| Autors | Ziņojums |
| piradzinjsh | |
 Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2548
Braucu ar: vienu radzi
| es nesapratu to salidzinājumu ar ferrari. lidl produktiem bieži vien ir ABCDE ar
E boldā. var jau ēst, bet diezvai lidlu interesē tava pašsajūta un ārstniecības izdevumi.[ Šo ziņu laboja piradzinjsh, 03 Jul 2025, 16:47:58 ] |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| Visas lidl/maximas/rimi desas/gaļas ir sūds, vai tikai dažas? Un ja tā, tad kas ir jāēd - tikai paša nokauts, dabīgi audzis lops?
Vai jums iekšējā balss saka ka gaļas veikaliņi un miesnieki vienmēr godīgi taisa gaļu no labākajiem izejmateriāliem?
P.S.
Dzīvs tāpat ārā netiksi.
P.P.S.
Labs temats priekš nekustamā īpašuma topika.[ Šo ziņu laboja JankyLV, 03 Jul 2025, 17:04:45 ] |
Offline | |
|
RVR  | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23062
Braucu ar: RVR
| Patiesībā ļoti daudz info var iegūt vienkārši izlasot katra produkta sastāvu un mazliet iedziļinoties, ko tie vārdi, cipari un nosaukumi nozīmē. Viss tur ir atklāti uzrakstīts, bet kurš gan to lasa...
Offtopic 
[ Šo ziņu laboja RVR, 03 Jul 2025, 18:31:09 ] |
Offline | |
|
HE9600  | |
Kopš: 06. Jan 2005
No: Līvāni
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: Veciem BMW
| Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija. |
Offline | |
|
| Oo_jaa_rs | |
Kopš: 14. Nov 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 710
Braucu ar: Subaru
| Labas zināšanas, pieredze! |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
03 Jul 2025, 20:50:25 @HE9600 rakstīja:
Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija.
Tad sanāk, ka labākais organismam ir krāna ūdens? Gribētu redzēt lekcijas slaidus ar atsaucēm. |
Offline | |
|
| Celtnieks7 | |
Kopš: 08. Jul 2016
Ziņojumi: 213
Braucu ar:
|
03 Jul 2025, 22:07:39 @Arturiks rakstīja:
03 Jul 2025, 20:50:25 @HE9600 rakstīja:
Ja jau aizgāja offtopic:
Pirms pāris gadiem sanāca noklausīties "lekciju" no vienas universitātes kīmijas doktores, kam ūdens tēma ikdienas darbā.
Lielos vilcienos: lv pilsētās ar atsevišķiem izņēmumiem viss ir vairāk kā labi, droši lietojams uzturā.
Ar piemājas spicēm, dziļurbumiem un akām (sevišķi) gan viss nav tik rožaini, katrs trešais, ceturtais atnestais paraugs uz analīzēm tiek izbrāķēts. Dabīgo avotu ūdens ar bieži tiek atzīts par uzturā nevēlamu.
Ūdens garša par ūdens kvalitāti nepasaka itin neko, tieši nereti "garšīgais un veldzējošais" tiek atzīts kā nelietojams.
Un.... Silti ieteica izvairīties no pudeļu ūdens ikdienā, lielajam vairumam fasētāju drastiskas attīrīšanas metodes (lai Max ātri var "izlaist caur filtru" un jau pildīt pudelēs ūdeni bez jebkādas piegaršas), kas noņem arī organismam vajadzīgos minerāļus utt. Lietojot sanāk pretējs efekts...dzerts tiek daudz, bet reāli pat gandrīz vai dehidrācija.
Tad sanāk, ka labākais organismam ir krāna ūdens? Gribētu redzēt lekcijas slaidus ar atsaucēm.
Jā, šis bija izpētīts dažus gadus atpakaļ vienā LTV raidījumā. Bet praksē es piemēram kafijas gatavošanai krāna ūdeni izfiltrēju caur Britu, jo v60 filtra kafijā jūt, ka ar krāna ūdeni nav tas. |
Offline | |
|
| ronis | |
 Kopš: 04. Nov 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: MB
| Te būs raidījums :
https://www.lsm.lv/aizliegtais-panemiens/video/43319 |
Offline | |
|
|
|
| smilee45 | |
Kopš: 26. Jan 2014
Ziņojumi: 1145
Braucu ar:
| Par nekustamajie īpašumiem. Kādam īpašumā vārbūt ir salnas 21 45m2 dzīvoklis? Ok problēma ar apsaimniekotāju bija. Bet uzrunā cena. Ka iespējams tikt pie jaunā projekta dzīvokli zem 100k. Un vieta asr nav tā sūdīgākā. Plāns ir investēt uz īri, ne pašiem dzīvot. Šobrīd tirgojas kādi 5 dzīvokļi no salnas 21, vārbūt ir vēl kādas problēmas būvē par ko neviens skaļi nerunā? Paldies |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| Pirms kādiem 3 gadiem tur skatījos. Nesauktu vairs par jaunu projektu, gaiteņos koju vai kādas socenes sajūta. Ja sev - noteikti nepirktu, ja īrei, tad gan jau saies. Labāk tad piemet un Silvas namos paņem pa 112-113 nullīti un manuprāt sakarīgākā vietā.
Vai Deglava Gleznotājos šo, bet šie manuprāt vēl nav pabeigti.
https://deglavarezidence.lv/lv/izveleties-dzivo...anojuma-tips-b1/ |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Salnas 21 un Kaivas 50, manuprāt, dala pirmo vietu bēdīgāko jauno projektu topā. |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5499
Braucu ar: cieņu
|
04 Jul 2025, 08:57:23 @Arturiks rakstīja:
Salnas 21 un Kaivas 50, manuprāt, dala pirmo vietu bēdīgāko jauno projektu topā.
Tu taču jau pirms 10 gadiem bija bēdīgi viss: https://m.diena.lv/raksts/latvija/riga/pec-iedz...onstate-14155214
Atceros, ka kaut kas bija arī ar pazemes stāvvietu, kura draudēja iebrukt  |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Ja grib dot īrei, tad ir divas opcijas
- Mazpisāni, kā mums te viens biedrs dara. Absolūtos skaitļos atdeve maza, bet arī iegādes cena kapeikas - ROI augsts
- Rīgas centrs - augstas īres cenas un pieprasījums, mūžīgas pirmskara tipa ēkas -fasādi salabo un ēka kā jauna
Kaivas, Salnas, pat mūsdienu bonava - tie ir šodienas lietuviešu projekti pēc dažiem gadiem. |
Offline | |
|
| shirminieks | |
 Kopš: 13. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: 81
|
04 Jul 2025, 09:25:28 @Arturiks rakstīja:
Kaivas, Salnas, pat mūsdienu bonava - tie ir šodienas lietuviešu projekti pēc dažiem gadiem.
Par Bonavenēm nepiekritīšu - tās ēkas ir taisītas gana energoefektīvas, ar atstrādātu un pārdomātu plānojumu, un sakārtotu vidi; paskatoties kā viņas izskatās pēc 10-15g tur viss ir daudzmaz labi, ko arī atspoguļo cena - ir, protams, zemāka kā pirmreizējā tirgū, bet nesalīdzināmi labāk par daudzām vietējo attīstītāju pirmskrīzes projektiem. Domāju, ka ar YIT ir līdzīgi, un MERKS arī izskatās iet to pašu ceļu.
Kaivas / Salnas jau tiešām tāds maksimālais budžeta variants, kas vel uz Klijānu ielu statusu  [ Šo ziņu laboja shirminieks, 04 Jul 2025, 09:41:33 ] |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Bija mums saruna par īres dzīvokļiem, lūdzu:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...ik.html#photo-25
700 eiras mēnesī. Darījumi mājā 2800 eiro metrā+. Iekārtot vēl.
Kurš teica, ka neko nevar atrast? |
Offline | |
|
| shirminieks | |
 Kopš: 13. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: 81
|
04 Jul 2025, 10:00:56 @Arturiks rakstīja:
Bija mums saruna par īres dzīvokļiem, lūdzu:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...ik.html#photo-25
700 eiras mēnesī. Darījumi mājā 2800 eiro metrā+. Iekārtot vēl.
Kurš teica, ka neko nevar atrast?
Maksājums ~tāds pats sanāk kā īre, tik cik vajag 25kEUR iemaksai, bet katru mēnesi 200-250EUR krājas equity (+ vērtības pieaugums dzīvoklim).
Izīrējot gan konkrētajā gadījumā atdeve nekāda - pieņemu, ka attīstītājam neizdodas normāli notirgot projektu, tāpēc pats laiž uz īri ar cerību, ka situācija uzlabosies pēc gadiem  [ Šo ziņu laboja shirminieks, 04 Jul 2025, 10:22:20 ] |
Offline | |
|
|
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| NEdomāju, ka attīstītājs, drīzāk privātāis.
Attīstītājam citādāki sludekļi - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/ajfix.html
+ dati saka, ka ik pa brīdim tur ir darījumi par 3.5-3.8 metrā. Kaut kas jau kust.
Bija tikai piemērs, ka ir īpašumi, kur īpašnieki startē ar zemu ROI un tādus var noķert. |
Offline | |
|
| Destructo | |
 Kopš: 06. Sep 2005
Ziņojumi: 483
Braucu ar: B O R S C H E
| Drusku noventošu par Jūrmalas NĪ tirgu.
Pus gada laikā, principā biju skatīties divus 4 istabu dzīvokļus. Tirgus ir vnk kapi.
Neko jaunu neceļ, vecajiem, kas ir normālā stāvoklī cena 380 000 - 400 000 EUR+
Par mājām vispār neko neteikšu, vai nu 90to 400m2 sapnis ar komnata ohraņņika par 300 000 EUR vai nu 500 000 EUR+ par kaut ko, kas vairāk uz dzīvojamu pusi.
Jo nu es negribu būt klišejisks, bet kāds var paskaidrot, kas ir tas:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...vari/bekfec.html
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...ohx.html#photo-1
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...elupe/eggbp.html
Ar vien vairāk sāku domāt vākties prom uz kkādu Mārupi, kur par to pašu naudu 10x labāks piedāvājums...
Vnk rezultāts ļoti iestagnējušai pilsētas plānošanai, TUA / Kipras graždaņinu pieplūdumam, UA bēģļiem un kosmonautu bataljonam, pa lielam Jūrmalas ietvaros pārvākties no kkā mazāka uz kko lielāku ir tuvu neiespējami, vai nu vecmammas mantojums, vai nu nauda no naftas torņa.
 |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
| Ļoti slāviska izpratne par dizainu un to, kas skaitās šiki
Ļoti piestāv pilsētai, kur galvenās gājēju ielas galā ir zelta kupoli ar pareizticīgajiem krustiem un tautai, kura atkal un atkal ievēl truksnisa 
"Par to pašu cenu" ir iespēja izskatīt daudz interesantākas vietas par Mārupi.
Šis tas interesants ir Babītes pusē, kur Mežāres. Vēl daudzas mazāk pazīstamas vietas un ciemi, vajag tikai pa karti, ss un dzīvē pašārēties un var atrast klusus nostūrus ar ļoti zaļu vidi, ne tikai tūju rindām (sorī, nenoturējos). |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
|
04 Jul 2025, 11:15:58 @Arsm3ns rakstīja:
"Par to pašu cenu" ir iespēja izskatīt daudz interesantākas vietas par Mārupi.
Šis tas interesants ir Babītes pusē, kur Mežāres.

Tu esi bijis Mežārēs? Tas, ka tur parasti īpašumiem ir lielāka zemes platība - nenozīmē ka tur ir "interesantāk".
Būtu vismaz kādu ainaviskāku vai klusāku vietu piedāvājis.[ Šo ziņu laboja JankyLV, 04 Jul 2025, 11:31:43 ] |
Offline | |
|