Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
piradzinjsh
03. Jul 2025, 16:47 #27621

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2548

Braucu ar: vienu radzi

es nesapratu to salidzinājumu ar ferrari. lidl produktiem bieži vien ir ABCDE ar
E boldā. var jau ēst, bet diezvai lidlu interesē tava pašsajūta un ārstniecības izdevumi.

[ Šo ziņu laboja piradzinjsh, 03 Jul 2025, 16:47:58 ]

Offline
JankyLV
03. Jul 2025, 17:04 #27622

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

Visas lidl/maximas/rimi desas/gaļas ir sūds, vai tikai dažas? Un ja tā, tad kas ir jāēd - tikai paša nokauts, dabīgi audzis lops?
Vai jums iekšējā balss saka ka gaļas veikaliņi un miesnieki vienmēr godīgi taisa gaļu no labākajiem izejmateriāliem?

P.S.
Dzīvs tāpat ārā netiksi.

P.P.S.
Labs temats priekš nekustamā īpašuma topika.

[ Šo ziņu laboja JankyLV, 03 Jul 2025, 17:04:45 ]

Offline
RVR
03. Jul 2025, 18:30 #27623

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23062

Braucu ar: RVR

Patiesībā ļoti daudz info var iegūt vienkārši izlasot katra produkta sastāvu un mazliet iedziļinoties, ko tie vārdi, cipari un nosaukumi nozīmē. Viss tur ir atklāti uzrakstīts, bet kurš gan to lasa...

Offtopic

[ Šo ziņu laboja RVR, 03 Jul 2025, 18:31:09 ]

Offline
HE9600
03. Jul 2025, 20:50 #27624

Kopš: 06. Jan 2005

No: Līvāni

Ziņojumi: 2512

Braucu ar: Veciem BMW

Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija.
Offline
Oo_jaa_rs
03. Jul 2025, 20:56 #27625

Kopš: 14. Nov 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Subaru

Labas zināšanas, pieredze!
Offline
Arturiks
03. Jul 2025, 22:07 #27626

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


03 Jul 2025, 20:50:25 @HE9600 rakstīja:
Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija.

Tad sanāk, ka labākais organismam ir krāna ūdens? Gribētu redzēt lekcijas slaidus ar atsaucēm.
Offline
Celtnieks7
03. Jul 2025, 22:38 #27627

Kopš: 08. Jul 2016

Ziņojumi: 213

Braucu ar:


03 Jul 2025, 22:07:39 @Arturiks rakstīja:

03 Jul 2025, 20:50:25 @HE9600 rakstīja:
Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija.

Tad sanāk, ka labākais organismam ir krāna ūdens? Gribētu redzēt lekcijas slaidus ar atsaucēm.


Jā, šis bija izpētīts dažus gadus atpakaļ vienā LTV raidījumā. Bet praksē es piemēram kafijas gatavošanai krāna ūdeni izfiltrēju caur Britu, jo v60 filtra kafijā jūt, ka ar krāna ūdeni nav tas.
Offline
ronis
03. Jul 2025, 22:54 #27628

Kopš: 04. Nov 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: MB

Te būs raidījums :
https://www.lsm.lv/aizliegtais-panemiens/video/43319
Offline
smilee45
04. Jul 2025, 00:27 #27629

Kopš: 26. Jan 2014

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:

Par nekustamajie īpašumiem. Kādam īpašumā vārbūt ir salnas 21 45m2 dzīvoklis? Ok problēma ar apsaimniekotāju bija. Bet uzrunā cena. Ka iespējams tikt pie jaunā projekta dzīvokli zem 100k. Un vieta asr nav tā sūdīgākā. Plāns ir investēt uz īri, ne pašiem dzīvot. Šobrīd tirgojas kādi 5 dzīvokļi no salnas 21, vārbūt ir vēl kādas problēmas būvē par ko neviens skaļi nerunā? Paldies
Offline
snowy
04. Jul 2025, 07:37 #27630

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Pirms kādiem 3 gadiem tur skatījos. Nesauktu vairs par jaunu projektu, gaiteņos koju vai kādas socenes sajūta. Ja sev - noteikti nepirktu, ja īrei, tad gan jau saies. Labāk tad piemet un Silvas namos paņem pa 112-113 nullīti un manuprāt sakarīgākā vietā.

Vai Deglava Gleznotājos šo, bet šie manuprāt vēl nav pabeigti.
https://deglavarezidence.lv/lv/izveleties-dzivo...anojuma-tips-b1/
Offline
Arturiks
04. Jul 2025, 08:57 #27631

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Salnas 21 un Kaivas 50, manuprāt, dala pirmo vietu bēdīgāko jauno projektu topā.
Offline
Mikels
04. Jul 2025, 09:12 #27632

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5499

Braucu ar: cieņu


04 Jul 2025, 08:57:23 @Arturiks rakstīja:
Salnas 21 un Kaivas 50, manuprāt, dala pirmo vietu bēdīgāko jauno projektu topā.

Tu taču jau pirms 10 gadiem bija bēdīgi viss: https://m.diena.lv/raksts/latvija/riga/pec-iedz...onstate-14155214

Atceros, ka kaut kas bija arī ar pazemes stāvvietu, kura draudēja iebrukt
Offline
Arturiks
04. Jul 2025, 09:25 #27633

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Ja grib dot īrei, tad ir divas opcijas
- Mazpisāni, kā mums te viens biedrs dara. Absolūtos skaitļos atdeve maza, bet arī iegādes cena kapeikas - ROI augsts
- Rīgas centrs - augstas īres cenas un pieprasījums, mūžīgas pirmskara tipa ēkas -fasādi salabo un ēka kā jauna

Kaivas, Salnas, pat mūsdienu bonava - tie ir šodienas lietuviešu projekti pēc dažiem gadiem.
Offline
shirminieks
04. Jul 2025, 09:38 #27634

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81


04 Jul 2025, 09:25:28 @Arturiks rakstīja:
Kaivas, Salnas, pat mūsdienu bonava - tie ir šodienas lietuviešu projekti pēc dažiem gadiem.


