Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
marisio
08. Dec 2013, 17:58 #23974

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem


08 Dec 2013, 14:16:07 RS7 rakstīja:

08 Dec 2013, 13:51:21 SteelRat rakstīja:

08 Dec 2013, 10:10:36 RS7 rakstīja:
kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?

man ar laikam kko liidzigu vaig ziemai ikdienai, tiesa, timmberishi nav prioritate kur meklet kko lidzigu


Nopirku alfas sportlanda tur skidoni 25% sanaca tieshi lidzigs modelis kas bilde pa 63 Ls


šodien sportlandā skatījos šādus zāpīšus, cena šķiet bija 63ls, bet ir laba statoil akcija, es iepildīju 40 litrus 98toto bendžu un saņemu 20ls no pirkuma summas, kura lielāka par 69,99ls
http://www.statoil.lv/lv_LV/pg1380329652575/pg1...D-noteikumi.html

[ Šo ziņu laboja marisio, 08 Dec 2013, 17:59:40 ]

Offline
Sovis
08. Dec 2013, 18:11 #23975

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Pārdodu snowboard inventāru - dēļi, stiprinājumi, somas un ķiveres! Viss jauns un iepakojumos!

http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/sn...board/bbdko.html
Offline
DrumB
08. Dec 2013, 18:51 #23976

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Atradās 2 Pioneer skaļruņi, diametrā kādi ~15cm, vajadzētu būt, ka jauni. Iepakojuma nav, nav nobružāti. 50w
Cena 20ls par abiem.
Offline
SmallDeree
08. Dec 2013, 19:00 #23977

Kopš: 26. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna

Pārdodu portatīvo: Pilnā komplektācijā ( lādētājs, dokumenti, kaste, līdzi dodu peli) pirkts pirms 3 gadiem. Lietots saudzīgi. Nav kritis. Baterija tur 4h

HP Compaq 610
intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5870 @2.00 GHz2.00 GHz
RAM:2GB
HDD:320GB
LED:15. 6TFT
Weight:2. 8kg

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...ables/lokco.html

[ Šo ziņu laboja SmallDeree, 08 Dec 2013, 19:00:53 ]

Offline
snowy
08. Dec 2013, 19:17 #23978

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Pārdodu spininga kātu kopā ar spoli. Salmo Supreme Challenge, 2,10m garš, 5-25g tests. Spole Mitchell, bet spiningam par švaku, var likt uz kādas pludiņmakšķeres. Kāts ideālā stāvoklī, mazlietots.

Ziemassvētku akcions - 10ls! k:

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=2ajgrgyo66o62hduhn2.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=dhzpffs551xmyqgt8j7s.jpg]
[/URL]
Offline
SmallDeree
08. Dec 2013, 20:50 #23979

Kopš: 26. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna

Pārdodu Nokia 603i White/Pink Lietota gadu. Garantija vēl gadu. Ir skrāpējumi. (lādētājs, austiņas, dokumenti, kaste)

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi.../603/bfhxim.html
Offline
rencho
08. Dec 2013, 20:56 #23980

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1468

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


08 Dec 2013, 14:16:07 RS7 rakstīja:

08 Dec 2013, 13:51:21 SteelRat rakstīja:

08 Dec 2013, 10:10:36 RS7 rakstīja:
kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?
[IMG]http://www.markenversand24.de/bilder/timberland...ock-hiker_alleG]


man ar laikam kko liidzigu vaig ziemai ikdienai, tiesa, timmberishi nav prioritate kur meklet kko lidzigu


Nopirku alfas sportlanda tur skidoni 25% sanaca tieshi lidzigs modelis kas bilde pa 63 Ls



Molā Puma outletā labi, kvalitatīvi zābaki par labu ciparu.

[ Šo ziņu laboja rencho, 08 Dec 2013, 20:58:18 ]

Offline
Shrota_prieksnieks
08. Dec 2013, 20:57 #23981

Kopš: 05. May 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 187

Braucu ar: visu ko pagadās

Pārdodu praktiski jaunu ASUS MeMO Pad FHD 10 klaviatūru Asus folio key. Darbojas caur bluetooth cena 40 lvl (runājama) Bilde ieskatam http://www.asus.com/Tablet_Mobile_Accessories/Folio_Key/

Ja interesē PM vai 28840330
Offline
Amig00s
08. Dec 2013, 20:59 #23982

Kopš: 18. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 138

Braucu ar: auto

Interesē lietotots Snowboard dēlis 156-158, vēlams Burton, Nidecker, Palmer, Ride ar stiprinājumiem (M izmērs). Labā stāvoklī.

