Online
Pašreiz BMWPower skatās 136 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
|
20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.
Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd.  | Offline | | |
| spridis | | Kopš: 01. Aug 2007
Ziņojumi: 602
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:
20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.
Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd. 
Daudz trokšņa, nulle signāla. | Offline | | |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
|
20 Oct 2025, 20:11:30 @spridis rakstīja:
20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:
20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.
Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd. 
Daudz trokšņa, nulle signāla.
Dzīvoklis hruščenē tev vislabāk derēs, tici man  | Offline | | |
| shirminieks | |  Kopš: 13. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: 81
|
20 Oct 2025, 20:06:13 @Shiirs_iistais rakstīja:
20 Oct 2025, 18:21:32 @spridis rakstīja:
Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.
Tās visas ir lohu cenas, ja pats neesi gatavs kaut ko padomāt un druaku arī pats darīt, tad vari gulēt mierīgi, jo sava māja tev šajā dzīvē nespīd. 
Un kad katrs sevi cienošs pašdaris šādas mājas sev saceļ, tad Tribus čaļiem ir ko shortos apskatīt 
| Offline | | |
| mrCage | | Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 17:18:24 @martell rakstīja:
Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku,
Nu bet daļa reāli ir dēļu karkasa šķūni ,zemi jumti ,šauri logi ,kādu tur estētika .
Tur vēl jautājums par pamatiem .Mājas uzliktas uz betona plāksnes tik pat kā vienā līmenī ar zemi. Tiešām betons tik dārgi maksā ,ka nevar vēl plus 20 cm uzliet ?
| Offline | | |
| RolandsK | |  Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3651
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Esmu skatījies tos Tribusistus - tukši muldoņas, tipiski mākleri, kas virspusēji kaut ko iepļūta un skatās cenubanku. To katrs muļķis var izdarīt. Tajā pašā laikā mājai visas sienas pelējumā un viņi to neredz. Bildēs viss uzskatāmi. Uz lohiem un slinkiem uztaisīts labs pisness. | Online | | |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
| Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi.  | Offline | | |
| qa | | Kopš: 09. Dec 2008
Ziņojumi: 1458
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 21:03:57 @mrCage rakstīja:
20 Oct 2025, 17:18:24 @martell rakstīja:
Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku,
Nu bet daļa reāli ir dēļu karkasa šķūni ,zemi jumti ,šauri logi ,kādu tur estētika .
Tur vēl jautājums par pamatiem .Mājas uzliktas uz betona plāksnes tik pat kā vienā līmenī ar zemi. Tiešām betons tik dārgi maksā ,ka nevar vēl plus 20 cm uzliet ?
Un kam tev vajag tos +20cm? Kam vajadzīgs tas liekais pakāpiens pie durvīm, terases, papildus slīpums garāžas iebrauktuvei? | Offline | | |
|
|
| pukraims | |  Kopš: 17. Mar 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 313
Braucu ar:
| Kādam varbūt interesē Kapliča Purčikā [ Šo ziņu laboja pukraims, 20 Oct 2025, 23:43:41 ] | Offline | | |
| Asch | | Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi. 
Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts? | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 23:43:14 @pukraims rakstīja:
Kādam varbūt interesē Kapliča Purčikā
Uz pretrūsu nebūs tālu jābrauc | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Tur jau drīz nebūs vairs, tiekot meklētas jaunas, plašas telpas. Tā ka arī tas bonus atkrīt. | Offline | | |
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 23:49:14 @Asch rakstīja:
20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi. 
Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts?
Kad stutēsi augšā nameli , tad sajutīsi, ka pliku nepastrādātu sienu izmaksas pret visas mājas izmaksām faktiski sastāda neko ... laba ventilācijas sistēma mājā izmaksās iespējams vairāk nekā gāzbetona sienas ar visu darbu kopā ...
Un nav gāzbetonam m2 mērvienību ... ir iztērētie m3 ... attiecīgi atkarīgs no bloka biezuma, mājas izmēriem, arhitektūras un noskaldīto piķi par darbu ... filozofējot tur var uzmest aptuveni, bet tas var būt tālu no patiesības konkrētam objektam ...
| Offline | | |
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi. 
Laikam skrienot to pašu daudzi domā par savu divstāveni ... kur bija prāts būvēt divus stāvus, meklēt stalažas, štukot kā pēc tam uz jumta tikt ... tā kā derētu fasādi uzkrāsot, bet nu baigais čakars klāt tikt ... ventilāciju varētu ievilkt, bet nu kā tur starpstāva pārsegumā vairs kaut ko izvilkt un kur vispār iekārtu noliks ... | Offline | | |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
|
21 Oct 2025, 14:08:05 @dsks rakstīja:
20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi. 
Laikam skrienot to pašu daudzi domā par savu divstāveni ... kur bija prāts būvēt divus stāvus, meklēt stalažas, štukot kā pēc tam uz jumta tikt ... tā kā derētu fasādi uzkrāsot, bet nu baigais čakars klāt tikt ... ventilāciju varētu ievilkt, bet nu kā tur starpstāva pārsegumā vairs kaut ko izvilkt un kur vispār iekārtu noliks ...
Piedod es nesapeotu par ko tu tur murgo, kādu vēl iekārtu ventilācijai? Tā irkārta iz.aksā pāris desmitus eiro 
Lohiem 10k  | Offline | | |
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| Nu ja ņem vērā faktu, ka Latvijā tomēr ir ( un ir ) privātmājas, kur plikas ventilācijas sistēmas ( bez dzesēšanas ) ir saliktas par aiz 100k un pat tuvu 200k ir manīts ... tad jā, piekrītu Tev ... lohi liek pa 10k ... | Offline | | |
|
|
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1185
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| dsks, zin drēbi 
Es tagad paskatoties uz sevi jaunībā arī nesaprotu kā varēju izdomāt, ka man vajag 2 stāvu būvi. Kurināšu ar centrālapkures kamīnu un ventilācijai pietiks ar dabīgo nosūci (ventilācijas kanālu) virtuvē+vannasistabā. Jā, jā....
Tagad 15 gadus uz priekšu, mājai ir siltumsūknis + rekuperators. Otro stāvu gan nojaucis neesmu, bet lai antenas augšā saliktu, vēl šovasar lamājos par savu izvēli.
10K gluži ventilācijai nevajag, bet nu 3K tikai materiālos man sanāca. Ja darbu veiktu kāds cits, tad droši vien ap 5K būtu.[ Šo ziņu laboja elbruss, 21 Oct 2025, 16:05:55 ] | Offline | | |
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Po par otro stāvu, bet pagrabs gan ir vajadzīgs šajos nestabilāks apstākļos | Offline | | |
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
|
21 Oct 2025, 16:12:36 @oswald rakstīja:
Po par otro stāvu, bet pagrabs gan ir vajadzīgs šajos nestabilāks apstākļos
Pēdējā laikā vienam otram ir mode līst zemē ... jāpiekrīt Tev ... nezinu vai tas ar drošību saistīts, bet iespējams lai mazāk vizuālā ponta ... no malas standarta vienstāva hi-tec būda, tikai vēl viens pilnīgs stāvs zem zemes  | Offline | | |
| Asch | | Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar:
|
21 Oct 2025, 13:57:31 @dsks rakstīja:
20 Oct 2025, 23:49:14 @Asch rakstīja:
20 Oct 2025, 21:53:57 @Shiirs_iistais rakstīja:
Es vispār brīnos par tiem kuri mūsdienās vēl koka karkasenes būvē, laikam neko nav dzirdējuši par gāzbetona blokiem un līmi. 
Cik gāzbetona māju tagad sanāk uzbūvēt eur/kvadrāts?
Kad stutēsi augšā nameli , tad sajutīsi, ka pliku nepastrādātu sienu izmaksas pret visas mājas izmaksām faktiski sastāda neko ... laba ventilācijas sistēma mājā izmaksās iespējams vairāk nekā gāzbetona sienas ar visu darbu kopā ...
Un nav gāzbetonam m2 mērvienību ... ir iztērētie m3 ... attiecīgi atkarīgs no bloka biezuma, mājas izmēriem, arhitektūras un noskaldīto piķi par darbu ... filozofējot tur var uzmest aptuveni, bet tas var būt tālu no patiesības konkrētam objektam ...
Nameli esmu jau uzstutējis, kāreiz gāzbetona. Tā kā laiks ir pagājis, gribējās saprast, par kādiem cipariem ir runa tagad.
Par kvadrātmetra izmaksu, es ceru, la tu vienkārši nesaprati, ko es jautāju…
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|