| Autors | Ziņojums |
martink  | | 23. Apr 2008, 19:27 |
#1641
|
|
 Kopš: 19. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 5662
Braucu ar: BMW e34 525i Recaro (sapņos)
|
23 Apr 2008, 19:25:18 ultraman rakstīja:
varbūt tieši tāpēc viņi nav nokārušies ar zeltu tas ir maldīgs uzskats, ka turīgie $$$ neskaita. skaita un iespējams pat vēl vairāk nekā citi. nav jau runa par zinu/nezinu, labprāt izmantotu/izmantošu pakalpojumu, bet ne par tādu neadekvātu cenu 
Klients ar opeli - visticamāk, būs labs klients! Klients ar BMW ... nu jā... jādomā[ Šo ziņu laboja martink, 23 Apr 2008, 19:28:43 ] |
Offline | |
|
| Raicha | | 23. Apr 2008, 19:28 |
#1642
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| tie 3-5 procenti imo ir tieshi par pirceeja atrashanu. sakaartot papiirus, ja pirceejs tev ir, imo dajebkursh kanotoris/maakleris uznjemsies par tiem pasheim 300-500 lisajiem, atkariibaa no izsalkuma pakaapes, un imo tas ir ljoti pieklaajiigs cipars attieciibaa pret veicamo darbu
|
Offline | |
|
| Raicha | | 23. Apr 2008, 19:29 |
#1643
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
23 Apr 2008, 19:27:48 martink rakstīja:
Klients ar opeli - visticamāk, būs labs klients! Klients ar BMW ... nu jā... jādomā
ko tuir domaat? muusdienaas - jo suudiigaaka kundem teciila, jo mazaaks debets ieksh GE manii |
Offline | |
|
taksists  | | 23. Apr 2008, 19:40 |
#1644
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Māklerim ir kāda jēga, ja viņš ir jēdzīgs mākleris. Tikko kā pārdevu dzīvokli bez māklera palīdzības. Balsts neizdarīja neko jedzīgu - veda dzīvokli rādīt visādiem smerdeļiem, vērtējumu sataisīt nevarēja, prasīja "legalizēt" pārbūves utt.. Beigās pasūtīju viņus nah un palēnām notirgoju pats.
Patiesībā, paldiess VLD un Puu par padomiem. Lielāku jēgu atradu šeit forumā nekā pie it kā profesionāļiem, kurus biju nolīdzis... Njā..
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
| walder | | 23. Apr 2008, 20:00 |
#1645
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
23 Apr 2008, 18:06:38 tornis rakstīja:
ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa 
Atraksti man. Varu nokārtot Baltā!  |
Offline | |
|
| Bokmanis | | 24. Apr 2008, 01:02 |
#1646
|
|
 Kopš: 18. Nov 2007
Ziņojumi: 215
Braucu ar: Mk4
| Ir zemīte apbūvei Kaugurciemā. 926kv.m. Ir pievilkta elektrība, gar zemes gabalu iet gāzes vads(nu jau vairs nav sevišķi izdevīgi), ~500m jūra, līdz var dabūt privātmājas projektu. 130k Ls. tel.27509253 |
Offline | |
|
| HeMer | | 24. Apr 2008, 01:10 |
#1647
|
|
 Kopš: 30. Jul 2003
Ziņojumi: 268
Braucu ar:
|
Balsts neizdarīja neko jedzīgu - veda dzīvokli rādīt visādiem smerdeļiem, vērtējumu sataisīt nevarēja, prasīja "legalizēt" pārbūves utt.. Lielāku jēgu atradu šeit forumā nekā pie it kā profesionāļiem, kurus biju nolīdzis... Njā..
Tāpēc, ka Balstā kadri mainās biežāk, nekā lapas kalendārā. Paņem kuru katru censoni, iestūķē uzvalkā, apber ar urrā-mārketinga pārdošanas tehnoloģiju 5min kursu un - aiziet! Šarlatānu kantoris.[ Šo ziņu laboja HeMer, 24 Apr 2008, 01:10:35 ] |
Offline | |
|
| Raicha | | 24. Apr 2008, 16:57 |
#1648
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| nunu. balstaa ir vismaz kautkada apmaaciiba! ir tur, protams, daudz slikta, bet nedomaaju ka agjentu liimenis tur ir ahuuna zems salidzinoshi  |
Offline | |
|
|
|
| Erx | | 30. Apr 2008, 15:51 |
#1649
|
|
 Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
| Ir pieejams uz īri angārs Mārupē. 7000m^2 zeme, daļa asfaltēta, ~1000m^2 telpa, papildus birojam telpas, siltināts, griesti 10-12m, 1,5m bieza betona grīda, 1MW pieslēgums, ļoti labā tehniskā stāvoklī, var dalīt. Ja uz ilgtermiņa īri, tad var papildus iekārtot.
4eur/m^2 +PVN ieskaitot apsaimniekošanu. Iespējams arī pārdot. 29335131 |
Offline | |
|
| Redline | | 03. May 2008, 23:05 |
#1650
|
|
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t. 
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta??? 
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu.  |
Offline | |
|
GirtzB  | | 03. May 2008, 23:07 |
#1651
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| principā jūs viens otram neko nevarat izdarīt.
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
| Redline | | 03. May 2008, 23:10 |
#1652
|
|
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Viņa var cepties, bet atņemt hatu man nevar? Tas priecē.
Mest ārā no dzīvokļa viņu netaisos, kaut reizēm prasās...  |
Offline | |
|
| Redline | | 03. May 2008, 23:51 |
#1653
|
|
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Ir vēl kāds, kas var pakomentēt... |
Offline | |
|
| us | | 04. May 2008, 00:03 |
#1654
|
|
 Kopš: 17. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 5189
Braucu ar: Pilnpievada automobīli
| Es gan neesmu jurists, bet domāju, ka tas ir tāpat kā ar auto. Es taču nevaru iet un teikt, ka tagad tavs auto ir mans, jo tehniskajā pasē skaidri un gaiši ir rakstīs tavs vārds un uzvārds  [ Šo ziņu laboja UldmanS, 04 May 2008, 00:04:09 ] |
Offline | |
|
| Redline | | 04. May 2008, 08:15 |
#1655
|
|
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Paldies, paldies, tagad var cučēt mierīgi  |
Offline | |
|
taksists  | | 06. May 2008, 21:02 |
#1656
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Gandrīz vai briesmu lieta: jāformē dzīvoklis pie notāra, bet pārdevējs pazudis Trubu neceļ (no dažādiem telefoniem zvanot). Bļac, nu ir žopa - pēc pusotra mēneša esmu oficiāls bomārs, bet noskatītais dzīvoklis iet, laikam, gar degunu...
Tā kā, ja kādam ir kāds interesants 3-istabu dzīvoklis kaut kur Rīgas rajonā (Pārdaugavas pusē Daugavai) man vajag, kur dzīvot
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
|
|
Murphy  | | 06. May 2008, 21:05 |
#1657
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
|
03 May 2008, 23:05:18 Redline rakstīja:
Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t. 
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta??? 
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu. 
Ja nav dāvinājums, tad šķiet ka nevar apstrīdēt |
Offline | |
|
| sYzO | | 06. May 2008, 21:15 |
#1658
|
|
Kopš: 19. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 838
Braucu ar: Honda Accord Aerodeck 2.2i
| mle taa ir ar tiem NĪ 4 meeneeshu mekleeju kameer atradu iisti piemeerotu 3istabnieku, un tad veel dokumentu kaartoshana meenesi aiznjeema - riit beidzot jaabrauc peec zemesgraamatas un tie terminji veel bez nekaadiem krediitiem... buutu jaanjem kriits tad vispaar psc kaads laiks aizietu. |
Offline | |
|
| baigais | | 06. May 2008, 21:56 |
#1659
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 371
Braucu ar:
|
03 May 2008, 23:05:18 Redline rakstīja:
Ir jautājums uz kuru gribu rast atbildi no kādu zinošu cilvēku puses:
Stāsts sekojošs; pirms diviem gadiem noprivatizēju omes dzīvokli. Viņa tā vēlējās, muterei ar nekas nebija pretī, viss tika noformēts, līgumi, zemesgrāmates, gāze, elektrība u.c. lietas uz mani. Esmu īpašnieks, visu čotka maksaju. Te jau gadu atpakaļ ir sākušies konflikti ar muteri un viņa piedraudēja man atņemt dzīvokli, iet pie kautkādiem notāriem u.t.t. 
Tā kā par nekustamo lietām baigi daudz nezinu, tad attiecīgi rodas jautājums vai viņa to var izdarīt, ja es esmu īpašnieks, bet viņa ir tikai pierakstīta??? 
Būtu pateicīgs par kādu juridiski labu padomu un atbildi uz šo sasēpējušo lietu. 
Var aptrīdēt dāvinājuma līgumu, ar lielākām grūtībām var apstrīdēt dāvinājuma līgumu pret atlīdzību, bet pirkuma līgumu nevar apstrīdēt (apstrīdēt it kā jau varētu, bet, tad vajag juristu/advokātu, kuram ir `iekšas` šajos jautājumos!)
Kaut kā tā... |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 07. May 2008, 11:30 |
#1660
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Redline gadījumā apstrīdēt varētu tikai pati ome (bijusī īrniece), jo te jau nav runa par pirkumu vai dāvinājumu, bet gan par privatizāciju uz trešo personu (kā var saprast no Redline rakstītā).
Redline, tu vari gulēt mierīgi, mutere neko nevarēs panākt.
skaidrs, ka viņa var čakarēt tev dzīvi, ja tāds ir viņas mērķis. prasību tiesā jau var uzcelt par pilnīgāko bullšitu, ja tikai māk to +- normāli aprakstīt  |
Offline | |
|