Piedāvājumus PM.
Offline
lalalala123
08. Dec 2013, 22:11 #23983

Kopš: 29. Oct 2010

Ziņojumi: 68

Braucu ar: e90

Iegadasos samsung portativa datora ladetaju, kas deretu modelim NP300E5A. Ladetaja parametri 19V 3.16A (60W)Varbut kadam lieks majas metajas?
Offline
krishax
09. Dec 2013, 00:54 #23984

Kopš: 05. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 445

Braucu ar: Q

Pārdodu Husqvarna S1485 dimanta diskus. 400mm.

Pieejami vairāki.

Offline
KeX
09. Dec 2013, 02:41 #23985

Kopš: 24. Feb 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 6693

Braucu ar: Turbinizētu e36 un bobiku


20 Nov 2013, 23:44:13 KeX rakstīja:
Halogēnie migliņi, kā reiz uz ziemu..
2gab, ar visiem stiprinājumiem..


Cena 15Ls par abiem
Rīt varu aizgādāt uz Rīgu - PM
UP!
Offline
jankijss
09. Dec 2013, 07:28 #23986

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS


04 Dec 2013, 16:22:23 jankijss rakstīja:
Varbut kads var piedavat nopirkt savu veco inventartu kalnu sleposanas choms mekle augums ~1.80cm
Prieksroka tiks dota freestayle slepem, bet taa kaa iesacejs izskatis ari citus variantus budzets lidz 150ls

vel joprojam tiek meklets
Offline
chalis
09. Dec 2013, 08:53 #23987

Kopš: 10. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: E46 or FF

Moš te kāds ņemās ar kokmaterjāliem?
Vajag
1)bruses 6m 150x150mm(10gb) un 6m 150x100mm(20gb)
2)osb 18/20/22mm (kopā ~ 100m2)

3)siltināšanas vati 150mm biezu (~100m2)

Var piedāvāt sakot no 1m
Offline
zlarba
09. Dec 2013, 09:29 #23988

Kopš: 06. Dec 2010

No: Dobele

Ziņojumi: 20

Braucu ar: BMW 525

Kadam nau no SAABA interkuleris ar aluminija malam,ieeja un izeja 60mm
Offline
reaktors
09. Dec 2013, 09:33 #23989

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni


09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM



vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu
Offline
zebra
09. Dec 2013, 10:35 #23990

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu


09 Dec 2013, 09:33:06 reaktors rakstīja:

09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM
http://g4.delphi.lv/images/pix/520x360/b95e821c...ra_reverss_L.jpg


vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu

nopirki maizi, pienu un aliņu pa dārgo.
tā daļa tūlīt arī aizies nebūtībā. pats arī pārējās nevērtīgās jau laižu apgrozībā.
Offline
Janiis
09. Dec 2013, 11:01 #23991

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Ja nu kādu interesē sieviešu zābaki, apnika bildēt
http://fotki.lv/lv/JM99/927930/
Te kkādi labi, ja 10% no visiem apaviem
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwe...5335263158194721

Un šie apavi man mājās mētājas, ja nu kādam ievajagas, cenas runājamas
http://fotki.lv/lv/JM99/924318/
Offline
jurci-s
09. Dec 2013, 11:08 #23992

Kopš: 13. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3386

Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46

Pārdodu Samsung S-SCL I9003
Mēnesi atpakaļ nomainīts skaļrunis jo bija sācis čarkstēt, un pilnīga jauna baterija. Ir divi vāciņi balts un melns.
Sapakots atpakļ iepakojumā ar lādētāju un austiņām.
50 Ls





29627383

[ Šo ziņu laboja jurci-s, 09 Dec 2013, 11:13:20 ]

Offline
klikics
09. Dec 2013, 11:27 #23993

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

Izplatu LION profesionālos alkometrus!

Klienti :

Pašvaldības policija
Rīgas satiksme
G4S
utt!

Nav lēti, bet ja kādam interesē, PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo