Online

Pašreiz BMWPower skatās 83 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
kkas
15. May 2026, 15:38 #5501

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10301

Braucu ar: Alfu

mērķis sasniegts. visi runā, patīk vai nepatīk LIDL ir iesēdināts tavā zemapziņā un kkad jau tu tur aiziesi un nopirksi pat neapzinoties. medaļas visiem kas radīja šo reklāmu.
Offline
RVR
15. May 2026, 15:48 #5502

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23053

Braucu ar: RVR

Neesmu tā baigi iedziļinājies reklāmās un mārketingā, bet salīdzinot tos 3 mūsu tirgus līderus starptautiskā kontekstā, tādi Rimi un Maxima pēc kopējiem apjomiem pienes ūdeni lielajam Lidl.
Attiecīgi var pieņemt, ka Lidl arī vairāk iespēju jaudīgākam mārketingam.
Offline
walder
15. May 2026, 16:07 #5503

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Nu bērni ir sajūsmā par to reklāmu un tas ka mēs par to runājam powerā nozīmē to, ka mērķis tiešām ir sasniegts

[ Šo ziņu laboja walder, 15 May 2026, 16:08:26 ]

Offline
kkas
15. May 2026, 16:22 #5504

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10301

Braucu ar: Alfu

vienīgi tehniskais izpildījums video galīgi vē, kko tur pa uz ātro ar intelektu samiksējuši, lai tikai prezentācijā čiekuriem parādītu ka ar mi nepieciešams 10x mazāks budžets.
Offline
Nello
15. May 2026, 16:46 #5505

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2647

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


15 May 2026, 16:22:34 @kkas rakstīja:
vienīgi tehniskais izpildījums video galīgi vē, kko tur pa uz ātro ar intelektu samiksējuši, lai tikai prezentācijā čiekuriem parādītu ka ar mi nepieciešams 10x mazāks budžets.

Ja salīdzina ar Reinika dziesmu, tad Lidl izpildījums ir sūdā, kkas tur nav sagājis vai es atkal neko nesaprotu no tām lietām.... Tv nav, radio neklausos..
Offline
ralfiks
19. May 2026, 20:14 #5506

Kopš: 01. Sep 2013

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3250

Braucu ar: MB;f15;LC

Nē, nu riktīga briesmu lieta ir cepšanās par droniem. Nevis pašu dronu ielidošana, bet mediju panika. Vai tiešām vēl nav sapratuši, ka, ja blakus rit karš, tad droni katru dienu ielidos/maldīsies bla bla. Bet ne jau tam tagad visas dienas garumā veltīt visiem laiku, "visu panorāmu" utt
Offline
uldens1
19. May 2026, 20:37 #5507

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17314

Braucu ar:


19 May 2026, 20:14:44 @ralfiks rakstīja:
Nē, nu riktīga briesmu lieta ir cepšanās par droniem. Nevis pašu dronu ielidošana, bet mediju panika. Vai tiešām vēl nav sapratuši, ka, ja blakus rit karš, tad droni katru dienu ielidos/maldīsies bla bla. Bet ne jau tam tagad visas dienas garumā veltīt visiem laiku, "visu panorāmu" utt
laiku velta tam uz ko vācas klikšķi Uzbombīs lietuvā vulkāns veltīs laiku tam,tak jāpielec kaut kad šitam ne??
Offline
ralfiks
19. May 2026, 21:00 #5508

Kopš: 01. Sep 2013

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3250

Braucu ar: MB;f15;LC

Nu tas jā, piekrītu. Es vairāk par "sabiedrisko" mediju. It kā nav jāvāc klikšķi. Bet nu arī-kāds tur sabiedriskais, tīri viena virziena smadzeņu skalotājs.
Offline
bills
20. May 2026, 11:56 #5509

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:

un Nato pat neiebilst, ka ukr laiž iekšā mums savus dronis?
Offline
Araajz
20. May 2026, 12:24 #5510

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28624

Braucu ar: E39

Dronis ir ekskursijā
Offline
Bender
20. May 2026, 12:29 #5511

Kopš: 30. Oct 2014

Ziņojumi: 2186

Braucu ar: E91


20 May 2026, 11:56:21 @bills rakstīja:
un Nato pat neiebilst, ka ukr laiž iekšā mums savus dronis?

Lūdzu pamato savu domu ar pierādījumiem, ka laiž.
Ja dzīvo vates info telpā, tad tas varētu būt ticams, ka tepat pie ums gandrīz vai placdarms Ukraiņu droņiem ir uzbūvēts.
Savukārt oficiālā info no visām trim Baltijas valstīm ir tāda, ka tie ir pārtvertie un pārvirzītie droni no vatlandes puses.
Offline
Arsm3ns
20. May 2026, 12:35 #5512

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1948

Braucu ar:

Tieši tā, ignore šitos, a kur nato kapec nato... Ņeodnoznačno teksti.
Paši ukraiņi atzina, ka tie viņējie, nomaldījušies. Ko gribēji, uzbrukumā iet, tu tak nato?!

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 20 May 2026, 12:39:54 ]

Offline
michals1
22. May 2026, 22:37 #5513

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

https://censor.net/ru/news/4004627/rubio-ssha-o...tiv-stran-baltii
Vai tiešām jau viss tik slikti,ka Rubio paliek tramīgs?
Offline
RSAWorkshop
23. May 2026, 11:11 #5514

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8327

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Krāslavā nogāzies un uzsprādzis drons

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
DiksIrseejs
23. May 2026, 11:50 #5515

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1466

Braucu ar: Hibrīdu


23 May 2026, 11:11:37 @RSAWorkshop rakstīja:
Krāslavā nogāzies un uzsprādzis drons

Tu esi lohs
Offline
RSAWorkshop
23. May 2026, 12:25 #5516

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8327

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
builis
23. May 2026, 12:35 #5517

Kopš: 03. Jan 2017

No: Rīga

Ziņojumi: 150

Braucu ar:

Ceru, ka tas būs bijis draudzīgais drons
Offline
s13
23. May 2026, 12:52 #5518

Kopš: 28. Feb 2006

Ziņojumi: 341

Braucu ar: nissan 200sx

Izlasi ko uzrakstiji un tagad pasaki kur drons bokrita?

23 May 2026, 12:25:57 @RSAWorkshop rakstīja:
Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?
Offline
RSAWorkshop
23. May 2026, 13:00 #5519

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8327

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


23 May 2026, 12:52:05 @s13 rakstīja:
Izlasi ko uzrakstiji un tagad pasaki kur drons bokrita?

23 May 2026, 12:25:57 @RSAWorkshop rakstīja:
Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?


Nē nu protams, ka 2h vēlāk jau ir skaidras precīzas koordinātas, no rīta bija zināms, ka Krāslava, ir tāda apdzīvota vieta, no kuras netālu ir ezers kur drons nogāzās

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Samsasi
23. May 2026, 13:15 #5520

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5626

Braucu ar:

Man patīk tas, ka "iespējams".... Nu jeb neviens īsti nezin, kas kur kad. Nu un tā arī ar tām trauksmes ziņām - iespējams, ka 10 reģioniem utt..... Vienīgais, ko es no tā saprotu, ka viņi ir akli kā tikko dzimuši kaķēni. Ja kāds viņiem paziņo, ka redzējis, tad ir info.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4