Online
Pašreiz BMWPower skatās 133 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| uldens1 | | 09. May 2026, 19:10 |
#5461
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17339
Braucu ar:
|
09 May 2026, 17:16:22 @Arsm3ns rakstīja:
09 May 2026, 16:45:03 @uldens1 rakstīja:
09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Un šeit normīši pieslēgsies sako, bet jā bet nē tā nedrīkst bet ja nu mūs bet ja nu bē mū 
Un tas nekas, ka pašus nomīdīs kā gliemežus pretinieks. Mīž ta no tuvākā kaimiņa 
Domā nav tādi stobri sagādāti??Un ja pat ir,tad ko ar viņiem darīt mūsdienu dronu karā
domāju, ka nav. Tu domā, ka ir? Ir kādi avoti vai insaidi? Man domāt, ka nav, jo nekas neliecina, ka ir.
Un koncentrēties uz droniem tikai un vienīgi var, ja galīgi galviņa plakana un redz visu vienā plaknē.
Nezinu,gan jau ir,bet tagad katram būtu jāiziet dronu vadības apmācības nevis šaušanas.Šaut pāris dienās iemācīsies | Online | | |
| bum_bumz | | 09. May 2026, 19:32 |
#5462
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7565
Braucu ar: E34
|
09 May 2026, 15:52:51 @Arsm3ns rakstīja:
Man jau arī liekas, ja mūsu diktatorpartija nebaidītos no savas tautas, sen būtu sagādājusi stobrus, kurus glabāt katrā reģionā un izsniegt x stundā. Tas ir vienkārši kapeiku dārgs pasākums un katram zaļajam orciņam bieds. Bet nē... Bet nē 
Labāk ir turēt zem gultas, sliktākajā gadījumā kautkur aiz vērbaļķa noslēpts 
Pieļauju, ka ar stobriem daudzmaz var nodrošināt, x stundā tāpat DD vētīs katru 5 dienas, kuram dot, kuram nedot 
Mazos dronus jau ar buku skrotīm var nogāzt, no lielajiem neizmuks, jāpaļaujas, ka nebūsi blakām mērķim uz kura tas palaists  | Offline | | |
| user | | 10. May 2026, 22:40 |
#5463
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14486
Braucu ar:
| "Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"
labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau  | Offline | | |
| kexxx | | 11. May 2026, 07:17 |
#5464
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14198
Braucu ar:
| nu tagad muns jāpērk 2 droni vietā Ukrainai  | Offline | | |
Hektors  | | 11. May 2026, 07:33 |
#5465
|
|  Kopš: 11. Aug 2005
Ziņojumi: 3872
Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!
|
10 May 2026, 22:40:55 @user rakstīja:
"Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"
labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau 
[/qyuote]Izteica protestu par to ka viņu iesāktā kara dēļ ielidojis drons, bet bez norades kam tas drons pieder.
-----------------
Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms
| Online | | |
| user | | 11. May 2026, 16:50 |
#5466
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14486
Braucu ar:
|
11 May 2026, 07:33:25 @Hektors rakstīja:
10 May 2026, 22:40:55 @user rakstīja:
"Ukrainas ārlietu ministrs apliecina – Latvijā ceturtdien nokrituši viņu droni, paziņo Braže"
labi, ka Krievijai ir izteikusi protestu par šo jau 
Izteica protestu par to ka viņu iesāktā kara dēļ ielidojis drons, bet bez norades kam tas drons pieder.
jā jā, bet nu piekrīti, ka tas ir idiotisms, debilisms, nekompetence un Latvijas pazemošana izsakoties tik debili LV vārdā.
tad jau katru dienu var izteikt protestu par to, ka sāktā kara dēļ tas vai tas noticis | Offline | | |
| Atonioo | | 11. May 2026, 21:40 |
#5467
|
| Kopš: 04. Mar 2010
Ziņojumi: 1657
Braucu ar:
| @user vecais Zelli, kaa Seskulis perfomeeja?
Nodoklju naudinja iet veejaa  | Offline | | |
| Arsm3ns | | 13. May 2026, 09:42 |
#5468
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
| Ir!!! Jau pirmajā bildē tā powerā novērtētā žagata Saberovu un citus alternatīvi apdāvinātos atkal sifs būs nofinansējis..
vai tik tu negribi dabūt sifu /Mc.Uncle/
P.s. skatos, atkal abrevatūru pamainījuši. Galīgi nestabili ļaudis. Tagad ir lgbtk+, jūsu zināšanai.
https://jauns.lv/raksts/zinas/708993-alternativ...entru-foto-video[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 13 May 2026, 10:11:31 ] | Offline | | |
|
|
RVR  | | 13. May 2026, 09:50 |
#5469
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
|
13 May 2026, 09:42:12 @Arsm3ns rakstīja:
vai tik tu negribi dabūt sifu /R. Gobziņš/

MC Uncle U (Uģis Kārkliņš)
https://www.youtube.com/watch?v=0gSZD8Fx7-E&...mp;start_radio=1 | Offline | | |
| Arsm3ns | | 13. May 2026, 10:11 |
#5470
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
| Sore, sajaucu grandus. | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 10:36 |
#5471
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14198
Braucu ar:
| es gan pirmais, ko pamanīju ieliktajā galerijā, ir piena kannas, nevis to melno brīnumu  | Offline | | |
| Arsm3ns | | 13. May 2026, 12:07 |
#5472
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
| Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls?  | Offline | | |
| uldens1 | | 13. May 2026, 13:07 |
#5473
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17339
Braucu ar:
|
13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls? 
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus''  | Online | | |
Tune-L  | | 13. May 2026, 14:38 |
#5474
|
|  Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls? 
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus'' 
Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.
Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.
Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.
3. Kognitīvā disonanse
Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.
Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.
4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu
Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.
Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).
Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
| Offline | | |
RVR  | | 13. May 2026, 14:51 |
#5475
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
| Šajā pārkopētajā tekstā gan pietrūkst vienas nianses - kas ir šie pieminētie konkrētie "cilvēki, kas apšauba šo rīcību" un kādi argumenti tiek minēti no viņu puses.
Diemžēl visbiežāk tieši konkrētās personības un viņu sacerējumu saturs liek izdarīt nepārprotamus secinājumus, ka darīšana ar neizglītotiem (labākajā gadījumā) vai pat apzināti dezinformējošiem cilvēkiem. | Offline | | |
RSAWorkshop  | | 13. May 2026, 15:01 |
#5476
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:
13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls? 
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus'' 
Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.
Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.
Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.
3. Kognitīvā disonanse
Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.
Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.
4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu
Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.
Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).
Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.
Daninga-Krīgera efekts ir ļoti daudzās jomās, tajā skaitā mehānikā, kā piemēri ir cilvēki bez prakses un ar pašu izdomātām vai internetā sagrābstītām teorijām, pieliekot klāt pašu izdomātus brīnumus un tad pašpārliecināti to sludinot. Ļoti bieži tas ir manāms
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
|
|
| Kaneponis | | 13. May 2026, 15:06 |
#5477
|
|  Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| Glumeklis ir, waxxxsers1 ir, pietrukst tikai waxseru zurka pilnam komplektam | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 13. May 2026, 16:07 |
#5478
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
13 May 2026, 15:06:42 @Kaneponis rakstīja:
Glumeklis ir, waxxxsers1 ir, pietrukst tikai waxseru zurka pilnam komplektam
Kā tev veicās ar Bolt boikotu? Vēl kaut ko sanāk šoferēt, vai esi dīkstāvē un ģenerē jaunvārdus? | Offline | | |
| kexxx | | 13. May 2026, 16:17 |
#5479
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14198
Braucu ar:
|
13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:
....
Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.
šis efekts bija vērojams pilnā krāšņumā, kad visādas feldšeres marinas, virpuļūdens pļaviņi, govzemi, duņecas, zvejas utt utt utt sāka tēlot virusologus un vakcīnu izstādes speciālistus un stāstīt par vakcīnu kaitīgumu, liekot pie rētas magnētus 
arī powerā daži ar intelektu ne pārāk apveltīti adjiki/radjiki izcēlās, stāstot, kā visi cakcinētie 2g laikā apmirs (termiņš, ja kas, 2023 gadā iztecēja) 
interesanti, ka, sākoties karam Ukrainā un pieaugot vates propagandai, tās izplatītāji bieži vien bija tie paši, kas antivakseru glupības bija postojuši | Offline | | |
| uldens1 | | 13. May 2026, 17:49 |
#5480
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17339
Braucu ar:
|
13 May 2026, 14:38:52 @Tune-L rakstīja:
13 May 2026, 13:07:22 @uldens1 rakstīja:
13 May 2026, 12:07:37 @Arsm3ns rakstīja:
Eu mūs sāk lēnām mediji iesildīt hantana vīrusam. Vai tiešām Ukrainas karam tuvojas fināls? 
antivakseriem kaut kāda saasināta uztvere izdzirdot ''vīrus'' 
Cilvēkiem ir evolūcijā iesakņojusies vajadzība piederēt ciltij. Krīzes situācijās šī vajadzība saasinās.
Identitātes apstiprināšana: Apsaukājot "citādos", cilvēks nostiprina savu piederību "pareizajai" grupai. Tas sniedz drošības sajūtu un ilūziju, ka viņš ir saprātīgs un informēts.
Dehumanizācija: Izmantojot tādus vārdus kā "antivakseris" (bieži vien noniecinošā kontekstā), tiek noņemta personība. Vieglāk ir uzbrukt "etiķetei", nevis dzīvam cilvēkam ar savām šaubām un iemesliem.
3. Kognitīvā disonanse
Daudzi cilvēki ir veikuši izvēles (piemēram, vakcinējušies), lai atgrieztos "normālā dzīvē" vai pasargātu sevi. Ja viņi saskaras ar informāciju vai cilvēkiem, kas apšauba šo rīcību, rodas kognitīvā disonanse – nepatīkams iekšējs konflikts.
Aizsardzība: Lai nebūtu jāatzīst, ka "varbūt es kļūdījos" vai "varbūt situācija nav tik viennozīmīga", ir vieglāk agresīvi noraidīt pretējo pusi, nosaucot to par neizglītotu vai bīstamu.
4. Kontroles ilūzija caur vienkāršošanu
Pasaule un globālie procesi ir ārkārtīgi sarežģīti. Lielai daļai cilvēku trūkst laika, resursu vai vēlmes iedziļināties niansēs.
Melnbaltā pasaule: Smadzenēm nepatīk nenoteiktība. Ir daudz vieglāk sadalīt pasauli "labajos" (tie, kas klausa zinātnei/valdībai) un "sliktajos" (tie, kas traucē procesam).
Zināšanu trūkums: Paradoksāli, bet tieši tie, kuri vismazāk izprot zinātniskos procesus vai ģeopolitiku, bieži ir visskaļākie. To sauc par Daninga-Krīgera efektu – zems kompetences līmenis neļauj cilvēkam apzināties savu nezināšanu, radot pārlieku pašpārliecinātību.
Brīnišķīgs izskaidrojums kāpēc ir folijgalvas un antivaxeri Pa retam kādu plusiņu nopelni | Online | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|