Online

Pašreiz BMWPower skatās 126 viesi un 12 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesKā tur bija - Living nice & easy?!

Pievienota: 20. Jul 2012, 00:22
Atjaunota: 20. Jul 2012, 00:55

Komentāri (13)

Visas galerijas no lietotāja Mr-Scorpion


Pēc 4 gadiem beidzot arī es izrāvos atvaļinājumā. mizlīgs paldies mūsu ģimenes draugiem, kuri uzaicināja mani un māsu paciemoties pie viņiem Sardīnijā - Costa Rei (paskatieties paši google/maps, kur tas ir). bet starta izklāsts - 300 saules un karstuma garantētas dienas gadā, miestiņš izmēros ar Roju (tikai te ir vairāk kalnu un vidusjūras), temperatūra starp 33 un 38 grādiem... nenormāls gaisa mitrums, ka paši Sardi mūk ēnās... tas tik ir atvaļinājums! pilsētā hoteļi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. jo visu platību aizņem brīvdienu apartamenti - privātmājas, kuras izīrē atpūtniekiem, vai arī paši tajās dzīvo.
šī ir mūsu māja - kalnos, apm. 10 min. nesteidzīgā solī no pludmales, pagalmā divi BMW motocikli, ar kuriem gan es neizbraucu, bet motocikli ir Sardīnijas neatņemama sastāvdaļa


šāds skats paveras no vienas no terasēm


pa ceļam uz jūrmalu


naksnīgie skati


mājas pagalmā. viss mierīgs un kluss. var dušoties dārzā pilnīgi pliks, nesatraucoties par kaimiņu neērtībām...


skats uz otru pusi - Costa Rei south
mūsu ģimenes draugu draugi - vietējais vācietis ar sievu itālieti


svētdienas rīts. mani vīrieša pienākumi - uzcept dāmām plānās pankūkas
Cagliari - dienvidu galvaspilsēta. cietoksnis.


pārsteidz vietējo iedzīvotāju prasme vienkārši izbaudīt vasaru, saulrietu, vienkārši atpūšoties uz spilveniem ielas malā


vietējā vīna darītava. ģimenes rūpals jau trešajā paaudzē. viņi saražo apm. 12 milj. litru vīna gadā, ko exportē pat uz USA un Austrāliju (pašas ir vīna ražotājvalstis).


šo brendu var arī mūsu Stockman meklēt.
šis skapis ir miljonu vērts, jo te uzglabā kolekcijas vīnus
Degustējam.


beidzot ir atklāts vīna grādu noslēpums. šim vīnam ir 13.5% alco. un to iegūst tāpēc, ka, reģionam raksturīgo laika apstākļu dēļ, vīnogas pašas saražo tik daudz cukura, ka to pat ar likumu ir aizliegts vīnam pievienot, grādu pacelšanas nolūkos. tāpēc - visi stiprie vīni, atkarībā no ražotājvalsts un tās klimatiskiem apstākļiem, ir "cukurotie" vīni, lai piedotu grādus un saldumu.


šis, tas no mana moto izbrauciena pa kalniem.


kopumā - Sardīnija ir fantastiska chill un aktīvās atpūtas vieta. vakariņas = Pizza + hauswine. lēti un garšīgi.
no aktīvās atpūtas viedokļa - izbaudīju nu gandrīz visu. ir fantastiskas daivinga vietas, kur arī es ieniru 23m dziļumā. redzamība ~ 10m pa perimetru, dzīvie koraļi, u.c. zemūdens pasaules prieki. BET - bez PADI sertifikāta neviens pat laivā iekšā nelaidīs (ne tā, kā Ēģiptē). otra izklaide - moto prieki. ideāla vieta moto tūrismam - kalnu ceļi. uzreiz saproti, ka virināt pa Jūrmalas šoseju ar 200km/h ir pasākums. tieši kalnu ceļos sapratīsi, ka ar moci braukt neproti. jo tur nekad nav taisna ceļa. visu laiku ir vai nu labais, vai kreisais līkums. bet tā ir braukšanas bauda. un te ir ļoti svarīga ekipējuma kvalitāte. tieši te es novērtēju, cik man ir labs ekipējums, kas man tur pietrūka, kaut vai, kad tumsā caur ķiveres stiklu neko neredzi.
atvaļinājums, protams, bija tieši nedēļu pa īsu. bet labi vismaz, ka tāds tas bija.