Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 13 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesLikteņdārzs

Pievienota: 25. Aug 2013, 22:20
Atjaunota: 25. Aug 2013, 22:37

Komentāri (12)

Visas galerijas no lietotāja Mr-Scorpion


Kā jau uzticīgs pilsonis BMW tehnikai, arī divrataino draugu esmu ģimenē adoptējis Motorradu. izvēle krita tieši uz šo modeli, jo tas ir paredzēts kaifa ķeršanai no pārvietošanās pa ceļiem, baudot vēja svilpošanu, kā arī tas ir ideāli piemērots tuvākiem un tālākiem ceļojumiem. Un, kaut arī pilsētā šis rumaks jūtas un iederas gana labi, tomēr tā īstā stihija ir ceļi. tā nu turpinu weekendu tradīciju un dodos mazliet tālākos ceļojumos ar šo braucamrīku. šīsdienas galamērķis izvēlēts - Likteņdārzs. daudz esmu par to lasijis, un nu beidzot saņēmos to apskatīt dzīvē. mocim mugurā, fotoaparāts čemodānā un - avanti!
pirmā pieturvieta - Ķeguma HES. braukts tika pa Daugavas kreiso krastu.
te jau Aizkraukle.


un galamērķis sasniegts - Likteņdārzs.


Kokneses baznīca


Likteņdārza tematika balstīta uz Latvijas laukakmeni. tos nu tur varēja vest vezumiem. tie noder. un no tiem arī tiek veidotas kompozīcijas.
Kokneses pilsdrupas. noteikti tā tika būvēta kalna virsotnē, nevis Daugavas krastā. bet - industrializācijas vārdā daudz kas tiek ziedots


Sveiciens no Hirošimas. aizdomājos, kuru gan piemeklēja bargāks liktenis - viņus, vai Latviju


Laukakmeņu kompozīcijas.


par kaut kādām naudiņām saziedotām var tikt pie bruģakmeņa ar iegravētu savu vārdu. bruģakmenis atkal jau no laukakmeņiem veidots. kaut arī ziedotāju netrūkts, tomēr celiņš ir nobruģēts vien pāris metrus. bet darbalauks priekšā vēl ir dikti garš.


šo vietu ir noteikti vērts apmeklēt kaut vai reizi dzīvē un aizdomāties, cik liela vērtība ir sava zeme, valsts, kultūra, mājas ... un par kādu cenu tas mums ir nācis (nevis vienkārši bijis pats no sevis). tīri audzināšanas nolūkos, lai sajustu tomēr, cik trausla ir robeža starp "ir" un "bija".


nu jau atceļā mājup.


ko lai saku. mototūrisms sagādā milzīgu baudu. un baudīt to ar BMW Motorrad ir dikti patīkami

priekā