Online
Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| xn3x | |  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2812
Braucu ar: sieviešu auto
| +1 par Rāmavu, it īpasi Staru ciems (tieši vietas ziņā, par viņiem kā būvniekiem neko nezonu). Pats tur būvējos, bet beigās aizblandījos laimi meklēt un māju pārdevu.
Ar auto līdz Vecrīgai 10 min, ar sabiedrisko 20 min (ieskaitot iešanu uz autobusu). Bet klusums kā laukos.
Infrastruktūra sakārtota - ūdens, kanalizācija, ielas, apgaismojums. | Offline | | |
Arturiks  | |  Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
22 Jan 2025, 14:25:44 @xn3x rakstīja:
+1 par Rāmavu, it īpasi Staru ciems (tieši vietas ziņā, par viņiem kā būvniekiem neko nezonu). Pats tur būvējos, bet beigās aizblandījos laimi meklēt un māju pārdevu.
Ar auto līdz Vecrīgai 10 min, ar sabiedrisko 20 min (ieskaitot iešanu uz autobusu).
Infrastruktūra sakārtota - ūdens, kanalizācija, ielas, apgaismojums.
Ja jau pats neuzcēlies un tagad nepārdod, var jau tā nemelot. 
Pēc google kartes ir 16-20 minūtes ar auto un 45 minūtes ar sabtransu BEZ sastrēgumiem.  | Offline | | |
| xn3x | |  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2812
Braucu ar: sieviešu auto
| Nu varbūt es nedaudz noapaļoju, bet ir ļoti labi
| Offline | | |
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Sēžu Rāmavā...
| Offline | | |
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Ā, un ar kanalizāciju viss nav tik spīdoši. Jāskatās kurā vietā tieši bet vairākās vietās ir slikti. | Offline | | |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
| vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
| 7977 | | Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
22 Jan 2025, 10:45:02 @Destructo rakstīja:
Varbūt kādam biedram ir nedaudz laika un var palīdzēt ar ieteikumu.
Pēc 4 gadu blandīšanās pa ārzemēm, esmu nolēmis atgriezties dzimtenē, bet, ģimenes pieauguma dēļ, vecais miteklis Jūrmalā ir drusku par mazu un ar esošo budžetu neko daudz es atļauties tur nevaru.
Pēdējās dienas šķirstu sludinājumus, bet nu skatos, ka tirgus, maigi izsakoties, ir visai smags, gan cenu, gan piedāvājuma ziņā.
Tāpēc jautājums - kur ieteiktu skatīties mājas ap 350 000 - 400 000 EUR, vai ir kādi sakarīgi ciemati, kas tagad aktuāli, kur kaut ko būvē, kas varētu būt gatavs uz gada otro pusi un ir vērts aizbraukt paskatīties.
Vairāk interesē kreisais krasts, bet Salienu nepiedāvāt. Ja ir kas interesants Berģu galā, varu apskatīties arī.
Liels paldies, ja kādam ir idejas ar ko padalīties.
Neredzu nekāda iemesla neizvēlēties Mārupi tajā cenu kategorijā - infrastruktūra un viss kas ar bērniem saistīts ir ļoti ok. Ja interesē pēc pusgada, tad arī savu māju domāju likt tirgū - Vētru ciems, mājai 7 gadi, cēlu pats priekš sevis. 200m2, iesk saimn. Māju, un uz 6000 m2 zemes - lai nav kaimiņam šķīvī jāskatās.. | Offline | | |
| JankyLV | |  Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| - Kur iesaki skatīties māju?
- [Te] ir forši! Āa un starp citu, es [te] tirgoju māju!
 | Offline | | |
|
|
| Kalnz | | Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 01:02:56 @JankyLV rakstīja:
- Kur iesaki skatīties māju?
- [Te] ir forši! Āa un starp citu, es [te] tirgoju māju!

Neviens, NEKAD neteiks nevienu sliktu vārdu par vietu kur pats dzīvo!
Kad pārdos māju, tad jāprasa reālais viedoklis  | Offline | | |
SpOrcMeN  | |  Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| ciemats ir viens kaiminji ir vel viens faktors , lotereja
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
| Offline | | |
| xn3x | |  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2812
Braucu ar: sieviešu auto
|
22 Jan 2025, 19:06:33 @Sternwolf rakstīja:
vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.
Man bija pieejama optika btw. | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1986
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 08:18:58 @SpOrcMeN rakstīja:
ciemats ir viens kaiminji ir vel viens faktors , lotereja
nebeidzama loterija, jo vienu dienu labie kaimiņi mēdz aizvākties  | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1986
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 09:00:40 @xn3x rakstīja:
22 Jan 2025, 19:06:33 @Sternwolf rakstīja:
vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.
Man bija pieejama optika btw.
pilnīgi redzu to poweristu. 400pakas kabatā, skatiens pa labi, pa kreisi. Ble, šeit ar kanalizāciju un optiku kkā neriktīgi. Iesakiet nākamo ciematu 
Uzreiz vēl atcerējos to stāstu par caurvēju Jaunajā Teikā  [ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 23 Jan 2025, 09:06:18 ] | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Nedod dies tur kādu ceļu servitūti, nevis kaut kas nodalīts ielai. Citur vispār nav pat servitūtu, paredzēts, ka vienkārši brauc kaut kur pa robežām.
Vienam radam forši sanāca, nerādijās kādu laiciņu vienā zemes gabalā, kaimiņš tur jau paspējis stalli uzcelt. Kaimiņš arī vēsā mierā - es taču to zemi tev atpirkšu. | Offline | | |
| sonx33 | |  Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.  | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1986
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos. 
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'? | Offline | | |
|
|
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:
23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos. 
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?
Ar mītu, ka pilsētas ūdens ir labākas kvalitātes, kas nozīmēs, ka nebūs jāuzstāda filtri. | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1986
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 11:36:49 @Elviss rakstīja:
23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:
23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos. 
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?
Ja es kaut ko nejaucu, tad Ķekavā, ja ir pieejams pašvaldības ūdens un kanalizācija, tas jāpieslēdz obligāti.
Ķekavā tā ir. Bet ja šādas uzspiestas tēmas nav, kāpēc nemaksāt tikai par sūkņiem (un kombinācijā ar saules paneļiem), nevis pežvaldībai par no locekļa izzīstiem tarifiem  | Offline | | |
| 968-jk | |  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Par vienu sūkni, ja vien neplāno tor regulāri nobeigt. | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
23 Jan 2025, 11:29:57 @968-jk rakstīja:
23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:
23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos. 
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?
Ar mītu, ka pilsētas ūdens ir labākas kvalitātes, kas nozīmēs, ka nebūs jāuzstāda filtri.
Kāpēc mīts? Ok, protams, ka atkarīgs no lokācijas, bet daudz kur ir ieliktas lielas naudas ar jauniem tīkliem, uzlikta atdzelzošana utml. Pierīgā pēdejos 10-15 gados pa lielam viss ir atjaunots un uzlabots vai pat vispār no nulles izbūvēts.
Vēl liels pluss centralizētajam - mazāk čakara. Nav jādomā par sūkņiem, attīrīšanu, nav jādomā par sūdu izvešanu utml lietām. Imho tas ir komforta jautājums. Piemēram, ir kas ir gatavi mājās čakarēties un aukstumā, vējā pagalmā mainīt ripuļus pats, lai ietaupītu pārdesmit eur, bet vairums labāk piesakās un aizbrauc uz riepu servisu, jo tas ir ērtāk. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|