Online

Pašreiz BMWPower skatās 129 viesi un 15 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBmwpower atvadas no saprāta! :D

Pievienota: 28. Sep 2009, 11:58
Atjaunota: 14. Oct 2009, 21:48

Komentāri (48)

Visas galerijas no lietotāja Puxxx


Labrīt!
Tā kā esmu veiksmīgi nonācis slimnīcā un laika man ir bezgala, izdomāju, ka jāieliek kloķis Bimmeram un jāuzbūvē mazinch galerijs par notikumiem iekš "Bmwpower atvadas no vasaras 2009" pasākuma.

Tā kā pirms tam tika skatīts hokejs, tad pie stūres tiek pielikta sieva, kas protams ka brauc godīgi.Līdzi paķērām saldumiņus no Imantas. sweet..
Bez nekādiem lieliem pārsteigumiem nonākam pasākuma vietā, bet tur izrādās motopeļu burziņš...Viens saka banzai un šaujas kosmosā! kurmis(c)Stīlmaisters saka, ka tas viss gavno un šis palikšot tepat, svarīgi pienākumi ziniet..Noisexam vienkārši apnicis stāvēt, un viņš gribēja piesēst.kamēr es bildēju glancīgos puišus uz mopēda, atnāk kaut kāds čalis no meža un piesienās manai sievai!Bute uz to nespēj noraudzīties un brauc kā dulls uz citu burziņu!Tad nu ejam pie čaļa, kas tēlo, ka māk saliet dzērienus un pasūtam minerālūdeni ar laimu!Izskatās ka burbuļūdens visiem iet pie sirds.tad man apnika tā kompānija un pabildēju arī citus, kas bija ieradušies pasalt.Tad visi nolēma, ka pasākums ir pārāk labs, un jātaisa pēcpārtijs kādā galvaspilsētas izklaides vietā. tā kā man bija atbildīgs uzdevums dzert tarhūnu pa ceļam - bilžu nav!
Sapratām ka naudiņas mums maz, lai turpinātu dzert burbuļūdeņus, Janchiks izlēma piepelnīties ar latvju kantrī dziesmām! neviens tūrists neuzrāvās!Tad nu pa ceļam iemaldījāmies pie kaut kāda čaļa un nospērām mopēdu - un pa taisno uz lombardu!Tieši tāda paskatā arī tika savervēti 4i lati no čigāniem vakara izklaidēm.Baibišam ienāca prāta draiska doma uzpūst vīriešu baloniņus.Kā tas atgadījās, vēl šodien nesaprotu...Tikmēr Briedis vecākais izlēmis izrēķināties ar Janku par slikto uzvedību vakara gaitā!Lateksa fetišs!!ā un es arī tur biju!Tā kā aptrūka sarunu tēmu, šie jaunieši izlēma mērīties... ar mēlēm!Bija doma ietērpties tādās glaunākās drēbītēs, galu galā esam taču galvaspilsētā..Atvadu gurķītis un slīdēsim nu uz burziņu..Galvenais jampadracis notika jauniešu tik ļoti apmeklētajā iestādē ar nosaukumu, ko man palīdzēja iztulkot Tildes vārdnīca - ārējie dzimumorgāni (sievietes).pie ieejas stāvēja 2ais žigulis ar kaut kādām nolīmēm!Uzrādot viltotu skolnieka apliecību tiekam garām apsargiem un droši ejam iekšā pie pārējiem.pa kluso ar telefonu sabildēju arī citus ne mazāk zināmus cilvēkus..

Šis enerģiskais vīriņš, kas vēlāk izrādijās vārdā Zzipiņš(nejaukt ar zapiņš), teica ka ballīte var sākties...... un pēc tam, kā jau normālam čalim pienākas zaļumballē, sakautrējās un gaidīja, kad kāda dāma viņu aicinās uz danci.Autogaismiņu vīriņs GS izlēma iedzert kādu ledustēju drosmai ups drosmei!Atkal tas vecis no meža.... izlikos miris, moš aizvāksies!!Tikmēr Noisex domā, kur ir palicis viņa tumsas pavēlnieka kosķūms!Bimmera domas tā arī nenolasījām.Zzips sapratis, ka tā stūrītī stāvot nekas nenotiks, dodas meklēt maziņās..

Un klusi no stūrīša atskan - polka polka!un tanči var sākties!!

Šī dāmīte kruķīja plati - Raimonda Paula ziņģes bija topā!Turpinam kustināt gurniņus.Šis stūrītis pa kluso aprunā dejotāju izsmalcinātas kustības, sak, ja nebūtu tik kautrīgi arii ietu bariņā!Dāmītes, kas visus dāsni cienāja ar kvasu, tarhūnu un tik ļoti populāro mineralku "Dziļurbums"

Izgājām paskatīties kā lielie puikas pīpo!Maxell spēlē spēli "Zini vai mini" un tēlo zivi!Izskatās, ka esmu ieguvis sava veida šarmantumu un esmu gatavs doties mājās!Arī šie bučmūlīši bija gatavi doties uz autoostu un braukt mājā!
Tātad liels paldies -
Bmwpoweram
Bmwpoweriešiem
Velvetam uz Viļņa
ārējiem dzimumorgāniem (sievietes)
Tarhūnam
Čigāniem
un varbūt vēl kādam!