| Autors | Ziņojums |
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| Man bērnībā bija sapnis visu dzīvokļu māju sev vienam. Bet šis arī ir gana cienīgi , ja ir reāls objekts:
ss.lv[ Šo ziņu laboja divkosigais, 03 Sep 2025, 17:01:07 ] |
Offline | |
|
| RolandsK | |
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3651
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
|
02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...
Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši. |
Online | |
|
| 7977 | |
Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
03 Sep 2025, 22:41:41 @RolandsK rakstīja:
02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...
Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši.
Piekrītu, es laikam auto tur neturētu. Lai arīman tur nekas nerūsē, kartona kastes ir stingras, saplāksnis saglabā biezumu etc, uz grieztiem mēdz būt kondensāta piles. Vai tāds konteineris ir lētāk kā normāla stāvvieta zem jumta kkur? Galvenais jau lai labi vēdinās un lietus virsū netiek. |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
|
03 Sep 2025, 17:00:40 @divkosigais rakstīja:
Man bērnībā bija sapnis visu dzīvokļu māju sev vienam. Bet šis arī ir gana cienīgi , ja ir reāls objekts:
[ Šo ziņu laboja badmoon, 04 Sep 2025, 00:34:42 ]
|
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| Powera elite sāk tirgot nost ekskluzīvus īpašumus ekskluzivā izpildījumā ?
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/daug...vpils/ccnpp.html |
Offline | |
|
| by_magnus | |
 Kopš: 17. Aug 2008
Ziņojumi: 1885
Braucu ar: melno
|
03 Sep 2025, 22:41:41 @RolandsK rakstīja:
02 Sep 2025, 13:58:35 @juriz rakstīja:
Cik prātīgi būtu glabāt auto pa ziemu jūras konteinerā?...
Teiktu, ka ideja nav visai laba. Vismaz metāla garāžai, lai arī ir spraugas un viss ventilējas, mūžīgi kondensāts veidojas un pil. Instrumenti, kas tur glabājās ir aprusējuši.
Arī ir tādada doma, bet skaidrs, ka ir papildus jābūt ventilācijai 24/7. Kādam ir pieredze? |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| Kādai ventilācijai? Uzliekot pliku nosūci pie mūsu ziemām, kad laukā brīžiem ir pie 90% mitrums neko nerisinās ... liekot paralēli gaisa sausinātāju tas funkcionēs līdz saviem plus pieciem grādiem ... attiecīgi jāsāk piesildīt telpa ... līdz beigās nonāks līdz rekuperācijai  |
Offline | |
|
| R86 | |
 Kopš: 21. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 542
Braucu ar: e30, e34
| Ir doma apdrošināt vienu dzīvokli.
Ko ieteiksiet, pie kura apdrošinātāja to labāk darīt?
Kādam niansēm pievērst uzmanību, izvēloties kādu noteiktu apdrošinātāju? |
Offline | |
|
|
|
| aqpw | |
Kopš: 06. Apr 2014
Ziņojumi: 364
Braucu ar:
|
04 Sep 2025, 09:40:16 @dsks rakstīja:
Kādai ventilācijai? Uzliekot pliku nosūci pie mūsu ziemām, kad laukā brīžiem ir pie 90% mitrums neko nerisinās ... liekot paralēli gaisa sausinātāju tas funkcionēs līdz saviem plus pieciem grādiem ... attiecīgi jāsāk piesildīt telpa ... līdz beigās nonāks līdz rekuperācijai 
Tieši tā. Vislabākais ir nojume. Bieži vien to auto iebāž kaut kādās telpās un krietni paātrina rūsēšanu utt.
No konteineriem būvējot māju, kaut kas bija aprēķinājis, ka izmaksā dārgāk, vairāk materiālu aiziet nekā vienkārši, normāli būvējot.
Tas konteineru fetišs ir jāaizmirst.
|
Offline | |
|
| piradzinjsh | |
 Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2548
Braucu ar: vienu radzi
| Kāds ir dārgāk aizņēmies naudu, iegādājies īpašumu un tad taisījis refinansēšanu ar labāku procentu pret īpāšuma ķīlu? Kāda pieredze un cik liels čakrs tas ir? |
Offline | |
|
| Metro | |
 Kopš: 30. Jun 2022
Ziņojumi: 238
Braucu ar: S1000RR, AMG GLA45S+
|
11 Sep 2025, 15:07:44 @piradzinjsh rakstīja:
Kāds ir dārgāk aizņēmies naudu, iegādājies īpašumu un tad taisījis refinansēšanu ar labāku procentu pret īpāšuma ķīlu? Kāda pieredze un cik liels čakrs tas ir?
Protams ka leetaak uzreiz aiznjemties pret kjiilu. |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Varbūt kāds var padalīties ar notāra kontaktiem, kas varētu palīdzēt sakārtot servitūta ceļa jautājumu?
Vakar biju pie vienas, pēc pārrunām pateica, ka nevarot palīdzēt.. Šorīt zvanos, vienai vajag to, otrai es pat nez ko atbildēt... Otrs variants, jurists kas prot sastādīt servitūta ceļa līgumu.. Rīgā, Pierīgā.. |
Offline | |
|
| Zuc | |
Kopš: 22. Apr 2016
Ziņojumi: 676
Braucu ar: Rokām uz stūres
|
16 Sep 2025, 10:58:59 @Nello rakstīja:
Varbūt kāds var padalīties ar notāra kontaktiem, kas varētu palīdzēt sakārtot servitūta ceļa jautājumu?
Vakar biju pie vienas, pēc pārrunām pateica, ka nevarot palīdzēt.. Šorīt zvanos, vienai vajag to, otrai es pat nez ko atbildēt... Otrs variants, jurists kas prot sastādīt servitūta ceļa līgumu.. Rīgā, Pierīgā..
Zinu labu notāru Liepājā, bet tas Tev nederēs... man vienīgā sadarbība Rīgā ir bijusi ar Ilzi Metuzāli. Neko sliktu pateikt nevaru, bet tas arī bija jau gadus atpakaļ. Nu uzzvani, pajautā. |
Offline | |
|
| IELEJAM | |
 Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3335
Braucu ar: prieku
| Šis ir bomba. Hruščovka D-pilī ar 200 m2, nevainojamu dizainu un stilu, sauna ar baseinu un nieka 90K.  |
Offline | |
|
| Petka | |
 Kopš: 14. Sep 2004
Ziņojumi: 301
Braucu ar: 87’ Audi 100
| Jau 3. reizi 
Baseins, izskatās, uz pagraba rēķina. |
Offline | |
|
protams  | |
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6316
Braucu ar: NS7
| Tur viss izskatās pēc pagraba jo nav logu 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
|
|
| einaars | |
 Kopš: 17. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2277
Braucu ar:
| Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē  |
Offline | |
|
| HiJaCKeR | |
 Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4972
Braucu ar: BMW E90 330i
|
19 Sep 2025, 19:51:01 @protams rakstīja:
Tur viss izskatās pēc pagraba jo nav logu 
īpašnieks laikam jau ir vampīrs.bet iespaidīgi. |
Offline | |
|
| chiefcadet | |
Kopš: 25. Sep 2012
Ziņojumi: 993
Braucu ar: buru pa vējam
|
19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē 
Imho, ja mājai daudz auto, problēmu neatrisinās, bet vismaz vairums būs "savējie", ja tas mierina. Citi var potenciāli iznomāt atļaujas. Ja apsaimnieko RNP, vińi tipo par legit atļaujas izdrukāŝanu prasa 20eur gadā. Baigos plusus neredzu, ja ēka nav tuvu centram vai izklaides vietai. |
Offline | |
|
| piradzinjsh | |
 Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2548
Braucu ar: vienu radzi
|
19 Sep 2025, 22:17:00 @einaars rakstīja:
Ir doma savākt parakstus , lai pie daudzīvokļu mājas pagalmā uzliek ceļa zīmes par apstāšanos un stāvēšanu ar atļaujām. Kāds ir labakais regulējums tam visam - tikai ar īpašnieku atļaujam, tikai iedzīvotājiem utt. ?
Varbut kāds var padalīties pieredzē 
ja pagalms pieder iedzivotajiem, tad ar sapulci, kopīga lēmumu nobalso par ierikošanu. jautaisa lietošanas noteikumi, kas saistoši visiem iedzivotajiem. tālak shēma ar ceļazīmēm jāskaņo pašvaldībā/ LVC. nesen drukājām smukas atļaujas ar drošibas elementiem virsu, kādi 5eur bija gabalā. |
Offline | |
|