
|