Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
martink
23. Apr 2008, 19:27 #1641

Kopš: 19. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5662

Braucu ar: BMW e34 525i Recaro (sapņos)


23 Apr 2008, 19:25:18 ultraman rakstīja:
varbūt tieši tāpēc viņi nav nokārušies ar zeltu tas ir maldīgs uzskats, ka turīgie $$$ neskaita. skaita un iespējams pat vēl vairāk nekā citi. nav jau runa par zinu/nezinu, labprāt izmantotu/izmantošu pakalpojumu, bet ne par tādu neadekvātu cenu

Klients ar opeli - visticamāk, būs labs klients! Klients ar BMW ... nu jā... jādomā

[ Šo ziņu laboja martink, 23 Apr 2008, 19:28:43 ]

Offline
Raicha
23. Apr 2008, 19:28 #1642

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

tie 3-5 procenti imo ir tieshi par pirceeja atrashanu. sakaartot papiirus, ja pirceejs tev ir, imo dajebkursh kanotoris/maakleris uznjemsies par tiem pasheim 300-500 lisajiem, atkariibaa no izsalkuma pakaapes, un imo tas ir ljoti pieklaajiigs cipars attieciibaa pret veicamo darbu


Offline
Raicha
23. Apr 2008, 19:29 #1643

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


23 Apr 2008, 19:27:48 martink rakstīja:
Klients ar opeli - visticamāk, būs labs klients! Klients ar BMW ... nu jā... jādomā


ko tuir domaat? muusdienaas - jo suudiigaaka kundem teciila, jo mazaaks debets ieksh GE manii
Offline
taksists
23. Apr 2008, 19:40 #1644

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Māklerim ir kāda jēga, ja viņš ir jēdzīgs mākleris. Tikko kā pārdevu dzīvokli bez māklera palīdzības. Balsts neizdarīja neko jedzīgu - veda dzīvokli rādīt visādiem smerdeļiem, vērtējumu sataisīt nevarēja, prasīja "legalizēt" pārbūves utt.. Beigās pasūtīju viņus nah un palēnām notirgoju pats.
Patiesībā, paldiess VLD un Puu par padomiem. Lielāku jēgu atradu šeit forumā nekā pie it kā profesionāļiem, kurus biju nolīdzis... Njā..

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
walder
23. Apr 2008, 20:00 #1645

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


23 Apr 2008, 18:06:38 tornis rakstīja:
ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa

Atraksti man. Varu nokārtot Baltā!
Offline
Bokmanis
24. Apr 2008, 01:02 #1646

Kopš: 18. Nov 2007

Ziņojumi: 215

Braucu ar: Mk4

Ir zemīte apbūvei Kaugurciemā. 926kv.m. Ir pievilkta elektrība, gar zemes gabalu iet gāzes vads(nu jau vairs nav sevišķi izdevīgi), ~500m jūra, līdz var dabūt privātmājas projektu. 130k Ls. tel.27509253
Offline
HeMer
24. Apr 2008, 01:10 #1647

Kopš: 30. Jul 2003

Ziņojumi: 268

Braucu ar:


Balsts neizdarīja neko jedzīgu - veda dzīvokli rādīt visādiem smerdeļiem, vērtējumu sataisīt nevarēja, prasīja "legalizēt" pārbūves utt.. Lielāku jēgu atradu šeit forumā nekā pie it kā profesionāļiem, kurus biju nolīdzis... Njā..


Tāpēc, ka Balstā kadri mainās biežāk, nekā lapas kalendārā. Paņem kuru katru censoni, iestūķē uzvalkā, apber ar urrā-mārketinga pārdošanas tehnoloģiju 5min kursu un - aiziet! Šarlatānu kantoris.

