Online

Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot Auto XII

AutorsZiņojums
Tune-L
29. Oct 2025, 11:25 #35741

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

ss.com vēl neesmu ielicis ...

Pārdodu Volvo V50 R-Design 2.0d, 2008. gads, automāts, tumši zili/melnā krāsā.
Nobraukums 244k/km (oriģināls)
Auto kopts, eļļas un filtri mainīti ik pēc 10k/km., tai skaitā kārbā.
Ādas salons(pelēks), kondiška, pilnīgi jaunas bremzes pilnā komplektā, visas četras.
Pēdējā skatē piekasījās pie atsaites, arī tās uzliktas jaunas.
Viss strādā un rullē ideāli.

V/N: KC4045

2,5k/eur

PM!

[ Šo ziņu laboja Tune-L, 30 Oct 2025, 10:15:45 ]



-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Asch
29. Oct 2025, 16:42 #35742

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:


29 Oct 2025, 09:08:31 @casivupi rakstīja:

29 Oct 2025, 07:59:15 @martins94 rakstīja:
Pieejams e91 2006 gada 325, M57. manuāls
Motors un virsbūve laba, protams ka ir visādi sīkumi.
Sīkak PM vai sludinājumā:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/32....html?1761717447


Es šo 325 pirms kādiem 8 gadiem laikam pārdevu pa 3.6

ieguldījums e9x ir stabilāks par zeltu
~4 gadi atpakaļ nopirku FL e91 pa 4.1, pārdevu pēc gada ar kapeikām pa 5.1. Tagad skatos, cenas pat vēl augstākas
Offline
Kalnz
29. Oct 2025, 17:07 #35743

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


29 Oct 2025, 16:42:30 @Asch rakstīja:

29 Oct 2025, 09:08:31 @casivupi rakstīja:

29 Oct 2025, 07:59:15 @martins94 rakstīja:
Pieejams e91 2006 gada 325, M57. manuāls
Motors un virsbūve laba, protams ka ir visādi sīkumi.
Sīkak PM vai sludinājumā:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/32....html?1761717447


Es šo 325 pirms kādiem 8 gadiem laikam pārdevu pa 3.6

ieguldījums e9x ir stabilāks par zeltu
~4 gadi atpakaļ nopirku FL e91 pa 4.1, pārdevu pēc gada ar kapeikām pa 5.1. Tagad skatos, cenas pat vēl augstākas


Nu bet loģiski!

e30 ar kādreiz 500eur maksāja, a tagad?
Offline
kkas
29. Oct 2025, 20:02 #35744

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10310

Braucu ar: Alfu

Tapēc ka jebkuram bomzim met pakaļ 5k kredītu un lai no vācijas dabūtu šeit tik vinš tik arī izmaksā. + Inflācija. Kosmosa vērtības principā uz visiem lietotajiem auto var attiecināt, nav vairs tikai bmw privilēģija.
Offline
R_BERGS
29. Oct 2025, 20:20 #35745

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


04 Oct 2025, 09:31:04 @520i rakstīja:
Ir kļuvis lieks un piedāvāju maiņai savu x5 e53 3.0d preface labā stāvoklī.
Interesē ar benzīna dzinējiem aprikoti e36, e46 coupe/cabrio e34, z3.
Var piedāvāt iestrēgušus projektus, ar defektiem utt.

whatsapp 25432423




Nevaru Tevi sazvanīt!

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
crime
06. Nov 2025, 15:25 #35746

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

moš kādam interesē, nesapuvis a6c4 avant AEL 103kw kvatra, 6-gang, bundža ir labā stāvoklī, ir burbulis uzmeties uz vienas aizmugurējās arkas un uz vienām durvīm virs garā moldinga, spārni bez rūsas, auto ir 30gadi, tikko izieta apskate.

tad vēl drīzumā būs 100tais kruzaks, 2003.g., facelifts, bet vēl ar veco tomātkārbu, 4.2d 204zs, ar origināliem 80tk km, principā jauns auto, ar pāris vizuāliem sīkumiem.

par visu sīkāk pm, limonādes gan nebūs.
Offline
Saljnjiks
06. Nov 2025, 17:44 #35747

Kopš: 11. May 2021

Ziņojumi: 84

Braucu ar:

Pārdodas Audi A6 C6 2004.g ar beigtu dzinēju - visticamāk galvas blīve (dūmo,eļļa bačokā).

Kopumā sakarīgs variants, diezgan pilna komplektācija ar štorkām, el. benķi ar atmiņām utt.

3.0 tdi quattro 165kw.
Jaunas ziemenes ar 50 km nobraukumu

Gribētos 1850€,bet iespējams lētāk bez diskiem utt.
PM
Offline
HE9600
08. Nov 2025, 10:30 #35748

Kopš: 06. Jan 2005

No: Līvāni

Ziņojumi: 2511

Braucu ar: Veciem BMW

Kurš šeit piedāvāja atvilkt auto no vecās eiropas izsolēm?
Čoms nesteidzīgi meklē F26 m40i - citi modeļi un dīzeļi neinteresē.
Lūdzu, pm!
Offline
wanksta
08. Nov 2025, 20:44 #35749

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Insignia Sports tourer 2018 1,6cdti+chip 6gang, balts, 243km
LED Intellilux, Keyless, Headup, digitālais panelis, benķu/stūres apsilde, pusādas sporta benķi, joslu asistents, kamera utt.
Jaunas bremzes, jaunas kormoran ziemenes + vasaras gumija komplektā, mainīts sajūgs ar spararatu, apskate šodien izieta pa nullēm uz divi gadi

9250,-

[ Šo ziņu laboja wanksta, 09 Nov 2025, 22:05:06 ]

Offline
Sprogis
09. Nov 2025, 21:37 #35750

Kopš: 06. Jul 2012

No: Ikšķile

Ziņojumi: 318

Braucu ar: M

https://m.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/m6/U....html?1762716555
Varētu samainīt pret kādu citu M, vai varu atdot pa 23
Offline
zebra
12. Nov 2025, 14:40 #35751

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu


11 Nov 2025, 15:06:41 @valvoline rakstīja:
Ja kādu interesē CL63 AMG varam parunāt par cenu.
Kā daļu samaksas varu paņemt arī kādu lētāku kasti.
Šobrīd nolikts Molā ziemas miegā zem jumta.

Links CL63 AMG

Molu kaut kad pēc gadu mijas nav plānots nojaukt?!
Offline
Asch
12. Nov 2025, 17:43 #35752

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:


12 Nov 2025, 15:41:10 @valvoline rakstīja:

12 Nov 2025, 14:40:21 @zebra rakstīja:

11 Nov 2025, 15:06:41 @valvoline rakstīja:
Ja kādu interesē CL63 AMG varam parunāt par cenu.
Kā daļu samaksas varu paņemt arī kādu lētāku kasti.
Šobrīd nolikts Molā ziemas miegā zem jumta.

Links CL63 AMG

Molu kaut kad pēc gadu mijas nav plānots nojaukt?!


Jātaisa kasko?

Tāda līmeņa auto, Kasko neesamība, nav labs priekšnoteikums iegādei
Offline
kkas
12. Nov 2025, 21:12 #35753

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10310

Braucu ar: Alfu

cena top, auto top, vieta arī tip dīlera placis, tikai žēl 300 eur vismaz iztīrīt, nomazgāt normāli? nemaz nerunājot par pulēšanu.
Offline
protams
12. Nov 2025, 21:14 #35754

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6313

Braucu ar: NS7

Tāda līmeņa Līmenis tur tur bija 2008.gadā..tagad sakolhozēts ar jeņku lampām hvz kādiem diskiem un kur tas numurs pieskrūvēts

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Juraans
13. Nov 2025, 08:43 #35755

Kopš: 17. Jul 2012

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

Varbūt kādam ir info par šiem (pirmais jau gadu tirgojas)

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/518/imnng.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/520...jd.html#photo-12
Offline
wanksta
13. Nov 2025, 08:56 #35756

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


13 Nov 2025, 08:43:17 @Juraans rakstīja:
Varbūt kādam ir info par šiem (pirmais jau gadu tirgojas)

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/518/imnng.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/520...jd.html#photo-12


Man it kā nav principa jautājums, ka visam jābūt ar 6 podiem, bet nu 518 tomēr liekās nepareizi priekš tā auto, un vēl pa 15k
Beļģijā es saprotu vēl kaut cik cilvēku, tur par tilpumu un jaudu nodokļi ļoti atšķirās
Offline
Juraans
13. Nov 2025, 09:02 #35757

Kopš: 17. Jul 2012

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

Būs baigi jūtams tajā b47 518d vs 520d?
Offline
e34
13. Nov 2025, 09:49 #35758

Kopš: 11. Feb 2004

Ziņojumi: 4184

Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS


13 Nov 2025, 08:53:22 @valvoline rakstīja:
Tas ir USA auto un nekas tur nav ar lampām sakolhozēts , nummurs ir tur lai netaisītu caurumus bamperī ...
Atlaidi varu iedot lai jaunais īpašnieks var izpidarasīt un uzlikt diskus kādus vēlas ja šie nepatīk bet no Jums neviens nav pircējs , ka tikai gudri papļūtīt tapēc tīrīts tiks pavasarī un tālāk pisīšu ar smaidu sejā pats


Kālab tam USa auto ir spidometrs ar km/h?
Offline
UldisUldis
13. Nov 2025, 09:59 #35759

Kopš: 29. Mar 2017

No: Smiltene

Ziņojumi: 489

Braucu ar: 528i E39, 535i F10


13 Nov 2025, 08:56:03 @wanksta rakstīja:

13 Nov 2025, 08:43:17 @Juraans rakstīja:
Varbūt kādam ir info par šiem (pirmais jau gadu tirgojas)

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/518/imnng.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/520...jd.html#photo-12


Man it kā nav principa jautājums, ka visam jābūt ar 6 podiem, bet nu 518 tomēr liekās nepareizi priekš tā auto, un vēl pa 15k
Beļģijā es saprotu vēl kaut cik cilvēku, tur par tilpumu un jaudu nodokļi ļoti atšķirās


b47 ar 8hp kārbu tajā auto ir pilnīgi pietiekams, būtu ļoti ok daily. bet nez vai par tādu cenu
Offline
bum_bumz
13. Nov 2025, 10:46 #35760

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


13 Nov 2025, 09:59:05 @UldisUldis rakstīja:

13 Nov 2025, 08:56:03 @wanksta rakstīja:

13 Nov 2025, 08:43:17 @Juraans rakstīja:
Varbūt kādam ir info par šiem (pirmais jau gadu tirgojas)

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/518/imnng.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/520...jd.html#photo-12


Man it kā nav principa jautājums, ka visam jābūt ar 6 podiem, bet nu 518 tomēr liekās nepareizi priekš tā auto, un vēl pa 15k
Beļģijā es saprotu vēl kaut cik cilvēku, tur par tilpumu un jaudu nodokļi ļoti atšķirās


b47 ar 8hp kārbu tajā auto ir pilnīgi pietiekams, būtu ļoti ok daily. bet nez vai par tādu cenu

Kāpēc liels auto jāmoka ar nemotoru? Turklāt dirseli, kuram, jo lielāks motors, jo mazāk rij. Vienīgā vieta iekš BMW tam motoram ir 1-er kādai mājsaimniecei
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo