Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 157 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
MartinsFR
31. Jul 2025, 10:02 #27721

Kopš: 13. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1414

Braucu ar: Ragaviņām no kalna.

Kā ir ar tām papildzīmēm - tikai ar atļaujām, mājas iedzīvotājiem utt.
Tas viss nav kaķim zem astes? Es mājās pats sadrukāju sev kādas "atļaujas" gribu, vēl ielaminēju un lieku aiz vējstikla.

Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.

Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes

[ Šo ziņu laboja MartinsFR, 31 Jul 2025, 10:04:08 ]

Offline
Bender
31. Jul 2025, 10:16 #27722

Kopš: 30. Oct 2014

Ziņojumi: 2190

Braucu ar: E91

Atļaujas ir numurētas un hologrammas zīmodziņu izgatavot maksā gandrīz necik. Nav jau pliki izdrukāta un ielamenēta krāsaina lapa. Tad tik iekšējā uzskaite, kuram dzīvoklim, cik ir piešķirtas.
Vietu skaitu tas nekā nemaina, bet vismaz kaimiņi savā starpā ar pieejamām stāvvietām dalās, nevis no blakus mājām okupē.

Par ciemiņiem mēs vienojāmies par lapeli logā "Esmu ciemos pie dz. XX, ja traucē, tad pārbīdīšu - uzzvani YYYYYY."
Offline
RVR
31. Jul 2025, 10:17 #27723

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23062

Braucu ar: RVR


31 Jul 2025, 10:02:58 @MartinsFR rakstīja:

Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.

Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes


Ja vienkārši liec pie zīmes "apstāties aizliegts", tad dabū soda kvīti, tiklīdz kāds izsauc PP.
Pēc tam vari iet un mēģināt pierādīt, ka nesaprati, kas tās tādas par atļaujām tur pieminētas papildzīmē.

[ Šo ziņu laboja RVR, 31 Jul 2025, 10:18:43 ]

Offline
Bender
31. Jul 2025, 12:58 #27724

Kopš: 30. Oct 2014

Ziņojumi: 2190

Braucu ar: E91


31 Jul 2025, 10:02:58 @MartinsFR rakstīja:

Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.

Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes


Ne tuvu nav tik vienkārši - pēc zīmju uzstādīšanas ir vai nu fotofiksācija, vai komisija pati ierodas apsekot kādā brīdī, kad ir noziņots, ka uzstādītas. Arī atļauju paraugu piefiksē. Ja nepamanīji, tad mūsdienās arī PP apkārt vazājas ar telefonu vai planšeti.
Offline
wanksta
03. Aug 2025, 14:15 #27725

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Ķādi komentāri par Gobu 1, Baložos? Kaut kas zināms par tām mājām utt?

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...alozi/aojnp.html
Offline
michals1
03. Aug 2025, 14:44 #27726

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Neko nezinu par konkrēto īpašumu,tomēr liekas bik padārga cena par 1kv/m-1680eur. Faktiskā platība ir 104 kv/m.
Remonts arī izskatās gadus12-15 vecs.
Bet kas zin,varbūt šie cipari nu jau ir adekvāti.

[ Šo ziņu laboja michals1, 03 Aug 2025, 14:45:21 ]

Offline
wanksta
03. Aug 2025, 15:05 #27727

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Pēc interneta diagnostikas man arī ir sajūta ka laba cena varētu būt 150, par cik terase un platība arī noteikti nav tā ejošākā, bet nu jāskatās kas ir dzīvajā, domāju nu mazums ir kāds faktors kas uzreiz norauj stopkrānu
Offline
juriz
03. Aug 2025, 17:10 #27728

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Jēga no tās terases - gan jau no augšas met benārus, un grilu arī tur nedrīkst kurināt.

Re kur Baložos kaut kāda renovēta dārza māja pa 190

[ Šo ziņu laboja juriz, 03 Aug 2025, 17:12:01 ]

Offline
michals1
03. Aug 2025, 22:04 #27729

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!


03 Aug 2025, 15:05:27 @wanksta rakstīja:
Pēc interneta diagnostikas man arī ir sajūta ka laba cena varētu būt 150, par cik terase un platība arī noteikti nav tā ejošākā, bet nu jāskatās kas ir dzīvajā, domāju nu mazums ir kāds faktors kas uzreiz norauj stopkrānu

Piekrītu par tiem 150.Kas labāks,Saļiks vai Baloži? Man Saļikā aizgāja par 140. Šķiet ka tas bija maximums.
Offline
michals1
03. Aug 2025, 22:17 #27730

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

https://m.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bmecx.html

Dārgi,lēti?
Offline
Arturiks
03. Aug 2025, 22:41 #27731

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Mēbeles un virtuve uz miskasti, bet renovētai ēkai ar liftu pie berga bazāra lēti.
Offline
Koshais
04. Aug 2025, 17:11 #27732

Kopš: 05. Feb 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 113

Braucu ar:

Vai kādam ir pieredze izīrēt nekustamo īpašumu kas ir ar hipotēku, kā arī Altums ņemts? Banka saka, ka Altumam tur kaut kāds punkts noteikumos, par to, ka nevar, un tajā pašā laikā zvana beigās pieminēja, ka banka jau nepārbauda kurš tur dzīvo, ar tādu nelielu mājienu - dari ko gribi
Offline
tomy_lee
04. Aug 2025, 17:31 #27733

Kopš: 09. Oct 2011

Ziņojumi: 168

Braucu ar:

ZTI izsoles, dzīvoklis un ievešana valdījumā

Vai kāds ar to ir saskāries pēdējā laikā un var padalīties ar pieredzi? Ar kādiem zemūdens akmeņiem jārēķinās?

Dzīvoklim ir hipotekārais kredīts ar ZG reģistrētu apgrūtinājumu un piebildi par aizliegumu izīrēt, atsavināt utt. dzīvokli citiem un piedzinējs ir kredīta devējs.

Vai šajā gadījumā ir risks uzrauties uz fiktīvu īres līgumu? Vai īres līgums vispār var būt, ja ir šāds ieraksts ZG, jo teorētiski tas šādu iespēju izslēdz, vai ne?
Offline
korumpante
04. Aug 2025, 19:20 #27734

Kopš: 29. May 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 628

Braucu ar:


04 Aug 2025, 17:11:15 @Koshais rakstīja:
Vai kādam ir pieredze izīrēt nekustamo īpašumu kas ir ar hipotēku, kā arī Altums ņemts? Banka saka, ka Altumam tur kaut kāds punkts noteikumos, par to, ka nevar, un tajā pašā laikā zvana beigās pieminēja, ka banka jau nepārbauda kurš tur dzīvo, ar tādu nelielu mājienu - dari ko gribi

Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum.
Offline
Koshais
04. Aug 2025, 20:58 #27735

Kopš: 05. Feb 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 113

Braucu ar:


Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum.

Hmm, dīvaini. Man 5 gadus vecs Altums, varbūt bija savādāki noteikumi tajā laikā, jāzvana būs vienkārši Altumam, ko šie grib...
Offline
kkas
04. Aug 2025, 21:00 #27736

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10313

Braucu ar: Alfu


04 Aug 2025, 17:31:22 @tomy_lee rakstīja:
ZTI izsoles, dzīvoklis un ievešana valdījumā

Vai kāds ar to ir saskāries pēdējā laikā un var padalīties ar pieredzi? Ar kādiem zemūdens akmeņiem jārēķinās?

Dzīvoklim ir hipotekārais kredīts ar ZG reģistrētu apgrūtinājumu un piebildi par aizliegumu izīrēt, atsavināt utt. dzīvokli citiem un piedzinējs ir kredīta devējs.

Vai šajā gadījumā ir risks uzrauties uz fiktīvu īres līgumu? Vai īres līgums vispār var būt, ja ir šāds ieraksts ZG, jo teorētiski tas šādu iespēju izslēdz, vai ne?

Tas punkts automātiski neatceļ īres līgumu,ticamāk tikai caur tiesu. Mutisku līgumu neviens nav atcēlis. Ja otrā galā iemītnieki sāks spirināties, tad tik tiesa un nebūs ātri un visticamāk viņi zina ko dara. Tapēc tā ir izsole, maksājot mazāku cenu, tu uzņemies riskus. Nesen pieņēma, ka īres līgumus var reģistrēt ZG, tad problēmu gadījumā ir krietni ātrāk, bet tas attiecas uz līgumiem, kas slēgti pēc. moš powera īres magnāts pieslēgsies un nobērs zīmuļus par tēmu.
Offline
s-line
04. Aug 2025, 21:00 #27737

Kopš: 08. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2617

Braucu ar: kūtiņu


03 Aug 2025, 14:15:49 @wanksta rakstīja:
Ķādi komentāri par Gobu 1, Baložos? Kaut kas zināms par tām mājām utt?

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...alozi/aojnp.html


Pats biju šo skatít un vienu identisku blakus, pie tás terases ziemá ir probléma ar salstošu grìdu, visa lielá istabas grîda ir auksta. Caur paziņám dabùju vienu bùvnieku,kas piedalìjás celśaná un pats joprojám tajá projektá dzìvo - teica, viss ir labi,bet tikai ne pirmo stávu,nav labi ar grîdas siltinájumu.
Tad un déļ tá párgája vélme un komunálie ziemá 450-550 ar tá baigi neielika tam + zìmi.
Offline
wanksta
04. Aug 2025, 21:14 #27738

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Mēs bijām apskatīt arī, dzīvoklis kā tāds likās vairāk vai mazāk ok plānojums un viss, protams ir lietojuma pazīmes, terasi uzreiz jāmet ugunskurā un jāliek jauna, grilu kurināt nevar tā kā izmantot principā tikai grāmatu lasīšanai un putnu skaitīšanai. Bet tā kopumā tā adrese likās nu tāds vairāk vai mazāk patīkams variants dzīvoklim no pirmā acu uzmetiena, tikai jāņem vērā, ka māja ir "svaiga" bet jau briest jumtu maiņas, balkonu hidroizolācijas problēmas, šādi tādi fasādes jautājumi un nu tā, jā, izmaksas būs.

Papildinu - Izskatās vēl ka ir potenciālas problēmas ar ēkas pamatu konstrukciju

[ Šo ziņu laboja wanksta, 05 Aug 2025, 11:27:18 ]

Offline
Andre100
05. Aug 2025, 17:27 #27739

Kopš: 17. Dec 2018

No: Rīga

Ziņojumi: 10

Braucu ar: darba auto

Kādam ir piemērs vienkāršam, skaidram dzīvokļa īres līgumam?
Offline
uteo
06. Aug 2025, 16:00 #27740

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


04 Aug 2025, 20:58:36 @Koshais rakstīja:

Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum.

Hmm, dīvaini. Man 5 gadus vecs Altums, varbūt bija savādāki noteikumi tajā laikā, jāzvana būs vienkārši Altumam, ko šie grib...

Pārkreditējies uz citu banku un nekāda Altuma vairs nebūs, ja nu tas tiešām traucē izīrēt īpašumu.

[ Šo ziņu laboja uteo, 06 Aug 2025, 16:01:31 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo