| Autors | Ziņojums |
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| amatiera līmenī pats šad tad skrūvēju/ apkopju velo, sūtu detaļas un zinu kas cik maksā.
pa 800 var jau savāktu jaunu MTB dabūt ar rockshock gaisinieci un 1x12 NX vai deori un hollowtech 2 sistēmu. Šad tad palīdzu kādam tikt pie velo, labus piedāvājumus nākas pagaidīt ss.lv vai ārzemju bodēs...bet ja ir pacietība un nedeg uzreiz, var labās cenās dabūt velo. Esmu gana cilvēkus atrunājis nepirkt dārgus tos čaina velo un šādus piena braucamos - pilnīgi arahistiskā komplektācijā. Bet nu gan jau katrai precei ir savs pircējs. |
Offline | |
|
| XK220 | |
Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
| Esmu pircis 29niekus ar alu rāmi un foxu par 300eur, un ko Tu ar to gribi pateikt?
Uztaisi sviestmaizi mājās par eiriku un ej maximas fb lapā čīkstēt, kāpēc sviestmaizes tirgo par 2.50? DIez vai. Gribi parādīt kā labāk, varu arī pārdot Tev visu servisu un vari visu darīt ar 5% uzcenojumu, bet liktenis būs kā kk workshopam un vēl dažiem  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| tas skaidrs, bet tapēc nevajag pasniegt mums te šos "velo" kā baigo izpārdošanu, lai veicas  |
Offline | |
|
| XK220 | |
Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
| Kādu baigo izpārdošanu, ko Tu te fleitē. Es vienkārši piedāvāju iegādāties vienkāršu velo un piedāvāju sarunāt cenas. Pārējais vai nu interesē, vai nē  |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10314
Braucu ar: Alfu
| neesmu galīgi velo pro, bet ctm vizuāli izkatās pēc 20 gadus veciem nelikvīdiem un romet ieteiktu tikai ienaidniekam |
Offline | |
|
| XK220 | |
Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
|
11 May 2026, 15:21:07 @kkas rakstīja:
neesmu galīgi velo pro, bet ctm vizuāli izkatās pēc 20 gadus veciem nelikvīdiem un romet ieteiktu tikai ienaidniekam
22. gada iepirkums tiem ctm. BIja ļoti daudz, palikuši maz. Visi zināmākie brendi budžet cenās sen ir prom, bet ja ir vēlme, varu pasūtīt, ja Tev ir vēlme nopirkt. Kaut gan ir vēl daži lietoti scott un cube kurus tur neesmu licis.[ Šo ziņu laboja XK220, 11 May 2026, 15:25:49 ] |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.
labāk v-brake kā piloša mazbudžeta hidraulika. Mehāniskās disku - tikai ienaidniekam 
Turnejs ir labs piedziņas komplekts. Simti miljoni Āzijā brauc ar bezvārda, nekas kautkā iztiek.
90-to Deore LX ir daudz stabilāks par šodienas 1x12 
Rāmis nemoderns, protams, braukt pēc piena obligāti vajag m-paku 
|
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| man nekas nav pret v-brake jaudas ziņā, pašam ir viens velo ar viņām, bet besī ka bieži jāpieregulē ja daudz brauc + dilst ātri un slapjā laikā veido - izdiluma emulsiju uz aplokiem...ar hidrauliku - uzliec un aizmirsti...pašam uz 5 velo saimniecībā ir mt200 - nevienas nepil pat 8 gadīgiem velo. Viņas maksā tik lēti, ka neredzu jēgu jāties ar kaut kādiem clark, formula , tektro utt. Ja sāk čīkstēt pēc kādiem 3-5k km - jauni kluči un miers. lieku aļika lētos 1eur pāris. nekādu problēmu.
tunejam konstrukcija besīga - BD alivio vai deore maksā 12-20 eur ja atlaides...uzliec un aizmisrti. man visi velo uz 1x pārtaisīti. Nezinu ar deore 1x12 vai eagle virs SX līmeņa nekādu problēmu - pat tuvojoties 10k nobraukumam ar oriģinālo kaseti un 4to ķēdi. Ok citi nepareizi izmanto un nodeldē mazās zvaigznes+ nemaina ķēdi laicīgi. Vēl ja priekšā 30t ...jāliek 34t -36t un būs ok. Turklāt īglam var mazās 3 zvaigznes atsevišķi nopirkt ..
vismaz es uz 2x vai 3x vairs nekad.
rekur.piem . pavecs velo no 3x8 pārtaisīts uz 1x11...detaļās apm. 150 eur : draivtreins 100+ 50 deores holowtech BB un klaņi. Var braukt. Ok pilnai laimei dakša jānomaina...BD judy silver air kā reiz bija akcija pa 90 EUR būs japaskatās vai vēl ir.
