Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
shirminieks
22. Feb 2025, 20:44 #26861

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81

Nevar saprast vai sporcs troļļo vai tiešām ir tik tups

[ Šo ziņu laboja shirminieks, 22 Feb 2025, 20:45:17 ]

Offline
abyss
22. Feb 2025, 20:52 #26862

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


22 Feb 2025, 20:44:32 @shirminieks rakstīja:
Nevar saprast vai sporcs troļļo vai tiešām ir tik tups


Tu visdrīzāk nevari atļauties nodedzināt 4 golfu. Tā kā hz, kurš te vēl tups

Pašam ir kredīts NĪ un mašīnai, bet pilnīgi saprotu, kāpēc cilvēki varētu izvēlēties min saistības ar banku
Offline
abyss
22. Feb 2025, 21:09 #26863

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Banku pelnīšanu var nosaukt dažādi tikai ne par vienkāršu.. Bankas izdomās miljons veidus kā atvasināt jau esošos finanšu instrumentus, kā uzbūvēt 100 līmeņu matroškas, kur paši beigās vairs neorientējas. Tik pat daudz veidu kā paslēpt aizņemtās naudas attiecību pret naudu, kas fiziski pieder bankai, utt. Mūsu konti bankām ir daudz vērtīgāki nekā tās jebkad atzīs publiski
Offline
toolis
22. Feb 2025, 23:46 #26864

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr

kontu vērtība slēpjas tajā, ka tie pieder eiropas lielākajiem stulbeņiem
Offline
RG
24. Feb 2025, 09:03 #26865

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:


22 Feb 2025, 16:51:17 @SpOrcMeN rakstīja:
refinanesejumu diez vai var dabut shobrid jau neveins nedod nekadus kreditus ja tev nav 10k alga u ntu nestrada railbaltika ar 100 gadigu ligumu. taka nav variants. sweds piemera mvispar njem vera tikai ienakumus kas ir tava ka tur to iestadisauc registreti, lidz ar to beztolks

Primitīvais aprēķins ir VSAA redzamā oficiālā alga, no kuras aptuveni 40% var būt kredīta maksājumiem. Ja ir līdzaizņēmējs, tad to arī pierēķina klāt. Tā, kā ar Powera algu pietiek... Protams, ja bembis nav līzingā
Offline
kexxx
24. Feb 2025, 09:25 #26866

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


22 Feb 2025, 17:28:19 @SpOrcMeN rakstīja:
man banka nav vajadziga , tika iti kcik karte lai maksatu, es neko nekraju un netaisos krat, tas ir stulbi dot savu naudu bankam lai vinji pelnitu, absoluti peikritu , bet kredits pa maju vel karajas ar kaut kadu 30 atlikuma, veinkashrhi zb shobrid jamaksa vairak neka pirms 10 gadiem kad njemu to suda kreditu tas besii kad pidaru bankas izmant situaciju lai pelnitu vairak un musu stulbie deputati neko nedara lai bankas tautu neslauktu


es ieteiktu ieriebt tām stulbajām bankām un atmaksāt visu kredīta atlikumu- tā viņiem aplauzīsi peļņu

[ Šo ziņu laboja kexxx, 24 Feb 2025, 09:26:10 ]

Offline
Zeip
24. Feb 2025, 09:44 #26867

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:

2023.gada rudenī pārkreditēju dzīvokļa kredītu, ienākumi bija 2200 bruto uz to brīdi, kredīta atlikums kaut kādi 55k aptuveni, neatceros precīzi. Es pat pamanījos visu 100% izdarīt attālināti - gan ar banku, gan notāru (telefons, epasts, video konference ar notāru un e-paraksts līgumu parakstīšanai). Dabūju kkādus 0,5% nost (tagad jau principā ir atmaksājies par nodevām, vērtējumu). Tagad vajadzētu varēt to izdarīt pat vēl vienkāršāk.

Bet nu grūvgalvjiem jau kā parasti #vissirslikti un visi citi vainīgi. Dibenu vajag piecelt no dīvāna, tad arī varēs izdarīt. Laimes lācis neeksistē un neizdarīs neko tavā vietā.

[ Šo ziņu laboja Zeip, 24 Feb 2025, 09:46:43 ]

Offline
kexxx
24. Feb 2025, 10:06 #26868

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:

ja cilvēks kavē maksājumus- tas nozīmē, ka kredīta maksājums neatbilst ieņēmumiem un vienā brīdī var pārtraukt maksāt pavisam
kura banka gribēs tādu pārkreditēt?
nē nu pajautāt var vienmēr, protams
Offline
Rudzins
24. Feb 2025, 10:09 #26869

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2574

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Unesco vecpilsētā dzīvoklis

Varbūt powera oligarhi vēlas brīvdienu dzīvokli Pasaules mantojuma pilsētā ?
Offline
Zeip
24. Feb 2025, 10:18 #26870

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


24 Feb 2025, 10:06:53 @kexxx rakstīja:
ja cilvēks kavē maksājumus- tas nozīmē, ka kredīta maksājums neatbilst ieņēmumiem un vienā brīdī var pārtraukt maksāt pavisam
kura banka gribēs tādu pārkreditēt?
nē nu pajautāt var vienmēr, protams


Arī šādā gadījumā ir jāsāk pie tā strādāt - t.i. savest savas finanses kārtībā un ievērot maksāšanas disciplīnu. Banka, valdība, laimes lācis Tev to nerisinās.

Es, protams, nezinu cilvēka situāciju, var jau būt knapi savelk galus no algas līdz algai un problēma ir ienākumu pusē, bet tā, kā tika minēts, ka hipotekārais ir par māju, tad drīzāk sliegtos, ka problēma būs tēriņu pusē. Citi cilvēki nav vainīgi, ja visu naudu notērē un nespēj saplānot.
Offline
wanksta
06. Mar 2025, 21:19 #26871

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

No nākamā mēneša būs īrei pieejams neliels divistabnieks Lietuviešu projektā netālu no Ozolniekiem, 38m2, otrais stāvs, balkons, vidēji remontēts. Būs jauna veļene, ledusskapis, ir arī kaut kas no mēbelēm.

250e/mēn

[ Šo ziņu laboja wanksta, 06 Mar 2025, 21:27:51 ]

Offline
968-jk
06. Mar 2025, 21:43 #26872

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


06 Mar 2025, 21:19:34 @wanksta rakstīja:
No nākamā mēneša būs īrei pieejams neliels divistabnieks Lietuviešu projektā netālu no Ozolniekiem, 38m2, otrais stāvs, balkons, vidēji remontēts. Būs jauna veļene, ledusskapis, ir arī kaut kas no mēbelēm.

250e/mēn



Jelgavā, Olainē? Kāpēc nevar normāli lokāciju norādīt?
Offline
snowy
06. Mar 2025, 21:45 #26873

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Pie Tukum
Offline
SpOrcMeN
06. Mar 2025, 21:55 #26874

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

nu piedodiet ka es neuzkatu maksashanu par kreditu par kaut ko svarigu, da pilnigi nepardzivoju uz vinju, es noperku sev labak alpinas apenes vel vienas un nokaveju kredita maksajumu pa menesi un ko .... tas nozime ka es esmu sliktais klients, kas nemak rekjinat savas finanses, kas to uzskata ta banka )) man gan liekas tieshi otradak es maku rekjinat un daru to ko es gribu nevis to ko banka grib un nedzivoju no atlikuma )) ja es nemacetu rekjinat man nebutu alpina, taka rekjinat visdrizak nemakat jus ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
KJ
06. Mar 2025, 22:02 #26875

Kopš: 15. Mar 2024

No: Aknīste

Ziņojumi: 7

Braucu ar:

Piektdiena strauji tuvojas.
Offline
Arturiks
06. Mar 2025, 22:11 #26876

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Tā jau ir, nopirkt Alpinu nav nomaksāt nodokļu parādus savos uzņēmumos. Nopirkt Alpinu vēl ir jāmāk.
Offline
martins_usars
06. Mar 2025, 22:13 #26877

Kopš: 01. May 2023

Ziņojumi: 1461

Braucu ar: skatuve viens!

sporcs ir bāzēts un nemaina tikumu gadiem ejot
Offline
RG
07. Mar 2025, 08:02 #26878

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Tagad es zināšu, uz ko jātiecas. Dzīvot tā, lai kapeikas nepaliek pāri, ko samaksāt par mājokli
Offline
airis1989
10. Mar 2025, 15:33 #26879

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019

Vel kādam hipotekārais krīts ir SEB un pārkreitēšanās piedāvajumu ir gaidījis ilgāk kā mēnesi? vel pirms 2 nedēļām atgādināju un saņēmu tik sms, ka ir izskatīšanas rindā. ienākumi ir augsti un šaubām par ekonomisko pratību arī nevajadzētu būt, jo uzkrājumi investīciju fondos ir lielāki par kredītsaistībām. Luminors atbildēja pēc 4h ar 0.5 % zemāku likmi un swed šodien solija 2 dienu laikā veitk piedāvājumu. Tagad principa pēc jau domāju iet prom no seb+ esmu klients jau 20+ gadus. Bet nu attieksme galīgi neliekas normāla.
Offline
Chainsaw
10. Mar 2025, 15:53 #26880

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

tieši domāju iet prom no swe šie nepiedāvā neko labāku par 1.59, kas tirgū nekas labs nav

[ Šo ziņu laboja Chainsaw, 10 Mar 2025, 15:54:48 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo