Online

Pašreiz BMWPower skatās 176 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
HUBLOC
12. Jun 2025, 06:26 #27461

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


08 Jun 2025, 21:55:08 @SandFish rakstīja:
Atklātu.

Detālplānojumā rakstīts sekojošais:
Atļautā izmantošana - savrupmāja, dvīņu māja.
Atsevišķā zemesgabalā, ja to paredz detālplānojums - pārvaldes iestāde, sporta būve, tirdzniecības/pakalpojumu ēka, saimniecības ēka.

Mazliet neizprotu šo formātu, kurā detālplānojumā ir atsauce uz pašu detālplānojumu, bet nu jebkurā gadījumā secinu, ka šādu būvi pie šiem noteikumiem var veidot tikai atsevišķā zemesgabalā.


iemet kadastra numuru, paskatīsimies
Offline
juriz
12. Jun 2025, 07:00 #27462

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto


11 Jun 2025, 23:09:17 @subaru rakstīja:
Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?

Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.




Ieej šiten https://bis.gov.lv/bisp/lv/planned_constructions/bismap
paskaties, kas kaimiņos līdzīgs notiek vai darīts, tur mēdz būs klāt kāda lapa no projekta ar visu projektētāju
Offline
RVR
12. Jun 2025, 10:44 #27463

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR

Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.

Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju?
Offline
HUBLOC
12. Jun 2025, 10:55 #27464

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


12 Jun 2025, 10:44:51 @RVR rakstīja:
Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.

Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju?


Nav jābūt no Tukuma - kaut vai no Zilupes. Man ir divi uzņēmumi ar ko sadarbojos - parasti nosūtu viņiem un paņemu lētāko
Offline
protams
12. Jun 2025, 14:58 #27465

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6316

Braucu ar: NS7


11 Jun 2025, 23:51:57 @968-jk rakstīja:

10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?


Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja.

Glīti bet pārāk tumšs..

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
wanksta
12. Jun 2025, 15:05 #27466

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


12 Jun 2025, 10:44:51 @RVR rakstīja:
Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.

Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju?


Pa Tukumu SIA Telms var uzprasīt, it kā viens no lielākajiem tajā galā un arī projektu man kaut kad uztaisīja par ļoti labu cenu.
Savukārt ir vēl sos projekti ar ko arī iepriekš bija bijusi sadarbība, pateica, ka tajā galā nestrādā, nezinu kapēc. (Ne Tukuma, bet Jelgavas pusē tas bija)

[ Šo ziņu laboja wanksta, 12 Jun 2025, 15:06:11 ]

Offline
zebra
12. Jun 2025, 16:22 #27467

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu


12 Jun 2025, 14:58:11 @protams rakstīja:

11 Jun 2025, 23:51:57 @968-jk rakstīja:

10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?


Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja.

Glīti bet pārāk tumšs..

dzīvoklim jau nav ne vainas, bet tā nav cena kuldīgai.
Offline
Rudzins
12. Jun 2025, 21:53 #27468

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Offline
SpOrcMeN
12. Jun 2025, 22:22 #27469

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

pa 30 k to kuligas dzivokli panjemshu

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
SpOrcMeN
12. Jun 2025, 22:22 #27470

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

pa 30 k to kuligas dzivokli panjemshu

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
juriz
13. Jun 2025, 06:56 #27471

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto


12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

[ Šo ziņu laboja juriz, 13 Jun 2025, 06:56:40 ]

Offline
Zeip
13. Jun 2025, 08:59 #27472

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.


Ne velti sludinājumā nav ne viena bilde no ārpuses - lai nebojā pirmo iespaidu.
Offline
restar79
13. Jun 2025, 09:12 #27473

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:


13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
Offline
zebra
13. Jun 2025, 09:18 #27474

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu


13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:

13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.


ar to Tu neesi īpašs, klasiska prakse lowballot ar tiem piedāvājumiem, perekupi nesnauž.

Rīgā arī paneļniecēm pastkastītes ir pilns ar piedāvājumiem nopirkt dzīvokli, taču būsi naivs, ja domā, ka kāds no tiem piedāvās 80k par dzīvokli kuldīgā.
Offline
markelis
13. Jun 2025, 10:02 #27475

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku



Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.



piezvani uz kaadu no tiem numuriem. Dzirdot cenu, radiisies mazveertiibas komplekss.
Offline
restar79
13. Jun 2025, 11:55 #27476

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:


13 Jun 2025, 10:02:14 @markelis rakstīja:


Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.



piezvani uz kaadu no tiem numuriem. Dzirdot cenu, radiisies mazveertiibas komplekss.


Tam es ticu
Un tieši šodien ir pašrakstīta lappele.
22447206. Var kāds pazvanīt

[ Šo ziņu laboja restar79, 13 Jun 2025, 11:58:17 ]

Offline
mrkaupo
13. Jun 2025, 11:59 #27477

Kopš: 10. Apr 2019

Ziņojumi: 65

Braucu ar:


13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:

13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.


Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.

[ Šo ziņu laboja mrkaupo, 13 Jun 2025, 12:01:47 ]

Offline
JankyLV
13. Jun 2025, 12:20 #27478

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau


13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
ēka ir perfektā stavoklī.

Mēs skatāmies uz vienu un to pašu ēku?
Offline
restar79
13. Jun 2025, 13:38 #27479

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:


13 Jun 2025, 12:20:55 @JankyLV rakstīja:

13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
ēka ir perfektā stavoklī.

Mēs skatāmies uz vienu un to pašu ēku?



Maģiskais vārds-salidzinot
Ēkā ir īstā!

Offline
dsks
13. Jun 2025, 14:01 #27480

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


13 Jun 2025, 11:59:26 @mrkaupo rakstīja:

13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:

13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:

12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.

Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.

Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.


Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.


Savā ziņā iespējams labi ka vēsturiskais piemineklis ... vismaz Liepājā, ja Tev ir vēsturiskais piemineklis, tad vari domē pieteikties uz EU līdzfinansējuma programmu ... tur manuprāt līdz 50K līdzfinansējumu var izsist uz ēku tieši logiem, durvīm, fasādēm, jumtiem ... pietiekoši daudz par to summu var `piekārtot` ...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo