lieta tada, ka man ir atnjirgusies izpludes sadalene, respektivi, kjede griezh zobratu, bet pati sadalene ar sensora informacijas plaksniti stav uz vietas, tatad , taja zobratu mehanisma ir kautkas sairis vai hvz kas tur, katra zinjaa xxx.
varbut kads no sejienieshiem, ir tik izglitots par shiem mototriem, kas man varetu atbildet uz dazhiem maniem jautajumiem, ka... ir , vai nav taa, ka shiem motoriem varsti ja ir izvirziiti , tad sabuchojas ar virzuli.?!?!
nakoshais jautajums... vai shim motoram, bet butiskiem elektroinstalacijas un visiem parejiem liekiem darbiem, ir iespejams uzbazt galvu, no kada cita motora,?!
velviens... varbut kads zin, varbut ari pat kadam majas stav, motora galva ar varpstam no sha motora, a varbut kads restaure shis sadalenes, a vel varbut , shai sadalenei atliek tikai nomainit sho mehaniski sarezhgjito zobratu..?!
bmw bauska varat neieteikt, interesejos, bet diemzhel nesekmigi pulinji.
Vai tad es iedevu labu padomu? Man viskija rokās vēl nav.
EDIT: Njā, bet netika jau minēts, vai par derīgu/nederīgu padomu, tā kā - viskiju man, lūdzu, studijā!
ta jau domaju ka te adminiem ir pasekstes un pukainas astes, kur vel forumos ljauj izpausties ar savam gudribam. priekshtam meeslotuves un visadi chatinji prieksh skukjenem, nejau te.
,, man varbut nav gramatikas , varbut garumzimju, bet sheit svarigak ir praatinsh