Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
ozo
28. Sep 2014, 19:38 #13081

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Ziema tuvojas, saved kārtībā savus diskus!
R17-R19 krāsošana jebkurā krāsā 100Eur.
PM; 2942644.3
Varam izvalcēt un piemeklēt jums labas riepas par labākajām cenām.
Offline
RalfsS
28. Sep 2014, 21:57 #13082

Kopš: 02. Sep 2011

Ziņojumi: 364

Braucu ar: E93


24 Sep 2014, 11:54:27 RalfsS rakstīja:

22 Sep 2014, 18:06:42 RalfsS rakstīja:

21 Sep 2014, 17:34:15 RalfsS rakstīja:
Uz pārdošanu 4gab BBS RG R17. 8j et38
Labā stāvoklī,nav siti,metināti utt.
Diviem diskiem labas 205/40 riepas,diviem nav vispār.
Cena 250eur.
Rīga.
28330256

200eur bez riepām.


Up!!!
Offline
ASG
28. Sep 2014, 23:50 #13083

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:

Samainitu style 32 r17 8 un 8.5 J komplektu normalaa stavoklii pret kadiem r17 ar plauktu.
Ka ari ir r15 Ronal... Price - atverts piedavajumiem
PM
P.s. Diski Prieksh e39, bez riepam

[ Šo ziņu laboja ASG, 29 Sep 2014, 11:37:39 ]

Offline
aycaramba
29. Sep 2014, 10:55 #13084

Kopš: 12. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: ?318


23 Sep 2014, 09:27:57 aycaramba rakstīja:
čoms tirgo:
style 72 R18 8/8.5J labā stāvoklī


220 EUR

28827852


200 EUR
Offline
Brugjis
29. Sep 2014, 11:19 #13085

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma



R18. 3. sērijas.

Bez riepām.

300 naudiņas?

Offline
TwinTurbo
29. Sep 2014, 11:38 #13086

Kopš: 25. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 214

Braucu ar: E91 204hp

Pārdošanā 4 gab. 15 collu diski(bleķinieki) ar braucamām ziemas riepām. Der e36,e46.

PM
Offline
kjuris
29. Sep 2014, 12:05 #13087

Kopš: 06. Jun 2008

No: Sigulda

Ziņojumi: 346

Braucu ar: Dzelzi

Labdien.
Diski DEZENT R17 8J. Riepas ļoti labas 225/45 vasaras.
150eur Tikai divi gb ir.

Otri BMW ari r17 225/45 bet riepu nav 80eur
Ari tikai divi.
Cenas apspriezamas.
http://fotki.lv/lv/kjuris/comments-41652038/
http://fotki.lv/lv/kjuris/comments-41652039/

[ Šo ziņu laboja kjuris, 29 Sep 2014, 12:10:22 ]

Offline
EGLE
29. Sep 2014, 12:17 #13088

Kopš: 12. Jun 2014

No: Ogre

Ziņojumi: 22

Braucu ar: BMW E46

draudzene pabraukaja pa apmalem, 3 veseli vai labojami 1 pa galam!!! bet dosu visus 4 diskus.
ar piedavajumiem (pardodu/mainu var piedavat 4 normalus diskus ziemai R17) pie manis pa tel. 22138797 (sms)

[ Šo ziņu laboja EGLE, 29 Sep 2014, 12:25:27 ]

Offline
Elksnis
29. Sep 2014, 12:52 #13089

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:

E34 platie bleķinieki - j10 un j9,5

200 EIRO... PM/PN


BILDE

[ Šo ziņu laboja Elksnis, 29 Sep 2014, 12:53:28 ]

Offline
delfins01
29. Sep 2014, 14:21 #13090

Kopš: 13. Feb 2011

No: Ventspils

Ziņojumi: 801

Braucu ar:

Pērku diskus priekš E39 Touring.
Piedāvāt tikai 17' un bez riepām.

Interesē Style 66, Style 81, Style 89, Style 122,


PM vai 22009275


Offline
anriosss
29. Sep 2014, 15:11 #13091

Kopš: 05. May 2014

Ziņojumi: 234

Braucu ar:

Tirgoju style 81 R17 ar riepām (priekšā gandrīz jaunas, aizmugurē jāmaina.) Diski taisni, krāsojums labs. Stāv uz e39.
Offline
z-street
29. Sep 2014, 18:06 #13092

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

Borbet r16 no e36 ar debica ziemas riepām 205/55 ,2x 5,5-6..2×6,5mm 150e


R15 e36,e46 mazmotoru, Continental ziemas riepas 195/65 160e



Pm vai 27018100
Offline
Krekers
29. Sep 2014, 21:08 #13093

Kopš: 14. Jul 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 643

Braucu ar: e61

Varbūt kāds var piedāvāt vienu vai max divus šādus te, cik noprotu, ķīnas brīnumus?

Vajag priekš e39 un 17"

[ Šo ziņu laboja Krekers, 29 Sep 2014, 21:10:17 ]

Offline
mbertulis
29. Sep 2014, 21:35 #13094

Kopš: 15. Aug 2008

Ziņojumi: 1003

Braucu ar: E36 ///tschirley

Vajag 2 vāciņus OZ diskiem. 75mm plats


[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=79ctq4n2o7oxa8exxdrz.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=g8bmixlvo6zi44w3m3u.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja mbertulis, 29 Sep 2014, 21:37:08 ]

Offline
sergis15
29. Sep 2014, 22:45 #13095

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu

kas šie ir par diskiem?
un kāds nosaukums ir līdzīgiem bbs?

[ Šo ziņu laboja sergis15, 29 Sep 2014, 22:45:57 ]



-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
mikys
29. Sep 2014, 23:23 #13096

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...


Pardosu sos diskus R17 Staveja uz E39.Ar kkadam gumijam.. Prasitos parkrasot. 200e

Offline
Maa
29. Sep 2014, 23:37 #13097

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


29 Sep 2014, 22:45:19 sergis15 rakstīja:
kas šie ir par diskiem?
un kāds nosaukums ir līdzīgiem bbs?


Asa
Offline
RalfsS
30. Sep 2014, 12:50 #13098

Kopš: 02. Sep 2011

Ziņojumi: 364

Braucu ar: E93


28 Sep 2014, 21:57:55 RalfsS rakstīja:

24 Sep 2014, 11:54:27 RalfsS rakstīja:

22 Sep 2014, 18:06:42 RalfsS rakstīja:

21 Sep 2014, 17:34:15 RalfsS rakstīja:
Uz pārdošanu 4gab BBS RG R17. 8j et38
Labā stāvoklī,nav siti,metināti utt.
Diviem diskiem labas 205/40 riepas,diviem nav vispār.
Cena 250eur.
Rīga.
28330256

200eur bez riepām.


Up!!!




200eur kopā ar riepām.
Offline
micromix
30. Sep 2014, 14:02 #13099

Kopš: 25. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 217

Braucu ar: DD


24 Sep 2014, 11:44:23 micromix rakstīja:
Pārdodu R16 BMW Style 43 diskus ar riepām. Diski, ļoti labi, taisi, nelocīti, nemetināti. Ir 6 gab. diski un riepas.
Riepas:
2gab. R16 205/55 Michelin Primacy HP, vasaras, 5-6mm
2gab. R16 225/50 Continental ContiWinterContact TS810, rudens/ziemas, 5mm
2gab. R16 225/50 Hankook winter i cept evo, 2010. g, 6+mm,

Cena 195,- EUR. par komplektu (4gab). Var diskus, riepas atsevišķi vai pa vienam.
PM vai 25978879

Vairāk bildes:BMW R16 Style 43




Up! 190,- EUR 4 gab komplekts
Offline
RWD
30. Sep 2014, 15:56 #13100

Kopš: 29. May 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 930

Braucu ar: muti

Zubāra R15 diski uz tirdzinu. PM. SS.LV

[ Šo ziņu laboja RWD, 30 Sep 2014, 16:10:52 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo