Online

Pašreiz BMWPower skatās 136 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Shiirs_iistais
20. Oct 2025, 20:06 #27841

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu


20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.


Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd.
Offline
spridis
20. Oct 2025, 20:11 #27842

Kopš: 01. Aug 2007

Ziņojumi: 602

Braucu ar:


20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:

20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.


Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd.


Daudz trokšņa, nulle signāla.
Offline
Shiirs_iistais
20. Oct 2025, 20:34 #27843

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu


20 Oct 2025, 20:11:30 @spridis rakstīja:

20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:

20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.


Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd.


Daudz trokšņa, nulle signāla.


Dzīvoklis hruščenē tev vislabāk derēs, tici man
Offline
shirminieks
20. Oct 2025, 20:38 #27844

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81


20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:

20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.


Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd.


Un kad katrs sevi cienošs pašdaris šādas mājas sev saceļ, tad Tribus čaļiem ir ko shortos apskatīt
Offline
mrCage
20. Oct 2025, 21:03 #27845

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


20 Oct 2025, 17:18:24 @martell rakstīja:

Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku,

Nu bet daļa reāli ir dēļu karkasa šķūni ,zemi jumti ,šauri logi ,kādu tur estētika .

Tur vēl jautājums par pamatiem .Mājas uzliktas uz betona plāksnes tik pat kā vienā līmenī ar zemi. Tiešām betons tik dārgi maksā ,ka nevar vēl plus 20 cm uzliet ?





Offline
RolandsK
20. Oct 2025, 21:39 #27846

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Esmu skatījies tos Tribusistus - tukši muldoņas, tipiski mākleri, kas virspusēji kaut ko iepļūta un skatās cenubanku. To katrs muļķis var izdarīt. Tajā pašā laikā mājai visas sienas pelējumā un viņi to neredz. Bildēs viss uzskatāmi. Uz lohiem un slinkiem uztaisīts labs pisness.
Online
Shiirs_iistais
20. Oct 2025, 21:53 #27847

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu

Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.
Offline
qa
20. Oct 2025, 23:00 #27848

Kopš: 09. Dec 2008

Ziņojumi: 1458

Braucu ar:


20 Oct 2025, 21:03:57 @mrCage rakstīja:

20 Oct 2025, 17:18:24 @martell rakstīja:

Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku,

Nu bet daļa reāli ir dēļu karkasa šķūni ,zemi jumti ,šauri logi ,kādu tur estētika .

Tur vēl jautājums par pamatiem .Mājas uzliktas uz betona plāksnes tik pat kā vienā līmenī ar zemi. Tiešām betons tik dārgi maksā ,ka nevar vēl plus 20 cm uzliet ?

Un kam tev vajag tos +20cm? Kam vajadzīgs tas liekais pakāpiens pie durvīm, terases, papildus slīpums garāžas iebrauktuvei?
Offline
pukraims
20. Oct 2025, 23:43 #27849

Kopš: 17. Mar 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 313

Braucu ar:

Kādam varbūt interesē Kapliča Purčikā

[ Šo ziņu laboja pukraims, 20 Oct 2025, 23:43:41 ]

Offline
Asch
20. Oct 2025, 23:49 #27850

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar:


20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.

Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts?
Offline
wanksta
21. Oct 2025, 07:58 #27851

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


20 Oct 2025, 23:43:14 @pukraims rakstīja:
Kādam varbūt interesē Kapliča Purčikā


Uz pretrūsu nebūs tālu jābrauc
Offline
juriz
21. Oct 2025, 08:16 #27852

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Tur jau drīz nebūs vairs, tiekot meklētas jaunas, plašas telpas. Tā ka arī tas bonus atkrīt.
Offline
dsks
21. Oct 2025, 13:57 #27853

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


20 Oct 2025, 23:49:14 @Asch rakstīja:

20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.

Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts?


Kad stutēsi augšā nameli , tad sajutīsi, ka pliku nepastrādātu sienu izmaksas pret visas mājas izmaksām faktiski sastāda neko ... laba ventilācijas sistēma mājā izmaksās iespējams vairāk nekā gāzbetona sienas ar visu darbu kopā ...

Un nav gāzbetonam m2 mērvienību ... ir iztērētie m3 ... attiecīgi atkarīgs no bloka biezuma, mājas izmēriem, arhitektūras un noskaldīto piķi par darbu ... filozofējot tur var uzmest aptuveni, bet tas var būt tālu no patiesības konkrētam objektam ...

Offline
dsks
21. Oct 2025, 14:08 #27854

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.


Laikam skrienot to pašu daudzi domā par savu divstāveni ... kur bija prāts būvēt divus stāvus, meklēt stalažas, štukot kā pēc tam uz jumta tikt ... tā kā derētu fasādi uzkrāsot, bet nu baigais čakars klāt tikt ... ventilāciju varētu ievilkt, bet nu kā tur starpstāva pārsegumā vairs kaut ko izvilkt un kur vispār iekārtu noliks ...
Offline
Shiirs_iistais
21. Oct 2025, 15:04 #27855

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu


21 Oct 2025, 14:08:05 @dsks rakstīja:

20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.


Laikam skrienot to pašu daudzi domā par savu divstāveni ... kur bija prāts būvēt divus stāvus, meklēt stalažas, štukot kā pēc tam uz jumta tikt ... tā kā derētu fasādi uzkrāsot, bet nu baigais čakars klāt tikt ... ventilāciju varētu ievilkt, bet nu kā tur starpstāva pārsegumā vairs kaut ko izvilkt un kur vispār iekārtu noliks ...


Piedod es nesapeotu par ko tu tur murgo, kādu vēl iekārtu ventilācijai? Tā irkārta iz.aksā pāris desmitus eiro

Lohiem 10k
Offline
dsks
21. Oct 2025, 15:27 #27856

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

Nu ja ņem vērā faktu, ka Latvijā tomēr ir ( un ir ) privātmājas, kur plikas ventilācijas sistēmas ( bez dzesēšanas ) ir saliktas par aiz 100k un pat tuvu 200k ir manīts ... tad jā, piekrītu Tev ... lohi liek pa 10k ...
Offline
elbruss
21. Oct 2025, 16:00 #27857

Kopš: 12. May 2006

Ziņojumi: 1185

Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes

dsks, zin drēbi

Es tagad paskatoties uz sevi jaunībā arī nesaprotu kā varēju izdomāt, ka man vajag 2 stāvu būvi. Kurināšu ar centrālapkures kamīnu un ventilācijai pietiks ar dabīgo nosūci (ventilācijas kanālu) virtuvē+vannasistabā. Jā, jā....

Tagad 15 gadus uz priekšu, mājai ir siltumsūknis + rekuperators. Otro stāvu gan nojaucis neesmu, bet lai antenas augšā saliktu, vēl šovasar lamājos par savu izvēli.

10K gluži ventilācijai nevajag, bet nu 3K tikai materiālos man sanāca. Ja darbu veiktu kāds cits, tad droši vien ap 5K būtu.

[ Šo ziņu laboja elbruss, 21 Oct 2025, 16:05:55 ]

Offline
oswald
21. Oct 2025, 16:12 #27858

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Po par otro stāvu, bet pagrabs gan ir vajadzīgs šajos nestabilāks apstākļos
Offline
dsks
21. Oct 2025, 16:19 #27859

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


21 Oct 2025, 16:12:36 @oswald rakstīja:
Po par otro stāvu, bet pagrabs gan ir vajadzīgs šajos nestabilāks apstākļos


Pēdējā laikā vienam otram ir mode līst zemē ... jāpiekrīt Tev ... nezinu vai tas ar drošību saistīts, bet iespējams lai mazāk vizuālā ponta ... no malas standarta vienstāva hi-tec būda, tikai vēl viens pilnīgs stāvs zem zemes
Offline
Asch
21. Oct 2025, 20:18 #27860

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar:


21 Oct 2025, 13:57:31 @dsks rakstīja:

20 Oct 2025, 23:49:14 @Asch rakstīja:

20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.

Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts?


Kad stutēsi augšā nameli , tad sajutīsi, ka pliku nepastrādātu sienu izmaksas pret visas mājas izmaksām faktiski sastāda neko ... laba ventilācijas sistēma mājā izmaksās iespējams vairāk nekā gāzbetona sienas ar visu darbu kopā ...

Un nav gāzbetonam m2 mērvienību ... ir iztērētie m3 ... attiecīgi atkarīgs no bloka biezuma, mājas izmēriem, arhitektūras un noskaldīto piķi par darbu ... filozofējot tur var uzmest aptuveni, bet tas var būt tālu no patiesības konkrētam objektam ...



Nameli esmu jau uzstutējis, kāreiz gāzbetona. Tā kā laiks ir pagājis, gribējās saprast, par kādiem cipariem ir runa tagad.
Par kvadrātmetra izmaksu, es ceru, la tu vienkārši nesaprati, ko es jautāju…
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo