| Autors | Ziņojums |
| marisio | |
 Kopš: 18. May 2010
Ziņojumi: 329
Braucu ar: VWvageniem
|
08 Dec 2013, 14:16:07 RS7 rakstīja:
08 Dec 2013, 13:51:21 SteelRat rakstīja:
08 Dec 2013, 10:10:36 RS7 rakstīja:
kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?
man ar laikam kko liidzigu vaig ziemai ikdienai, tiesa, timmberishi nav prioritate kur meklet kko lidzigu 
Nopirku alfas sportlanda tur skidoni 25% sanaca tieshi lidzigs modelis kas bilde pa 63 Ls 
šodien sportlandā skatījos šādus zāpīšus, cena šķiet bija 63ls, bet ir laba statoil akcija, es iepildīju 40 litrus 98toto bendžu un saņemu 20ls no pirkuma summas, kura lielāka par 69,99ls
http://www.statoil.lv/lv_LV/pg1380329652575/pg1...D-noteikumi.html[ Šo ziņu laboja marisio, 08 Dec 2013, 17:59:40 ]
|
Offline | |
|
| Sovis | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar: AA-3555
| Pārdodu snowboard inventāru - dēļi, stiprinājumi, somas un ķiveres! Viss jauns un iepakojumos!
http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/sn...board/bbdko.html |
Offline | |
|
| DrumB | |
 Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
| Atradās 2 Pioneer skaļruņi, diametrā kādi ~15cm, vajadzētu būt, ka jauni. Iepakojuma nav, nav nobružāti. 50w 
Cena 20ls par abiem.
|
Offline | |
|
| SmallDeree | |
 Kopš: 26. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna
| Pārdodu portatīvo: Pilnā komplektācijā ( lādētājs, dokumenti, kaste, līdzi dodu peli) pirkts pirms 3 gadiem. Lietots saudzīgi. Nav kritis. Baterija tur 4h
HP Compaq 610
intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5870 @2.00 GHz2.00 GHz
RAM:2GB
HDD:320GB
LED:15. 6TFT
Weight:2. 8kg
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...ables/lokco.html[ Šo ziņu laboja SmallDeree, 08 Dec 2013, 19:00:53 ] |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| Pārdodu spininga kātu kopā ar spoli. Salmo Supreme Challenge, 2,10m garš, 5-25g tests. Spole Mitchell, bet spiningam par švaku, var likt uz kādas pludiņmakšķeres. Kāts ideālā stāvoklī, mazlietots.
Ziemassvētku akcions - 10ls! k:
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=2ajgrgyo66o62hduhn2.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=dhzpffs551xmyqgt8j7s.jpg][/URL] |
Offline | |
|
| SmallDeree | |
 Kopš: 26. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna
| Pārdodu Nokia 603i White/Pink Lietota gadu. Garantija vēl gadu. Ir skrāpējumi. (lādētājs, austiņas, dokumenti, kaste)
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi.../603/bfhxim.html |
Offline | |
|
| rencho | |
 Kopš: 23. Mar 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 1468
Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S
|
08 Dec 2013, 14:16:07 RS7 rakstīja:
08 Dec 2013, 13:51:21 SteelRat rakstīja:
08 Dec 2013, 10:10:36 RS7 rakstīja:
kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?
[IMG]http://www.markenversand24.de/bilder/timberland...ock-hiker_alleG]
man ar laikam kko liidzigu vaig ziemai ikdienai, tiesa, timmberishi nav prioritate kur meklet kko lidzigu 
Nopirku alfas sportlanda tur skidoni 25% sanaca tieshi lidzigs modelis kas bilde pa 63 Ls 
Molā Puma outletā labi, kvalitatīvi zābaki par labu ciparu.[ Šo ziņu laboja rencho, 08 Dec 2013, 20:58:18 ] |
Offline | |
|
| Shrota_prieksnieks | |
 Kopš: 05. May 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 187
Braucu ar: visu ko pagadās
| Pārdodu praktiski jaunu ASUS MeMO Pad FHD 10 klaviatūru Asus folio key. Darbojas caur bluetooth cena 40 lvl (runājama) Bilde ieskatam http://www.asus.com/Tablet_Mobile_Accessories/Folio_Key/
Ja interesē PM vai 28840330 |
Offline | |
|
|
|
| Amig00s | |
 Kopš: 18. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 138
Braucu ar: auto
| Interesē lietotots Snowboard dēlis 156-158, vēlams Burton, Nidecker, Palmer, Ride ar stiprinājumiem (M izmērs). Labā stāvoklī.
