| Autors | Ziņojums |
| shirminieks | |
 Kopš: 13. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: 81
| Nevar saprast vai sporcs troļļo vai tiešām ir tik tups  [ Šo ziņu laboja shirminieks, 22 Feb 2025, 20:45:17 ] |
Offline | |
|
| abyss | |
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
22 Feb 2025, 20:44:32 @shirminieks rakstīja:
Nevar saprast vai sporcs troļļo vai tiešām ir tik tups 
Tu visdrīzāk nevari atļauties nodedzināt 4 golfu. Tā kā hz, kurš te vēl tups 
Pašam ir kredīts NĪ un mašīnai, bet pilnīgi saprotu, kāpēc cilvēki varētu izvēlēties min saistības ar banku |
Offline | |
|
| abyss | |
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
| Banku pelnīšanu var nosaukt dažādi tikai ne par vienkāršu.. Bankas izdomās miljons veidus kā atvasināt jau esošos finanšu instrumentus, kā uzbūvēt 100 līmeņu matroškas, kur paši beigās vairs neorientējas. Tik pat daudz veidu kā paslēpt aizņemtās naudas attiecību pret naudu, kas fiziski pieder bankai, utt. Mūsu konti bankām ir daudz vērtīgāki nekā tās jebkad atzīs publiski |
Offline | |
|
| toolis | |
 Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
| kontu vērtība slēpjas tajā, ka tie pieder eiropas lielākajiem stulbeņiem  |
Offline | |
|
| RG | |
 Kopš: 02. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 788
Braucu ar:
|
22 Feb 2025, 16:51:17 @SpOrcMeN rakstīja:
refinanesejumu diez vai var dabut shobrid jau neveins nedod nekadus kreditus ja tev nav 10k alga u ntu nestrada railbaltika ar 100 gadigu ligumu. taka nav variants. sweds piemera mvispar njem vera tikai ienakumus kas ir tava ka tur to iestadisauc registreti, lidz ar to beztolks
Primitīvais aprēķins ir VSAA redzamā oficiālā alga, no kuras aptuveni 40% var būt kredīta maksājumiem. Ja ir līdzaizņēmējs, tad to arī pierēķina klāt. Tā, kā ar Powera algu pietiek... Protams, ja bembis nav līzingā  |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
22 Feb 2025, 17:28:19 @SpOrcMeN rakstīja:
man banka nav vajadziga , tika iti kcik karte lai maksatu, es neko nekraju un netaisos krat, tas ir stulbi dot savu naudu bankam lai vinji pelnitu, absoluti peikritu , bet kredits pa maju vel karajas ar kaut kadu 30 atlikuma, veinkashrhi zb shobrid jamaksa vairak neka pirms 10 gadiem kad njemu to suda kreditu tas besii kad pidaru bankas izmant situaciju lai pelnitu vairak un musu stulbie deputati neko nedara lai bankas tautu neslauktu
es ieteiktu ieriebt tām stulbajām bankām un atmaksāt visu kredīta atlikumu- tā viņiem aplauzīsi peļņu  [ Šo ziņu laboja kexxx, 24 Feb 2025, 09:26:10 ] |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
| 2023.gada rudenī pārkreditēju dzīvokļa kredītu, ienākumi bija 2200 bruto uz to brīdi, kredīta atlikums kaut kādi 55k aptuveni, neatceros precīzi. Es pat pamanījos visu 100% izdarīt attālināti - gan ar banku, gan notāru (telefons, epasts, video konference ar notāru un e-paraksts līgumu parakstīšanai). Dabūju kkādus 0,5% nost (tagad jau principā ir atmaksājies par nodevām, vērtējumu). Tagad vajadzētu varēt to izdarīt pat vēl vienkāršāk.
Bet nu grūvgalvjiem jau kā parasti #vissirslikti un visi citi vainīgi. Dibenu vajag piecelt no dīvāna, tad arī varēs izdarīt. Laimes lācis neeksistē un neizdarīs neko tavā vietā.[ Šo ziņu laboja Zeip, 24 Feb 2025, 09:46:43 ] |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
| ja cilvēks kavē maksājumus- tas nozīmē, ka kredīta maksājums neatbilst ieņēmumiem un vienā brīdī var pārtraukt maksāt pavisam
kura banka gribēs tādu pārkreditēt? 
nē nu pajautāt var vienmēr, protams |
Offline | |
|
|
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2574
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Unesco vecpilsētā dzīvoklis
Varbūt powera oligarhi vēlas brīvdienu dzīvokli Pasaules mantojuma pilsētā ?  |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
24 Feb 2025, 10:06:53 @kexxx rakstīja:
ja cilvēks kavē maksājumus- tas nozīmē, ka kredīta maksājums neatbilst ieņēmumiem un vienā brīdī var pārtraukt maksāt pavisam
kura banka gribēs tādu pārkreditēt? 
nē nu pajautāt var vienmēr, protams
Arī šādā gadījumā ir jāsāk pie tā strādāt - t.i. savest savas finanses kārtībā un ievērot maksāšanas disciplīnu. Banka, valdība, laimes lācis Tev to nerisinās.
Es, protams, nezinu cilvēka situāciju, var jau būt knapi savelk galus no algas līdz algai un problēma ir ienākumu pusē, bet tā, kā tika minēts, ka hipotekārais ir par māju, tad drīzāk sliegtos, ka problēma būs tēriņu pusē. Citi cilvēki nav vainīgi, ja visu naudu notērē un nespēj saplānot. |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| No nākamā mēneša būs īrei pieejams neliels divistabnieks Lietuviešu projektā netālu no Ozolniekiem, 38m2, otrais stāvs, balkons, vidēji remontēts. Būs jauna veļene, ledusskapis, ir arī kaut kas no mēbelēm.
250e/mēn
[ Šo ziņu laboja wanksta, 06 Mar 2025, 21:27:51 ] |
Offline | |
|
| 968-jk | |
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
06 Mar 2025, 21:19:34 @wanksta rakstīja:
No nākamā mēneša būs īrei pieejams neliels divistabnieks Lietuviešu projektā netālu no Ozolniekiem, 38m2, otrais stāvs, balkons, vidēji remontēts. Būs jauna veļene, ledusskapis, ir arī kaut kas no mēbelēm.
250e/mēn
Jelgavā, Olainē? Kāpēc nevar normāli lokāciju norādīt? |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| Pie Tukum  |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| nu piedodiet ka es neuzkatu maksashanu par kreditu par kaut ko svarigu, da pilnigi nepardzivoju uz vinju, es noperku sev labak alpinas apenes vel vienas un nokaveju kredita maksajumu pa menesi un ko .... tas nozime ka es esmu sliktais klients, kas nemak rekjinat savas finanses, kas to uzskata ta banka )) man gan liekas tieshi otradak es maku rekjinat un daru to ko es gribu nevis to ko banka grib un nedzivoju no atlikuma )) ja es nemacetu rekjinat man nebutu alpina, taka rekjinat visdrizak nemakat jus ))
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| KJ | |
Kopš: 15. Mar 2024
No: Aknīste
Ziņojumi: 7
Braucu ar:
| Piektdiena strauji tuvojas.  |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Tā jau ir, nopirkt Alpinu nav nomaksāt nodokļu parādus savos uzņēmumos. Nopirkt Alpinu vēl ir jāmāk.  |
Offline | |
|
|
|
| martins_usars | |
 Kopš: 01. May 2023
Ziņojumi: 1461
Braucu ar: skatuve viens!
| sporcs ir bāzēts un nemaina tikumu gadiem ejot  |
Offline | |
|
| RG | |
 Kopš: 02. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 788
Braucu ar:
| Tagad es zināšu, uz ko jātiecas. Dzīvot tā, lai kapeikas nepaliek pāri, ko samaksāt par mājokli  |
Offline | |
|
| airis1989 | |
 Kopš: 08. Jan 2016
Ziņojumi: 137
Braucu ar: 2018, 2019,2019
| Vel kādam hipotekārais krīts ir SEB un pārkreitēšanās piedāvajumu ir gaidījis ilgāk kā mēnesi? vel pirms 2 nedēļām atgādināju un saņēmu tik sms, ka ir izskatīšanas rindā. ienākumi ir augsti un šaubām par ekonomisko pratību arī nevajadzētu būt, jo uzkrājumi investīciju fondos ir lielāki par kredītsaistībām. Luminors atbildēja pēc 4h ar 0.5 % zemāku likmi un swed šodien solija 2 dienu laikā veitk piedāvājumu. Tagad principa pēc jau domāju iet prom no seb+ esmu klients jau 20+ gadus. Bet nu attieksme galīgi neliekas normāla. |
Offline | |
|
| Chainsaw | |
 Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 6565
Braucu ar: trimmeri
| tieši domāju iet prom no swe šie nepiedāvā neko labāku par 1.59, kas tirgū nekas labs nav [ Šo ziņu laboja Chainsaw, 10 Mar 2025, 15:54:48 ] |
Offline | |
|