| Autors | Ziņojums |
| MartinsFR | |
 Kopš: 13. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1414
Braucu ar: Ragaviņām no kalna.
| Kā ir ar tām papildzīmēm - tikai ar atļaujām, mājas iedzīvotājiem utt.
Tas viss nav kaķim zem astes? Es mājās pats sadrukāju sev kādas "atļaujas" gribu, vēl ielaminēju un lieku aiz vējstikla.
Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.
Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes  [ Šo ziņu laboja MartinsFR, 31 Jul 2025, 10:04:08 ] |
Offline | |
|
| Bender | |
Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
| Atļaujas ir numurētas un hologrammas zīmodziņu izgatavot maksā gandrīz necik. Nav jau pliki izdrukāta un ielamenēta krāsaina lapa. Tad tik iekšējā uzskaite, kuram dzīvoklim, cik ir piešķirtas.
Vietu skaitu tas nekā nemaina, bet vismaz kaimiņi savā starpā ar pieejamām stāvvietām dalās, nevis no blakus mājām okupē.
Par ciemiņiem mēs vienojāmies par lapeli logā "Esmu ciemos pie dz. XX, ja traucē, tad pārbīdīšu - uzzvani YYYYYY." |
Offline | |
|
RVR  | |
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23062
Braucu ar: RVR
|
31 Jul 2025, 10:02:58 @MartinsFR rakstīja:
Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.
Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes 
Ja vienkārši liec pie zīmes "apstāties aizliegts", tad dabū soda kvīti, tiklīdz kāds izsauc PP.
Pēc tam vari iet un mēģināt pierādīt, ka nesaprati, kas tās tādas par atļaujām tur pieminētas papildzīmē.[ Šo ziņu laboja RVR, 31 Jul 2025, 10:18:43 ] |
Offline | |
|
| Bender | |
Kopš: 30. Oct 2014
Ziņojumi: 2190
Braucu ar: E91
|
31 Jul 2025, 10:02:58 @MartinsFR rakstīja:
Šaubos, vai pašvaldības policija pārbauda, kādas atļaujas un kā izskatās katram mājas pagalmam.
Rezultātā lieku mašīnu neņemot vērā šīs papildzīmes 
Ne tuvu nav tik vienkārši - pēc zīmju uzstādīšanas ir vai nu fotofiksācija, vai komisija pati ierodas apsekot kādā brīdī, kad ir noziņots, ka uzstādītas. Arī atļauju paraugu piefiksē. Ja nepamanīji, tad mūsdienās arī PP apkārt vazājas ar telefonu vai planšeti. |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Ķādi komentāri par Gobu 1, Baložos? Kaut kas zināms par tām mājām utt?
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...alozi/aojnp.html |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Neko nezinu par konkrēto īpašumu,tomēr liekas bik padārga cena par 1kv/m-1680eur. Faktiskā platība ir 104 kv/m.
Remonts arī izskatās gadus12-15 vecs.
Bet kas zin,varbūt šie cipari nu jau ir adekvāti.[ Šo ziņu laboja michals1, 03 Aug 2025, 14:45:21 ] |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Pēc interneta diagnostikas man arī ir sajūta ka laba cena varētu būt 150, par cik terase un platība arī noteikti nav tā ejošākā, bet nu jāskatās kas ir dzīvajā, domāju nu mazums ir kāds faktors kas uzreiz norauj stopkrānu |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Jēga no tās terases - gan jau no augšas met benārus, un grilu arī tur nedrīkst kurināt.
Re kur Baložos kaut kāda renovēta dārza māja pa 190[ Šo ziņu laboja juriz, 03 Aug 2025, 17:12:01 ] |
Offline | |
|
|
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
03 Aug 2025, 15:05:27 @wanksta rakstīja:
Pēc interneta diagnostikas man arī ir sajūta ka laba cena varētu būt 150, par cik terase un platība arī noteikti nav tā ejošākā, bet nu jāskatās kas ir dzīvajā, domāju nu mazums ir kāds faktors kas uzreiz norauj stopkrānu
Piekrītu par tiem 150.Kas labāks,Saļiks vai Baloži? Man Saļikā aizgāja par 140. Šķiet ka tas bija maximums. |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| https://m.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bmecx.html
Dārgi,lēti? |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Mēbeles un virtuve uz miskasti, bet renovētai ēkai ar liftu pie berga bazāra lēti. |
Offline | |
|
| Koshais | |
 Kopš: 05. Feb 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 113
Braucu ar:
| Vai kādam ir pieredze izīrēt nekustamo īpašumu kas ir ar hipotēku, kā arī Altums ņemts? Banka saka, ka Altumam tur kaut kāds punkts noteikumos, par to, ka nevar, un tajā pašā laikā zvana beigās pieminēja, ka banka jau nepārbauda kurš tur dzīvo, ar tādu nelielu mājienu - dari ko gribi |
Offline | |
|
| tomy_lee | |
Kopš: 09. Oct 2011
Ziņojumi: 168
Braucu ar:
| ZTI izsoles, dzīvoklis un ievešana valdījumā
Vai kāds ar to ir saskāries pēdējā laikā un var padalīties ar pieredzi? Ar kādiem zemūdens akmeņiem jārēķinās?
Dzīvoklim ir hipotekārais kredīts ar ZG reģistrētu apgrūtinājumu un piebildi par aizliegumu izīrēt, atsavināt utt. dzīvokli citiem un piedzinējs ir kredīta devējs.
Vai šajā gadījumā ir risks uzrauties uz fiktīvu īres līgumu? Vai īres līgums vispār var būt, ja ir šāds ieraksts ZG, jo teorētiski tas šādu iespēju izslēdz, vai ne? |
Offline | |
|
| korumpante | |
 Kopš: 29. May 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 628
Braucu ar:
|
04 Aug 2025, 17:11:15 @Koshais rakstīja:
Vai kādam ir pieredze izīrēt nekustamo īpašumu kas ir ar hipotēku, kā arī Altums ņemts? Banka saka, ka Altumam tur kaut kāds punkts noteikumos, par to, ka nevar, un tajā pašā laikā zvana beigās pieminēja, ka banka jau nepārbauda kurš tur dzīvo, ar tādu nelielu mājienu - dari ko gribi
Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum. |
Offline | |
|
| Koshais | |
 Kopš: 05. Feb 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 113
Braucu ar:
|
Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum.
Hmm, dīvaini. Man 5 gadus vecs Altums, varbūt bija savādāki noteikumi tajā laikā, jāzvana būs vienkārši Altumam, ko šie grib... |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
|
04 Aug 2025, 17:31:22 @tomy_lee rakstīja:
ZTI izsoles, dzīvoklis un ievešana valdījumā
Vai kāds ar to ir saskāries pēdējā laikā un var padalīties ar pieredzi? Ar kādiem zemūdens akmeņiem jārēķinās?
Dzīvoklim ir hipotekārais kredīts ar ZG reģistrētu apgrūtinājumu un piebildi par aizliegumu izīrēt, atsavināt utt. dzīvokli citiem un piedzinējs ir kredīta devējs.
Vai šajā gadījumā ir risks uzrauties uz fiktīvu īres līgumu? Vai īres līgums vispār var būt, ja ir šāds ieraksts ZG, jo teorētiski tas šādu iespēju izslēdz, vai ne?
Tas punkts automātiski neatceļ īres līgumu,ticamāk tikai caur tiesu. Mutisku līgumu neviens nav atcēlis. Ja otrā galā iemītnieki sāks spirināties, tad tik tiesa un nebūs ātri un visticamāk viņi zina ko dara. Tapēc tā ir izsole, maksājot mazāku cenu, tu uzņemies riskus. Nesen pieņēma, ka īres līgumus var reģistrēt ZG, tad problēmu gadījumā ir krietni ātrāk, bet tas attiecas uz līgumiem, kas slēgti pēc. moš powera īres magnāts pieslēgsies un nobērs zīmuļus par tēmu.  |
Offline | |
|
|
|
| s-line | |
 Kopš: 08. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2617
Braucu ar: kūtiņu
|
03 Aug 2025, 14:15:49 @wanksta rakstīja:
Ķādi komentāri par Gobu 1, Baložos? Kaut kas zināms par tām mājām utt?
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/rig...alozi/aojnp.html
Pats biju šo skatít un vienu identisku blakus, pie tás terases ziemá ir probléma ar salstošu grìdu, visa lielá istabas grîda ir auksta. Caur paziņám dabùju vienu bùvnieku,kas piedalìjás celśaná un pats joprojám tajá projektá dzìvo - teica, viss ir labi,bet tikai ne pirmo stávu,nav labi ar grîdas siltinájumu.
Tad un déļ tá párgája vélme un komunálie ziemá 450-550 ar tá baigi neielika tam + zìmi. |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Mēs bijām apskatīt arī, dzīvoklis kā tāds likās vairāk vai mazāk ok plānojums un viss, protams ir lietojuma pazīmes, terasi uzreiz jāmet ugunskurā un jāliek jauna, grilu kurināt nevar tā kā izmantot principā tikai grāmatu lasīšanai un putnu skaitīšanai. Bet tā kopumā tā adrese likās nu tāds vairāk vai mazāk patīkams variants dzīvoklim no pirmā acu uzmetiena, tikai jāņem vērā, ka māja ir "svaiga" bet jau briest jumtu maiņas, balkonu hidroizolācijas problēmas, šādi tādi fasādes jautājumi un nu tā, jā, izmaksas būs.
Papildinu - Izskatās vēl ka ir potenciālas problēmas ar ēkas pamatu konstrukciju[ Šo ziņu laboja wanksta, 05 Aug 2025, 11:27:18 ] |
Offline | |
|
| Andre100 | |
 Kopš: 17. Dec 2018
No: Rīga
Ziņojumi: 10
Braucu ar: darba auto
| Kādam ir piemērs vienkāršam, skaidram dzīvokļa īres līgumam? |
Offline | |
|
| uteo | |
 Kopš: 26. Jun 2010
No: Sigulda
Ziņojumi: 1125
Braucu ar:
|
04 Aug 2025, 20:58:36 @Koshais rakstīja:
Vispār nekādu problēmu, vajadzēja saņemt tikai bankas rakstisku atļauju, ka īpašums tiks izīrēts un reģistrēt īres līgumu VID. Nevienā brīdī banka neminēja neko par Altum.
Hmm, dīvaini. Man 5 gadus vecs Altums, varbūt bija savādāki noteikumi tajā laikā, jāzvana būs vienkārši Altumam, ko šie grib...
Pārkreditējies uz citu banku un nekāda Altuma vairs nebūs, ja nu tas tiešām traucē izīrēt īpašumu. [ Šo ziņu laboja uteo, 06 Aug 2025, 16:01:31 ] |
Offline | |
|