Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
NaurisB
16. Nov 2014, 00:02 #29741

Kopš: 23. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 64

Braucu ar: E92 335d


03 Nov 2014, 20:18:53 NaurisB rakstīja:
Pārdodu Sony Xperia GO white, vizuāli kā jauns, speciāli uzlikts jauns korpuss.

komplektā - lādētājs + USB, austiņas, un pāris maciņi..

cena 60EUR

ja kādam ir interese tad PM
Offline
Bembiks
16. Nov 2014, 00:14 #29742

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


15 Nov 2014, 16:13:03 EB rakstīja:

13 Nov 2014, 13:18:20 EB rakstīja:
Sveiki, Biedri!
Piedāvāju X5/X6 jaunas ziemas riepas.
Priekša 275/40 r20, aizmugure 315/35 r20.
Ražotas Āzijā, labas kvalitātes, mīksta
sastāva gumija, 2 gadu garantija.

Powercena 600 eur/komplekts.
Pieejamas ierobežotā daudzumā.
Bildes & papildus info privāti.
PM vai PM


UP!
Vēl 3 komplekti palikuši.


interesanticik iksi šoziem norakstīsies???
Offline
Dlight
16. Nov 2014, 10:30 #29743

Kopš: 26. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 434

Braucu ar: E30, E60

Auto evakuācija 00-24 , vedu vieglas automašīnas,džipus,busus , Latvija,Baltija,Eiropa . labas cenas .Zema platforma ar pneimo piekari kas ļauj uzvilkt zemas mašīnas .
divi 971448 viens




SS.LV

[ Šo ziņu laboja Dlight, 16 Nov 2014, 10:31:23 ]

Offline
Marteens
16. Nov 2014, 12:15 #29744

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


16 Nov 2014, 10:30:15 Dlight rakstīja:s.lv/msg/lv/transport/cargo-cars/evacuators/edobh.html?0.4103723163874854]SS.LV[/URL]




Ieliec trešo beņķi. Uz spaiņa sūdīgi sēdēt Bet serviss
Offline
dust
16. Nov 2014, 13:57 #29745

Kopš: 12. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 6538

Braucu ar: KZ2

GoPro 4 Black Edition.
EUR 440,-

-----------------

Offline
MMI
16. Nov 2014, 15:28 #29746

Kopš: 18. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6854

Braucu ar: RS

Bērnu cepures, dažāda izmēra, biezuma.


Aptuveni 26 gab, jāpārskaita, ja grib precīzu skaitu.
TIKAI VISAS KOPĀ, cena 25 eiro.
Atrodas Rīga, Rīgas rajons.
Darba dienās, darba laikā pie Nacionālā teātra.
PM
Offline
520i
16. Nov 2014, 16:04 #29747

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Pārdodu vai mainu pret ko citu interesantu. Dārgi

[ Šo ziņu laboja 520i, 16 Nov 2014, 16:11:27 ]

Offline
coyots
16. Nov 2014, 16:25 #29748

Kopš: 21. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 563

Braucu ar: 570 Nm

Nopirkšu jumta šķērstienus mašīnai ar jumta reliņiem.ASAP.Cenu PM vai 20328308
Offline
Lauriko
16. Nov 2014, 17:43 #29749

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

Gribu LED TV ap 40" līdz 250€ PM
Offline
Driver
16. Nov 2014, 19:27 #29750

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


16 Nov 2014, 16:04:03 520i rakstīja:
Pārdodu vai mainu pret ko citu interesantu. Dārgi


a zars nav taja, ka iekarta, ko var izgatavot bus AM radioaparats, bet pie mums AM vilnjos sen neko vairs neraida...

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
520i
16. Nov 2014, 19:46 #29751

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


16 Nov 2014, 19:27:17 Driver rakstīja:

16 Nov 2014, 16:04:03 520i rakstīja:
Pārdodu vai mainu pret ko citu interesantu. Dārgi


a zars nav taja, ka iekarta, ko var izgatavot bus AM radioaparats, bet pie mums AM vilnjos sen neko vairs neraida...


Tu nevari raadzinju pats nopirkt, ko klausities?
Offline
wanksta
16. Nov 2014, 19:50 #29752

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

ha ha
Offline
edzhaans
16. Nov 2014, 19:50 #29753

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:

Sasipa tirdziņu, muahahaha
Offline
520i
16. Nov 2014, 19:53 #29754

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Jums vajag konstruktoru, lai klausitos radzinju. Lohi
Offline
Delerium
16. Nov 2014, 19:54 #29755

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

shitie konstruktori bij ahujennie.. sodien tadus hren atradisi
Offline
Archa_21
16. Nov 2014, 20:00 #29756

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū

Tirgoju planšeti Samsung Galaxy Tab 3 10.1!
Lietots pus gadu. Ir garantijas čeks. Pirku 1a.lv
Stāvoklis - ideāls. Līdz iedošu visu kasti un lādētāju, kā arī divus dažādus maciņus. Ekrānam virsū aizsargplēve!

Cena 250 Eiro, protams, nedaudz runājama!!
Specene te: Tab 3

[ Šo ziņu laboja Archa_21, 16 Nov 2014, 20:01:34 ]

Offline
Archa_21
16. Nov 2014, 20:03 #29757

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū


12 Oct 2014, 22:14:40 Archa_21 rakstīja:
Garazzaa staav shitaads te sabufers ar pastiprinataju, jau gadu netiek lietots, tape atdoshu kadam, kursh izmantos lietderigaak.


Specifikaciju var atrast sheit :Specene

Cena lai iet kadi 120 Eiriki, bet, protams, runaajama!

PM!!
Varu nogaadaat arii uz Riigu!


70 eiro, 2dien būšu Rīgā!
Offline
dzuris
16. Nov 2014, 20:07 #29758

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


16 Nov 2014, 20:03:40 Archa_21 rakstīja:

12 Oct 2014, 22:14:40 Archa_21 rakstīja:
Garazzaa staav shitaads te sabufers ar pastiprinataju, jau gadu netiek lietots, tape atdoshu kadam, kursh izmantos lietderigaak.


Specifikaciju var atrast sheit :Specene

Cena lai iet kadi 120 Eiriki, bet, protams, runaajama!

PM!!
Varu nogaadaat arii uz Riigu!


70 eiro, 2dien būšu Rīgā!


50 Pa draugam.

[ Šo ziņu laboja dzuris, 16 Nov 2014, 20:07:48 ]

Offline
Driver
16. Nov 2014, 20:09 #29759

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


16 Nov 2014, 19:54:22 Delerium rakstīja:
shitie konstruktori bij ahujennie.. sodien tadus hren atradisi

vispar bija divu veidu konstruktori, ja runajam par elektroniskajiem.

viens veids bija vesels "deelis" ar radioelementiem, kur atkariba no velmem jebko vareja izgatavot, izjaukt un taisit no jauna, kamer nelabi paliek + lidz bija gramatinja ar shemam.

otrs veids, kur naca plate, chupa ar detaljam un ari korpuss, kur ielikt savu darinajumu.
parasti vareja izgatavot tikai vienu mantu un vienreiz uz visiem laikiem ar lodeshanas panjemienu.

sis konrteais vairak velk uz to otru. ja taa ir, tad pasaki, ko tur var uztaisit.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
520i
16. Nov 2014, 20:17 #29760

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


16 Nov 2014, 20:09:30 Driver rakstīja:

16 Nov 2014, 19:54:22 Delerium rakstīja:
shitie konstruktori bij ahujennie.. sodien tadus hren atradisi

vispar bija divu veidu konstruktori, ja runajam par elektroniskajiem.

viens veids bija vesels "deelis" ar radioelementiem, kur atkariba no velmem jebko vareja izgatavot, izjaukt un taisit no jauna, kamer nelabi paliek + lidz bija gramatinja ar shemam.

otrs veids, kur naca plate, chupa ar detaljam un ari korpuss, kur ielikt savu darinajumu.
parasti vareja izgatavot tikai vienu mantu un vienreiz uz visiem laikiem ar lodeshanas panjemienu.

sis konrteais vairak velk uz to otru. ja taa ir, tad pasaki, ko tur var uztaisit.


Ir gan deelis un graamatinja, kaa arii plate
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo