Online
Pašreiz BMWPower skatās 101 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| mrCage | | 13. May 2026, 19:02 |
#5481
|
| Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
13 May 2026, 16:17:07 @kexxx rakstīja:
interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši
Cik kovid potes pa šiem gadiem esi jau iepotējis - Žirinovskis savulaik esot astoņas ielaidis,kāds tavs rekords?
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās . | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 19:06 |
#5482
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
13 May 2026, 16:17:07 @kexxx rakstīja:
interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši
Cik kovid potes pa šiem gadiem esi jau iepotējis - Žirinovskis savulaik esot astoņas ielaidis,kāds tavs rekords?
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
tu jau no sēru kodiena esi izgulējies? dzintars tak no politikas aiziet 
jā, nu vit nekad tā nav bijis, ka kāda zaraza ņem un izbeidzas tik negūglē, piem, Spāņu gripu | Offline | | |
| mrCage | | 13. May 2026, 19:14 |
#5483
|
| Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
13 May 2026, 19:06:05 @kexxx rakstīja:
tu jau no sēru kodiena esi izgulējies? dzintars tak no politikas aiziet 
Oi ,biju palaidis šito ziņu garām .
| Offline | | |
| uldens1 | | 13. May 2026, 19:42 |
#5484
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos | Offline | | |
| abyss | | 13. May 2026, 19:59 |
#5485
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Covid beidzās gan no preses, gan politiskā aspekta. Neviens politiķis vairs nerunāja par ierobežojumiem, vakcīnām, utt. Realitātē víruss jau joprojām eksistē | Offline | | |
| mrCage | | 13. May 2026, 20:08 |
#5486
|
| Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Nu kādi pierādijumi vajag - ''vakar'' nevienam nedrīkst pulcēties,dikti bīstams vīruss klīst apkārt ,bet ''šodien'' jau masu pasākums Ukrainas atbalstam ,pie kam kā aizliegumu tā atbalsta pasākumu kurēja vieni un tie paši politiķi un mēdiji.
Maz jau ir tādi ,kuri noliedz kovida eksistenci (lai kā viņš būtu cēlies). Tikai kritiķi (nu kā es) atzimē masu histēriju,ko politiķi un ''eksperti'' caur masu mēdijiem gāza pār sabiedrības galvām ,noliedzot jebkuru diskusijas iespēju. Jautājums uz kuru neuzzināsim atbildi - ja putins nebūtu sācis karu ,cik ilgi vēl pastāvētu aizliegumi un pieprasijums visiem atjaunot regulāri kovidpotes?
| Offline | | |
crime  | | 13. May 2026, 20:15 |
#5487
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
| šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši   pirmoreizi, kad ar šito kovid zarazu kkad agrā 2020.gadā nogūlos, bija hujova, atzīšos. pēc tam pāris reizes kādu turpmāko 5 gadu laikā bija tā, ka oža pazuda, viss. man te apkārt daži potētie pa to pašu periodu gandrīz pekas atmeta nekādus antikovid mēslus nepotēju un netaisos to darīt arī turpmāk. ja kkas nepatīk, tad vnk idite nahuj please    | Offline | | |
crime  | | 13. May 2026, 20:28 |
#5488
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
| taisnības labad gan jāsaka, ka no šitā kovidcirka ir viens finansiāls labums, pēdējo reizi frizētavā biju tajā pašā 2020.gadā, kad sāka šķirot klientus, tad tika iepirka matu dzenamā mašīna un apgūts friziera amats mājas apstākļos    [ Šo ziņu laboja crime, 13 May 2026, 20:29:26 ] | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 13. May 2026, 20:29 |
#5489
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:08:10 @mrCage rakstīja:
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Nu kādi pierādijumi vajag - ''vakar'' nevienam nedrīkst pulcēties,dikti bīstams vīruss klīst apkārt ,bet ''šodien'' jau masu pasākums Ukrainas atbalstam ,pie kam kā aizliegumu tā atbalsta pasākumu kurēja vieni un tie paši politiķi un mēdiji.
Maz jau ir tādi ,kuri noliedz kovida eksistenci (lai kā viņš būtu cēlies). Tikai kritiķi (nu kā es) atzimē masu histēriju,ko politiķi un ''eksperti'' caur masu mēdijiem gāza pār sabiedrības galvām ,noliedzot jebkuru diskusijas iespēju. Jautājums uz kuru neuzzināsim atbildi - ja putins nebūtu sācis karu ,cik ilgi vēl pastāvētu aizliegumi un pieprasijums visiem atjaunot regulāri kovidpotes?
Tak aizliegumi pirms īsi kara jau bij atcelti | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 20:31 |
#5490
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši   ... ...bija hujova, atzīšos. ...
atzini pats sevi par lohu 
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī
ahahaha potējas tikai mīksties  | Offline | | |
| Briize | | 13. May 2026, 20:32 |
#5491
|
| Kopš: 08. Sep 2023
Ziņojumi: 917
Braucu ar:
|
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:
https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku | Offline | | |
| uldens1 | | 13. May 2026, 20:32 |
#5492
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:28:51 @crime rakstīja:
taisnības labad gan jāsaka, ka no šitā kovidcirka ir viens finansiāls labums, pēdējo reizi frizētavā biju tajā pašā 2020.gadā, kad sāka šķirot klientus, tad tika iepirka matu dzenamā mašīna un apgūts friziera amats mājas apstākļos   
Precīzi tas pats,no tā laika dzīvoju kā plikpauris un zajebis  | Offline | | |
| uldens1 | | 13. May 2026, 20:34 |
#5493
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:32:16 @Briize rakstīja:
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:
https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku
21,gada jau pilsētas svētkos visi mauca pa koncertiem un verēja tusēt,tā ka nedirs savu antivakšu mēslu | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 20:35 |
#5494
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:32:16 @Briize rakstīja:
13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:
Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:
https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku
tad jau noteikti atradīsi un iemetīsi linku par sodu, kuru uzlika tiem 4 vai 6 nabadziņiem iešķieba... vai kārtējā tukšdiršana?  | Offline | | |
crime  | | 13. May 2026, 20:43 |
#5495
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
|
13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:
13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši   ... ...bija hujova, atzīšos. ...
atzini pats sevi par lohu 
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī
ahahaha potējas tikai mīksties 
tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot   nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties  | Offline | | |
| abyss | | 13. May 2026, 20:54 |
#5496
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
13 May 2026, 20:43:46 @crime rakstīja:
13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:
13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši   ... ...bija hujova, atzīšos. ...
atzini pats sevi par lohu 
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī
ahahaha potējas tikai mīksties 
tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot   nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties 
Šitie tā kā tie slēptie geji. Īstenībā mīziens pat no behas izkāpt, ka tik kādu bacili nesaķer  | Offline | | |
|
|
| kexxx | | 13. May 2026, 21:05 |
#5497
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
13 May 2026, 20:43:46 @crime rakstīja:
13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:
13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši   ... ...bija hujova, atzīšos. ...
atzini pats sevi par lohu 
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī
ahahaha potējas tikai mīksties 
tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot   nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties 
tu, pamuļķīt, pats atzini, ka esi lohs un tev bija sūdīgi un vēl kko pļūtī par potēm? 
apmēram kā uzmest sev ķieģeli uz galvas un pateikt, ka ķiveres stroikā tikai mīkstie nēsā  | Offline | | |
martinez  | | 13. May 2026, 21:12 |
#5498
|
|  Kopš: 25. Oct 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 29299
Braucu ar: cietu seju
| Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.   | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 21:17 |
#5499
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
13 May 2026, 21:12:21 @martinez rakstīja:
Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.  
radio dzirdot, likās nepārspējami briesmīga, bet tikai līdz brīdim, kad ieraudzīju to pa tv ar visu bildi  | Offline | | |
| pelu_junkurs | | 13. May 2026, 21:54 |
#5500
|
|  Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
|
13 May 2026, 21:12:21 @martinez rakstīja:
Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.  
Lipīga, labi nostrādāja, man netraucē, sīkie pie ekrāna ar piedurās  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|