Online
Pašreiz BMWPower skatās 136 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Naviic | |  Kopš: 15. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 60
Braucu ar: ljoti gribeetu sev BMW. Kursh uzdaavinaas??
| Elksniņ, tu?
19 Sep 2025, 17:41:20 @IELEJAM rakstīja:
Šis ir bomba. Hruščovka D-pilī ar 200 m2, nevainojamu dizainu un stilu, sauna ar baseinu un nieka 90K. 
| Offline | | |
| Bender | | Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
|
19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē 
Ja tas ir kopīpašums, tad pa soļiem:
1. iesniegums apsaimniekotājam, lai risina, tas veiks aptauju, kura visdrīzāk izgāzīsies, jo aptaujā norādīs nereālas provizoriskās izmaksas un daudzi atmetīsies, jo dažiem nav interesanti vai vispār mašīnas nav,
2. ja pašu spēkiem, tad iesniegums pašvaldībā, lai izskata atbildīgā komisija kādas zīmes drīkst likt - "ķiegelis" vai "iebraukt aizliegts", kura visdrīzāk vienā no punktiem minēs, ka par DzĪB līdzekļiem,
2.1. šo punktu var apiet, ja uzrodas kāds sponsors, kurš no biedrības uzkrājuma neko neprasīs, bet piestādīs 0€ rēķinu grāmatvedības vajadzībām, tīri, lai sev norakstīt izmaksas par darbiem un pašām zīmēm,
3. jautājums būvvaldē vai nevajag papildus atļaujas būvdarbiem un saņemt atbildi ar komunikāciju karti, lai rokot stabus, netrāpa kādā no inženierkomunikācijām (mums tas bija bezmaksas ar e-pastu komunikāciju),
4. sertificēts būvuzņēmējs, kurš tās zīmes "iestādīs", pašdarbība (talka) ir aizliegta,
5. fotofiksācija un atskaite pašvaldībai.
Tikko izgājām šim cauri:
1. 4 zīmes (iebraukt aizliegts + papildzīme tikai ar atļaujām katram stabam) ne pie lētākā izgatavotāja ~548€, 4 betona maisi un darbs no apakšuzņēmēja, kurš tieši specializējas zīmju uzstādīšanā (neskaitot saskrūvēt kopā ērtā laikā, tad iestādīt ir 5 minūtes uz katru zīmi),
2. paši noorganizējām logistiku - savākt no ražotnes,
3. atļauju izgatavošana ~100€, to skaitā laminējamais aparāts, plēves, krāsainais papīrs un individuālās hologrammas uzlīmes, lai kurš katrs nesāk viltot,
4. iekšējais uzskaites žurnāls - kuram dzīvoklim ir piešķirts ar mašīnas numura uzskaiti (lai nesākas variants ar iznomāšanu draugam), jo neskaidrību gadījumā PP vai VP prasīs šos datus, kā arī jāpatur prātā īrnieku, kuri mēdz "aizmirst" nodot atļauju nākamajam, tad ir iespēja pateikt, ka "jūsu dzīvoklim jau ir derīga atļauja, meklējiet"
5. "viesu" atļaujām virsū ir papildus apzīmējums "viesu, līdz 3h" un arī tās ir reģistrētas uz dzīvokļiem (jo jārēķinās, ka uz kūciņu un tēju tomēr kāds piebrauks ciemos vai pusdienās ar darba mašīnu pieskries),
6. atļaujas ir terminētas uz vienu gadu, katru gadu jāatjauno. naudu gan no kaimiņiem neprasījām par izgatavošanu, tad nu nāk ar zaptēm un dārza labumiem pretī 
Rezultāts ir sasniegts - izrādās, ka mums ir bijis tik daudz haļavčiku, ka tagad pagalmā vienmēr ir vieta. Mēs atļaujas izdalījām pēc vajadzības 1-2-viesu un tāpat vietu visiem pietiek savā starpā dalīties.[ Šo ziņu laboja Bender, 20 Sep 2025, 10:09:53 ] | Offline | | |
ixers  | |  Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
20 Sep 2025, 09:40:51 @Bender rakstīja:
19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē 
Ja tas ir kopīpašums, tad pa soļiem:
1. iesniegums apsaimniekotājam, lai risina, tas veiks aptauju, kura visdrīzāk izgāzīsies, jo aptaujā norādīs nereālas provizoriskās izmaksas un daudzi atmetīsies, jo dažiem nav interesanti vai vispār mašīnas nav,
2. ja pašu spēkiem, tad iesniegums pašvaldībā, lai izskata atbildīgā komisija kādas zīmes drīkst likt - "ķiegelis" vai "iebraukt aizliegts", kura visdrīzāk vienā no punktiem minēs, ka par DzĪB līdzekļiem,
2.1. šo punktu var apiet, ja uzrodas kāds sponsors, kurš no biedrības uzkrājuma neko neprasīs, bet piestādīs 0€ rēķinu grāmatvedības vajadzībām, tīri, lai sev norakstīt izmaksas par darbiem un pašām zīmēm,
3. jautājums būvvaldē vai nevajag papildus atļaujas būvdarbiem un saņemt atbildi ar komunikāciju karti, lai rokot stabus, netrāpa kādā no inženierkomunikācijām (mums tas bija bezmaksas ar e-pastu komunikāciju),
4. sertificēts būvuzņēmējs, kurš tās zīmes "iestādīs", pašdarbība (talka) ir aizliegta,
5. fotofiksācija un atskaite pašvaldībai.
Tikko izgājām šim cauri:
1. 4 zīmes (iebraukt aizliegts + papildzīme tikai ar atļaujām katram stabam) ne pie lētākā izgatavotāja ~548€, 4 betona maisi un darbs no apakšuzņēmēja, kurš tieši specializējas zīmju uzstādīšanā (neskaitot saskrūvēt kopā ērtā laikā, tad iestādīt ir 5 minūtes uz katru zīmi),
2. paši noorganizējām logistiku - savākt no ražotnes,
3. atļauju izgatavošana ~100€, to skaitā laminējamais aparāts, plēves, krāsainais papīrs un individuālās hologrammas uzlīmes, lai kurš katrs nesāk viltot,
4. iekšējais uzskaites žurnāls - kuram dzīvoklim ir piešķirts ar mašīnas numura uzskaiti (lai nesākas variants ar iznomāšanu draugam), jo neskaidrību gadījumā PP vai VP prasīs šos datus, kā arī jāpatur prātā īrnieku, kuri mēdz "aizmirst" nodot atļauju nākamajam, tad ir iespēja pateikt, ka "jūsu dzīvoklim jau ir derīga atļauja, meklējiet"
5. "viesu" atļaujām virsū ir papildus apzīmējums "viesu, līdz 3h" un arī tās ir reģistrētas uz dzīvokļiem (jo jārēķinās, ka uz kūciņu un tēju tomēr kāds piebrauks ciemos vai pusdienās ar darba mašīnu pieskries),
6. atļaujas ir terminētas uz vienu gadu, katru gadu jāatjauno. naudu gan no kaimiņiem neprasījām par izgatavošanu, tad nu nāk ar zaptēm un dārza labumiem pretī 
Rezultāts ir sasniegts - izrādās, ka mums ir bijis tik daudz haļavčiku, ka tagad pagalmā vienmēr ir vieta. Mēs atļaujas izdalījām pēc vajadzības 1-2-viesu un tāpat vietu visiem pietiek savā starpā dalīties.
Labs apraksts priekš tiem, kas nav ar to saskārušies.
Kā tikāt galā ar tiem, kas mēģina viesu caurlaidi ļaunprātīgi izmantot?
Cik liela māja?
Ko ar tiem, kas konstanti grib uz dzīvokli turēt 2+ auto?
Vai pagalmas sanāk pietiekami liels, lai katram dzīvoklim būtu iespējam nolikt pa 1 auto?
Tas ir, kā risinājāt ka caurlaides tiek tiem, kas ar reāli brauc ar auto nevis nerokās.
Mājā kurā es dzīvoju šis arī aktuāli. Mums plāns šo uzlikt uz nelielu naudu, pagalms prasa naudas lietas.[ Šo ziņu laboja ixers, 21 Sep 2025, 07:07:41 ] | Offline | | |
| Bender | | Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
| 68 dzīvokļi. Daži atklāti pieteica, ka atļauju ņem tikai bērniem, lai nenorauj sodu, kad piebrauc ciemos, tiem tad VIESU tika (šie visi ir penšuki) un viesu atļauja ir "LĪDZ 3h". Ir dzīvokļi, kuriem ir pa divām atļaujām, pat vairāki tādi.
Šobrīd ir izdalītas 65 atļaujas, viesu ieskaitot, un vakarā nav jādomā vai būs vieta - kāds gabaliņš vienmēr ir.
Vietas pietiek, lai padalītos savā starpā (un vienā mājas pusē ir iespēja tiem, kam divas mašīnas noparkoties vienu otrai priekšā, tādejādi "aizņemot" tikai vienu vietu) un zemes gabals ir tāds, ka var vēl paplašināt, tikai tas ir cits stāsts un finanses.
Atļaujas ieviesām tikai tāpēc, ka blakus ir bērnu dārzs un personāls nagļakā tuvāk vārtiņiem uz visu dienu parkoja un vecāki, kuriem tak ļoti steidzami viss un jānomet uz tām 20-30 minūtēm tuvāk durvīm, pat bija tik traki, ka vienkārši nobloķē iebrauktuvi un sēdi, kā lohs un gaidi, ka netiec iekšā pats savā pagalmā, lai gan 50 metrus tālāk ir liela pašvaldības bezmaksas stāvvieta, kurā viena rinda ir rezervēta tikai b/d. Un tad vēl kaimiņi no blakus mājām, kuriem savas zemes var teikt, ka vispār nav.
Iekšējā žurnālā tiek reģistrēts atļaujas numurs, dzīvoklis un mašīnas numurs, kurai tas ir piešķirts. Savējos tomēr pamana un piefiksē, īpaši, ja iesaista aktīvos pensionārus 
Reāli pārsteidza, ka mums bija tik daudz haļavčiki.
Mēģinājumi nopirkt atļauju ir bijuši, bet tos uzreiz var izkalkulēt.[ Šo ziņu laboja Bender, 21 Sep 2025, 10:23:40 ] | Offline | | |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
| Man ir šī pieredze ar šķiet 12 dzīvokļiem un vietu 3-4 mašīnām. Viesu caurlaides ir bez laika limita, jo vairākiem pašiem sanāk braukt ar dažādiem auto. Ir kam darba auto un vispār katru dienu var gadīties atbraukt ar citu - tad laika limits nekam neder. Jā, vietas visu auto nepietiek, pēc pieredze teikšu, ka visbiežāk auto tur tās personas, kas sevi uzskata par svarīgākām par kaimiņiem, bet ir bomzīgākas kā tās, kas maksā citur par garantētu stāvvietu - var labi atfiltrēt publiku. Pārējie atbrauc, izkrāmējas un noliek auto citur.
Cita lieta, ka RNP sistēma ir pilnīga miskaste. Nomainot auto un saņemot citu numura zīmi viņi pieprasa sasaukt jaunu iedzīvotāju sapulci, nevis anulēt veco caurlaidi un vietā izsniegt jaunu - izsniegto skaits nemainās, statuss nemainās. Birokrātija birokrātijas galā. Beigās iedzīvotājiem vienas problēmas, jo īpaši ar fiksēto numuru caurlaidēm. | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Nez vai ir tāda "RNP sistēma", to tak iedzīvotāji nosaka, kā tiek veikta šī te auto vietu pārvaldība konkrētajā pagalmā. Un attiecīgi, ja tie kādreiz tā ir nolēmuši un nevar otrreiz savākt savas pakaļas lai šo punktu nomainītu pret citu, nu tad to nevar par RNP nolaidību dēvēt
Bet vispār, prieks ka nav man ar šādām dumībām jākrāmējas un var dzīvot ārpilsētā, kur vietas ir gana  [ Šo ziņu laboja wanksta, 21 Sep 2025, 11:28:01 ] | Offline | | |
| Bender | | Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
| Šo jautājumu ar "jauna mašīna un cits numurs" mēs atrisinājām ar termouzlīmi pa virsu laminētai lapelei (ne visi gan piekrita līmēt virsū, bet vienalga - tantuki tāpat savējās pagalma mašīnas redz un fiksē, kurā virzienā saimnieks dodas - ciemos vai tālāk). Uzlīmīte gan nav gluži parastā - viltniekiem nāksies pameklēt īsto printeri un piemeklēt dizainu (tādus printerus vairs neražo ).
Un pa dienu - tak redz, ka darba autiņš un kaimiņš pieskrēja uz pusdienām vai santehniķis piebrauca darbus veikt, tiem atļauju nemaz nav. Pārkāpj, bet mūsu mājā tādu naidīgu stukaču nav.
Īsumā - mūsu gadījumā uzņēmāmies iniciatīvu paši un paši arī veicam kontroli, bez apmaimniekotāja, jo viņiem stāvvietu problēma nešķiet aktuāla - nevar pietiekami daudz nāsīs iešņaukt  | Offline | | |
ixers  | |  Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
21 Sep 2025, 11:22:53 @Mizx rakstīja:
Man ir šī pieredze ar šķiet 12 dzīvokļiem un vietu 3-4 mašīnām. Viesu caurlaides ir bez laika limita, jo vairākiem pašiem sanāk braukt ar dažādiem auto. Ir kam darba auto un vispār katru dienu var gadīties atbraukt ar citu - tad laika limits nekam neder. Jā, vietas visu auto nepietiek, pēc pieredze teikšu, ka visbiežāk auto tur tās personas, kas sevi uzskata par svarīgākām par kaimiņiem, bet ir bomzīgākas kā tās, kas maksā citur par garantētu stāvvietu - var labi atfiltrēt publiku. Pārējie atbrauc, izkrāmējas un noliek auto citur.
Cita lieta, ka RNP sistēma ir pilnīga miskaste. Nomainot auto un saņemot citu numura zīmi viņi pieprasa sasaukt jaunu iedzīvotāju sapulci, nevis anulēt veco caurlaidi un vietā izsniegt jaunu - izsniegto skaits nemainās, statuss nemainās. Birokrātija birokrātijas galā. Beigās iedzīvotājiem vienas problēmas, jo īpaši ar fiksēto numuru caurlaidēm.
Cik nu saprotu,, tad kopībās lēmums nosakā kāda caurlaide vai attiecīga vnz vai dzīvokļa. Tā maksa par to administrēšanu gadā ir pietiekami saprātīga, lai pašie nebūtu vēlme ņemties.
| Offline | | |
|
|
ixers  | |  Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
21 Sep 2025, 10:12:15 @Bender rakstīja:
68 dzīvokļi. Daži atklāti pieteica, ka atļauju ņem tikai bērniem, lai nenorauj sodu, kad piebrauc ciemos, tiem tad VIESU tika (šie visi ir penšuki) un viesu atļauja ir "LĪDZ 3h". Ir dzīvokļi, kuriem ir pa divām atļaujām, pat vairāki tādi.
Šobrīd ir izdalītas 65 atļaujas, viesu ieskaitot, un vakarā nav jādomā vai būs vieta - kāds gabaliņš vienmēr ir.
Vietas pietiek, lai padalītos savā starpā (un vienā mājas pusē ir iespēja tiem, kam divas mašīnas noparkoties vienu otrai priekšā, tādejādi "aizņemot" tikai vienu vietu) un zemes gabals ir tāds, ka var vēl paplašināt, tikai tas ir cits stāsts un finanses.
Atļaujas ieviesām tikai tāpēc, ka blakus ir bērnu dārzs un personāls nagļakā tuvāk vārtiņiem uz visu dienu parkoja un vecāki, kuriem tak ļoti steidzami viss un jānomet uz tām 20-30 minūtēm tuvāk durvīm, pat bija tik traki, ka vienkārši nobloķē iebrauktuvi un sēdi, kā lohs un gaidi, ka netiec iekšā pats savā pagalmā, lai gan 50 metrus tālāk ir liela pašvaldības bezmaksas stāvvieta, kurā viena rinda ir rezervēta tikai b/d. Un tad vēl kaimiņi no blakus mājām, kuriem savas zemes var teikt, ka vispār nav.
Iekšējā žurnālā tiek reģistrēts atļaujas numurs, dzīvoklis un mašīnas numurs, kurai tas ir piešķirts. Savējos tomēr pamana un piefiksē, īpaši, ja iesaista aktīvos pensionārus 
Reāli pārsteidza, ka mums bija tik daudz haļavčiki.
Mēģinājumi nopirkt atļauju ir bijuši, bet tos uzreiz var izkalkulēt.
ok, tad ļoti līdzīgi. Mums 70. | Offline | | |
| Karavs | | Kopš: 05. Apr 2019
Ziņojumi: 839
Braucu ar:
| Mēs arī mocījāmies 20 gadus, pēc tam sapulcē izlēmām, stāvvieta tikai par maksu, iekasēto maksu liekam remontu fondā, vairāksolīšanā. Reizi gadā var sarīkot izsoli, kaut vai whatsapp, un nobalsot cenu, katram piešķirta konkrēta vieta. Es nezinu neko labāku, variet cīnīties ar utopiskām visādām iedomām, nedarbosies... | Offline | | |
| aep_det | |  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
|
19 Sep 2025, 19:51:01 @protams rakstīja:
Tur viss izskatās pēc pagraba jo nav logu 
Tok pagrabs
https://www.la.lv/foto-video-baseins-hruscovka-...dinajumu-latgale

Noteikti drēgni un no tā izrietošās sekas... | Offline | | |
| Mizx | |  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
21 Sep 2025, 14:16:13 @ixers rakstīja:
21 Sep 2025, 11:22:53 @Mizx rakstīja:
Man ir šī pieredze ar šķiet 12 dzīvokļiem un vietu 3-4 mašīnām. Viesu caurlaides ir bez laika limita, jo vairākiem pašiem sanāk braukt ar dažādiem auto. Ir kam darba auto un vispār katru dienu var gadīties atbraukt ar citu - tad laika limits nekam neder. Jā, vietas visu auto nepietiek, pēc pieredze teikšu, ka visbiežāk auto tur tās personas, kas sevi uzskata par svarīgākām par kaimiņiem, bet ir bomzīgākas kā tās, kas maksā citur par garantētu stāvvietu - var labi atfiltrēt publiku. Pārējie atbrauc, izkrāmējas un noliek auto citur.
Cita lieta, ka RNP sistēma ir pilnīga miskaste. Nomainot auto un saņemot citu numura zīmi viņi pieprasa sasaukt jaunu iedzīvotāju sapulci, nevis anulēt veco caurlaidi un vietā izsniegt jaunu - izsniegto skaits nemainās, statuss nemainās. Birokrātija birokrātijas galā. Beigās iedzīvotājiem vienas problēmas, jo īpaši ar fiksēto numuru caurlaidēm.
Cik nu saprotu,, tad kopībās lēmums nosakā kāda caurlaide vai attiecīga vnz vai dzīvokļa. Tā maksa par to administrēšanu gadā ir pietiekami saprātīga, lai pašie nebūtu vēlme ņemties.
Pašiem uzturēt to visu būtu tik cik kancelejas izdevumi un caurlaižu izdrukāšana.
Jā, lēmums nosaka vai vnz vai "viesu", bet RNP paši interpretē, ka var tikai tās numura zīmes, ko viņi izdrukāja pirmajā reizē atbilstoši iesniegtajam sarakstam. Viņuprāt par katru numura zīmes maiņu ir jāsasauc īpašnieku sapulce un jābūt balsošanai, vairākumam caurlaides maiņu jāatbalsta. (Ja ir konkurence uz vietām, tad izdevīgāk ir neatbalstīt caurlaides maiņu...) Ja maz dzīvokļu tas ir reāli, bet ne kur dzīvokļu ir desmitiem. | Offline | | |
| Grauds | |  Kopš: 30. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 286
Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt
| Kāds zinošais var pakomentēt, kas notiek Langaskrastos Kalngalē? Kā ir ar plūdiem, cik saprotu tur augsti gruntsūdeņi...
Zemīte 1200m2 pa 35k eiro ar pieslēgtu elektrību, iespēju pieslēgt centrālo ūdeni, kanalizāciju un gāzi šķita Ok variants. | Offline | | |
| Janis_Janis | | Kopš: 15. Nov 2018
Ziņojumi: 237
Braucu ar:
| 200 dzīvokļu māja Ziepniekkalnā. 1 caurlaide uz dzīvokli, bez vnz. Nekādu viesu caurlaižu. Kaimiņi adekvāti, pa 2 auto netur, pa dienu ciemiņi, meistari brīvi var būt, neviens policiju nesauc. Vakarā pēc 20.00 draudzīgi atgādina watsap čatā ja kāds palicis stāvot bez caurlaides. Ja pēc stundas nav prom, izsauc policiju. Pa nakti priekš ciemiņiem apkārt ir daudz stāvvietu par maksu. Apmēram tā. | Offline | | |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...kalne/ceflc.html
ja nu kādam liela ģimene un vajag pa lēto  | Offline | | |
| aep_det | |  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Iemesls tādai cenai?
Kaut kas ar māju, piekurināt neiespējami? | Offline | | |
|
|
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
22 Sep 2025, 21:07:20 @aep_det rakstīja:
Iemesls tādai cenai?
Kaut kas ar māju, piekurināt neiespējami?
it kā ar māju vis oK,vienīgā problēma apkurināt šadu monstru. | Offline | | |
BigBear  | |  Kopš: 09. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1890
Braucu ar: Glanci
|
22 Sep 2025, 18:59:26 @Grauds rakstīja:
Kāds zinošais var pakomentēt, kas notiek Langaskrastos Kalngalē? Kā ir ar plūdiem, cik saprotu tur augsti gruntsūdeņi...
Zemīte 1200m2 pa 35k eiro ar pieslēgtu elektrību, iespēju pieslēgt centrālo ūdeni, kanalizāciju un gāzi šķita Ok variants.
Kā saka baigā čuhņa...hvz neizskatītu kā variantu ja tikai visi nav pieauguši un katram pa auto... | Offline | | |
| pelu_junkurs | |  Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
|
22 Sep 2025, 21:14:37 @BigBear rakstīja:
22 Sep 2025, 18:59:26 @Grauds rakstīja:
Kāds zinošais var pakomentēt, kas notiek Langaskrastos Kalngalē? Kā ir ar plūdiem, cik saprotu tur augsti gruntsūdeņi...
Zemīte 1200m2 pa 35k eiro ar pieslēgtu elektrību, iespēju pieslēgt centrālo ūdeni, kanalizāciju un gāzi šķita Ok variants.
Kā saka baigā čuhņa...hvz neizskatītu kā variantu ja tikai visi nav pieauguši un katram pa auto...
Ā, super koments. Kur tas Pierīgā nevajag auto un veikals blakus?
Parasta vieta, kur iesvīšanas pastaigas attālumā ir bode un sabiedrīts. Sen atpakaļ paši nožēlojām, ka par 9500 nomīzām paņemt pleķi 1.kārtas plānošanā, jo bija tikai pļava un uz painta veidota vizualizācija. Nožlēlojām, jo pēctam tur pēc 6mēn par 15-20tk izpirka sausu. Bet nu nekas tur īpašs vai atgrūdošs. Aizbrauc, aizbrauc cauri tur tam placim visam un sapratīsi. Man personīgi šermuļi metas, ka tur uz 20 pleķiem 20 dažādas mājas, un puse no tām čigāndizaina vai 2004.gada stila.  | Offline | | |
| Bender | | Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
|
21 Sep 2025, 18:20:53 @Karavs rakstīja:
Mēs arī mocījāmies 20 gadus, pēc tam sapulcē izlēmām, stāvvieta tikai par maksu, iekasēto maksu liekam remontu fondā, vairāksolīšanā. Reizi gadā var sarīkot izsoli, kaut vai whatsapp, un nobalsot cenu, katram piešķirta konkrēta vieta. Es nezinu neko labāku, variet cīnīties ar utopiskām visādām iedomām, nedarbosies...
Diezgan "nekāds" risinājums, ja ne stulbs.
Ne visi sēž wacapā, lai piedalītos izlozē, bet visi maksā uzkrājuma maksu apsaimniekotājam vai biedrībai...[ Šo ziņu laboja Bender, 23 Sep 2025, 09:01:35 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|