| Autors | Ziņojums |
| tomaats | |
Kopš: 01. Oct 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 502
Braucu ar: GT5
|
14 Jun 2013, 13:02:58 tomaats rakstīja:
pārdodu masas slēdžus, liekas ir 2 gb, 5ls/gb :
[URL=http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejuphikaurj1371204038.jpg][/URL]
|
Offline | |
|
| ozindziss | |
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| Pērku priekš E36 sēdinātās atsperes priekšai!!! 1.8 motors
PM |
Offline | |
|
| Atmars | |
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1389
Braucu ar: e100
| Pardodu bileti uz The Killers koncertu Mežaparka lielajā estrtādē 21.06 plkst 20.00! Cena 20ls! PM vai 26430729 |
Offline | |
|
Mar4ello  | |
 Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
| Vajag DD šodien, lētāk kā tankā.
Vajag + - 30l bet šodien !!! Vēlams Pļavnieku rajonā.
PM maz lasu, SMS vai zvani 26666182  [ Šo ziņu laboja Mar4ello, 20 Jun 2013, 14:52:58 ] |
Offline | |
|
| miklucis | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
|
Pārdodu Giga Byte Radeon HD6670, 1GB, GDDR3
20ls
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ma8x44p8mi7e98k4xrul.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mt9bsvdumdp4ievn96xn.jpg][/URL]
[ Šo ziņu laboja miklucis, 20 Jun 2013, 16:07:28 ] |
Offline | |
|
| allahs | |
 Kopš: 13. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 438
Braucu ar: japāņu bobiku
| pērku šādu vai līdzīgu ķiveri.vizuālais stāvoklis nav būtisks, visu nosaka cena. galvenais, lai var aizsprādzēt. Dodu līdz 20 ls.
PM
|
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| Joprojam uz tirdziņu-
Asus k52jc
intel i3
video intel Hd + geforce 310m
hdd-500 7200rpm
ram- 6gb
windows 8
webcam, hdmi,wifi utt
165Ls (atrodas jelgavā, Ja javed uz rigu-+5Ls)
t26188207
|
Offline | |
|
| dz_dz | |
Kopš: 02. Feb 2009
Ziņojumi: 37
Braucu ar:
|
18 Jun 2013, 00:05:04 dz_dz rakstīja:
interesē gsi kadetta priekšējais bampers, ar miglām būtu foršak bet bez arī der.
PM
 |
Offline | |
|
|
|
| vuljsh | |
 Kopš: 11. Nov 2003
Ziņojumi: 788
Braucu ar:
| Piedāvājat e36 4cyl priekšējās sēdinātās atsperes. Var lietotas. Var arī jaunas pa sakarīgām cenām. PM! |
Offline | |
|
| SmallDeree | |
 Kopš: 26. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna
| Rīt no rīta steidzami vajag vienu ksenona bloku.. Ejošu bez spuldzes. Ķīnieti nepiedāvāt. PM |
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
| Pārdodu Dell Studio 1555 kompi rezerves daļās, nosvilis video čips un nav cietais. Vēlams visu uzreiz.
PM vai 29916403 |
Offline | |
|
| freeks | |
 Kopš: 16. Jun 2005
No: Salacgrīva
Ziņojumi: 711
Braucu ar: M3
| Pardodu davanu karti lecienam ar gumiju Sigulda .
Deriga lidz nakosa gada maijam!
20ls  |
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
|
21 Jun 2013, 11:03:38 freeks rakstīja:
Pardodu davanu karti lecienam ar gumiju Sigulda .
Deriga lidz nakosa gada maijam!
20ls 
mīkstais. 
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| matrixxxx | |
 Kopš: 29. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 8446
Braucu ar: 106 zirgiem
|
21 Jun 2013, 11:20:58 xjs_4 rakstīja:
21 Jun 2013, 11:03:38 freeks rakstīja:
Pardodu davanu karti lecienam ar gumiju Sigulda .
Deriga lidz nakosa gada maijam!
20ls 
mīkstais. 
Briivdienaas leciens maksaa 25Ls.
Ja to daavanu karti pieved klaat, tad veel OK, bet ja nu pirms kaapt vagoninjaa paariet apetiite 
PS., atvainojos par biziisha bojaashanu. |
Offline | |
|
| nutastur | |
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
|
21 Jun 2013, 11:34:34 matrixxxx rakstīja:
21 Jun 2013, 11:20:58 xjs_4 rakstīja:
21 Jun 2013, 11:03:38 freeks rakstīja:
Pardodu davanu karti lecienam ar gumiju Sigulda .
Deriga lidz nakosa gada maijam!
20ls 
mīkstais. 
Briivdienaas leciens maksaa 25Ls.
Ja to daavanu karti pieved klaat, tad veel OK, bet ja nu pirms kaapt vagoninjaa paariet apetiite 
PS., atvainojos par biziisha bojaashanu.
huiņa tas leciens no vagoniņa. ar moci tajau vairāk kaifs. |
Offline | |
|
| matrixxxx | |
 Kopš: 29. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 8446
Braucu ar: 106 zirgiem
|
21 Jun 2013, 11:43:07 nutastur rakstīja:
huiņa tas leciens no vagoniņa. ar moci tajau vairāk kaifs.
Offtopic, bet taas kudras veederaa nez vai var no mocha dabuut. |
Offline | |
|
|
|
| marxxx | |
 Kopš: 28. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 311
Braucu ar:
| Vēlies skatīties augstas kvalitātes satalīttelevīziju? Raksti vai zvani man uz 26289530, un jau pēc pāris dienām tev būs iespēja baudīt savā televīzorā labāko satalīttelevīziju latvijā... Sobriid iipasa akcija, Internets plus tv! |
Offline | |
|
| MAD_DOG | |
 Kopš: 28. Apr 2004
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1913
Braucu ar:
| Meklēju!
Šāda veida lukturus - galvenais, lai korpus būtu vesels.
PM |
Offline | |
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
|
21 Jun 2013, 23:07:59 MAD_DOG rakstīja:
Meklēju!
Šāda veida lukturus - galvenais, lai korpus būtu vesels.
PM
Nopeerkami ieksh 4x4 shop pie Azur |
Offline | |
|
| Stalwart | |
 Kopš: 09. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 436
Braucu ar: XV1600
| Pārdodu RC drift šasiju - nenojātu, ar visiem vajadzīgiem uzlabojumiem, un dažām rezerves daļām. Sākot ar 160 Ls bez elektronikas.
Pilns apraksts un kontaktinfo - http://www.d10rc.lv/lv/forums/2/pardod/6/ta05-v...tuve/1113/page/1[ Šo ziņu laboja Stalwart, 22 Jun 2013, 00:31:02 ] |
Offline | |
|