Piedāvājumus PM. 
|
Offline | |
|
| lalalala123 | |
Kopš: 29. Oct 2010
Ziņojumi: 68
Braucu ar: e90
| Iegadasos samsung portativa datora ladetaju, kas deretu modelim NP300E5A. Ladetaja parametri 19V 3.16A (60W)Varbut kadam lieks majas metajas? |
Offline | |
|
| krishax | |
 Kopš: 05. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 445
Braucu ar: Q
| Pārdodu Husqvarna S1485 dimanta diskus. 400mm.
Pieejami vairāki.
|
Offline | |
|
KeX
| |
 Kopš: 24. Feb 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 6693
Braucu ar: Turbinizētu e36 un bobiku
|
20 Nov 2013, 23:44:13 KeX rakstīja:
Halogēnie migliņi, kā reiz uz ziemu..
2gab, ar visiem stiprinājumiem..
Cena 15Ls par abiem
Rīt varu aizgādāt uz Rīgu - PM
UP! |
Offline | |
|
| jankijss | |
 Kopš: 31. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 882
Braucu ar: e46,Octavia RS
|
04 Dec 2013, 16:22:23 jankijss rakstīja:
Varbut kads var piedavat nopirkt savu veco inventartu kalnu sleposanas choms mekle augums ~1.80cm
Prieksroka tiks dota freestayle slepem, bet taa kaa iesacejs izskatis ari citus variantus budzets lidz 150ls
vel joprojam tiek meklets  |
Offline | |
|
| chalis | |
 Kopš: 10. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 522
Braucu ar: E46 or FF
| Moš te kāds ņemās ar kokmaterjāliem?
Vajag
1)bruses 6m 150x150mm(10gb) un 6m 150x100mm(20gb)
2)osb 18/20/22mm (kopā ~ 100m2)
3)siltināšanas vati 150mm biezu (~100m2)
Var piedāvāt sakot no 1m  |
Offline | |
|
| zlarba | |
 Kopš: 06. Dec 2010
No: Dobele
Ziņojumi: 20
Braucu ar: BMW 525
| Kadam nau no SAABA interkuleris ar aluminija malam,ieeja un izeja 60mm |
Offline | |
|
| reaktors | |
 Kopš: 08. Jul 2003
Ziņojumi: 686
Braucu ar: Quattro riteni
|
09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM
vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu  |
Offline | |
|
|
|
| zebra | |
 Kopš: 13. Aug 2009
Ziņojumi: 2083
Braucu ar: tavu mammu
|
09 Dec 2013, 09:33:06 reaktors rakstīja:
09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM
http://g4.delphi.lv/images/pix/520x360/b95e821c...ra_reverss_L.jpg
vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu 
nopirki maizi, pienu un aliņu pa dārgo. 
tā daļa tūlīt arī aizies nebūtībā. pats arī pārējās nevērtīgās jau laižu apgrozībā.  |
Offline | |
|
| Janiis | |
 Kopš: 01. Jun 2008
Ziņojumi: 560
Braucu ar:
| Ja nu kādu interesē sieviešu zābaki, apnika bildēt
http://fotki.lv/lv/JM99/927930/
Te kkādi labi, ja 10% no visiem apaviem
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwe...5335263158194721
Un šie apavi man mājās mētājas, ja nu kādam ievajagas, cenas runājamas
http://fotki.lv/lv/JM99/924318/ |
Offline | |
|
| jurci-s | |
 Kopš: 13. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3386
Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46
| Pārdodu Samsung S-SCL I9003
Mēnesi atpakaļ nomainīts skaļrunis jo bija sācis čarkstēt, un pilnīga jauna baterija. Ir divi vāciņi balts un melns.
Sapakots atpakļ iepakojumā ar lādētāju un austiņām.
50 Ls
29627383[ Šo ziņu laboja jurci-s, 09 Dec 2013, 11:13:20 ] |
Offline | |
|
klikics
| |
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| Izplatu LION profesionālos alkometrus!
Klienti :
Pašvaldības policija
Rīgas satiksme
G4S
utt!
Nav lēti, bet ja kādam interesē, PM |
Offline | |
|