Road to the HELL (Dahlback) and back

Pievienota: 10. Apr 2008, 19:12
Atjaunota: 12. Apr 2008, 17:49

Komentāri (67)

Visas galerijas no lietotāja HaL


Vobšem īsāk runājot sēdāmies iekšā busā un devāmies uz Zviedriju pakaļ Ilms destroyer'am. Protams tas arī nozīmē 3 dienas bez filmas bet nu ceļojums skaists

BraucamDragstrip to hell


Sacīkšu ekipējums arī nav aizmirsts (brālis Jack Daniels atrubījies kastē)


Pārsteidzošā kārtā vispār nav nepieciešamības pēc kartes vai TjomTjom, Crafter'a iebūvētā navigācija strādā vienkārši perfekti.


Braucam... suka mūs kkas fočē fočējam pretī


Lapāna zviedru meitas (māsīcas) uzņēmums


Esam dabraukuši, jālien pafočēt...

Skaistulis, prosta nevaru, jo vairāk skatos, jo vairāk man vinju vajag
Īstenībā nav lēts prieks, BET ja rēķina, ka viens disks maksā 600eur un viena riepa 300eur, kopā tikai par riteņiem sastādot 3600eur pašizmaksā, saprotams ir viss. Visi UTV un kvadras, kas būvētas pie Dahblack) ir nullītes. Respektīvi ir iespēja pasūtīt konkrēti kādu modeli vēlamies un tad jau sadarīt visas riebīgās lietas ar motoru.
Bet vairāk neko detalizēti nestāstīšu (ir ko stāstīt), varēsiet apskatīt, aptaustīt, nopirkt AutoExotica2008 Ilms Motorsports stendā.Šitam identiski kā iepriekšējam - info noplūdes nebūs, dabūsiet redzēt Exoticā.


The same (pačukstēšu - R1)
Šitais aparāts ir būvēts priekš paša Dahlbaka, pabeigt (lasīt noturbinēt) pagaidām vienkārši nav sanācis laika, bet tiks darīts.
Uz priekšējās ass var redzēt sviru, kas ir paškonstruēta. Ilgi esot pīpēts, kā labāk uztaisīt to - bet rezultāts panākts. Svira attkarībā no paātrinājuma regulējas un NEĻAUJ pacelties purnam gaisām, lai dabūtu max lielu paātrinājuma. Pat metot sajūgu vaļā šim 200+hp R1 motorīgājam monstram no 5k rpm, aparāts neceļas ratā un ejot psihi (pa aukstu bija lai notestētu, bet varēs iekš LV).Polo, 900+bwhp, karbona virsbūve. Zviedrijas ātrākās trases mašīnas wanabe.


Leģendārais golfs ar S1 dzinēju. Changes comming soon (pa īsu esot )


Polo karbona virsbūve - 17kg total. Nu maksā arī attiecīgi


Šitais UTV (nav kļūdas) tiek speciāli būvēts priekš USA sacensībām, kas norisināsies Las Vegasā jūlijā, kur PATS startēs (pateica - ja neuzvarēšu, eju kārties). Viss taisīts praktiski no rokas, arī rāmis, speciāli sūtīta kārba. 300whp. Sliki ir speciāli izstrādāti Anglijas hill climb formulas sacīkstēm, paredzētas 5km (atkal nav kļūdas). Riepas lipīgas jau tagad, pat nesildot.


Tad nākamais sacensību posms arī tajā pašā Las Vegasā būs septembrī, uz to būs sabūvēts tāds pats BET ar pilno trubu rāmi (tīri dēļ svara), Hayabusa twin-turbo dzinēju ar 600whp.

Šeit paredzu komentāri nav nepieciešami. ĪSTS Sport Quattro. Audi rūpnīca atpirka atpakaļ no Dahlbacka (vēl nav savākusi) auto par precīzi 1M EUR, jo paši visus expo auto ir pārdevuši.


Beware - Destroyer is comming to Latvia.


Esam uzkrāvušies atpakaļceļamSaspiegoti kkādi brīnumi,
wtf šitais ir?maza blusa


Un tad jau uz kuģa, suka Jack's pamodās un Ilms laimīgs


Īsa pamācība students style ledusskapja būvē:
1) Pameņam divas loksnes tualetes papīra


2) Saburzam


3) Iebāžam notekā


4) Sapildam ar ūdeni


5) Un ledusskapis gatavs


p.s. alus un viskijs riktīgi garšo