| Autors | Ziņojums |
| unregistred | |
 Kopš: 27. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 514
Braucu ar: bme
| e36 R16 diski ar kkadam riepam 60eur komplekts t.26970856
[ Šo ziņu laboja unregistred, 15 Jun 2014, 17:34:27 ] |
Offline | |
|
| puikaa20 | |
Kopš: 06. Feb 2013
Ziņojumi: 100
Braucu ar:
| Maina / auto pret BMW diskiem r16/r17 platums sakot no J8 .
Gribetu BBS stila .
Izskata visus piedavajumus .
Volkswagen Polo
1996 gads .
1.4 benzīns .
Sedies un Brauc .
Var dabut jebkura laika/noņemts no uzskaites .
Sikai info : +371 28256674 ( Valdis )
|
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| A kāds ir tas ieguvums kapēc braukt ar nebalansētiem ratiem?  |
Offline | |
|
| GE | |
 Kopš: 23. Aug 2011
Ziņojumi: 323
Braucu ar: e30touring
| Nav nekāda ieguvuma. Vnk tās riepas tika montētas ar domu nodriftēt/nospolēt, un tāpēc nav jēgas bezjēgā balansēt. Būtu svaigas un labas riepas, tad arī balansētu  |
Offline | |
|
| K4A | |
 Kopš: 09. Feb 2009
No: Mazsalaca
Ziņojumi: 123
Braucu ar: E61
|
R19
8J
cena 230 Eiro
R17 5x120 ir tikai 1gab. 45€
R17 prieks Vw, Audi
ET45 7.5J
cena 190€
|
Offline | |
|
| maciska | |
 Kopš: 27. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 268
Braucu ar: ETV1000 2,5RS un prātu
| Borbet type A R16 ar sūdīgām riepām 225/50 un 215/50 attiecīgi 9J/et15 un 7,5J/et20
Cena 250 EUR
PM vai 2637astoņi757
|
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
|
15 Jun 2014, 19:10:38 GE rakstīja:
Nav nekāda ieguvuma. Vnk tās riepas tika montētas ar domu nodriftēt/nospolēt, un tāpēc nav jēgas bezjēgā balansēt. Būtu svaigas un labas riepas, tad arī balansētu 
nobalansēt ir lētāk, nekā restaurēt reiku un mainīt visus gultņus.  |
Offline | |
|
| GE | |
 Kopš: 23. Aug 2011
Ziņojumi: 323
Braucu ar: e30touring
| Pārlasi vēlreiz. |
Offline | |
|
|
|
-Edm-  | |
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
14 Jun 2014, 16:57:36 Fashion rakstīja:
Vajag centra uzlikas priekš Brock B1 5x120 R17 8,5J Et13 4 gabalus.. PM un PM ja zinat kur var atrast 
bilde uzmanības piesaistīšanai
tie diski paši par sevi jau ir salīdzinoši reti,tākā atrast vākus domājāms ir praktiski neiespējami,tākā domāju droši klik klik un aiziet 
http://www.ebay.com/itm/4-NEUE-Nabendeckel-Felg...h=item35d7ee81f2
-----------------
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Nu ja, laikam tā arī būs jādara ja jau uz vietas nevar dabūt |
Offline | |
|
| Big-Bro | |
 Kopš: 11. Oct 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 292
Braucu ar: BMW Cabrio
| pārdodu style 71 no e46 Clubsport...
diski R18 8j ET47 un 8.5J ET50
uz dieskiem ir riepas , bet nekas īpašs
bilde īstā
cena par visu 350eur
iespējama maiņa pret brock B1 R16 vai R17 ar riepām.. vel pret R16 Style 5 no e38...
29837110
|
Offline | |
|
| -ard- | |
 Kopš: 19. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 467
Braucu ar: www.ard.lv
| http://www.ss.lv/msg/ru/transport/spare-parts/t...8396543925628066 
uz BMW e30 |
Offline | |
|
| kretiins | |
Kopš: 11. Oct 2011
Ziņojumi: 12
Braucu ar:
| Pārdodu RH Topline, 5x120, 8,5x16, et 10, viens vāciš.
29345898
300eur
|
Offline | |
|
| e36Gints | |
Kopš: 25. Feb 2013
Ziņojumi: 1015
Braucu ar:
| pārdod e36 diskus r15, skrūvju attālums 5x120, visi kas redzami bildēs.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1402909873
pm vai 26102498 |
Offline | |
|
| vicens99 | |
 Kopš: 08. Jan 2010
No: Valmiera
Ziņojumi: 47
Braucu ar: E34 Fake M5
| Interese maiņa uz smukiem R17 priekš e34
Style 166, Made in Italy
R18, 8j un 9j, et15, et24
Riepas ir virsū, bet plikas.
Uz e34 der perfekti.
[ Šo ziņu laboja vicens99, 16 Jun 2014, 13:33:40 ] |
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
12 Jun 2014, 16:10:41 6500 rakstīja:
10 Jun 2014, 18:24:17 6500 rakstīja:
volvo V70 ipasniekiem(zinu ka te vinu ir daudz)!!!
Ronal R16 lietie "ziemas" diski 6.5j,ET50 ar dunlop M+S kaut kadam riepam...cena 130euro
120euro
volvo saimnieki sanemas un iesnaucam ziemas diskus tikai pa 100euro 
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
|
|
| LauvaMiks | |
 Kopš: 09. May 2009
No: Limbaži
Ziņojumi: 397
Braucu ar: E46
| Paņemšhu R16 x2 diskus taisnus, ET zem 20
E34.. vrb kādam pāri lieki stāv, ja ir ar ļjoti labām vasaras riepām 205/55.50 tas arī der. |
Offline | |
|
| aquantus | |
Kopš: 18. Jan 2014
Ziņojumi: 1031
Braucu ar:
| Pardodu diskus J7 Et25 skruves 4x100 110 euro.ideali lai puletu
|
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
15 Jun 2014, 09:58:29 6500 rakstīja:
Style 230...720€ 
670euro un brauc savac...cena tikai sodien un ritdien 
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
MClubsport
| |
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
|
17 Jun 2014, 08:50:34 6500 rakstīja:
15 Jun 2014, 09:58:29 6500 rakstīja:
Style 230...720€ 
670euro un brauc savac...cena tikai sodien un ritdien 
ja nebūtu saskrāpētas malas-panemtu:/ |
Offline | |
|