Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
divkosigais
06. Jul 2012, 10:31 #13021

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


06 Jul 2012, 10:27:10 Czar rakstīja:
vajag parasto bileti uz divam dienām summer soundan... ja kkas cenas lidz 15ls PM PM PM PM PM

Kasee pa 16 lati
Ja ar isic (studentiem) 14.
Laikam Stokmanaa vai universaalveikalaa centrs (vienaa no abiem ) Vareeja iepirkt arii bez taas lata komisijas.
Bet nu ssogad - veerojot kaa te daudzi iepriekss tirgoja billetes (ieluugumus) - paredzu,ka pirms kaseem varees nopirkt sogad leetaak "no rokaam"
Offline
svs
06. Jul 2012, 10:45 #13022

Kopš: 15. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: bmw

Vai kāds var piedāvāt 5 divu dienu biļetes uz SummerSound lētāk nekā kasēs? PM

BEZ telšu vietām

[ Šo ziņu laboja svs, 06 Jul 2012, 11:03:37 ]

Offline
DKristaps
06. Jul 2012, 10:53 #13023

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Vajag 3 divu dienu biļetes uz Summer soundu ar telts vietām , 26179122

[ Šo ziņu laboja SUPERSTAR, 06 Jul 2012, 10:54:35 ]

Offline
Kidd
06. Jul 2012, 12:23 #13024

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

dodiet narvesen IceAge nakļenes. daudz. Pretī pifcītis vai naļiks
Offline
Czars
06. Jul 2012, 12:32 #13025

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


06 Jul 2012, 10:31:02 divkosigais rakstīja:

06 Jul 2012, 10:27:10 Czar rakstīja:
vajag parasto bileti uz divam dienām summer soundan... ja kkas cenas lidz 15ls PM PM PM PM PM

Kasee pa 16 lati
Ja ar isic (studentiem) 14.
Laikam Stokmanaa vai universaalveikalaa centrs (vienaa no abiem ) Vareeja iepirkt arii bez taas lata komisijas.
Bet nu ssogad - veerojot kaa te daudzi iepriekss tirgoja billetes (ieluugumus) - paredzu,ka pirms kaseem varees nopirkt sogad leetaak "no rokaam"

biļete vairs nav aktuāla rīgā, ja nu kāds saldū tagad šito lasa un nevajag biļeti PM

staķikos ari var nopirkt?
Offline
Schwins
06. Jul 2012, 13:22 #13026

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

ja kads uz vakarpusi Liepājā var piedāvāt SS BIļetes par 10ls gab.
PM ar numuru,
, vakara varu savakt 2
Offline
borrows
06. Jul 2012, 14:40 #13027

Kopš: 30. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 94

Braucu ar: Z3 roadster

Meklēju papildus priekšējos apaļus miglas lukturus. Var būt ar dzelteniem stikliņiem, var būt padomju ražojuma, var būt hromēts korpuss, var būt ar nelieliem defektiem utt.
Offline
ich-roque
06. Jul 2012, 16:37 #13028

Kopš: 10. Sep 2010

Ziņojumi: 68

Braucu ar:

Kādam varbūt ir, vai zin kur var dabūt grāmatu V. Skatinskis : Celtnieka mazā rokasgrāmata, Liesma 1986 gada izdevums
Offline
Atmars
06. Jul 2012, 17:36 #13029

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1389

Braucu ar: e100

Pērku trīs vai vairākvienas dienas biļetes (šodienai) uz summer sound!

[ Šo ziņu laboja Atmars, 06 Jul 2012, 17:37:39 ]

Offline
dzejnieks
06. Jul 2012, 19:16 #13030

Kopš: 12. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4183

Braucu ar: ņAudi TDI - Dieselpower, Renault Master (RIX 02)

Pārdod HP Pavilion DV9000 monitoru ar korpusu un eņģēm (jauns) - (plug&play) 35Ls





Kā arī atpakota-JAUNA originālā baterija 15Ls



Tel saziņai : 29883100
Offline
stereophonic
06. Jul 2012, 20:43 #13031

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

vajag no 2005 gada nisam almeras aizmugurējo labo lampu...

bilde ieskatam



PM vai 28243361

[ Šo ziņu laboja stereophonic, 06 Jul 2012, 20:43:54 ]



-----------------

Offline
Armo
06. Jul 2012, 21:14 #13032

Kopš: 28. Jan 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1521

Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās

VIP biļete + VIP autostāvvieta uz divām dienām.
SOMMER SOUND.
25 Ls
2 6 5 2 4 3 6 6
Offline
Archa_21
06. Jul 2012, 21:22 #13033

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū

Mekleju wirelless ruteri bezvada internetam.
Valmiera!
PM
Offline
KristsK
06. Jul 2012, 22:03 #13034

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv



Pieejams šāds ričuks sīkajiem - 60Ls

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
Tions
06. Jul 2012, 23:48 #13035

Kopš: 02. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 697

Braucu ar:

Nopirksu...

1) pravodku no e30 316-318 kupejas ar drosinataja kasti
2) fartuku-var but apaksa deformeta
3) stures pareju
4) e36 kondiskas ventilatoru
5) m60b40 detonacijas devejus 4 gab vesalus

Piedavajumus PM
Offline
Kalnz
07. Jul 2012, 10:41 #13036

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


1) Pārdodu komplektu, oriģinālos audi kaltos diskus.
5x112, Et45. Ar labām M+S riepām 195/65 (~ 5mm) 2+2
Kontakti, bildes

2) Oriģinālie e39 alumīnija diski (dodu līdz centrējošos gredzenus lai var uzlikt e36)
5x120
Noderēs driftam (jo ļoti viegli) gan arī ziemai (jo nerūsē)
Ar labām riepām 195/65 (2x ~ 7mm, 2x ~ 3mm)
Kontakti, bildes

3) Komplekts ar R15, 195/65 riepām
Kontakti, bildes

4) Dzelzs diski 4x100 (Bmw, Opel, Honda u. t. t)
Komplekts dzelzs diski kopā ar vienādām 175/70 riepām ~ 4mm
Kontakti, bildes

PM
Offline
Kalnz
07. Jul 2012, 10:41 #13037

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pārdodu
1) ASC no M52B28 10 LVL
2) Droseli no M52B28 10 LVL
3) e36 sedana gumijas paklājiņus 10 LVL
4) e36 sedana priekšējie pagrieziena lukturi (dzeltenie) 5 LVL
5) Radaru detektors, A380, links 25 LVL

PM
Offline
wanksta
07. Jul 2012, 15:29 #13038

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


05 Jul 2012, 20:17:46 wanksta rakstīja:
Ir viena jauna (iepakojumā) MOMO NERO stūre


40Ls
Offline
marxxx
07. Jul 2012, 17:47 #13039

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

ir uzradusies veel divi gabali linksys wrp400 bezvadu ruuteri- 15ls gabalaa

1,5tb wd scorpio blue cietie diski uz sata divi gabali

ir visvisaadi rami

cietie diski uz ata dazaadu ietilpiibu

640gb portablja cietnis uz sata

cenu piedaavaajat savu saprata robezaas... pirmdien vai otrdien brauksu uz riigu, vareesu kko aizvest...

Offline
Filipsons
07. Jul 2012, 19:09 #13040

Kopš: 27. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 180

Braucu ar: BMW e39 M///Pack

Up

04 Feb 2012, 12:15:32 Filipsons rakstīja:
Atradu majas PANASONIC CQ-C7305N Automagnetola ja kadam vajag 50 LS

[ Šo ziņu laboja Filipsons, 07 Jul 2012, 19:09:28 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo