Online

Pašreiz BMWPower skatās 156 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Hasks
28. Jun 2013, 10:58 #21181

Kopš: 12. Nov 2010

Ziņojumi: 606

Braucu ar: Z900;

FISKARS Mačete 22'



6.99Ls

Info par 18' (Fiskars.com)


Pagaidām vēl noliktavā ir dažas.

[ Šo ziņu laboja Hasks, 23 Nov 2015, 09:52:23 ]

Offline
pudz
28. Jun 2013, 11:45 #21182

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: 530 D


28 Jun 2013, 11:35:53 matrixxxx rakstīja:

28 Jun 2013, 11:02:56 pudz rakstīja:
ir DD miles + no stakjika pistoles kādi 40L ! Cena 0.75lvl par litru. Ja ir interese, tad PM

Nevajag ieskrieties, dabuusi nobraukumu tiit uz priekshu :VID:

es čekus priekš mammas vācu. Atskaitos, ka pie omes esmu bijis
Offline
eddie
28. Jun 2013, 12:14 #21183

Kopš: 25. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 528

Braucu ar: KTM un Jeep

Mamma odometru nečeko?
Offline
PuuCe
28. Jun 2013, 13:13 #21184

Kopš: 23. Sep 2005

Ziņojumi: 401

Braucu ar: Diizeli

Varbūt kādam interesē Kolumbs dāvanu karte 300Ls vērtībā ?
Ja ir interese PM.
Offline
equations
28. Jun 2013, 14:04 #21185

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1339

Braucu ar:

Pardod 2 biletes uz Pestivals 2013 pa 25 Ls/abas.

[ Šo ziņu laboja equations, 28 Jun 2013, 14:05:21 ]

Offline
Lala
28. Jun 2013, 14:17 #21186

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Kur Sarkandaugavas tuvumā nopirkt ko līdzīgu šīm



Varbūt kādam kādā servisā kas tāds mētajās?
Maziņu gan vajag.
Offline
Laazers
28. Jun 2013, 15:59 #21187

Kopš: 28. Jun 2013

Ziņojumi: 6

Braucu ar:

Meklēju aizmugurējās atsperes 97 gada 320i touringam. Ja ir amartizātori ok stāvoklī, ieķeršu arī tos. Paldies
Offline
xjs_4
28. Jun 2013, 16:01 #21188

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Pārdodu grillus riteņu diska (bleķinieka formā)

15ls.


Pērku bleķiniekus diskus līdz 3ls gab.

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
sani4-325
28. Jun 2013, 18:00 #21189

Kopš: 15. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 393

Braucu ar: 330d

pardodu divus kickerus L7 un L5 ar kasti biezums 3cm gribu 210 latvijas latus 10 latus vares nokaulet nost
Offline
Major_auzas
28. Jun 2013, 18:34 #21190

Kopš: 02. May 2008

Ziņojumi: 575

Braucu ar: S8

Kurš te ar LEDiem tirgojas ? Vajag alternativu šadām spuldzem -
Offline
Czars
28. Jun 2013, 18:40 #21191

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

yanjux
Offline
brug
28. Jun 2013, 18:47 #21192

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:

Varbūt kādam vajag Nokia skaļruni MD-8 (Melns)

8Ls
Offline
sonx33
28. Jun 2013, 19:06 #21193

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Mainu pret visiti aribaltic sim sakuma komplektu, pirkts pa 20 eirikiem, nelietots! bus lētakas sarunas arzemes!
http://www.airbalticcard.lv/
Offline
Vitalikfjod
28. Jun 2013, 21:11 #21194

Kopš: 18. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 104

Braucu ar: bmw 328

Pārdodu Canon 1000d ar objektīvu Canon 50mm f/1.8 idealā stavoklī. Pilns komplekts, bet nav kastes. -175 Ls
Offline
janzi
28. Jun 2013, 21:34 #21195

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Uz tirdziņu jauni Reebok skriešanai. Izmērs Eur43, Uk9, bet nedaudz par lielu, liekas ka kāds 43.5 drīzāk. Cena 20Ls Rīga - Jelgava
Ja kādam interesē PM
Offline
marisio
28. Jun 2013, 23:35 #21196

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem

Varbūt kādam ir lieka senās statoil akcijas GOOGYEAR mugursoma , labprāt iegādātos.
ja ir ko piedāvat, tad PM
Offline
martinjsh
28. Jun 2013, 23:40 #21197

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

vajag infrasarkano termometru!pm.
Offline
marisio
28. Jun 2013, 23:53 #21198

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem


28 Jun 2013, 23:40:12 martinjsh rakstīja:
vajag infrasarkano termometru!pm.

Pameklē ss.lv , es tur sameklēju, iepirku pa 12ls , kalpo godam, tagad bez minējumiem nosaku termostata stāvokli :d
Offline
BadShark
29. Jun 2013, 00:22 #21199

Kopš: 14. Dec 2006

No: Bauska

Ziņojumi: 349

Braucu ar: d, FSI, dci


28 Jun 2013, 23:53:50 marisio rakstīja:

28 Jun 2013, 23:40:12 martinjsh rakstīja:
vajag infrasarkano termometru!pm.

Pameklē ss.lv , es tur sameklēju, iepirku pa 12ls , kalpo godam, tagad bez minējumiem nosaku termostata stāvokli :d

šāds?
Termometrs
Offline
martinjsh
29. Jun 2013, 00:28 #21200

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38


28 Jun 2013, 23:53:50 marisio rakstīja:

28 Jun 2013, 23:40:12 martinjsh rakstīja:
vajag infrasarkano termometru!pm.

Pameklē ss.lv , es tur sameklēju, iepirku pa 12ls , kalpo godam, tagad bez minējumiem nosaku termostata stāvokli :d
gribu labāku(ar lielāku precizitāti)
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo