Online

Pašreiz BMWPower skatās 133 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
uldens1
09. May 2026, 19:10 #5461

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17339

Braucu ar:


09 May 2026, 17:16:22 @Arsm3ns rakstīja:

09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:

09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
domāju, ka nav. Tu domā, ka ir? Ir kādi avoti vai insaidi? Man domāt, ka nav, jo nekas neliecina, ka ir.
Un koncentrēties uz droniem tikai un vienīgi var, ja galīgi galviņa plakana un redz visu vienā plaknē.
Nezinu,gan jau ir,bet tagad katram būtu jāiziet dronu vadības apmācības nevis šaušanas.Šaut pāris dienās iemācīsies
Online
bum_bumz
09. May 2026, 19:32 #5462

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7565

Braucu ar: E34


09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē

Labāk ir turēt zem gultas, sliktākajā gadījumā kautkur aiz vērbaļķa noslēpts
Pieļauju, ka ar stobriem daudzmaz var nodrošināt, x stundā tāpat DD vētīs katru 5 dienas, kuram dot, kuram nedot
Mazos dronus jau ar buku skrotīm var nogāzt, no lielajiem neizmuks, jāpaļaujas, ka nebūsi blakām mērķim uz kura tas palaists
Offline
user
10. May 2026, 22:40 #5463

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14486

Braucu ar:

"Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"

labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau
Offline
kexxx
11. May 2026, 07:17 #5464

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14198

Braucu ar:

nu tagad muns jāpērk 2 droni vietā Ukrainai
Offline
Hektors
11. May 2026, 07:33 #5465

Kopš: 11. Aug 2005

Ziņojumi: 3872

Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!


10 May 2026, 22:40:55 @user rakstīja:
"Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"

labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau
[/qyuote]Izteica protestu par to ka viņu iesāktā kara dēļ ielidojis drons, bet bez norades kam tas drons pieder.


-----------------




Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms

Online
user
11. May 2026, 16:50 #5466

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14486

Braucu ar:


11 May 2026, 07:33:25 @Hektors rakstīja:

10 May 2026, 22:40:55 @user rakstīja:
"Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"

labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau
Izteica protestu par to ka viņu iesāktā kara dēļ ielidojis drons, bet bez norades kam tas drons pieder.



jā jā, bet nu piekrīti, ka tas ir idiotisms, debilisms, nekompetence un Latvijas pazemošana izsakoties tik debili LV vārdā.

tad jau katru dienu var izteikt protestu par to, ka sāktā kara dēļ tas vai tas noticis
Offline
Atonioo
11. May 2026, 21:40 #5467

Kopš: 04. Mar 2010

Ziņojumi: 1657

Braucu ar:

@user vecais Zelli, kaa Seskulis perfomeeja?
Nodoklju naudinja iet veejaa
Offline
Arsm3ns
13. May 2026, 09:42 #5468

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1964

Braucu ar:

Ir!!! Jau pirmajā bildē tā powerā novērtētā žagata Saberovu un citus alternatīvi apdāvinātos atkal sifs būs nofinansējis..
vai tik tu negribi dabūt sifu /Mc.Uncle/

P.s. skatos, atkal abrevatūru pamainījuši. Galīgi nestabili ļaudis. Tagad ir lgbtk+, jūsu zināšanai.
https://jauns.lv/raksts/zinas/708993-alternativ...entru-foto-video

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 13 May 2026, 10:11:31 ]

Offline
RVR
13. May 2026, 09:50 #5469

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR


13 May 2026, 09:42:12 @Arsm3ns rakstīja:

vai tik tu negribi dabūt sifu /R. Gobziņš/





MC Uncle U (Uģis Kārkliņš)

https://www.youtube.com/watch?v=0gSZD8Fx7-E&...mp;start_radio=1
Offline
Arsm3ns
13. May 2026, 10:11 #5470

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1964

Braucu ar:

Sore, sajaucu grandus.
Offline
kexxx
13. May 2026, 10:36 #5471

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14198

Braucu ar:

es gan pirmais, ko pamanīju ieliktajā galerijā, ir piena kannas, nevis to melno brīnumu
Offline
Arsm3ns
13. May 2026, 12:07 #5472

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1964

Braucu ar:

Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?
Offline
uldens1
13. May 2026, 13:07 #5473

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17339

Braucu ar:


13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus''
Online
Tune-L
13. May 2026, 14:38 #5474

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus''


Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.

Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.

Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.

3. Kognitīvā disonanse

Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.

Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.

4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu

Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.

Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).

Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
RVR
13. May 2026, 14:51 #5475

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Šajā pārkopētajā tekstā gan pietrūkst vienas nianses - kas ir šie pieminētie konkrētie "cilvēki, kas apšauba šo rīcību" un kādi argumenti tiek minēti no viņu puses.

Diemžēl visbiežāk tieši konkrētās personības un viņu sacerējumu saturs liek izdarīt nepārprotamus secinājumus, ka darīšana ar neizglītotiem (labākajā gadījumā) vai pat apzināti dezinformējošiem cilvēkiem.
Offline
RSAWorkshop
13. May 2026, 15:01 #5476

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:

13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus''


Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.

Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.

Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.

3. Kognitīvā disonanse

Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.

Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.

4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu

Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.

Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).

Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.

Daninga-Krīgera efekts ir ļoti daudzās jomās, tajā skaitā mehānikā, kā piemēri ir cilvēki bez prakses un ar pašu izdomātām vai internetā sagrābstītām teorijām, pieliekot klāt pašu izdomātus brīnumus un tad pašpārliecināti to sludinot. Ļoti bieži tas ir manāms

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Kaneponis
13. May 2026, 15:06 #5477

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Glumeklis ir, waxxxsers1 ir, pietrukst tikai waxseru zurka pilnam komplektam
Offline
Zalespljavejs
13. May 2026, 16:07 #5478

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


13 May 2026, 15:06:42 @Kaneponis rakstīja:
Glumeklis ir, waxxxsers1 ir, pietrukst tikai waxseru zurka pilnam komplektam



Kā tev veicās ar Bolt boikotu? Vēl kaut ko sanāk šoferēt, vai esi dīkstāvē un ģenerē jaunvārdus?
Offline
kexxx
13. May 2026, 16:17 #5479

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14198

Braucu ar:


13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:
....

Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.


šis efekts bija vērojams pilnā krāšņumā, kad visādas feldšeres marinas, virpuļūdens pļaviņi, govzemi, duņecas, zvejas utt utt utt sāka tēlot virusologus un vakcīnu izstādes speciālistus un stāstīt par vakcīnu kaitīgumu, liekot pie rētas magnētus
arī powerā daži ar intelektu ne pārāk apveltīti adjiki/radjiki izcēlās, stāstot, kā visi cakcinētie 2g laikā apmirs (termiņš, ja kas, 2023 gadā iztecēja)

interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši
Offline
uldens1
13. May 2026, 17:49 #5480

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17339

Braucu ar:


13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:

13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:

13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus''


Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.

Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.

Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.

3. Kognitīvā disonanse

Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.

Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.

4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu

Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.

Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).

Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.
Brīnišķīgs izskaidrojums kāpēc ir folijgalvas un antivaxeri Pa retam kādu plusiņu nopelni
Online

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4