[ Šo ziņu laboja HeMer, 24 Apr 2008, 01:10:35 ]

Offline
Raicha
24. Apr 2008, 16:57 #1648

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

nunu. balstaa ir vismaz kautkada apmaaciiba! ir tur, protams, daudz slikta, bet nedomaaju ka agjentu liimenis tur ir ahuuna zems salidzinoshi
Offline
Erx
30. Apr 2008, 15:51 #1649

Kopš: 12. Oct 2005

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2263

Braucu ar: Subaru Spec-B

Ir pieejams uz īri angārs Mārupē. 7000m^2 zeme, daļa asfaltēta, ~1000m^2 telpa, papildus birojam telpas, siltināts, griesti 10-12m, 1,5m bieza betona grīda, 1MW pieslēgums, ļoti labā tehniskā stāvoklī, var dalīt. Ja uz ilgtermiņa īri, tad var papildus iekārtot.
4eur/m^2 +PVN ieskaitot apsaimniekošanu. Iespējams arī pārdot. 29335131
Offline
Redline
03. May 2008, 23:05 #1650

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.

Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t.
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta???
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu.
Offline
GirtzB
03. May 2008, 23:07 #1651

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

principā jūs viens otram neko nevarat izdarīt.

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
Redline
03. May 2008, 23:10 #1652

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.

Viņa var cepties, bet atņemt hatu man nevar? Tas priecē.
Mest ārā no dzīvokļa viņu netaisos, kaut reizēm prasās...
Offline
Redline
03. May 2008, 23:51 #1653

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.

Ir vēl kāds, kas var pakomentēt...
Offline
us
04. May 2008, 00:03 #1654

Kopš: 17. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 5189

Braucu ar: Pilnpievada automobīli

Es gan neesmu jurists, bet domāju, ka tas ir tāpat kā ar auto. Es taču nevaru iet un teikt, ka tagad tavs auto ir mans, jo tehniskajā pasē skaidri un gaiši ir rakstīs tavs vārds un uzvārds

[ Šo ziņu laboja UldmanS, 04 May 2008, 00:04:09 ]

Offline
Redline
04. May 2008, 08:15 #1655

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.

Paldies, paldies, tagad var cučēt mierīgi
Offline
taksists
06. May 2008, 21:02 #1656

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Gandrīz vai briesmu lieta: jāformē dzīvoklis pie notāra, bet pārdevējs pazudis Trubu neceļ (no dažādiem telefoniem zvanot). Bļac, nu ir žopa - pēc pusotra mēneša esmu oficiāls bomārs, bet noskatītais dzīvoklis iet, laikam, gar degunu...

Tā kā, ja kādam ir kāds interesants 3-istabu dzīvoklis kaut kur Rīgas rajonā (Pārdaugavas pusē Daugavai) man vajag, kur dzīvot

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Murphy
06. May 2008, 21:05 #1657

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


03 May 2008, 23:05:18 Redline rakstīja:
Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t.
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta???
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu.

Ja nav dāvinājums, tad šķiet ka nevar apstrīdēt
Offline
sYzO
06. May 2008, 21:15 #1658

Kopš: 19. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 838

Braucu ar: Honda Accord Aerodeck 2.2i

mle taa ir ar tiem NĪ 4 meeneeshu mekleeju kameer atradu iisti piemeerotu 3istabnieku, un tad veel dokumentu kaartoshana meenesi aiznjeema - riit beidzot jaabrauc peec zemesgraamatas un tie terminji veel bez nekaadiem krediitiem... buutu jaanjem kriits tad vispaar psc kaads laiks aizietu.
Offline
baigais
06. May 2008, 21:56 #1659

Kopš: 31. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 371

Braucu ar:


03 May 2008, 23:05:18 Redline rakstīja:
Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t.
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta???
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu.

Var aptrīdēt dāvinājuma līgumu, ar lielākām grūtībām var apstrīdēt dāvinājuma līgumu pret atlīdzību, bet pirkuma līgumu nevar apstrīdēt (apstrīdēt it kā jau varētu, bet, tad vajag juristu/advokātu, kuram ir `iekšas` šajos jautājumos!)
Kaut kā tā...
Offline
Puuchuks
07. May 2008, 11:30 #1660

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Redline gadījumā apstrīdēt varētu tikai pati ome (bijusī īrniece), jo te jau nav runa par pirkumu vai dāvinājumu, bet gan par privatizāciju uz trešo personu (kā var saprast no Redline rakstītā).

Redline, tu vari gulēt mierīgi, mutere neko nevarēs panākt.
skaidrs, ka viņa var čakarēt tev dzīvi, ja tāds ir viņas mērķis. prasību tiesā jau var uzcelt par pilnīgāko bullšitu, ja tikai māk to +- normāli aprakstīt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo