| Autors | Ziņojums |
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Breyton Spirit 2 |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Beyern mesh |
Offline | |
|
| Barber | |
 Kopš: 23. Dec 2014
Ziņojumi: 187
Braucu ar:
| Pērku style 72 r18 plato disku vai abus platos(aizmugurējos) var bez riepām un ar viz.defektiem, galvenais lai taisns/i
|
Offline | |
|
| akmens | |
Kopš: 28. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar: ieslēgtu radio
|
02 Feb 2016, 16:29:11 akmens rakstīja:
Pārdod tikko renovētu komplektu ar oriģinālajiem BMW Style 94 lietajiem diskiem.
Renovācijas procesā visi diski bija nostrūkloti no vecās krāsas, apstrādāti un pārkrāsoti ar grafīta toņa (sajaukts no 2 dažādiem pulveriem) pulverkrāsu. Pēc tam visi 4 diski pārlakoti
Pirmā bilde no Disku Pulēšana garāžas (KristapsA)
Visi 4 diski vienāda platuma: 18x8+24
Komplektā ar pilnīgi jauniem oriģinālajiem BMW disku centriņiem
Cena par komplektu: 550eur
Kontakti: 20299912
Vairāk bildes ar visiem 4 diskiem un sapakotiem centriņiem sataisīšu brīvdienās, gaišā dienas laikā.
Vakar paņēmu diskus no Kristapa. Rezultāts ir sanācis neiedomājami labs! Uz lūgumu dabūt kaut ko grafīta tonī, viņš atrada risinājumu, lai sajauktu 2 dažādus pulvera toņus, kuru rezultātu redzēju dzīvē - gaismas stars, kas krīt uz taisnajām plaknēm, padara to disku gaišu, un kantēs/stara lūzuma vietās paliek tumšāks tonis, veidojot "ēnas". Bildēs vispār neko no tā redzēt nevar 
[ Šo ziņu laboja akmens, 03 Feb 2016, 09:22:45 ] |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Pārdodu dažādplatuma R.O.D 0072 R17 diskus. 500E |
Offline | |
|
| mcme | |
 Kopš: 19. Jul 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 307
Braucu ar: motorizētu transporta līdzekli
| Meklēju 2x flančus, vismaz 10 mm biezus priekš e39,
10 x garās skrūves arī noderētu. |
Offline | |
|
| brezsh | |
 Kopš: 14. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 301
Braucu ar: m57, cbr 600
| 3 sērijas Style 45 R16 diski ar kaut kādām mizām
150eiro
Bilde zagta
5 e39 style 48 ar labām ziemas riepām
200 eiro
Bilde zagta
[ Šo ziņu laboja brezsh, 03 Feb 2016, 13:32:24 ] |
Offline | |
|
| Edziic89 | |
Kopš: 16. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 40
Braucu ar: E38 740
| Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123
Piedavajums PM |
Offline | |
|
|
|
| Flera12 | |
 Kopš: 19. Oct 2011
No: Jūrmala
Ziņojumi: 38
Braucu ar: 2007.g. 330xd e91
| mekleju sos diskus BMW wheel style 230 e90 uz 17 collam vienalga kada stavokli ar vai bez riepam |
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
03 Feb 2016, 15:40:23 Flera12 rakstīja:
mekleju sos diskus BMW wheel style 230 e90 uz 17 collam vienalga kada stavokli ar vai bez riepam
230 nak r19
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| edwin | |
 Kopš: 19. Jun 2009
Ziņojumi: 516
Braucu ar: e61 535d
| Interesē Style 21 dažāda platuma diski.
26113040 |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Style 66 290eur
Style 33 90eur 24554754 |
Offline | |
|
| m1kz | |
 Kopš: 31. Mar 2009
Ziņojumi: 197
Braucu ar: e21 323 un 328
| Nopirkšu style 39 diskus
PM vai 26464444
|
Offline | |
|
| charbis | |
 Kopš: 18. Jan 2005
Ziņojumi: 2000
Braucu ar: e30 cabrio un f06
| https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...4720893227495253 [ Šo ziņu laboja charbis, 03 Feb 2016, 23:42:34 ] |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Dodiet 1gab ļoti labu style 92 9J.. PM |
Offline | |
|
Mikelis  | |
 Kopš: 13. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2439
Braucu ar: Bayerische Motoren Werke
| Ir komplekts ar šādiem un arī st24. PM 
03 Feb 2016, 21:04:09 m1kz rakstīja:
Nopirkšu style 39 diskus
PM vai 26464444
----------------- Runāju mikrofonā par atlīdzību un palīdzu apgūt saules enerģiju :naac: |
Offline | |
|
|
|
Martini  | |
 Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6282
Braucu ar: PORSCHE
| 800eur style368 R18 8j is43 29475666
|
Offline | |
|
| Edziic89 | |
Kopš: 16. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 40
Braucu ar: E38 740
| Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123
Piedavajums PM |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Kādam nav interese par ST225 R19 OEM diskiem? Ar labām vasaras riepām. Par kādiem 700Eur?
Diski dažāda platuma, tāpat kā riepas. |
Offline | |
|
| dreimanis_lv | |
 Kopš: 28. Mar 2008
Ziņojumi: 1538
Braucu ar: two turbo on board
| Jau laicigi mekleju R20 uz e60 velams ar plauktu vai ko lidzigu no Vossen kolekcijas.
|
Offline | |
|