Par Bonavenēm nepiekritīšu - tās ēkas ir taisītas gana energoefektīvas, ar atstrādātu un pārdomātu plānojumu, un sakārtotu vidi; paskatoties kā viņas izskatās pēc 10-15g tur viss ir daudzmaz labi, ko arī atspoguļo cena - ir, protams, zemāka kā pirmreizējā tirgū, bet nesalīdzināmi labāk par daudzām vietējo attīstītāju pirmskrīzes projektiem. Domāju, ka ar YIT ir līdzīgi, un MERKS arī izskatās iet to pašu ceļu.

Kaivas / Salnas jau tiešām tāds maksimālais budžeta variants, kas vel uz Klijānu ielu statusu

[ Šo ziņu laboja shirminieks, 04 Jul 2025, 09:41:33 ]

Offline
Arturiks
04. Jul 2025, 10:00 #27635

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Bija mums saruna par īres dzīvokļiem, lūdzu:

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...ik.html#photo-25

700 eiras mēnesī. Darījumi mājā 2800 eiro metrā+. Iekārtot vēl.

Kurš teica, ka neko nevar atrast?
Offline
shirminieks
04. Jul 2025, 10:21 #27636

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81


04 Jul 2025, 10:00:56 @Arturiks rakstīja:
Bija mums saruna par īres dzīvokļiem, lūdzu:

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...ik.html#photo-25

700 eiras mēnesī. Darījumi mājā 2800 eiro metrā+. Iekārtot vēl.

Kurš teica, ka neko nevar atrast?


Maksājums ~tāds pats sanāk kā īre, tik cik vajag 25kEUR iemaksai, bet katru mēnesi 200-250EUR krājas equity (+ vērtības pieaugums dzīvoklim).

Izīrējot gan konkrētajā gadījumā atdeve nekāda - pieņemu, ka attīstītājam neizdodas normāli notirgot projektu, tāpēc pats laiž uz īri ar cerību, ka situācija uzlabosies pēc gadiem

[ Šo ziņu laboja shirminieks, 04 Jul 2025, 10:22:20 ]

Offline
Arturiks
04. Jul 2025, 10:27 #27637

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

NEdomāju, ka attīstītājs, drīzāk privātāis.

Attīstītājam citādāki sludekļi - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/ajfix.html

+ dati saka, ka ik pa brīdim tur ir darījumi par 3.5-3.8 metrā. Kaut kas jau kust.

Bija tikai piemērs, ka ir īpašumi, kur īpašnieki startē ar zemu ROI un tādus var noķert.
Offline
Destructo
04. Jul 2025, 10:51 #27638

Kopš: 06. Sep 2005

Ziņojumi: 483

Braucu ar: B O R S C H E

Drusku noventošu par Jūrmalas NĪ tirgu.

Pus gada laikā, principā biju skatīties divus 4 istabu dzīvokļus. Tirgus ir vnk kapi.

Neko jaunu neceļ, vecajiem, kas ir normālā stāvoklī cena 380 000 - 400 000 EUR+

Par mājām vispār neko neteikšu, vai nu 90to 400m2 sapnis ar komnata ohraņņika par 300 000 EUR vai nu 500 000 EUR+ par kaut ko, kas vairāk uz dzīvojamu pusi.

Jo nu es negribu būt klišejisks, bet kāds var paskaidrot, kas ir tas:

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...vari/bekfec.html

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...ohx.html#photo-1

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...elupe/eggbp.html

Ar vien vairāk sāku domāt vākties prom uz kkādu Mārupi, kur par to pašu naudu 10x labāks piedāvājums...

Vnk rezultāts ļoti iestagnējušai pilsētas plānošanai, TUA / Kipras graždaņinu pieplūdumam, UA bēģļiem un kosmonautu bataljonam, pa lielam Jūrmalas ietvaros pārvākties no kkā mazāka uz kko lielāku ir tuvu neiespējami, vai nu vecmammas mantojums, vai nu nauda no naftas torņa.

Offline
Arsm3ns
04. Jul 2025, 11:15 #27639

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:

Ļoti slāviska izpratne par dizainu un to, kas skaitās šiki
Ļoti piestāv pilsētai, kur galvenās gājēju ielas galā ir zelta kupoli ar pareizticīgajiem krustiem un tautai, kura atkal un atkal ievēl truksnisa

"Par to pašu cenu" ir iespēja izskatīt daudz interesantākas vietas par Mārupi.
Šis tas interesants ir Babītes pusē, kur Mežāres. Vēl daudzas mazāk pazīstamas vietas un ciemi, vajag tikai pa karti, ss un dzīvē pašārēties un var atrast klusus nostūrus ar ļoti zaļu vidi, ne tikai tūju rindām (sorī, nenoturējos).
Offline
JankyLV
04. Jul 2025, 11:28 #27640

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau


04 Jul 2025, 11:15:58 @Arsm3ns rakstīja:
"Par to pašu cenu" ir iespēja izskatīt daudz interesantākas vietas par Mārupi.
Šis tas interesants ir Babītes pusē, kur Mežāres.


Tu esi bijis Mežārēs? Tas, ka tur parasti īpašumiem ir lielāka zemes platība - nenozīmē ka tur ir "interesantāk".

Būtu vismaz kādu ainaviskāku vai klusāku vietu piedāvājis.

[ Šo ziņu laboja JankyLV, 04 Jul 2025, 11:31:43 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo