Patīk!

Pievienota: 27. Mar 2009, 16:10
Atjaunota: 27. Mar 2009, 17:27

Komentāri (32)

Visas galerijas no lietotāja kaima


Gribas padalīties priekos Vēl gan pāragri bet galvenais ir noticis. Pagājušā gada izskaņā izlēmu, ka par daļu treknajos gados uzkrātajiem līdzekļiem varētu aplaimot savu //M un arī sevi un iemēģināt kaut reizi mūža roku tūningā . Lasot ārzemju forumus skaidri uztvēru ka pirmā lieta ar ko jāsāk un arī pati vērtīgākā no visām ir pareiza izplūde. Protams runa iet par Supersprint un tā galveno produktu zirnekļiem. Doma ir nomainīt visu pilnā garumā izņemot katalizatorus.

Redz, prieks šobrīd ir gandrīz dubultīgs, jo sākot gaidīt ar 15 decembri ap februāra vidu sāka parādīties izteikta uzmetiena sajūta un lēnām jau sāku norakstīt pusi no veiktajām priekšinvestīcijām. Bet par brīnumu vakar vakarā atskanēja patīkams zvans un šodien jau tiku pie ilgi gaidītā komplekta. Diemžēl prāta jājiens vēl nav beidzies, jo tā saucamais „x-pipe”(sekcija no katiņiem līdz bunduļiem) tā arī nav atnācis. Aizmugurējie bunduļi jau guļ garāža kopš decembra.

Ar šo priekšvārdu un pāris bildēm uzsāku nelielu reportu par visu procesu. Šobrīd vēl nezinu vai gaidīšu x-pipu un likšu visu reizē vai zirnekļus uzlikšu drīzumā un pārējo pēc tam. Jebkurā gadījumā jaunumus atrādīšu

P.S Pirms izmaiņām gribu izmērīt jaudu, kāds var ieteikt, kur?
Ieskatam lai izprastu par ko iet runa:
Ā, ja kas ir piedāvājumā 2 jauni SS magnum bunduļi. cena 1100eur