[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 20:50:59 ] |
Offline | |
|
|
|
| Jurka88 | |
Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 741
Braucu ar:
| 2014 gada mtb vēljoprojām stāv šīs bomžu hidro bremzes, joprojām strādā kluči mainīti 1x pa šo laiku. Šķidrumu mazliet papildināju un pats atgaisoju. Bija doma kkad mainīt tās bremzes, bet neredzu jēgu, jo bremzē perfekti. 
Man atkal cepī 3x9, var pa mežu braukt uz 1km/h bez piepūles un draftēt fūres uz 80km/h, ar 1x huju to izdarīsi.
[ Šo ziņu laboja Jurka88, 11 May 2026, 21:09:52 ] |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| Tie velo ir nezinātājiem un "lauku" cilvēkiem, kuriem tuvākais veicis ir Jelgavā un ņem, ko vari par to kāpostu dabūt.
Mans subjektīvais viedoklis - šrots pilnīgs.
Un kas tas par sēdekļa leņķi gandrīz visiem? [ Šo ziņu laboja Araajz, 11 May 2026, 21:11:30 ] |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| vecās tektro bija ok - rekur mana merida (jauna pirkta 200 - vēl joprojām oem tektro + mainīti kluči - pa šiem gadiem laikam 3 x zobrati mainīti + rumbu konusi. Bet šim nav mega noskrējiens.tagad vairāk kā relikvija stāv
[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 21:13:15 ] |
Offline | |
|
| DiksIrseejs | |
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Fiksītim vēl mazāk bremzēm kam noplīst. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Nu tur riepa dilst, kedas dilst un cisku vajag  |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
| Pohuj kas jums tur patīk vai nepatīk. Visā lētajā galā, kas sastāda 70-80%, ir iekšā nauda Visādi Īgli un grx var pist taisni 
Turnejus var lēti iepirkt un normāli pārdot. Sūda dārgo galu jūzers jau ir sameklējis lētāko cenu, reizēm pats atvilcis. PN, maini pats  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Nu tad dzīvo lētajā galā... es tādus velo uz apkopi neņemtu pat par 3x maksu...piedāvātu mainīt uz ko labāku ...ja ne-visu labu. Lx ir ok pat ruļļus var dabūt...ja atspere dzīva..nu tas ka max 34t...es tikai iesaku to ko pats testēju...un braucu +- virs vidējā...pēdējos 2 mēn...870km mēnesī..tā ka ir viedoklis kas dilst un kas nē.[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 22:27:38 ] |
Offline | |
|
| DiksIrseejs | |
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Tikko vienam eritenim sprag clutch mainīju. Diez kāda vietējā darbnīca maz zin kas tas tāds ir? |
Offline | |
|
|
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Vo, e velo var iet bekot+ ja vel tie ar turnei aprīkoti resurss tur ir ..pat zināt negribu kas tā par detaļu. E velo nav velo. |
Offline | |
|
karro  | |
 Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4934
Braucu ar: studentu variantu
| BTW, kur ļaudis pērk alu rāmjus? Ir sakrājušies dažādi loriņi, ko varētu uzskrūvēt rāmim, un praktiski gatavs cits velo (pienam un tā).
"Asiņojošās maliņas" ģeometrijas nav baigi nepieciešamas; kamēr izmērs ir ģeldīgs, un var ieskrūvēt 29 ratu ar 148, tikmēr viss labi. |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
11 May 2026, 22:26:33 @oswald rakstīja:
Nu tad dzīvo lētajā galā... es tādus velo uz apkopi neņemtu pat par 3x maksu...piedāvātu mainīt uz ko labāku ...ja ne-visu labu. Lx ir ok pat ruļļus var dabūt...ja atspere dzīva..nu tas ka max 34t...es tikai iesaku to ko pats testēju...un braucu +- virs vidējā...pēdējos 2 mēn...870km mēnesī..tā ka ir viedoklis kas dilst un kas nē.
Tavs bizīts uzreiz arī nosprāgtu 
Atvilktie e-velo ir diezgan augstas klases un mehāniskajai daļai nav pirksts pat jāpiedur. Te uz vietas reti kāds pērk, ja arī pērk, ilgi brauc. Ja tur tīru, tad pirmie 10K nekas nav jādara.
Aiz turnejiem, 3-robu nexus, 1-ātrumiem nākamā labā raža ir stāvdrāži. Uzmetināt powerbankas ir izdevīgi.
Es saprotu, ka powera oligarhi ar 100e/h likmi, ieņirgs, bet tā ir mazpilsētu realitāte. Samainīt izstiepušos ķēdi pret mazlietotu nav nekas neparasts  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| čābīgi ar rāmjiem patreiz izskatās...tajā pašā BD bija nesen cube rāmji apm. 80 eur + piegāde - bet tagad nekā nav..jāčeko - varbūt uzradīsies... |
Offline | |
|