Online

Pašreiz BMWPower skatās 101 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
mrCage
13. May 2026, 19:02 #5481

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


13 May 2026, 16:17:07 @kexxx rakstīja:
interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši

Cik kovid potes pa šiem gadiem esi jau iepotējis - Žirinovskis savulaik esot astoņas ielaidis,kāds tavs rekords?

Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
Offline
kexxx
13. May 2026, 19:06 #5482

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:

13 May 2026, 16:17:07 @kexxx rakstīja:
interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši

Cik kovid potes pa šiem gadiem esi jau iepotējis - Žirinovskis savulaik esot astoņas ielaidis,kāds tavs rekords?

Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .


tu jau no sēru kodiena esi izgulējies? dzintars tak no politikas aiziet
jā, nu vit nekad tā nav bijis, ka kāda zaraza ņem un izbeidzas tik negūglē, piem, Spāņu gripu
Offline
mrCage
13. May 2026, 19:14 #5483

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


13 May 2026, 19:06:05 @kexxx rakstīja:

tu jau no sēru kodiena esi izgulējies? dzintars tak no politikas aiziet


Oi ,biju palaidis šito ziņu garām .

Offline
uldens1
13. May 2026, 19:42 #5484

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:


Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos
Offline
abyss
13. May 2026, 19:59 #5485

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:


Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos


Covid beidzās gan no preses, gan politiskā aspekta. Neviens politiķis vairs nerunāja par ierobežojumiem, vakcīnām, utt. Realitātē víruss jau joprojām eksistē
Offline
mrCage
13. May 2026, 20:08 #5486

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos


Nu kādi pierādijumi vajag - ''vakar'' nevienam nedrīkst pulcēties,dikti bīstams vīruss klīst apkārt ,bet ''šodien'' jau masu pasākums Ukrainas atbalstam ,pie kam kā aizliegumu tā atbalsta pasākumu kurēja vieni un tie paši politiķi un mēdiji.

Maz jau ir tādi ,kuri noliedz kovida eksistenci (lai kā viņš būtu cēlies). Tikai kritiķi (nu kā es) atzimē masu histēriju,ko politiķi un ''eksperti'' caur masu mēdijiem gāza pār sabiedrības galvām ,noliedzot jebkuru diskusijas iespēju. Jautājums uz kuru neuzzināsim atbildi - ja putins nebūtu sācis karu ,cik ilgi vēl pastāvētu aizliegumi un pieprasijums visiem atjaunot regulāri kovidpotes?
Offline
crime
13. May 2026, 20:15 #5487

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši pirmoreizi, kad ar šito kovid zarazu kkad agrā 2020.gadā nogūlos, bija hujova, atzīšos. pēc tam pāris reizes kādu turpmāko 5 gadu laikā bija tā, ka oža pazuda, viss. man te apkārt daži potētie pa to pašu periodu gandrīz pekas atmeta nekādus antikovid mēslus nepotēju un netaisos to darīt arī turpmāk. ja kkas nepatīk, tad vnk idite nahuj please
Offline
crime
13. May 2026, 20:28 #5488

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

taisnības labad gan jāsaka, ka no šitā kovidcirka ir viens finansiāls labums, pēdējo reizi frizētavā biju tajā pašā 2020.gadā, kad sāka šķirot klientus, tad tika iepirka matu dzenamā mašīna un apgūts friziera amats mājas apstākļos

[ Šo ziņu laboja crime, 13 May 2026, 20:29:26 ]

Offline
uldens1
13. May 2026, 20:29 #5489

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


13 May 2026, 20:08:10 @mrCage rakstīja:

13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos


Nu kādi pierādijumi vajag - ''vakar'' nevienam nedrīkst pulcēties,dikti bīstams vīruss klīst apkārt ,bet ''šodien'' jau masu pasākums Ukrainas atbalstam ,pie kam kā aizliegumu tā atbalsta pasākumu kurēja vieni un tie paši politiķi un mēdiji.

Maz jau ir tādi ,kuri noliedz kovida eksistenci (lai kā viņš būtu cēlies). Tikai kritiķi (nu kā es) atzimē masu histēriju,ko politiķi un ''eksperti'' caur masu mēdijiem gāza pār sabiedrības galvām ,noliedzot jebkuru diskusijas iespēju. Jautājums uz kuru neuzzināsim atbildi - ja putins nebūtu sācis karu ,cik ilgi vēl pastāvētu aizliegumi un pieprasijums visiem atjaunot regulāri kovidpotes?

Tak aizliegumi pirms īsi kara jau bij atcelti
Offline
kexxx
13. May 2026, 20:31 #5490

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši ... ...bija hujova, atzīšos. ...


atzini pats sevi par lohu
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī

ahahaha potējas tikai mīksties
Offline
Briize
13. May 2026, 20:32 #5491

Kopš: 08. Sep 2023

Ziņojumi: 917

Braucu ar:


13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:


Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos

Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:

https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku
Offline
uldens1
13. May 2026, 20:32 #5492

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


13 May 2026, 20:28:51 @crime rakstīja:
taisnības labad gan jāsaka, ka no šitā kovidcirka ir viens finansiāls labums, pēdējo reizi frizētavā biju tajā pašā 2020.gadā, kad sāka šķirot klientus, tad tika iepirka matu dzenamā mašīna un apgūts friziera amats mājas apstākļos
Precīzi tas pats,no tā laika dzīvoju kā plikpauris un zajebis
Offline
uldens1
13. May 2026, 20:34 #5493

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


13 May 2026, 20:32:16 @Briize rakstīja:

13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:


Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos

Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:

https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku
21,gada jau pilsētas svētkos visi mauca pa koncertiem un verēja tusēt,tā ka nedirs savu antivakšu mēslu
Offline
kexxx
13. May 2026, 20:35 #5494

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


13 May 2026, 20:32:16 @Briize rakstīja:

13 May 2026, 19:42:18 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 19:02:52 @mrCage rakstīja:


Bet pats interesantākais tomēr ir tas ,ka kovids beidzās līdz ar pirmo Ukrainas kara dienu .Ņēma un pašlikvidējās .
šim ir kāds pierādijums??Jeb vienkārši prese sāka rakstīt par aktuālāku tēmu kur vairā klikšķi nāca,ļoti labi atceros ka kovids vēl pilnā sparā gaja,tik jau bij krietni vājāks kļuvis,pats ar uz nedēļu nolikos

Jā tiešs pierādījums, ka divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pēkšņi atļāva pulcēties 30k lielam cilvēku pūlim protesta akcijā,kad 2 nedēļas pirms tam pāris (ja pareizi atceros 4 vai 6 gab.) cilvēciņi ar plakātiem rokā protestējot pret kovid ierobežojumu cilvēktiesību pārkāpumiem pie Brīvības pieminekļa, katrs atrāva 2k euro sodu par neatļautu pulcēšanos. Lai nav tukša diršana links ar info, ko uz ātru roku atradu zemāk:

https://www.sargs.lv/lv/latvija/2022-03-05/riga...p-30-000-cilveku


tad jau noteikti atradīsi un iemetīsi linku par sodu, kuru uzlika tiem 4 vai 6 nabadziņiem iešķieba... vai kārtējā tukšdiršana?
Offline
crime
13. May 2026, 20:43 #5495

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:

13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši ... ...bija hujova, atzīšos. ...


atzini pats sevi par lohu
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī

ahahaha potējas tikai mīksties


tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties
Offline
abyss
13. May 2026, 20:54 #5496

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


13 May 2026, 20:43:46 @crime rakstīja:

13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:

13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši ... ...bija hujova, atzīšos. ...


atzini pats sevi par lohu
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī

ahahaha potējas tikai mīksties


tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties


Šitie tā kā tie slēptie geji. Īstenībā mīziens pat no behas izkāpt, ka tik kādu bacili nesaķer
Offline
kexxx
13. May 2026, 21:05 #5497

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


13 May 2026, 20:43:46 @crime rakstīja:

13 May 2026, 20:31:58 @kexxx rakstīja:

13 May 2026, 20:15:07 @crime rakstīja:
šitie potētāji kaut kādi mīkstmieši ... ...bija hujova, atzīšos. ...


atzini pats sevi par lohu
tev bija hujova
citam bija tik hujova, ka dabūja slimnīcā ar skābekļa balonu pagulēt
cits- pie ventilatora reanimācijā
vēl cits no slimnīcas aizbrauca melnā limuzīnā universālī

ahahaha potējas tikai mīksties


tev pajolīt kremt, ka esi vārgulis un to gripu nespēj bez potes pārdzīvot nekas drīz atkal puņķu sezona būs klāt, pāris mēneši tev atelpai doti un tad jau varēsi atkal skriet špricēties


tu, pamuļķīt, pats atzini, ka esi lohs un tev bija sūdīgi un vēl kko pļūtī par potēm?
apmēram kā uzmest sev ķieģeli uz galvas un pateikt, ka ķiveres stroikā tikai mīkstie nēsā
Offline
martinez
13. May 2026, 21:12 #5498

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29299

Braucu ar: cietu seju

Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.
Offline
kexxx
13. May 2026, 21:17 #5499

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


13 May 2026, 21:12:21 @martinez rakstīja:
Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.


radio dzirdot, likās nepārspējami briesmīga, bet tikai līdz brīdim, kad ieraudzīju to pa tv ar visu bildi
Offline
pelu_junkurs
13. May 2026, 21:54 #5500

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


13 May 2026, 21:12:21 @martinez rakstīja:
Briesmu lieta ir Lidl reklāma ar Reiniku. Visur visu laiku viņu griež, diemžēl dienas/vakara ritējums ierobežo izvairīšanos no tās.


Lipīga, labi nostrādāja, man netraucē, sīkie pie ekrāna ar piedurās
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4