Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
sonx33
05. Dec 2025, 09:37 #27921

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Varbu kads zin kadu zemesgabalu uz pārdošanu, kurš vel nav nonācis sludinājumu portālos Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens. ja ir kads, padodad ziņu.
Offline
Arsm3ns
05. Dec 2025, 10:01 #27922

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Varbu kads zin kadu zemesgabalu uz pārdošanu, kurš vel nav nonācis sludinājumu portālos Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens. ja ir kads, padodad ziņu.

Padalīšos ar sarakstu, kur lielākā daļa ir pilnīgi miskastsaiti, bet kad meklēju, tur mēdza parādīties īpašumi, kuru nebija nekur citur publicēti.
Reklama.lv - jā, izrādās to ateju kkādi penši mēdz izmantot, jo vēsturiski tikai to zin un citu tie sludinājumi nekur nebija
Pp.lv
mm.lv
kivi.lv
city24.lv
dalder.lv
domimaps.lv
tribus.lv
latio.lv
arcoreal.lv
cityreal.lv
zip.lv
avotibalt.lv
Offline
bum_bumz
05. Dec 2025, 10:26 #27923

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens

Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos
Offline
Kidd
05. Dec 2025, 10:48 #27924

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


05 Dec 2025, 10:26:40 @bum_bumz rakstīja:

05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens

Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos



ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..

Tagad tik jāsaprot ko domā ar pilsētas centru Salaspilī, jo starp Domi un HES rajonu kā reiz ir ap 2 km. tā kā jautājums - kuru nu kurš uzskata par Salaspils centru. Vienam tā ir Dome/dzelzceļa stacija, otram - HESa rimčiks..

[ Šo ziņu laboja Kidd, 05 Dec 2025, 10:52:04 ]

Offline
sonx33
05. Dec 2025, 11:04 #27925

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


05 Dec 2025, 10:48:14 @Kidd rakstīja:

05 Dec 2025, 10:26:40 @bum_bumz rakstīja:

05 Dec 2025, 09:37:19 @sonx33 rakstīja:
Salaspili, interesē tieši pilsēta, lai līdz centram ar kājam max 25min gājiens

Ventspilī, senioram no Riņķu ielas līdz 1.ģimnāzijai 20 min. Tad jau tie galīgi lauki, ja 25 min jāiet. Piedošanu, nenoturējos



ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..

Tagad tik jāsaprot ko domā ar pilsētas centru Salaspilī, jo starp Domi un HES rajonu kā reiz ir ap 2 km. tā kā jautājums - kuru nu kurš uzskata par Salaspils centru. Vienam tā ir Dome/dzelzceļa stacija, otram - HESa rimčiks..

taka Salaspili, gan sakumskola gan poliklīnika atrodas blakus, tātad centra definējums gan vecam gan jaunam bus viens.
Un ok, 2km rādiusa ap Rimi.
Offline
bum_bumz
05. Dec 2025, 13:03 #27926

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


05 Dec 2025, 10:48:14 @Kidd rakstīja:

ja cilvēka vidējais iešanas ātrums ir 4-6 km/h , tad 25 minūtēs var noiet 2-2.5km . mhm. baigie lauki no pilsētas centra..

Rīgā tie nebūs lauki, arī Ventspilī tieši ar manis minēto vietu tajā rajonā beidzas pilsēta, bet Salaspilī ... atvēru karti - Rimi jeb centrs nobīdīts un nomaļāk arī būs tie 2.5km. Skaidrs
Offline
walder
05. Dec 2025, 14:55 #27927

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


04 Dec 2025, 21:57:40 @wanksta rakstīja:
Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ?

Miskaste

P.S
Manuprāt, daudz labāka alternatīva
Offline
Pukstis
05. Dec 2025, 22:16 #27928

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:


05 Dec 2025, 14:55:52 @walder rakstīja:

04 Dec 2025, 21:57:40 @wanksta rakstīja:
Un kas ar šo Olainē, var ņemt https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...laine/bfpxi.html ?

Miskaste

P.S
Manuprāt, daudz labāka alternatīva

Tie mākleri ir kaut kas episks.
Skats uz ezeru
Offline
Janis_Janis
06. Dec 2025, 07:56 #27929

Kopš: 15. Nov 2018

Ziņojumi: 237

Braucu ar:

Varbūt ir info par šīm mājām? Cik kvalitatīvas var būt..

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...enes/ccbbkn.html

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...ausi/cxbldi.html
Offline
wanksta
06. Dec 2025, 08:14 #27930

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Esmu bijis iekšā līdzīgā mājā un pirmais stāvs likās nejēdzīgi mazs, bet nevaru apgalvot, ka tieši šis projekts un gadījums.
Dīvaini, ka jaunai mājai nav minēts ne vārda par tehnoloģiju, ka tikai nav sip paneļi vai tamlīdzīga miskaste

[ Šo ziņu laboja wanksta, 06 Dec 2025, 08:17:07 ]

Offline
Dezinfektors
08. Dec 2025, 09:43 #27931

Kopš: 08. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 516

Braucu ar: Jawu un Audi

Reiz te jau bija runa par šīm mājām. Toreiz viens jūzeris teicās, ka tur viss slikti, bet kad pajautāju sīkāk kaut kādu info tad arī pazuda un neko neatbildēja. Čoms tur nopircis dvīņu māju. It kā priecīgs un neko nesūdzās. Tā ir karkasniece. Dzīvo otro gadu, laimīgs ka ticis prom no deviņstāvenes.
Offline
sonx33
08. Dec 2025, 10:23 #27932

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

čoms dzivo sip paneļu māja 6 gadu, pagaidām nekas vel izlīdis nav, tikai pie viān pamanu ka gaiss ļoti sauss, varbut tas deļa tā ka rekuperators ar plākšņu siltummaini, savāc mitrumu labi.
pašam ticiba galiga nav tam risinājumam, es palieku labak uzticigs gāzbetonam
Offline
RG
08. Dec 2025, 10:53 #27933

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Mārupē SIP dvīnene nodega pāris gadus atpakaļ. Sāka degt vienā sekcijā un nosvilināja arī otru. Tikai tur ar sienām bija savienots.
Manā ieskatā, tāda jaunās paaudze līvāniete vien ir.
Offline
juriz
08. Dec 2025, 13:35 #27934

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Reti kur vispār manāmas dvīņu vai rindu mājas ar normāliem ugunsmūriem pa vidu. Nesen jau arī viena rindiniece labi padega. Tur pat it kā bija ugunsmūris, bez nez kāpēc ne pa visu jumtu, kur savienojas.
Offline
AndrisK
08. Dec 2025, 23:37 #27935

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Kāds tagad ir pēdējos gados nodevis privātmāju ekspluatācijā? Cik nopietni pievērš uzmanību sīkumiem(lievenim,pakāpieniem utt) vai nav uz to jāiespringst..
Offline
RaL
09. Dec 2025, 07:34 #27936

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu

Gan jau atkarīgs no novada.
Kaimiņam lika piebruģēt 1m platu joslu no vārtiem līdz ielai (uz grants ceļa), jo pēc noteikumiem jābūt cietajam segumam līdz ielai.

P.s. man teica, lai pagaidu nākamo gadu, jo tad nebūšot vajadzīgs kaut kāds dokuments (uzmerīšana?), kas bija jagaida vairakus menešus un maksaja ap 500eur
Offline
oswald
09. Dec 2025, 08:13 #27937

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nez, pagājušo gad nodevu, neko tādu neskatījās - tik cik balkona margas par atlikto darbu atzīmēja, uzliku pēc tam -nosūtīju bildi ka izdarīts. Tādi sīkumi nevar būt par pamatu lai nenodotu imho.
Offline
Arsm3ns
09. Dec 2025, 08:59 #27938

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


08 Dec 2025, 23:37:13 @AndrisK rakstīja:
Kāds tagad ir pēdējos gados nodevis privātmāju ekspluatācijā? Cik nopietni pievērš uzmanību sīkumiem(lievenim,pakāpieniem utt) vai nav uz to jāiespringst..
nesen draugi Ķekavā nodeva, kurš skaitās viens no nepateicīgākajiem rajoniem būvvaldes ziņā, bet... Tik pat kā neko nečekoja un daudz ko caur fočenēm skatījās. Nodeva necerēti īzī.
Offline
pelu_junkurs
10. Dec 2025, 00:38 #27939

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


06 Dec 2025, 07:56:42 @Janis_Janis rakstīja:
Varbūt ir info par šīm mājām? Cik kvalitatīvas var būt..

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...enes/ccbbkn.html

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...ausi/cxbldi.html


Viens paziņa Olaines pusē apdares taisīja kaut kādā ciematā, kur daudz vienādas mājas. Naudas nemaksāja un teica, ka tādus materiālus (kaut kas no depo, kaut kas no mēslaines) vēl objektā nebija redzējis
Nav teikts, ka tieši šie, bet pēc apraksta atbilst. Redzot tās WC es nesaprotu, kā mūsdienu cilvēks vēl grib apskatīt dzīvē ko tādu par 200tk
Offline
AndrisK
19. Dec 2025, 00:56 #27940

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Pārdodu 2 istabu dzīvokli vecajā Ziepniekkalnā 3 min. gājienā no CSDD, 52m2 103.sērija, 3.stāvs, 59300€
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo