Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
xn3x
22. Jan 2025, 14:27 #26721

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto

+1 par Rāmavu, it īpasi Staru ciems (tieši vietas ziņā, par viņiem kā būvniekiem neko nezonu). Pats tur būvējos, bet beigās aizblandījos laimi meklēt un māju pārdevu.

Ar auto līdz Vecrīgai 10 min, ar sabiedrisko 20 min (ieskaitot iešanu uz autobusu). Bet klusums kā laukos.
Infrastruktūra sakārtota - ūdens, kanalizācija, ielas, apgaismojums.
Offline
Arturiks
22. Jan 2025, 14:30 #26722

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


22 Jan 2025, 14:25:44 @xn3x rakstīja:
+1 par Rāmavu, it īpasi Staru ciems (tieši vietas ziņā, par viņiem kā būvniekiem neko nezonu). Pats tur būvējos, bet beigās aizblandījos laimi meklēt un māju pārdevu.

Ar auto līdz Vecrīgai 10 min, ar sabiedrisko 20 min (ieskaitot iešanu uz autobusu).
Infrastruktūra sakārtota - ūdens, kanalizācija, ielas, apgaismojums.

Ja jau pats neuzcēlies un tagad nepārdod, var jau tā nemelot.

Pēc google kartes ir 16-20 minūtes ar auto un 45 minūtes ar sabtransu BEZ sastrēgumiem.
Offline
xn3x
22. Jan 2025, 15:01 #26723

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto

Nu varbūt es nedaudz noapaļoju, bet ir ļoti labi

Offline
968-jk
22. Jan 2025, 15:04 #26724

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Sēžu Rāmavā...
Offline
968-jk
22. Jan 2025, 15:11 #26725

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Ā, un ar kanalizāciju viss nav tik spīdoši. Jāskatās kurā vietā tieši bet vairākās vietās ir slikti.
Offline
Sternwolf
22. Jan 2025, 19:06 #26726

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
7977
22. Jan 2025, 23:48 #26727

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio


22 Jan 2025, 10:45:02 @Destructo rakstīja:
Varbūt kādam biedram ir nedaudz laika un var palīdzēt ar ieteikumu.

Pēc 4 gadu blandīšanās pa ārzemēm, esmu nolēmis atgriezties dzimtenē, bet, ģimenes pieauguma dēļ, vecais miteklis Jūrmalā ir drusku par mazu un ar esošo budžetu neko daudz es atļauties tur nevaru.

Pēdējās dienas šķirstu sludinājumus, bet nu skatos, ka tirgus, maigi izsakoties, ir visai smags, gan cenu, gan piedāvājuma ziņā.

Tāpēc jautājums - kur ieteiktu skatīties mājas ap 350 000 - 400 000 EUR, vai ir kādi sakarīgi ciemati, kas tagad aktuāli, kur kaut ko būvē, kas varētu būt gatavs uz gada otro pusi un ir vērts aizbraukt paskatīties.

Vairāk interesē kreisais krasts, bet Salienu nepiedāvāt. Ja ir kas interesants Berģu galā, varu apskatīties arī.

Liels paldies, ja kādam ir idejas ar ko padalīties.


Neredzu nekāda iemesla neizvēlēties Mārupi tajā cenu kategorijā - infrastruktūra un viss kas ar bērniem saistīts ir ļoti ok. Ja interesē pēc pusgada, tad arī savu māju domāju likt tirgū - Vētru ciems, mājai 7 gadi, cēlu pats priekš sevis. 200m2, iesk saimn. Māju, un uz 6000 m2 zemes - lai nav kaimiņam šķīvī jāskatās..
Offline
JankyLV
23. Jan 2025, 01:02 #26728

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

- Kur iesaki skatīties māju?
- [Te] ir forši! Āa un starp citu, es [te] tirgoju māju!
Offline
Kalnz
23. Jan 2025, 07:49 #26729

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


23 Jan 2025, 01:02:56 @JankyLV rakstīja:
- Kur iesaki skatīties māju?
- [Te] ir forši! Āa un starp citu, es [te] tirgoju māju!



Neviens, NEKAD neteiks nevienu sliktu vārdu par vietu kur pats dzīvo!

Kad pārdos māju, tad jāprasa reālais viedoklis
Offline
SpOrcMeN
23. Jan 2025, 08:18 #26730

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ciemats ir viens kaiminji ir vel viens faktors , lotereja

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
xn3x
23. Jan 2025, 09:00 #26731

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto


22 Jan 2025, 19:06:33 @Sternwolf rakstīja:
vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.


Man bija pieejama optika btw.
Offline
Arsm3ns
23. Jan 2025, 09:02 #26732

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


23 Jan 2025, 08:18:58 @SpOrcMeN rakstīja:
ciemats ir viens kaiminji ir vel viens faktors , lotereja
nebeidzama loterija, jo vienu dienu labie kaimiņi mēdz aizvākties
Offline
Arsm3ns
23. Jan 2025, 09:04 #26733

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


23 Jan 2025, 09:00:40 @xn3x rakstīja:

22 Jan 2025, 19:06:33 @Sternwolf rakstīja:
vēl ir dzirdēts ka optiskais internets daudzkur tur neesot, bet ar mobilo vakaros kad visi savelkās mājās ir tā pašvaki.


Man bija pieejama optika btw.
pilnīgi redzu to poweristu. 400pakas kabatā, skatiens pa labi, pa kreisi. Ble, šeit ar kanalizāciju un optiku kkā neriktīgi. Iesakiet nākamo ciematu
Uzreiz vēl atcerējos to stāstu par caurvēju Jaunajā Teikā

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 23 Jan 2025, 09:06:18 ]

Offline
juriz
23. Jan 2025, 09:04 #26734

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Nedod dies tur kādu ceļu servitūti, nevis kaut kas nodalīts ielai. Citur vispār nav pat servitūtu, paredzēts, ka vienkārši brauc kaut kur pa robežām.

Vienam radam forši sanāca, nerādijās kādu laiciņu vienā zemes gabalā, kaimiņš tur jau paspējis stalli uzcelt. Kaimiņš arī vēsā mierā - es taču to zemi tev atpirkšu.
Offline
sonx33
23. Jan 2025, 10:26 #26735

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.
Offline
Arsm3ns
23. Jan 2025, 11:24 #26736

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?
Offline
968-jk
23. Jan 2025, 11:29 #26737

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:

23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?

Ar mītu, ka pilsētas ūdens ir labākas kvalitātes, kas nozīmēs, ka nebūs jāuzstāda filtri.
Offline
Arsm3ns
23. Jan 2025, 11:45 #26738

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


23 Jan 2025, 11:36:49 @Elviss rakstīja:

23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:

23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?

Ja es kaut ko nejaucu, tad Ķekavā, ja ir pieejams pašvaldības ūdens un kanalizācija, tas jāpieslēdz obligāti.
Ķekavā tā ir. Bet ja šādas uzspiestas tēmas nav, kāpēc nemaksāt tikai par sūkņiem (un kombinācijā ar saules paneļiem), nevis pežvaldībai par no locekļa izzīstiem tarifiem
Offline
968-jk
23. Jan 2025, 11:48 #26739

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Par vienu sūkni, ja vien neplāno tor regulāri nobeigt.
Offline
Zeip
23. Jan 2025, 11:49 #26740

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


23 Jan 2025, 11:29:57 @968-jk rakstīja:

23 Jan 2025, 11:24:42 @Arsm3ns rakstīja:

23 Jan 2025, 10:26:10 @sonx33 rakstīja:
Ja ir bērni un vairak ka viens, es noteikti skatitos, lai ir skola gājiena attaluma, savadak bus jāstrādā par šoferi nez cik ilgi, ok ja pašvaldibai attistits skolenu transports, tad ari ok.
Ja ir centralizetais udensvads un kanalizācija, ļoti liels bonuss.
Ar optiku arpus pilsētas jau diezgan liela bēdu ieleja, bet tagad starlinkam cena pakritusies, ja vajag stabilu netu ir variants.
un par kaimiņem tā jau laimes spēle, nav jau garantijas, ka pec mēneša viņi nenotirgo savu īpašumu, ok ja zila māja ar zilu jumtu kaimiņos, tad gan uzreiz atmestos.
reāls jautājums, bez nekāda- es zinu labāk. Bet, kas ir pret bioseptiķi un dziļurbumu un filtriem? Ar ko sūkņa patēriņš būtu sliktāk, kā rēķins no pašvaldības ar tarifu 'n'?

Ar mītu, ka pilsētas ūdens ir labākas kvalitātes, kas nozīmēs, ka nebūs jāuzstāda filtri.


Kāpēc mīts? Ok, protams, ka atkarīgs no lokācijas, bet daudz kur ir ieliktas lielas naudas ar jauniem tīkliem, uzlikta atdzelzošana utml. Pierīgā pēdejos 10-15 gados pa lielam viss ir atjaunots un uzlabots vai pat vispār no nulles izbūvēts.

Vēl liels pluss centralizētajam - mazāk čakara. Nav jādomā par sūkņiem, attīrīšanu, nav jādomā par sūdu izvešanu utml lietām. Imho tas ir komforta jautājums. Piemēram, ir kas ir gatavi mājās čakarēties un aukstumā, vējā pagalmā mainīt ripuļus pats, lai ietaupītu pārdesmit eur, bet vairums labāk piesakās un aizbrauc uz riepu servisu, jo tas ir ērtāk.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo