Online

Pašreiz BMWPower skatās 130 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
divkosigais
03. Sep 2025, 17:00 #27781

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Man bērnībā bija sapnis visu dzīvokļu māju sev vienam. Bet šis arī ir gana cienīgi , ja ir reāls objekts:

ss.lv

[ Šo ziņu laboja divkosigais, 03 Sep 2025, 17:01:07 ]

Offline
RolandsK
03. Sep 2025, 22:41 #27782

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni


02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...


Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši.
Online
7977
03. Sep 2025, 23:01 #27783

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio


03 Sep 2025, 22:41:41 @RolandsK rakstīja:

02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...


Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši.

Piekrītu, es laikam auto tur neturētu. Lai arīman tur nekas nerūsē, kartona kastes ir stingras, saplāksnis saglabā biezumu etc, uz grieztiem mēdz būt kondensāta piles. Vai tāds konteineris ir lētāk kā normāla stāvvieta zem jumta kkur? Galvenais jau lai labi vēdinās un lietus virsū netiek.
Offline
badmoon
04. Sep 2025, 00:34 #27784

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar


03 Sep 2025, 17:00:40 @divkosigais rakstīja:
Man bērnībā bija sapnis visu dzīvokļu māju sev vienam. Bet šis arī ir gana cienīgi , ja ir reāls objekts:

[ Šo ziņu laboja badmoon, 04 Sep 2025, 00:34:42 ]

Offline
dsks
04. Sep 2025, 09:03 #27785

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

Powera elite sāk tirgot nost ekskluzīvus īpašumus ekskluzivā izpildījumā ?

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/daug...vpils/ccnpp.html
Offline
by_magnus
04. Sep 2025, 09:10 #27786

Kopš: 17. Aug 2008

Ziņojumi: 1885

Braucu ar: melno


03 Sep 2025, 22:41:41 @RolandsK rakstīja:

02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...


Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši.


Arī ir tādada doma, bet skaidrs, ka ir papildus jābūt ventilācijai 24/7. Kādam ir pieredze?
Offline
dsks
04. Sep 2025, 09:40 #27787

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

Kādai ventilācijai? Uzliekot pliku nosūci pie mūsu ziemām, kad laukā brīžiem ir pie 90% mitrums neko nerisinās ... liekot paralēli gaisa sausinātāju tas funkcionēs līdz saviem plus pieciem grādiem ... attiecīgi jāsāk piesildīt telpa ... līdz beigās nonāks līdz rekuperācijai
Offline
R86
06. Sep 2025, 18:24 #27788

Kopš: 21. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 542

Braucu ar: e30, e34

Ir doma apdrošināt vienu dzīvokli.
Ko ieteiksiet, pie kura apdrošinātāja to labāk darīt?
Kādam niansēm pievērst uzmanību, izvēloties kādu noteiktu apdrošinātāju?
Offline
aqpw
07. Sep 2025, 08:25 #27789

Kopš: 06. Apr 2014

Ziņojumi: 364

Braucu ar:


04 Sep 2025, 09:40:16 @dsks rakstīja:
Kādai ventilācijai? Uzliekot pliku nosūci pie mūsu ziemām, kad laukā brīžiem ir pie 90% mitrums neko nerisinās ... liekot paralēli gaisa sausinātāju tas funkcionēs līdz saviem plus pieciem grādiem ... attiecīgi jāsāk piesildīt telpa ... līdz beigās nonāks līdz rekuperācijai


Tieši tā. Vislabākais ir nojume. Bieži vien to auto iebāž kaut kādās telpās un krietni paātrina rūsēšanu utt.

No konteineriem būvējot māju, kaut kas bija aprēķinājis, ka izmaksā dārgāk, vairāk materiālu aiziet nekā vienkārši, normāli būvējot.

Tas konteineru fetišs ir jāaizmirst.

Offline
piradzinjsh
11. Sep 2025, 15:07 #27790

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2548

Braucu ar: vienu radzi

Kāds ir dārgāk aizņēmies naudu, iegādājies īpašumu un tad taisījis refinansēšanu ar labāku procentu pret īpāšuma ķīlu? Kāda pieredze un cik liels čakrs tas ir?
Offline
Metro
11. Sep 2025, 15:11 #27791

Kopš: 30. Jun 2022

Ziņojumi: 238

Braucu ar: S1000RR, AMG GLA45S+


11 Sep 2025, 15:07:44 @piradzinjsh rakstīja:
Kāds ir dārgāk aizņēmies naudu, iegādājies īpašumu un tad taisījis refinansēšanu ar labāku procentu pret īpāšuma ķīlu? Kāda pieredze un cik liels čakrs tas ir?

Protams ka leetaak uzreiz aiznjemties pret kjiilu.
Offline
Nello
16. Sep 2025, 10:58 #27792

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2652

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Varbūt kāds var padalīties ar notāra kontaktiem, kas varētu palīdzēt sakārtot servitūta ceļa jautājumu?
Vakar biju pie vienas, pēc pārrunām pateica, ka nevarot palīdzēt.. Šorīt zvanos, vienai vajag to, otrai es pat nez ko atbildēt... Otrs variants, jurists kas prot sastādīt servitūta ceļa līgumu.. Rīgā, Pierīgā..
Offline
Zuc
16. Sep 2025, 13:43 #27793

Kopš: 22. Apr 2016

Ziņojumi: 676

Braucu ar: Rokām uz stūres


16 Sep 2025, 10:58:59 @Nello rakstīja:
Varbūt kāds var padalīties ar notāra kontaktiem, kas varētu palīdzēt sakārtot servitūta ceļa jautājumu?
Vakar biju pie vienas, pēc pārrunām pateica, ka nevarot palīdzēt.. Šorīt zvanos, vienai vajag to, otrai es pat nez ko atbildēt... Otrs variants, jurists kas prot sastādīt servitūta ceļa līgumu.. Rīgā, Pierīgā..


Zinu labu notāru Liepājā, bet tas Tev nederēs... man vienīgā sadarbība Rīgā ir bijusi ar Ilzi Metuzāli. Neko sliktu pateikt nevaru, bet tas arī bija jau gadus atpakaļ. Nu uzzvani, pajautā.
Offline
IELEJAM
19. Sep 2025, 17:41 #27794

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3335

Braucu ar: prieku

Šis ir bomba. Hruščovka D-pilī ar 200 m2, nevainojamu dizainu un stilu, sauna ar baseinu un nieka 90K.
Offline
Petka
19. Sep 2025, 18:03 #27795

Kopš: 14. Sep 2004

Ziņojumi: 301

Braucu ar: 87’ Audi 100

Jau 3. reizi

Baseins, izskatās, uz pagraba rēķina.
Offline
protams
19. Sep 2025, 19:51 #27796

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6316

Braucu ar: NS7

Tur viss izskatās pēc pagraba jo nav logu

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
einaars
19. Sep 2025, 22:17 #27797

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē
Offline
HiJaCKeR
19. Sep 2025, 22:27 #27798

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4972

Braucu ar: BMW E90 330i


19 Sep 2025, 19:51:01 @protams rakstīja:
Tur viss izskatās pēc pagraba jo nav logu

īpašnieks laikam jau ir vampīrs.bet iespaidīgi.
Offline
chiefcadet
19. Sep 2025, 23:04 #27799

Kopš: 25. Sep 2012

Ziņojumi: 993

Braucu ar: buru pa vējam


19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē


Imho, ja mājai daudz auto, problēmu neatrisinās, bet vismaz vairums būs "savējie", ja tas mierina. Citi var potenciāli iznomāt atļaujas. Ja apsaimnieko RNP, vińi tipo par legit atļaujas izdrukāŝanu prasa 20eur gadā. Baigos plusus neredzu, ja ēka nav tuvu centram vai izklaides vietai.
Offline
piradzinjsh
19. Sep 2025, 23:18 #27800

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2548

Braucu ar: vienu radzi


19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē

ja pagalms pieder iedzivotajiem, tad ar sapulci, kopīga lēmumu nobalso par ierikošanu. jautaisa lietošanas noteikumi, kas saistoši visiem iedzivotajiem. tālak shēma ar ceļazīmēm jāskaņo pašvaldībā/ LVC. nesen drukājām smukas atļaujas ar drošibas elementiem virsu, kādi 5eur bija gabalā.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo