Online

Pašreiz BMWPower skatās 159 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
RSAWorkshop
23. May 2026, 13:31 #5521

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


23 May 2026, 13:15:36 @Samsasi rakstīja:
Man patīk tas, ka "iespējams".... Nu jeb neviens īsti nezin, kas kur kad. Nu un tā arī ar tām trauksmes ziņām - iespējams, ka 10 reģioniem utt..... Vienīgais, ko es no tā saprotu, ka viņi ir akli kā tikko dzimuši kaķēni. Ja kāds viņiem paziņo, ka redzējis, tad ir info.

Nu nav jau iespējams, ir nogāzies, kaut ko jau arī izzvejoja ārā, kāds arī pie zivīm tika, tās, šoreiz, ir vienīgie cietušie

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Samsasi
23. May 2026, 14:07 #5522

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5641

Braucu ar:

Sanāk ka vietējais Ontūns visas pēdas ātri nokopa un pierādījumus utilizēja
Offline
bum_bumz
23. May 2026, 16:36 #5523

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7572

Braucu ar: E34

Dridzis dziļš, vajadzēs batiskafu, lai nolaistos līdz gruntij
Offline
kexxx
23. May 2026, 16:57 #5524

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14201

Braucu ar:


23 May 2026, 14:07:15 @Samsasi rakstīja:
Sanāk ka vietējais Ontūns visas pēdas ātri nokopa un pierādījumus utilizēja


nodeva lūžņos un naudu nodzēra
Offline
Output
23. May 2026, 17:59 #5525

Kopš: 02. Jan 2017

Ziņojumi: 770

Braucu ar: G20

Diršana par dronu, vietējie makšķernieki atrada attaisnojumu lai varētu ar granātām makšķerēt.
Online
Araajz
31. May 2026, 19:17 #5526

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28637

Braucu ar: E39

Aizšaujam uz Jūrmalas svētkiem, viņš teica - būs jautri, viņš teica

https://x.com/zutiskristaps/status/206108132134...26PACQa_ostH6jqA

[ Šo ziņu laboja Araajz, 31 May 2026, 19:19:01 ]

Online
uldens1
31. May 2026, 19:35 #5527

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17342

Braucu ar:


31 May 2026, 19:17:52 @Araajz rakstīja:
Aizšaujam uz Jūrmalas svētkiem, viņš teica - būs jautri, viņš teica

https://x.com/zutiskristaps/status/206108132134...26PACQa_ostH6jqA
uN protams ka rusņa taisa to bardaku
Offline
aep_det
31. May 2026, 20:18 #5528

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2426

Braucu ar: 5008

Sitējs jau aizturēts.

Bet tiešām man ta izklausījās vai kā - krievi uzbruka latviešiem?

Sākumu, protams, nezinu, bet nu tā urļika no, visticamāk, Kauguriem uzvedība par viņu neko labu neliecināja
Offline
Locis
31. May 2026, 20:35 #5529

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Gobzems saka ,ka upurim viss cauri ? bet nu es šitā nebiju redzējis ,sēž sēž un tad pēc laika saļimst.
Offline
abyss
31. May 2026, 20:51 #5530

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523

Cerams, ka katram utainajiem kroplim, kas tur bija blakus iemtīsies kāda slimība, tāpat arī viņu bērniem. 100% tur tādi paši utaini kropļi izaugs
Offline
RSAWorkshop
31. May 2026, 20:57 #5531

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


31 May 2026, 20:35:20 @Locis rakstīja:
Gobzems saka ,ka upurim viss cauri ? bet nu es šitā nebiju redzējis ,sēž sēž un tad pēc laika saļimst.

Tā var būt jā, pie spēcīga sasituma, tad laikam bija spiediens uz smadzenēm, ne velti viens no glābšanas variantiem tādā brīdī ir pārsist degunu, tur visātrāk noskrien spiediens un ir laiks iegūts, kamēr atskrien mediķi. Bet nu šim jau nāca no deguna, var arī gadīties, ka šķembas trāpija smadzenēs. Cerams, ka tomēr viss būs labi

[ Šo ziņu laboja RSAWorkshop, 31 May 2026, 21:00:09 ]



-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Samsasi
31. May 2026, 22:04 #5532

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5641

Braucu ar:

lietotajs kexxx te no rīta kautko pret rasismu spirinajās....
Offline
abyss
31. May 2026, 22:09 #5533

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523


31 May 2026, 22:04:52 @Samsasi rakstīja:
lietotajs kexxx te no rīta kautko pret rasismu spirinajās....


Kur Tu te rasismu saskati???
Offline
Samsasi
31. May 2026, 22:17 #5534

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5641

Braucu ar:


31 May 2026, 22:09:48 @abyss rakstīja:

31 May 2026, 22:04:52 @Samsasi rakstīja:
lietotajs kexxx te no rīta kautko pret rasismu spirinajās....


Kur Tu te rasismu saskati???
izrādās latviešu urla.... urliskots latvietis.... bet nu tapēc vajag rasismu
Offline
Arturiks
31. May 2026, 22:33 #5535

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Nekas vairāk par Gobja storijiem šobrīd nav, bet pie letāliem gadijumiem prasītos izšaut.

100 noliktu pie sētas, potenciālais 101mais varbūt aizdomātos.
Offline
Samsasi
31. May 2026, 22:39 #5536

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5641

Braucu ar:

nu ok, interesanti par ko kašķis sākās...
Offline
Alter_ego_3
31. May 2026, 22:53 #5537

Kopš: 10. Jan 2025

Ziņojumi: 31

Braucu ar:

Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Offline
kexxx
31. May 2026, 23:04 #5538

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14201

Braucu ar:


31 May 2026, 22:04:52 @Samsasi rakstīja:
lietotajs kexxx te no rīta kautko pret rasismu spirinajās....


to, ka esi bik bremzēts, es zināju, bet ka tik tups- nu tas reāli ir pārsteigums
varbūt pamēģini pajautāt chatgpt kas ir rasisms
tad pajautā, kas ir rase, kādas rases pastāv, kā tās atšķiras
ja nesaproti, palūdz paskaidrot kā 5gadīgam bērnam

Varbūt izdosies
Offline
abyss
31. May 2026, 23:12 #5539

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523

Domu eksperimentam - kādi būtu komentāri, ja sitējs būtu indietis vai melnais?

Offline
Zalespljavejs
01. Jun 2026, 08:16 #5540

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto

Threadā pavīdējuši ieraksti ar info, ka cietušais esot slimnīcā miris.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4