Online

Pašreiz BMWPower skatās 133 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Velosipēdu topiks

AutorsZiņojums
oswald
11. May 2026, 15:01 #20221

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

amatiera līmenī pats šad tad skrūvēju/ apkopju velo, sūtu detaļas un zinu kas cik maksā.
pa 800 var jau savāktu jaunu MTB dabūt ar rockshock gaisinieci un 1x12 NX vai deori un hollowtech 2 sistēmu. Šad tad palīdzu kādam tikt pie velo, labus piedāvājumus nākas pagaidīt ss.lv vai ārzemju bodēs...bet ja ir pacietība un nedeg uzreiz, var labās cenās dabūt velo. Esmu gana cilvēkus atrunājis nepirkt dārgus tos čaina velo un šādus piena braucamos - pilnīgi arahistiskā komplektācijā. Bet nu gan jau katrai precei ir savs pircējs.
Offline
XK220
11. May 2026, 15:04 #20222

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Esmu pircis 29niekus ar alu rāmi un foxu par 300eur, un ko Tu ar to gribi pateikt?
Uztaisi sviestmaizi mājās par eiriku un ej maximas fb lapā čīkstēt, kāpēc sviestmaizes tirgo par 2.50? DIez vai. Gribi parādīt kā labāk, varu arī pārdot Tev visu servisu un vari visu darīt ar 5% uzcenojumu, bet liktenis būs kā kk workshopam un vēl dažiem
Offline
oswald
11. May 2026, 15:05 #20223

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

tas skaidrs, bet tapēc nevajag pasniegt mums te šos "velo" kā baigo izpārdošanu, lai veicas
Offline
XK220
11. May 2026, 15:10 #20224

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Kādu baigo izpārdošanu, ko Tu te fleitē. Es vienkārši piedāvāju iegādāties vienkāršu velo un piedāvāju sarunāt cenas. Pārējais vai nu interesē, vai nē
Offline
kkas
11. May 2026, 15:21 #20225

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10314

Braucu ar: Alfu

neesmu galīgi velo pro, bet ctm vizuāli izkatās pēc 20 gadus veciem nelikvīdiem un romet ieteiktu tikai ienaidniekam
Offline
XK220
11. May 2026, 15:25 #20226

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu


11 May 2026, 15:21:07 @kkas rakstīja:
neesmu galīgi velo pro, bet ctm vizuāli izkatās pēc 20 gadus veciem nelikvīdiem un romet ieteiktu tikai ienaidniekam

22. gada iepirkums tiem ctm. BIja ļoti daudz, palikuši maz. Visi zināmākie brendi budžet cenās sen ir prom, bet ja ir vēlme, varu pasūtīt, ja Tev ir vēlme nopirkt. Kaut gan ir vēl daži lietoti scott un cube kurus tur neesmu licis.

[ Šo ziņu laboja XK220, 11 May 2026, 15:25:49 ]

Offline
bum_bumz
11. May 2026, 17:28 #20227

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.

labāk v-brake kā piloša mazbudžeta hidraulika. Mehāniskās disku - tikai ienaidniekam
Turnejs ir labs piedziņas komplekts. Simti miljoni Āzijā brauc ar bezvārda, nekas kautkā iztiek.

90-to Deore LX ir daudz stabilāks par šodienas 1x12
Rāmis nemoderns, protams, braukt pēc piena obligāti vajag m-paku
Offline
oswald
11. May 2026, 20:35 #20228

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

man nekas nav pret v-brake jaudas ziņā, pašam ir viens velo ar viņām, bet besī ka bieži jāpieregulē ja daudz brauc + dilst ātri un slapjā laikā veido - izdiluma emulsiju uz aplokiem...ar hidrauliku - uzliec un aizmirsti...pašam uz 5 velo saimniecībā ir mt200 - nevienas nepil pat 8 gadīgiem velo. Viņas maksā tik lēti, ka neredzu jēgu jāties ar kaut kādiem clark, formula , tektro utt. Ja sāk čīkstēt pēc kādiem 3-5k km - jauni kluči un miers. lieku aļika lētos 1eur pāris. nekādu problēmu.


tunejam konstrukcija besīga - BD alivio vai deore maksā 12-20 eur ja atlaides...uzliec un aizmisrti. man visi velo uz 1x pārtaisīti. Nezinu ar deore 1x12 vai eagle virs SX līmeņa nekādu problēmu - pat tuvojoties 10k nobraukumam ar oriģinālo kaseti un 4to ķēdi. Ok citi nepareizi izmanto un nodeldē mazās zvaigznes+ nemaina ķēdi laicīgi. Vēl ja priekšā 30t ...jāliek 34t -36t un būs ok. Turklāt īglam var mazās 3 zvaigznes atsevišķi nopirkt ..

vismaz es uz 2x vai 3x vairs nekad.
rekur.piem . pavecs velo no 3x8 pārtaisīts uz 1x11...detaļās apm. 150 eur : draivtreins 100+ 50 deores holowtech BB un klaņi. Var braukt. Ok pilnai laimei dakša jānomaina...BD judy silver air kā reiz bija akcija pa 90 EUR būs japaskatās vai vēl ir.

[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 20:50:59 ]

Offline
Jurka88
11. May 2026, 21:06 #20229

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 741

Braucu ar:

2014 gada mtb vēljoprojām stāv šīs bomžu hidro bremzes, joprojām strādā kluči mainīti 1x pa šo laiku. Šķidrumu mazliet papildināju un pats atgaisoju. Bija doma kkad mainīt tās bremzes, bet neredzu jēgu, jo bremzē perfekti.
Man atkal cepī 3x9, var pa mežu braukt uz 1km/h bez piepūles un draftēt fūres uz 80km/h, ar 1x huju to izdarīsi.

[ Šo ziņu laboja Jurka88, 11 May 2026, 21:09:52 ]

Offline
Araajz
11. May 2026, 21:11 #20230

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Tie velo ir nezinātājiem un "lauku" cilvēkiem, kuriem tuvākais veicis ir Jelgavā un ņem, ko vari par to kāpostu dabūt.

Mans subjektīvais viedoklis - šrots pilnīgs.

Un kas tas par sēdekļa leņķi gandrīz visiem?

[ Šo ziņu laboja Araajz, 11 May 2026, 21:11:30 ]

Offline
oswald
11. May 2026, 21:11 #20231

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

vecās tektro bija ok - rekur mana merida (jauna pirkta 200 - vēl joprojām oem tektro + mainīti kluči - pa šiem gadiem laikam 3 x zobrati mainīti + rumbu konusi. Bet šim nav mega noskrējiens.tagad vairāk kā relikvija stāv

[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 21:13:15 ]

Offline
DiksIrseejs
11. May 2026, 21:57 #20232

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Fiksītim vēl mazāk bremzēm kam noplīst.
Offline
oswald
11. May 2026, 22:02 #20233

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Nu tur riepa dilst, kedas dilst un cisku vajag
Offline
bum_bumz
11. May 2026, 22:20 #20234

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34

Pohuj kas jums tur patīk vai nepatīk. Visā lētajā galā, kas sastāda 70-80%, ir iekšā nauda Visādi Īgli un grx var pist taisni
Turnejus var lēti iepirkt un normāli pārdot. Sūda dārgo galu jūzers jau ir sameklējis lētāko cenu, reizēm pats atvilcis. PN, maini pats
Offline
oswald
11. May 2026, 22:26 #20235

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Nu tad dzīvo lētajā galā... es tādus velo uz apkopi neņemtu pat par 3x maksu...piedāvātu mainīt uz ko labāku ...ja ne-visu labu. Lx ir ok pat ruļļus var dabūt...ja atspere dzīva..nu tas ka max 34t...es tikai iesaku to ko pats testēju...un braucu +- virs vidējā...pēdējos 2 mēn...870km mēnesī..tā ka ir viedoklis kas dilst un kas nē.

[ Šo ziņu laboja oswald, 11 May 2026, 22:27:38 ]

Offline
DiksIrseejs
11. May 2026, 22:46 #20236

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Tikko vienam eritenim sprag clutch mainīju. Diez kāda vietējā darbnīca maz zin kas tas tāds ir?
Offline
oswald
11. May 2026, 22:49 #20237

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Vo, e velo var iet bekot+ ja vel tie ar turnei aprīkoti resurss tur ir ..pat zināt negribu kas tā par detaļu. E velo nav velo.
Offline
karro
12. May 2026, 09:54 #20238

Kopš: 08. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4934

Braucu ar: studentu variantu

BTW, kur ļaudis pērk alu rāmjus? Ir sakrājušies dažādi loriņi, ko varētu uzskrūvēt rāmim, un praktiski gatavs cits velo (pienam un tā).

"Asiņojošās maliņas" ģeometrijas nav baigi nepieciešamas; kamēr izmērs ir ģeldīgs, un var ieskrūvēt 29 ratu ar 148, tikmēr viss labi.
Offline
bum_bumz
12. May 2026, 11:21 #20239

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


11 May 2026, 22:26:33 @oswald rakstīja:
Nu tad dzīvo lētajā galā... es tādus velo uz apkopi neņemtu pat par 3x maksu...piedāvātu mainīt uz ko labāku ...ja ne-visu labu. Lx ir ok pat ruļļus var dabūt...ja atspere dzīva..nu tas ka max 34t...es tikai iesaku to ko pats testēju...un braucu +- virs vidējā...pēdējos 2 mēn...870km mēnesī..tā ka ir viedoklis kas dilst un kas nē.

Tavs bizīts uzreiz arī nosprāgtu
Atvilktie e-velo ir diezgan augstas klases un mehāniskajai daļai nav pirksts pat jāpiedur. Te uz vietas reti kāds pērk, ja arī pērk, ilgi brauc. Ja tur tīru, tad pirmie 10K nekas nav jādara.
Aiz turnejiem, 3-robu nexus, 1-ātrumiem nākamā labā raža ir stāvdrāži. Uzmetināt powerbankas ir izdevīgi.

Es saprotu, ka powera oligarhi ar 100e/h likmi, ieņirgs, bet tā ir mazpilsētu realitāte. Samainīt izstiepušos ķēdi pret mazlietotu nav nekas neparasts
Offline
oswald
12. May 2026, 11:36 #20240

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

čābīgi ar rāmjiem patreiz izskatās...tajā pašā BD bija nesen cube rāmji apm. 80 eur + piegāde - bet tagad nekā nav..jāčeko - varbūt uzradīsies...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo