Online

Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 20 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBerlīne Lieldienās

Pievienota: 11. Apr 2012, 23:05
Atjaunota: 11. Apr 2012, 23:28

Komentāri (19)

Visas galerijas no lietotāja Mr-Scorpion


Negulēta nakts, ceļā pavadītas ~ 15 stundas (jo pa vidu uz nenosakāmu laiku tika paņemta guļpauze) + navigācijas sistēmas erotiskais noskaņojums trīskārši noerorizējot brauciena maršrutu un aizvedot uz nepareizu mērķi, kopumā sekmīgi tika sasniegta Berlīne.

Paldies BMW par braukšanas prieku pat arī ekstremālos apstākļos. tagad var pāris dienas zem dižskabārža atpūsties


Berlīnē sagaida mani čoms savā hipermājīgajā mansarda dzīvoklī


un viņa kaķis


Vācieši ir mazliet apslimuši ar kopumā jau foršu ideju par vēsturiskā centra atjaunošanu. protams - ir ļoti skumīgi apzināties, cik skaista pilsētas daļa tika nopostīta kara un politisko ideoloģiju rezultātā.


nopostītās pils vietā tagad ir pliks laukums. tālumā redzzamās ēkas ir komunistiskā primitīvisma arhitektūras paraugi ar izcili ideoloģisku apsvērumu atstāt pa vidu mazu daļiņu no vecā pils ansambļa. nevis piemiņai, bet gan tāpēc, ka no tā balkona kāds vietējais Marksists-Ļeņinists uzstājās ar "vlasķ narodu" tipa uzrunu


uuuuups - lielveikals, kurā nevis apģērbu, bet gan auto pārdod


sākot ar VW, SEAT, SKODA...


... un beidzot ar Bugatti, Bentley ... jautrākais, ka, līdzīgi, kā sadzīves elektrotehnikai ir apzīmējumi "A"; "B" utt, (kas apzīmē energotaupību un videi draudzību) arī šie auto tika apgādāti ar līdzīgām bļembām. uzminiet, kāds burts tur bija? protams - "G". videi visnedraudzīgākais un energoresursus iznīcinošākais apzīmējums
kādreizējā dzīvesvieta


sākam gatavoties Helmutu dienas svinībām. top mīkla flammkuchei
te tā briest


šo cepu es. saucās - viss, kas bija mājās un ļoti daudz (ar uzsvaru uz "Daudz" )


prombraukšanas diena. pirms ceļa, mājsaimnieka tradīcija - savdabīga viesu grāmata. katrs ciemiņš uz mazas 10x10cm koka plāksnītes kaut ko uzzīmē.


zīmējums nonāk starp šiem.


kopumā, kaut arī nav viegli pa nakti stūrēt, tomēr šajās diennakts stundās Polija ir 100x braucamāka, nekā pa dienu. un kaut arī autobānis ir maksas, tomēr tas ļoti atvieglina ātru nokļūšanu Vācijā. vai brauciens ar auto ir lētāks par Ryanair? bet ir ļoti ērti - izdomāji, un aizbrauci.

P.S. laikam palieku vecs, bet man sāk atkal patikt vācija