| Autors | Ziņojums |
| kkas | | 15. May 2026, 15:38 |
#5501
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10301
Braucu ar: Alfu
| mērķis sasniegts. visi runā, patīk vai nepatīk LIDL ir iesēdināts tavā zemapziņā un kkad jau tu tur aiziesi un nopirksi pat neapzinoties. medaļas visiem kas radīja šo reklāmu.  |
Offline | |
|
RVR  | | 15. May 2026, 15:48 |
#5502
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23053
Braucu ar: RVR
| Neesmu tā baigi iedziļinājies reklāmās un mārketingā, bet salīdzinot tos 3 mūsu tirgus līderus starptautiskā kontekstā, tādi Rimi un Maxima pēc kopējiem apjomiem pienes ūdeni lielajam Lidl.
Attiecīgi var pieņemt, ka Lidl arī vairāk iespēju jaudīgākam mārketingam. |
Offline | |
|
| walder | | 15. May 2026, 16:07 |
#5503
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Nu bērni ir sajūsmā par to reklāmu un tas ka mēs par to runājam powerā nozīmē to, ka mērķis tiešām ir sasniegts [ Šo ziņu laboja walder, 15 May 2026, 16:08:26 ] |
Offline | |
|
| kkas | | 15. May 2026, 16:22 |
#5504
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10301
Braucu ar: Alfu
| vienīgi tehniskais izpildījums video galīgi vē, kko tur pa uz ātro ar intelektu samiksējuši, lai tikai prezentācijā čiekuriem parādītu ka ar mi nepieciešams 10x mazāks budžets.  |
Offline | |
|
| Nello | | 15. May 2026, 16:46 |
#5505
|
|
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2647
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
15 May 2026, 16:22:34 @kkas rakstīja:
vienīgi tehniskais izpildījums video galīgi vē, kko tur pa uz ātro ar intelektu samiksējuši, lai tikai prezentācijā čiekuriem parādītu ka ar mi nepieciešams 10x mazāks budžets. 
Ja salīdzina ar Reinika dziesmu, tad Lidl izpildījums ir sūdā, kkas tur nav sagājis vai es atkal neko nesaprotu no tām lietām.... Tv nav, radio neklausos.. |
Offline | |
|
| ralfiks | | 19. May 2026, 20:14 |
#5506
|
|
 Kopš: 01. Sep 2013
No: Daugavpils
Ziņojumi: 3250
Braucu ar: MB;f15;LC
| Nē, nu riktīga briesmu lieta ir cepšanās par droniem. Nevis pašu dronu ielidošana, bet mediju panika. Vai tiešām vēl nav sapratuši, ka, ja blakus rit karš, tad droni katru dienu ielidos/maldīsies bla bla. Bet ne jau tam tagad visas dienas garumā veltīt visiem laiku, "visu panorāmu" utt  |
Offline | |
|
| uldens1 | | 19. May 2026, 20:37 |
#5507
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17314
Braucu ar:
|
19 May 2026, 20:14:44 @ralfiks rakstīja:
Nē, nu riktīga briesmu lieta ir cepšanās par droniem. Nevis pašu dronu ielidošana, bet mediju panika. Vai tiešām vēl nav sapratuši, ka, ja blakus rit karš, tad droni katru dienu ielidos/maldīsies bla bla. Bet ne jau tam tagad visas dienas garumā veltīt visiem laiku, "visu panorāmu" utt 
laiku velta tam uz ko vācas klikšķi Uzbombīs lietuvā vulkāns veltīs laiku tam,tak jāpielec kaut kad šitam ne?? |
Offline | |
|
| ralfiks | | 19. May 2026, 21:00 |
#5508
|
|
 Kopš: 01. Sep 2013
No: Daugavpils
Ziņojumi: 3250
Braucu ar: MB;f15;LC
| Nu tas jā, piekrītu. Es vairāk par "sabiedrisko" mediju. It kā nav jāvāc klikšķi. Bet nu arī-kāds tur sabiedriskais, tīri viena virziena smadzeņu skalotājs.  |
Offline | |
|
|
|
| bills | | 20. May 2026, 11:56 |
#5509
|
|
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
| un Nato pat neiebilst, ka ukr laiž iekšā mums savus dronis? |
Offline | |
|
Araajz  | | 20. May 2026, 12:24 |
#5510
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28624
Braucu ar: E39
| Dronis ir ekskursijā  |
Offline | |
|
| Bender | | 20. May 2026, 12:29 |
#5511
|
|
Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2186
Braucu ar: E91
|
20 May 2026, 11:56:21 @bills rakstīja:
un Nato pat neiebilst, ka ukr laiž iekšā mums savus dronis?
Lūdzu pamato savu domu ar pierādījumiem, ka laiž.
Ja dzīvo vates info telpā, tad tas varētu būt ticams, ka tepat pie ums gandrīz vai placdarms Ukraiņu droņiem ir uzbūvēts.
Savukārt oficiālā info no visām trim Baltijas valstīm ir tāda, ka tie ir pārtvertie un pārvirzītie droni no vatlandes puses. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 20. May 2026, 12:35 |
#5512
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1948
Braucu ar:
| Tieši tā, ignore šitos, a kur nato kapec nato... Ņeodnoznačno teksti.
Paši ukraiņi atzina, ka tie viņējie, nomaldījušies. Ko gribēji, uzbrukumā iet, tu tak nato?! [ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 20 May 2026, 12:39:54 ] |
Offline | |
|
| michals1 | | 22. May 2026, 22:37 |
#5513
|
|
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| https://censor.net/ru/news/4004627/rubio-ssha-o...tiv-stran-baltii
Vai tiešām jau viss tik slikti,ka Rubio paliek tramīgs? |
Offline | |
|
RSAWorkshop  | | 23. May 2026, 11:11 |
#5514
|
|
 Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8327
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Krāslavā nogāzies un uzsprādzis drons
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 |
Offline | |
|
| DiksIrseejs | | 23. May 2026, 11:50 |
#5515
|
|
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1466
Braucu ar: Hibrīdu
|
23 May 2026, 11:11:37 @RSAWorkshop rakstīja:
Krāslavā nogāzies un uzsprādzis drons
Tu esi lohs |
Offline | |
|
RSAWorkshop  | | 23. May 2026, 12:25 |
#5516
|
|
 Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8327
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 |
Offline | |
|
|
|
| builis | | 23. May 2026, 12:35 |
#5517
|
|
 Kopš: 03. Jan 2017
No: Rīga
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
| Ceru, ka tas būs bijis draudzīgais drons  |
Offline | |
|
| s13 | | 23. May 2026, 12:52 |
#5518
|
|
Kopš: 28. Feb 2006
Ziņojumi: 341
Braucu ar: nissan 200sx
| Izlasi ko uzrakstiji un tagad pasaki kur drons bokrita?
23 May 2026, 12:25:57 @RSAWorkshop rakstīja:
Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?
|
Offline | |
|
RSAWorkshop  | | 23. May 2026, 13:00 |
#5519
|
|
 Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8327
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
23 May 2026, 12:52:05 @s13 rakstīja:
Izlasi ko uzrakstiji un tagad pasaki kur drons bokrita?
23 May 2026, 12:25:57 @RSAWorkshop rakstīja:
Ja? Interesanti, ka tā izdomāji. Paskaidrosi sīkāk?
Nē nu protams, ka 2h vēlāk jau ir skaidras precīzas koordinātas, no rīta bija zināms, ka Krāslava, ir tāda apdzīvota vieta, no kuras netālu ir ezers kur drons nogāzās
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 |
Offline | |
|
| Samsasi | | 23. May 2026, 13:15 |
#5520
|
|
 Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5626
Braucu ar:
| Man patīk tas, ka "iespējams".... Nu jeb neviens īsti nezin, kas kur kad. Nu un tā arī ar tām trauksmes ziņām - iespējams, ka 10 reģioniem utt..... Vienīgais, ko es no tā saprotu, ka viņi ir akli kā tikko dzimuši kaķēni. Ja kāds viņiem paziņo, ka redzējis, tad ir info. |
Offline | |
|