| Autors | Ziņojums |
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
08 Jun 2025, 21:55:08 @SandFish rakstīja:
Atklātu.
Detālplānojumā rakstīts sekojošais:
Atļautā izmantošana - savrupmāja, dvīņu māja.
Atsevišķā zemesgabalā, ja to paredz detālplānojums - pārvaldes iestāde, sporta būve, tirdzniecības/pakalpojumu ēka, saimniecības ēka.
Mazliet neizprotu šo formātu, kurā detālplānojumā ir atsauce uz pašu detālplānojumu, bet nu jebkurā gadījumā secinu, ka šādu būvi pie šiem noteikumiem var veidot tikai atsevišķā zemesgabalā.
iemet kadastra numuru, paskatīsimies  |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
|
11 Jun 2025, 23:09:17 @subaru rakstīja:
Gan jau tēma apgrozīta, bet interesē vai ir te kāds arhitekts/bijusi lieliska pieredze ko kāds var ieteikt tieši vecas mājas pārbūves projektēšanai?
Lokācija - zemgale, Bauskas novads ~ 60 km no Rīgas.
Ieej šiten https://bis.gov.lv/bisp/lv/planned_constructions/bismap
paskaties, kas kaimiņos līdzīgs notiek vai darīts, tur mēdz būs klāt kāda lapa no projekta ar visu projektētāju |
Offline | |
|
RVR  | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23063
Braucu ar: RVR
| Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.
Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju? |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
12 Jun 2025, 10:44:51 @RVR rakstīja:
Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.
Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju?
Nav jābūt no Tukuma - kaut vai no Zilupes. Man ir divi uzņēmumi ar ko sadarbojos - parasti nosūtu viņiem un paņemu lētāko  |
Offline | |
|
protams  | |
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6316
Braucu ar: NS7
|
11 Jun 2025, 23:51:57 @968-jk rakstīja:
10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?
Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja.
Glīti bet pārāk tumšs..
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
12 Jun 2025, 10:44:51 @RVR rakstīja:
Nepieciešams ievilkt elektrību zemes gabalam Engurē.
Ir uzrakstīts pieteikums "Sadales tīklam", saņemtas no ST tehniskās prasības un risinājums.
Tagad jāizvēlas projektētāju un šeit būtu nepieciešams padoms. ST savā lapā piedāvā veselu sarakstu ar projektēšanas pakalpojumu sniedzējiem Tukuma novadā. Man tie nosaukumi neizsaka vispār neko.
Varbūt kādam ir bijusi laba pieredze un ir kādi ieteikumi par projektēšanas pakalpojumu sniedzēju?
Pa Tukumu SIA Telms var uzprasīt, it kā viens no lielākajiem tajā galā un arī projektu man kaut kad uztaisīja par ļoti labu cenu.
Savukārt ir vēl sos projekti ar ko arī iepriekš bija bijusi sadarbība, pateica, ka tajā galā nestrādā, nezinu kapēc. (Ne Tukuma, bet Jelgavas pusē tas bija)[ Šo ziņu laboja wanksta, 12 Jun 2025, 15:06:11 ] |
Offline | |
|
| zebra | |
 Kopš: 13. Aug 2009
Ziņojumi: 2083
Braucu ar: tavu mammu
|
12 Jun 2025, 14:58:11 @protams rakstīja:
11 Jun 2025, 23:51:57 @968-jk rakstīja:
10 Jun 2025, 08:41:14 @Rudzins rakstīja:
Powera oligarhiem brivdienu dzīvokli ?
Una zīmējusi? Iegāju viņas lapā, jā, viņas darbs. Andrejs drošvien mēbeles taisīja.
Glīti bet pārāk tumšs..
dzīvoklim jau nav ne vainas, bet tā nav cena kuldīgai. |
Offline | |
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem. |
Offline | |
|
|
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| pa 30 k to kuligas dzivokli panjemshu
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| pa 30 k to kuligas dzivokli panjemshu
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
|
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.[ Šo ziņu laboja juriz, 13 Jun 2025, 06:56:40 ] |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Ne velti sludinājumā nav ne viena bilde no ārpuses - lai nebojā pirmo iespaidu. |
Offline | |
|
| restar79 | |
Kopš: 24. Jan 2010
Ziņojumi: 2971
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
|
Offline | |
|
| zebra | |
 Kopš: 13. Aug 2009
Ziņojumi: 2083
Braucu ar: tavu mammu
|
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
ar to Tu neesi īpašs, klasiska prakse lowballot ar tiem piedāvājumiem, perekupi nesnauž. 
Rīgā arī paneļniecēm pastkastītes ir pilns ar piedāvājumiem nopirkt dzīvokli, taču būsi naivs, ja domā, ka kāds no tiem piedāvās 80k par dzīvokli kuldīgā.  |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
piezvani uz kaadu no tiem numuriem. Dzirdot cenu, radiisies mazveertiibas komplekss.
|
Offline | |
|
| restar79 | |
Kopš: 24. Jan 2010
Ziņojumi: 2971
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 10:02:14 @markelis rakstīja:
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
piezvani uz kaadu no tiem numuriem. Dzirdot cenu, radiisies mazveertiibas komplekss.
Tam es ticu 
Un tieši šodien ir pašrakstīta lappele.
22447206. Var kāds pazvanīt[ Šo ziņu laboja restar79, 13 Jun 2025, 11:58:17 ] |
Offline | |
|
|
|
| mrkaupo | |
Kopš: 10. Apr 2019
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.[ Šo ziņu laboja mrkaupo, 13 Jun 2025, 12:01:47 ] |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
|
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
ēka ir perfektā stavoklī.
Mēs skatāmies uz vienu un to pašu ēku?
|
Offline | |
|
| restar79 | |
Kopš: 24. Jan 2010
Ziņojumi: 2971
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 12:20:55 @JankyLV rakstīja:
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
ēka ir perfektā stavoklī.
Mēs skatāmies uz vienu un to pašu ēku?
Maģiskais vārds-salidzinot 
Ēkā ir īstā!
|
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
|
13 Jun 2025, 11:59:26 @mrkaupo rakstīja:
13 Jun 2025, 09:12:06 @restar79 rakstīja:
13 Jun 2025, 06:56:30 @juriz rakstīja:
12 Jun 2025, 21:53:21 @Rudzins rakstīja:
Par cenu piekrītu, jo arī ģeogrāfiskā lokācija dzivoklim ir uz vienas no skaļākajām Kuldīgas ielām, ar šķelto bruģi. Un auto lido 1m attālumā no logiem.
Sludinājumā rakstīts, ka klusa iela 
Ja uz to būdu vēl no ārpuses paskatās, tad pat 30k negribas dot.
Salīdzinot ar ēku ( nerenovētā)un ielu stāvokli Rigā, tad šī iela un ēka ir perfektā stavoklī.
Kuldīgā ipašumi ir tik cik ir,tāpēc cenas ir tādas kādas ir.
Man ir dzivoklis vecpilspetā uz gājēju ielas, un vēl 2 ipašumi centrā . Nepartraukti pasta kastitēs ir samesti sludinajumi, ka nopirkšu Jūsu ipašumu bla bla bla bla.
Nopirkšu jūsu ipašumu par 30k, nevis 88k. Jums tur kokkaīnu kaisa un sašņaukušies? 30k +25k remonts. Tā māja ir vēsturiskais piemineklis, nesāksim, cik renovācija viņai maksā. Tu pat dēlīti piekrāsot nevari bez pamatīga papīrdarba.
Savā ziņā iespējams labi ka vēsturiskais piemineklis ... vismaz Liepājā, ja Tev ir vēsturiskais piemineklis, tad vari domē pieteikties uz EU līdzfinansējuma programmu ... tur manuprāt līdz 50K līdzfinansējumu var izsist uz ēku tieši logiem, durvīm, fasādēm, jumtiem ... pietiekoši daudz par to summu var `piekārtot` ... |
Offline | |
|